Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

Citas galerijas
    Aktualitāte

Apvienojot pašreizējos kontinenta čempionātus deviņos olimpiskajos sporta veidos: Vieglatlētikā; Riteņbraukšanā (šoseja, treka, kalnu velosipēds un BMX frīstails); Vingrošanā (mākslas); Airēšanā; Triatlonā; Pludmales volejbolā; Kāpšanas sportā; Kanoe sprintā un Galda tenisā Minhenē (Vācijā) no 11. – 21. augustam notiek Eiropas čempionāts (Munich 2022).

36 Eiropas valstu 455 labākie smaiļotāji un kanoe airētāji jau trešo dienu sacenšas Minhenes Olimpiskajā kanālā, tai skaitā Latvijas izlases sportisti, kuru vidū arī sporta kluba “Lucavsalas airi” smaiļotāja Madara Aldiņa.

Startējot K-1 200 m distancē, priekšbraucienā tika izcīnīta 5. vieta, kvalificējoties pusfinālam. Pusfinālā Madara finišēja 1. vietā, iekļūstot čempionāta finālā un startējot kopā ar izcilākajām Eiropas smaiļotājām, finālā izcīnīja 8. vietu.

Eiropas čempionātā finālam vēl kvalificējās un 6. vietu izcīnīja smaiļotāju K-2 200 m A. A.Vilde un A. Rumjancevs, minētie sportisti 21. augustā startēs K-2 500 m finālā, kā arī K-1 200 m distances finālā startēs R.Akmens. Veiksmi sportistiem!

Madaras sniegums 2022. gada Eiropas čempionātā – izcīnītā 8.vieta – augstākais rezultāts viņas smaiļotājas karjerā! Apsveicam un lepojamies.