Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo

    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Lietuvos taurės - D. ir Z. Survutų memorialo
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LUCAVSALAS OPEN 2018

    Rīgā, Lucavsalā, 2018.gada 1.septembrī

    PROGRAMMA

    1.br. 12.00 K-1 1000m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni
    2.br. 12.10 C-1 1000m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni
    3.br. 12.20 K-1 1000m E grupa 2007.-2008.g.dz. meitenes
    4.br. 12.35 K-1 2000m D grupa 2005.-2006.g.dz.zēni
    5.br. 12.55 C-1 2000m D grupa 2005.-2006.g.dz.zēni
    6.br. 12.57 K-1 2000m D grupa 2005.-2006.g.dz.meitenes
    7.br. 13.15 K-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 30 gadiem
    8.br. 13.17 C-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 30 gadiem
    9.br. 13.20 K-1 150m MASTER grupa sievietes līdz 30 gadiem
    10.br. 13.25 K-1 3000m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki
    11.br. 13.45 C-1 3000m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki
    12.br. 13.47 K-1 3000m A grupa sievietes 2000.g.dz. un vecākas

    C-1 sievietes+ meitenes

    13.br. 14.10 K-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 31 -40 gadiem
    14.br. 14.12 C-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 31 -40 gadiem
    15.br. 14.15 K-1 150m MASTER grupa sievietes līdz 31 -40 gadiem
    16.br. 14.20 K-1 3000m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.
    17.br. 14.40 C-1 3000m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.
    18.br. 14.42 K-1 3000m B grupa juniores 2001.-2002.g.dz.
    19.br. 15.00 K-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 41 -50 gadiem
    20.br. 15.02 C-1 150m MASTER grupa vīrieši līdz 41 -50 gadiem
    21.br. 15.05 K-1 150m MASTER grupa sievietes līdz 41 -50 gadiem
    22.br. 15.10 K-1 2000m C grupa juniori 2003.-2004.g.dz. zēni
    23.br. 15.30 C-1 2000m C grupa juniori 2003.-2004.g.dz. zēni
    24.br. 15.32 K-1 2000m C grupa juniores 2003.-2004.g.dz. meitenes
    25.br. 16.00 K-1 150m MASTER grupa vīrieši 51 gadi un vecāki
    26.br. 16.05 C-1 150m MASTER grupa vīrieši 51 gadi un vecāki
    27.br. 16.10 K-1 150m MASTER grupa sievietes 51 gadi un vecākas
    28.br. 16.15 K-2; C-2 ; K-2 333m K-2 vīrieši + C-2 vīrieši + K-2 sievietes vidējais 45 gadi
    29.br. 16.30 K-2 333m vīrieši vidējais 32 gadi
    30.br. 16.35 C-2 + K-2 siev. 333m vidējais 32 gadi
    31.br. 16.40 K-1 200m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni FINĀLS
    32.br. 16.45 C-1 200m E grupa 2007.-2008.g.dz. zēni FINĀLS
    33.br. 16.50 K-1 200m E grupa 2007.-2008.g.dz. meitenes FINĀLS
    34.br. 16.55 K-1 200m D grupa 2005.-2006.g.dz. zēni FINĀLS
    35.br. 17.00 C-1 200m D grupa 2005.-2006.g.dz. zēni FINĀLS
    36.br. 17.05 K-1 200m D grupa 2005.-2006.g.dz. meitenes FINĀLS
    37.br. 17.10 K-1 200m C grupa 2003.-2004.g.dz. zēni FINĀLS
    38.br. 17.15 C-1 200m C grupa 2003.-2004.g.dz. zēni FINĀLS
    39.br. 17.20 K-1 200m C grupa 2003.-2004.g.dz. meitenes FINĀLS
    40.br. 17.23 K-1 200m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.juniori FINĀLS
    41.br. 17.26 C-1 200m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.juniori FINĀLS
    42.br. 17.30 K-1 200m B grupa juniori 2001.-2002.g.dz.juniores FINĀLS
    43.br. 17.33 K-1 200m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki FINĀLS
    44.br. 17.36 C-1 200m A grupa vīrieši 2000.g.dz. un vecāki FINĀLS
    45.br. 17.40 K-1 200m A grupa sievietes 2000.g.dz. un vecākas FINĀLS

    18.00 Apbalvošana

    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Latvijas Gāze
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija