Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

Citas galerijas
    Aktualitāte

Rīgas atklātais čempionāts un Rīgas atklātās meistarsacīkstēs smaiļošanā un kanoe airēšanā

2020.gada 19.augustā Lucavsalas airēšanas bāzē norisinājās Rīgas atklātais čempionāts un Rīgas atklātās meistarsacīkstēs smaiļošanā un kanoe airēšanā piedalījās, kurās piedalījās vairāk kā 100 sportisti, pārstāvot sešus smaiļošanas un kanoe airēšanas klubus. Par 2020.gada Rīgas čempioniem kļuva - Vīriešiem K-1 laivu klasē Kristaps Laube, C-1 laivu klasē - Iļja Lučenkovs, bet sievietēm – Laura Skukauska (visi RBJSS “Rīdzene”). C-2 laivu klasē 1.vietu izcīnīja Romans Astapovs (Jelgavas SK “Zemgale”) un Dagnis Vinogradovs ( Limbažu SK “Lemisele”) , K-2 laivu klasē 1.vietā Reinis Kalnarājs un Kristaps Laube (RBJSS “Rīdzene”) A grupas jauniešiem visas trīs godalgotās vietas izcīnīja Specializētās airēšanas sporta skolas audzēkņi, savukārt B grupas jauniešiem 1.-3.vietas ieguva Bērnu un jauniešu sporta skolas “Rīdzene” sportisti. Kopumā meistarsacīkstēs tika izcīnīti 18 medaļu komplekti.