Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

Citas galerijas
    Aktualitāte
    Noslēgusies Eiropas Olimpiskā kvalifikācija un Pasaules kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurš no 2021.gada 12. maija līdz 16.maijam norisinājās Szegedā, Ungārijā. Latvijas komandai ļoti veiksmīgs sniegums - izcīnīta Tokijas olimpisko spēļu ceļazīme -tas izdevās smaiļotājam Robertam Akmenim un viņa trenerim Aleksandram Timoškēvicam. Izlases sastāvā sievietēm abās sacensībās godam startēja rīdziniece -sporta kluba "Lucavsalas airi" sportiste Madara Aldiņa. Madara sacentās 500 m un 200 m distancēs. EOK 500 m distancē priekšbraucienā finišēja 5.vietā, pusfinālā - 7.vietā, savukārt 200 m distancē savā priekšbraucienā Madara izcīnīja 3.vietu, pusfinālā - 5.vietu, galvenajam finālam nekvalificējoties. Pasaules kausā, kur 200 m distancē sievietēm startēja 43 dalībnieces, Madara iekļuva C finālā, kur izcīnīja 4.vietu (22.v. kopvērtējumā).