Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    REZULTĀTI

    Rīga, 2018.gada 1.septembrī

    K-1 1000m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni

    1 Ernests Vagulis 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 4:35.75
    2 Markuss Cipčenko 2007 Jelgavas BJSS 4:43.15
    3 Regnārs Barons 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 4:48.58
    4 Kristers Miks Zujevs 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 4:55.25
    5 Oskars Paimetovs 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:04.12
    6 Markuss Kosītis 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:05.85
    7 Tomass Likovskis 2007 MSĢ-SASS 5:14.19
    8 Roberts Lēpmanis 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:15.82
    9 Valters Zutis 2007 BJSS "Rīdzene" 5:17.73
    10 Emīls Bruzinskis 2007 Brocēnu BJSS 5:22.96
    11 Ričards Legezs 2009 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:26.73
    12 Edvards Fiļs 2008 MSĢ-SASS 5:29.94
    13 Sandijs Bērziņš 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:36.41
    14 Erlands Tomsons 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:39.33
    15 Marsels Auniņš 2008 AK "Kaija" 5:41.67
    16 Daniels Garkavecs 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:48.62
    17 Aleks Tučs 2007 Talsu NSS 5:56.55
    18 Timurs Ivančenko 2008 AK "Kaija" 5:58.57
    19 Samuels Sečko 2007 BJSS "Rīdzene" 6:05.35
    20 Kristers Karols 2008 Talsu NSS 6:10.94
    21 Filips Filipsons 2008 BJSS "Rīdzene" 6:23.74
    22 Rihards Borovskis 2007 SK "Lucavsalas airi" 6:26.07
    23 Domeniks Boļšakovs 2008 AK "Kaija" 6:32.32
    24 Toms Grandāns 2008 BJSS "Rīdzene" 6:50.35
    25 Olafs Stormanis 2010 Talsu NSS 6:54.04
    26 Ivans Ivanovs 2007 BJSS "Rīdzene" 6:55.98

    C-1 1000m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni

    1 Daniels Zamuelis 2007 Ventspils Sporta Skola "Spars" 5:51.01
    2 Rihards Korago 2007 BJSS "Rīdzene" 5:58.57
    3 Samuēls Siders 2008 Ventspils Sporta Skola "Spars" 6:18.36
    4 Edgars Engelbrehts 2008 BJSS "Rīdzene" 6:28.62

    K-1 1000m E grupa 2007.-2008.g.dz. meitenes

    1 Paula Millere 2007 Talsu NSS 5:18.34
    2 Marta Breidaka 2008 Brocēnu BJSS 5:34.28
    3 Gabriela Kalniņa 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:51.30
    4 Dārta Tralmaka 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:51.98
    5 Beāte Skreitule 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 5:57.01
    6 Paula Lapsa 2007 Talsu NSS 6:32.00

    K-1 2000m D grupa 2005.-2006.g.dz.zēni

    1 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ-SASS 8:17.57
    2 Māris Galenieks 2005 MSĢ-SASS 8:18.57
    3 Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene" 8:43.66
    4 Kristaps Vīksne 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 8:44.64
    5 Aleksis Mikus Vaicjanoks 2005 Jelgavas BJSS 8:52.41
    6 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:13.28
    7 Kristiāns Lauris 2006 Jelgavas BJSS 9:15.67
    8 Ritvars Gūtmanis 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:17.84
    9 Artūrs Vanags 2006 Jelgavas BJSS 9:37.50
    10 Vitālijs Kuļešovs 2006 Ventspils Sporta Skola "Spars" 9:39.05
    11 Matīss Cinis 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:44.31
    12 Arturs Meijers 2006 BJSS "Rīdzene" 9:49.82
    13 Mārcis Tomsons 2006 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:54.45
    14 Mārtiņš Šinings 2006 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:55.60
    15 Matīss Bērtulsons 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 10:05.25
    16 Ralfs Silabriedis 2005 Brocēnu BJSS 10:07.29
    17 Sandis Mamontovs 2005 BJSS "Rīdzene" 10:11.67
    18 Ģirts Laudāns 2005 Jelgavas BJSS 10:12.70
    19 Andris Dzenis 2005 Brocēnu BJSS 10:22.01
    20 Dāvis Zagorskis 2005 MSĢ-SASS 10:22.82
    21 Ivans Popijs 2006 BJSS "Rīdzene" 10:34.36
    22 Markuss Boļšijs 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:38.89
    23 Adriāns Niedre 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 10:41.37
    24 Kārlis Bērziņs 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:43.81
    25 Lauris Daniels Veispals 2005 MSĢ-SASS 10:48.34
    26 Gļebs Čižovs 2005 BJSS "Rīdzene" 10:48.70
    27 Marians Sprugevičs 2005 BJSS "Rīdzene" 10:58.82
    28 Mārtiņš Aldiņš 2005 SK "Lucavsalas airi" 10:59.50
    29 Markuss Aleksandrs Sikorskis 2006 Jelgavas BJSS 11:00.14
    30 Rihards Prūsis 2005 SK "Lucavsalas airi" 11:20.20
    31 Timurs Garists 2006 BJSS "Rīdzene" 11:25.87
    32 Martins Putniņš 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 11:31.03
    33 Kristofers Kronbergs 2006 Brocēnu BJSS 11:42.14
    34 Silvestrs Guds 2006 AK "Kaija" 11:43.76
    35 Kārlis Pārups 2005 BJSS "Rīdzene" 11:44.29
    36 Ralfs Adata 2006 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:51.05
    37 Klāvs Skļomiņš 2006 Ventspils Sporta Skola "Spars" 11:58.23
    38 Rafaels Šūpulnieks 2006 BJSS "Rīdzene" 12:00.26
    39 Toms Puriņš 2006 BJSS "Rīdzene" 12:06.91
    40 Reinis Atkauķis 2006 SK "Lucavsalas airi" 12:18.20
    41 Artūrs Gaiķēns 2006 AK "Kaija" 12:20.30
    42 Maksims Trubčaņins 2006 BJSS "Rīdzene" 12:57.73
    43 Silars Stromans 2006 Talsu NSS 13:27.42
    45 Ilja Birjukovs 2006 BJSS "Rīdzene" 16:01.91
    46 Raivis Lapiņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS DNF
    47 Rūdis Vunderlihs 2005 BJSS "Rīdzene" DNF

    C-1 2000m D grupa 2005.-2006.g.dz.zēni

    1 Daniēls Siders 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 10:28.33
    2 Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene" 10:34.08
    3 Artjoms Čikuns 2005 Jelgavas BJSS 10:42.09
    4 Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 10:50.36
    5 Ignats Kunašs 2005 Jelgavas BJSS 10:58.23
    6 Artemijs Petrakovs 2005 BJSS "Rīdzene" 13:53.65
    7 Maksims Šarapa 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 15:00.05
    8 Gļebs Kašnovs 2006 Jelgavas BJSS 15:12.48
    9 Georgijs Žuks 2006 BJSS "Rīdzene" 15:15.52
    10 Aleksandrs Romanovs 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 15:28.30

    K-1 2000m D grupa 2005.-2006.g.dz.meitenes

    1 Melānija Čamane 2006 Jelgvas BJSS 9:07.02
    2 Undīne Veidemane 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:10.32
    3 Marta Paula Brolīte 2005 Jelgavas BJSS 9:15.29
    4 Darja Grjaznova 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:25.02
    5 Antuanete Bāra 2005 Jelgvas BJSS 9:26.44
    6 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:37.57
    7 Domenika Sikorska 2005 BJSS "Rīdzene" 9:46.85
    8 Sintija Grīnvalde 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:56.44
    9 Viktorija Loladze 2005 Brocēnu BJSS 10:04.99
    10 Renāte Bērziņa 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:05.40
    11 Kate Straujā 2005 Talsu NSS 10:11.86
    12 Sabīne Taube 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:47.90
    13 Annija Skreitule 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:55.49
    14 Gabriela Nikonova 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:24.45
    15 Elza Mihņēviča 2006 Talsu NSS 11:26.40
    16 Darja Šašimova 2005 BJSS "Rīdzene" 11:33.34
    17 Anna Gude 2005 AK " Kaija" 11:38.62
    18 Nadežda Červinska 2005 BJSS "Rīdzene" 11:39.02
    19 Lotanna Okorie 2006 MSĢ-SASS 11:48.34
    20 Liene Damsone 2006 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:07.63
    21 Katrīna Anaško 2006 BJSS "Rīdzene" 12:16.43
    22 Sabīne Pīlāga 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS DNF

    K-1 3000m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki

    1 Rūdolfs Segliņš 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:39.26
    2 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS 11:53.77
    3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ-SASS 12:09.69
    4 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 12:10.23
    5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 12:27.02
    6 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 12:28.13
    7 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 12:32.21
    8 Markus Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:35.34
    9 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 12:38.20
    10 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 12:41.49
    11 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 13:22.59
    12 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 13:29.84
    13 Renārs Bronka 2000 SK "Lucavsalas airi" 13:41.31
    14 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 13:45.73
    15 Dāvids Zilberts 2000 BJSS "Rīdzene" 13:46.68
    16 Egils Kalns 2000 Jelgavas BJSS/MSĢ 15:11.59
    17 Emanuels Šūpulnieks 2000 BJSS "Rīdzene" 15:30.37

    C-1 3000m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki

    1 Staņislavs Leščinskis 1993 AK Kaija 12:43.12
    2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 12:52.92
    3 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 12:58.64
    4 Velibor Marinkovič
    Serbija 13:36.88
    5 Rinalds Ozolnieks 2000 Ventspils Sporta Skola "Spars" 13:38.38
    6 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 14:45.84
    7 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Sporta Skola "Spars" 14:46.64
    8 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 15:20.09
    9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils Sporta Skola "Spars" 15:22.34
    10 Kristaps Buks 2000 Ventspils Sporta Skola "Spars" 15:22.78

    K-1 3000m A grupa sievietes 2000.g.dz. un vecākas

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:23.10
    2 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:25.50
    3 Žanete Valentīna 1986 Jelgavas ŪSK "Barons" 13:39.36
    4 Evita Bole 1990 AK "Kaija" 13:44.82
    5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 13:45.22
    6 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 14:22.55

    C-1 1000m B grupa juniores 2001.-2002.g.dz.

    1 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 6:46.71
    2 Alīna Mihailova 2002 Ventspils Sporta Skola "Spars" 11:22.16

    Elīna Gertnere 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS DNF

    C-1 1000m D grupa 2005.-2006.g.dz.meitenes

    1 Aleksandra Počtarenko 2006 Jelgavas BJSS 6:08.54

    K-1 3000m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.

    1 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:35.11
    2 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:35.91
    3 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS/MSĢ 11:39.35
    4 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS 12:00.77
    5 Rainers Švecs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:05.23
    6 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 12:10.86
    7 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:12.63
    8 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 12:16.46
    9 Ričards Vagulis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:22.33
    10 Edijs Bajārs 2001 MSĢ-SASS 12:29.71
    11 Mārcis Livmanis 2001 MSĢ-SASS 12:30.13
    12 Arturs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 12:47.96
    13 Reinis Jānis Bruvevics 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:54.37
    14 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ-SASS 12:54.64
    15 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 13:04.33
    16 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ-SASS 13:10.99
    17 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 13:20.02
    18 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS 13:35.87
    19 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:49.87
    20 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 13:52.35
    21 Elgars Jevsejevs 2001 BJSS "Rīdzene" 14:08.07
    22 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 14:30.87
    23 Daniils Uļnirovs 2002 BJSS "Rīdzene" 14:33.35

    C-1 3000m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 12:42.90
    2 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 13:11.12
    3 Niks Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 13:38.85
    4 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" /MSĢ 14:02.48
    5 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 14:38.43
    6 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 15:03.16
    7 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 15:18.04
    8 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 16:16.67
    9 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 16:40.10
    10 Andrejs Pametovs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 16:46.72
    12 Jonatāns Siders 2002 Ventspils Sporta Skola "Spars" 18:16.72

    K-1 3000m B grupa juniores 2001.-2002.g.dz.

    1 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 13:35.32
    2 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:38.55
    3 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 14:15.22
    4 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 14:36.76
    5 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 14:40.86
    6 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 14:42.12
    7 Hanna Hansone 2001 BJSS "Rīdzene" 15:30.86

    K-1 2000m C grupa juniori 2003.-2004.g.dz. zēni

    1 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS/MSĢ 7:37.66
    2 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 7:48.66
    3 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ-SASS 7:54.17
    4 Kārlis Dumpis 2003 Jelgavas BJSS/MSĢ 8:02.53
    5 Mikaels Mihaljans 2003 MSĢ-SASS 8:05.84
    6 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 8:16.99
    7 Valters Mančas 2003 MSĢ-SASS 8:21.59
    8 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 8:26.57
    9 Erasts Nazarenko 2004 AK "Kaija" 8:32.99
    10 Ilja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene" 8:48.89
    11 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu BJSS 8:52.04
    12 Mikus Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 8:52.52
    13 Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene" 8:57.26
    14 Miks Štromanis 2003 Brocēnu BJSS 8:58.80
    15 Ilija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 9:06.21
    16 Mārtiņš Blaga 2003 MSĢ-SASS 9:13.55
    17 Renārs Bērziņš 2004 Talsu NSS 9:17.22
    18 Gustavs Vrubļevskis 2004 Jelgavas BJSS 9:18.95
    19 Eduards Siliņš 2003 Talsu NSS 9:20.04
    20 Jānis Kaurāts 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:30.76
    21 Sandis Kaspars Riņķis 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:33.90
    22 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:36.51
    23 Lauris Jansons 2004 MSĢ-SASS 9:38.17
    24 Kristaps Putniņš 2003 Ventspils Sporta Skola "Spars" 9:49.67
    25 Rihards Zutis 2004 BJSS "Rīdzene" 10:15.26
    26 Toms Ozoliņš 2004 BJSS "Rīdzene" 10:25.16
    27 Henrijs Pilskungs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:50.13
    28 Ivans Tiščenko 2004 BJSS "Rīdzene" 10:56.51
    29 Krišjānis Jankovskis 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:33.46
    30 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" 11:35.41
    31 Denis Samčuks 2004 MSĢ-SASS 11:39.60
    32 Arturs Ločmelis 2004 BJSS "Rīdzene" 11:42.70

    C-1 2000m C grupa juniori 2003.-2004.g.dz. zēni

    1 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 8:58.66
    2 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 9:12.87
    3 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu BJSS 9:21.70
    4 Artūrs Ikšelis 2004 Talsu NSS 9:35.32
    5 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene" 9:59.72
    6 Kārlis Grunte 2003 Talsu NSS 10:06.91
    7 Artūrs Uzulnieks 2004 BJSS "Rīdzene" 10:11.96
    8 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 10:15.34
    9 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils Sporta Skola "Spars" 10:15.56
    10 Marks Kacens-Adamovičs 2004 BJSS "Rīdzene" 10:57.12
    11 Egils Ozolnieks 2003 Talsu NSS 16:03.28

    K-1 2000m C grupa juniores 2003.-2004.g.dz. meitenes

    1 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 8:29.65
    2 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 8:35.82
    3 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 8:47.23
    4 Sammera Pojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:12.17
    5 Vineta Kausa 2004 Jelgavas BJSS 9:17.30
    6 Vanesa Pojarkova 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 9:34.18
    7 Ieva Kanajeva 2003 BJSS "Rīdzene" 9:49.19
    8 Melina Smirnova 2004 BJSS "Rīdzene" 10:15.87
    9 Terēze Priedola 2003 MSĢ-SASS 10:35.61
    10 Sofija Ivanova 2004 MSĢ-SASS 10:48.32
    11 Sanija Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:52.37
    12 Līga Lūse 2004 SK "Lucavsalas airi" 11:00.72
    13 Helēna Zvaigzne 2004 Ventspils Sporta Skola "Spars" 11:38.19
    14 Alina Černiša 2004 BJSS "Rīdzene" 13:43.40
    15 Adriāna Lāce 2004 Ventspils Sporta Skola "Spars" 14:39.05

    K-1 200m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni

    1 Ernests Vagulis 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:55.98
    2 Regnārs Barons 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:58.35
    3 Markuss Čipčenko 2007 Jelgavas BJSS 0:58.73
    4 Oskars Paimetovs 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:59.98
    5 Kristers Miks Zujevs 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 1:01.37
    6 Markuss Kosītis 2007 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 1:02.58
    7 Valters Zutis 2007 BJSS "Rīdzene" 1:02.92
    8 Tomass Likovskis 2007 MSĢ-SASS 1:08.07
    9 Roberts Lēpmanis 2008 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 1:09.20

    K-1 200m D grupa 2005.-2006.g.dz. zēni

    1 Rolands Kalniņš 2005 BJSS " Rīdzene" 0:45.73
    2 Māris Galenieks 2005 MSĢ-SASS 0:46.39
    3 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ-SASS 0:47.05
    4 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:48.33
    5 Kristaps Vīksna 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:48.90
    6 Aleksis Mikus Vaicjanoks 2005 Jelgavas BJSS 0:49.10
    7 Ritavars Gūtmanis 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:51.20
    8 Artūrs Vanags 2006 Jelgavas BJSS 0:53.44
    9 Kritiāns Lauris 2006 Jelgavas BJSS 0:55.26

    C-1 200m D grupa 2005.-2006.g.dz. zēni

    1 Daniels Siders 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 0:56.42
    2 Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene" 0:57.74
    3 Artjoms Čikuns 2005 Jelgavas BJSS 0:59.91
    4 Ignats Kunašs 2005 Jelgavas BJSS 1:00.47
    5 Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" 1:01.76
    6 Gļebs Kašnovs 2006 Jelgavas BJSS 1:14.52
    7 Gerogijs Žuks 2006 BJSS "Rīdzene" 1:18.41

    Artemijs Petrakovs 2005 BJSS "Rīdzene" DNF

    Makims Šarapa 2005 Ventspils Sporta Skola "Spars" DNF

    K-1 200m D grupa 2005.-2006.g.dz. meitenes

    1 Undīne Veidemane 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:51.21
    2 Melānija Čamane 2006 Jelgavas BJSS 0:51.90
    3 Darja Grjaznova 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:52.52
    4 Marta Paula Brolīte 2005 Jelgavas BJSS 0:53.19
    5 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:53.66
    6 Antuanette Bāra 2005 Jelgavas BJSS 0:54.06
    7 Dominika Helga Sikorska 2005 BJSS "Rīdzene" 0:55.02
    8 Viktorija Loladze 2005 Brocēnu BJSS 0:55.48
    9 Sintija Grīnvalde 2005 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:55.87

    K-1 200m C grupa 2003.-2004.g.dz. zēni

    1 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 0:38.87
    2 Valters Mančas 2003 MSĢ-SASS 0:39.43
    3 Kārlis Dumpis 2003 Jelgavas BJSS/MSĢ 0:39.93
    4 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:40.57
    5 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ-SASS 0:41.05
    6 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:41.43
    7 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:41.81
    8 Mikaels Mihaljans 2003 MSĢ-SASS 0:42.21
    9 Erasts Nazarenko 2004 AK "Kaija" 0:42.77

    C-1 200m C grupa 2003.-2004.g.dz. zēni

    1 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 0:41.98
    2 Arturs Ikšelis 2004 Talsu NSS 0:42.27
    3 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 0:44.88
    4 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu BJSS 0:45.81
    5 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene" 0:46.31
    6 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils Sporta Skola "Spars" 0:48.82
    7 Kārlis Grunte 2003 Talsu NSS 0:51.69
    8 Arturs Uzulnieks 2004 BJSS "Rīdzene" 0:53.55
    9 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 0:55.40

    K-1 200m C grupa 2003.-2004.g.dz. meitenes

    1 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:45.70
    2 Sammera Pojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:46.81
    3 Elizabete Vīksna 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:47.51
    4 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 0:48.08
    5 Rozanna Ieva Kanajeva 2003 BJSS "Rīdzene" 0:48.51
    6 Vineta Kausa 2004 Jelgavas BJSS 0:50.87
    7 Vanesa Pojarkova 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:52.77
    8 Melina Smirnova 2004 BJSS "Rīdzene" 0:56.93
    9 Terēza Priedola 2003 MSĢ-SASS 1:00.37

    K-1 200m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.juniori

    1 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:37.22
    2 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:38.19
    3 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS/MSĢ 0:39.19
    4 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS 0:39.57
    5 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 0:40.08
    6 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 0:40.85
    7 Rainers Švecs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:41.66
    8 Kristaprs Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:42.55
    9 Ričards Vagulis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:45.44

    C-1 200m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.juniori

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 0:40.33
    2 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:40.58
    3 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 0:44.05
    4 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 0:45.30
    5 Niks Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 0:48.63
    6 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 0:49.06
    7 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 0:49.48
    8 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:50.26
    9 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 0:55.05

    K-1 200m B grupa juniores 2001.-2002.g.dz.

    1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 0:46.33
    2 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 0:47.30
    3 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 0:47.89
    4 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 0:51.31
    5 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 0:52.22

    Hanna Hansone 2001 BJSS "Rīdzene" DNS

    Santa Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS DNS

    K-1 200m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki

    1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:33.70
    2 Roberts Pumpa 1995 MSĢ-SASS 0:34.69
    3 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 0:35.77
    4 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:36.33
    5 Rūdolfs Segliņš 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:37.03
    6 Arturs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:37.63
    7 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:38.00
    8 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:39.75
    9 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS DNS

    C-1 200m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki

    1 Ansis Grišāns 2000 Brocenu BJSS 0:42.08
    2 Staņislavs Leščinksis 1993 AK Kaija 0:42.63
    3 Velibors Marinkovičs
    Serbija 0:43.05
    4 Vitālis Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 0:44.48
    5 Rinalds Ozolnieks 2000 Ventspils Sporta Skola "Spars" 0:44.99
    6 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:47.15
    7 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils Sporta Skola "Spars" 0:47.86
    8 Gintars Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 0:51.63
    9 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Sporta Skola "Spars" 0:52.54

    MASTER GRUPAS REZULTĀTI

    C-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 31 -40 gadiem

    1 Kaspars Bikovs 1983 Rīdzene 1:01.57

    K-1 150m MASTER grupa sievietes līdz 31 -40 gadiem

    1 Jeļena Kuraša 1983 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 0:55.43

    K-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 41 -50 gadiem

    1 Raitis Biezais 1974
    0:42.96
    2 Gundars Tauriņš 1970
    0:45.42
    3 Māris Lieģis 1970
    0:48.05

    C-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 41 -50 gadiem

    1 Ritvars Veilands 1972 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 0:47.48
    2 Igors Karuzins 1973 Attekas sala 0:48.26
    3 Jānis Seļeckis 1972 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 0:52.25

    K-1 150m MASTER grupa sievietes līdz 41 -50 gadiem

    1 Solveiga Lapa 1972 Airēšana.lv 0:52.53
    2 Jeļena Kovaļonoka 1976 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 1:05.06

    K-1 150m MASTER grupa vīrieši 51 gadi un vecāki

    1 Viesturs Daugulis 1966 Limbaži 0:41.92
    2 Jānis Āboliņš 1964 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 0:43.96
    3 Arnis Kalniņš 1967
    1:06.84

    C-1 150m MASTER grupa vīrieši 51 gadi un vecāki

    1 Jefimijs Kļementjevs 1963 SK "Brāļi Klementjevi" 0:41.83
    2 Viktors Moisejenkovs 1964 Jelgava 0:42.27
    3 Aleksandrs Višņevskis 1966 Rīdzene 0:44.73
    4 Valentīns Bobkovs 1964 Jelgava 0:47.08
    5 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 0:49.16

    K-1 150m MASTER grupa sievietes 51 gadi un vecākas

    1 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 1:02.34
    2 Anta Joste 1965 SASS 1:02.75
    3 Irina Rusanova 1964 Vārpa 1:08.15

    K-2 333m sievietes, vidējais 32 gadi

    1 Jeļena Kovaļonoka 1976 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 0:49.01
    Jeļena Kuraša 1983

    C-2 333m vīrieši, vidējais 32 gadi

    1 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:41.84
    Jefimijs Kļementjevs 1963 SK "Brāļi Klementjevi"
    2 Staņislavs Leščinskis 1993 AK Kaija 0:43.30
    Aleksandrs Višņevskis 1966 Rīdzene
    3 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgava 0:44.06
    Viktors Moisejenkovs 1964

    K-2 333m vīrieši , vidējais 32 gadi

    1 Kristaps Zaļupe 1976
    0:36.70
    Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži
    2 Aldis Brunevičs 1996
    0:38.43
    Viesturs Daugulis 1966 Limbaži
    3 Ģirts Alksnis 1994
    0:42.66
    Māris Lieģis 1970 SK "Lucavsalas airi"

    K-2 333m vīrieši vidējais 45 gadi

    1 Raitis Biezais 1974 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC" 0:41.41
    Jānis Āboliņš 1964
    2 Gundars Tauriņš 1970 SK "Lucavsalas airi" 0:50.89
    Māris Lieģis 1970

    K-2 333m sievietes, vidējais 45 gadi

    1 Irina Rusanova 1964
    1:00.68
    Indra Volfa 1964
    2 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas SSK 1:05.41
    Ilze Bome 1952 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC"

    C-2 333m vīrieši vidējais 45 gadi

    1 Ritvars Veilands 1972
    0:44.57
    Jānis Seļeckis 1972 Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs "KC"
    2 Igors Karūzins 1972 Liepāja 0:49.00
    Einārs Mērpolis 1966 SK "Lucavsalas airi"

    Sacensību galv.tiesnesis Aigars Aglenieks

    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija