Priecīgus ziemassvētkus

    Priecīgus ziemassvētkus
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Šodien Rīgā, Anniņmuižā notika LKF kross, kurā piedalījās 392 sportisti piecās vecuma grupās.
    Atzīstami savus kilometrus skrēja arī sporta kluba Lucavsalas airi/ BJSS Rīdzene sportisti.
    Junioriem 7,5 km distancē 5.vietu izcīnīja Guntis Rubīns, Juniorēm 5 km distancē 4.vietā ierindojās Justīne Andersone.
    Jaunietēm 5 km distancē ātrākā bija Līva Parfenkova, izcīnot 1.vietu, bet Madara Lejiņa ierindojās 5.vietā.
    D grupas (2001.-2002.dz.g.) zēni skrēja 2,5 km un 4.vietu izcīnīja Rauls Abasovs.
    D grupas meitenēm ātrākā bija Laura Matisone, bet 2.vietu izcīnīja Reina Rituma , savukārt 5.vietā ierindojās Justīne Matisone.
    Apsveicam !

    Rezūltāti

    21.11.2015 Rīga

    E grupas zēni (2003. - 2005.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene" 10:29:16
    2 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene" 10:30:15
    3 Emīls Eglītis 2003 Brocēnu BJSS 10:36:34
    4 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 10:38:00
    5 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu BJSS 10:53:46
    6 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 10:54:02
    7 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu BJSS 10:54:33
    8 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 11:01:14
    9 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:09:01
    10 Māris Galenieks 2005 MSĢ-SASS 11:11:09
    11 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:23:29
    12 Rihards Alksnis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:41:41
    13 Sandis Riņķis 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:43:04
    14 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:44:10
    15 Huga Gūtmanis 2004 BJSS "Rīdzene" 11:57:10
    16 Ritvars Gūtmanis 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:00:01
    17 Rodrigo Kalniņš 2003 BJSS"Rīdzene"/slaloms 12:01:59
    18 Kārlis Grunte 2003 Talsu SS 12:07:15
    19 Artūrs Rudzītis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:10:33
    20 Miks Štromanis 2003 Brocēnu BJSS 12:16:19
    21 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ-SASS 12:17:23
    22 Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene" 12:19:31
    23 Deniss Jurejevs 2003 Jelgavas BJSS 12:27:03
    24 Kārlis Putniņš 2003 Ventspils SS " Spars" 12:28:35
    25 Kristofs Zaļupe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:30:16
    26 Renārs Berziņš 2004 Talsu SS 12:34:39
    27 Ņikita Štrauhs 2003 BJSS "Rīdzene" 12:41:29
    28 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 12:48:47
    29 Toms Ozoliņš 2004 BJSS "Rīdzene" 12:54:19
    30 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 12:56:53
    31 Adrians Kaufmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 12:57:29
    32 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ-SASS 12:58:07
    33 Eduards Siliņš 2003 Talsu SS 13:02:32
    34 Kristaps Liepiņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:05:29
    35 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:10:27
    36 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ-SASS 13:19:47
    37 Arvīds Gertners 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:27:05
    38 Matīss Zabello 2005 BJSS "Rīdzene" 13:50:38
    39 Andrejevs Filips 2004 MSĢ-SASS 13:53:19
    40 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:55:29
    41 Artis Paslauskis 2003 Jelgavas BJSS 13:56:28
    42 Sandis Mamontovs 2005 BJSS "Rīdzene" 14:11:43
    43 Ervīns Riekstiņš 2005 BJSS"Rīdzene"/slaloms 14:24:36
    44 Gļebs Čižovs 2005 BJSS "Rīdzene" 15:14:09
    45 Artūrs Ikšelis 2004 Talsu SS 15:25:13
    46 Kristers Ābels 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:33:17
    47 Marks Kacens-Adamovičs 2004 BJSS "Rīdzene" 15:40:19
    48 Aleksejs Kovaļonoks 2004 Jelgavas BJSS 15:53:29
    49 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu BJSS 16:32:04
    50 Klāvs Gailis 2004 Ventspils SS " Spars" 17:06:45
    51 Daniils Baranos 2004 Jelgavas BJSS 17:13:23
    52 Iļja Oļiščuks 2003 Ventspils SS " Spars" 17:15:14
    53 Dāvids Kļemovskis 2005 BJSS "Rīdzene" 17:15:42
    54 Maksims Mahālovs 2003 BJSS "Rīdzene" 17:16:26
    55 Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils SS " Spars" 17:40:52
    56 Arnolds Sidorenkovs
    Jelgavas BJSS 17:41:17
    57 Lauris Kraučuns 2005 BJSS "Rīdzene" 17:44:37
    58 Artemijs Aleksejevs 2003 Ventspils SS " Spars" 17:52:54
    59 Iļja Muiziniks 2003 Jelgavas BJSS 17:55:14
    60 Valentīns Ošmjans 2003 BJSS "Rīdzene" 18:17:48
    61 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene" 18:23:08
    62 Mārcis Tomsons 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 25:05:67

    E grupas meitenes (2003.-2005.g.dz.) 1aplis 2,5 km

    1 Sammere Ojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:11:27
    2 Elīna Ķezbere 2003 Brocēnu BJSS 11:47:18
    3 Aelita Imaka 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:49:21
    4 Sallija Markeviča
    Brocēnu BJSS 11:57:08
    5 Evelīna Šampiņa 2003 Brocēnu BJSS 11:57:27
    6 Sonora Sergejeva 2003 Brocēnu BJSS 12:20:27
    7 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:43:59
    8 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:48:34
    9 Nellija Paegle 2003 Ventspils SS " Spars" 13:12:15
    10 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:58:41
    11 Margarita Sokolova 2003 BJSS "Rīdzene" 14:15:03
    12 Sintija Grīnvalde 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 14:31:51
    13 Laura Sproģe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 14:37:33
    14 Krista Gūtšnapa 2004 BJSS "Rīdzene" 17:13:36
    15 Marika Kalniņa 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 17:13:54
    16 Velta Cīrule 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 21:24:38
    17 Anete Priedniece 2003 BJSS "Rīdzene" 22:00:18

    D grupas meitenes (2001.-2002.g.dz.) 1 aplis 2,5 km

    1 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 11:03:09
    2 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 11:41:05
    3 Elīza Budava 2001 Ventspils SS " Spars" 11:47:23
    4 Anna Dementjeva 2001 BJSS "Rīdzene" 11:54:40
    5 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 11:58:55
    6 Aļona Baturina 2001 MSĢ-SASS 12:18:18
    7 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 12:19:06
    8 Linda Breidaka 2002 Brocēnu BJSS 12:27:36
    9 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 12:30:26
    10 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 12:32:31
    11 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS " Spars" 12:58:08
    12 Marta Cepurīte 2002 Ventspils SS " Spars" 13:05:19
    13 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 13:09:35
    14 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:07:31
    15 Valerija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 15:42:01
    16 Alīna Mihailova 2002 Ventspils SS " Spars" 15:46:17
    17 Elīna Klagiša 2002 BJSS "Rīdzene" 17:10:01
    18 Sanija Brūklena 2002 BJSS "Rīdzene" 22:00:08

    D grupas zēni (2001. - 2002.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 9:15:20
    2 Rainers Švecs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 9:16:17
    3 Aleksejs Čerkuns 2001 Jelgavas BJSS 9:26:14
    4 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 9:40:44
    5 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 9:44:01
    6 Augusts Melderis 2002 Brocēnu BJSS 9:45:42
    7 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 9:59:21
    8 Sandis Voseklans 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:00:06
    9 Edavards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 10:01:58
    10 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:03:08
    11 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:14:39
    12 Gabriels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene" 10:24:26
    13 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS 10:28:24
    14 Zigmārs Conovskis 2002 Jelgavas BJSS 10:32:47
    15 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS " Spars" 10:36:04
    16 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS 10:40:00
    17 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 10:41:28
    18 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 10:46:11
    19 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 10:48:02
    20 Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 10:51:27
    21 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 10:54:11
    22 Jonatāns Siders 2002 Ventspils SS " Spars" 10:56:29
    23 Artemijs Fomins 2002 MSĢ-SASS 10:57:06
    24 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:01:27
    25 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ-SASS 11:04:01
    26 Vadims Hrustaļovs 2002 Jelgavas BJSS 11:04:20
    27 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 11:07:27
    28 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS " Spars" 11:09:31
    29 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:10:01
    30 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 11:22:14
    31 Timurs Eižvērtiņš 2002 BJSS "Rīdzene" 11:23:11
    32 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 11:24:32
    33 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 11:26:20
    34 Ričards Gailis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 11:33:30
    35 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ-SASS 11:35:03
    36 Daniils Uļnirovs 2002 BJSS "Rīdzene" 11:43:16
    37 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils SS " Spars" 11:47:05
    38 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 11:50:14
    39 Konstantins Novikovs 2001 BJSS "Rīdzene" 11:52:17
    40 Ralfs Kalniņš 2001 BJSS "Rīdzene"/slaloms 11:52:23
    41 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ-SASS 12:06:09
    42 Stefans Gricenko 2002 Jelgavas BJSS 12:41:00
    43 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 12:48:39
    44 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 13:11:53
    45 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils SS " Spars" 13:53:15
    46 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu BJSS 14:05:27
    47 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 14:33:32
    48 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 14:52:47
    49 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:09:07
    50 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 15:19:42
    51 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS 15:36:39
    52 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 15:36:39

    A grupas sievietes (1996.g.dz. un vec.) 2 apļi 5 km

    1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 22:33:00
    2 Marta Kondratova 1995 MSĢ-SASS 26:32:00
    3 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene"/slaloms 26:33:00
    4 Paula Kondratova 1994 MSĢ-SASS 28:50:00
    5 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 29:15:00

    B grupas juniores (1997.-1998.g.dz.) 2 apļi 5 km

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 19:47:00
    2 Laura Reine 1997 Talsu SS 25:13:00
    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 25:15:00
    4 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 25:32:00
    5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 26:07:00
    6 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 26:43:00
    7 Anete Elīze Neretniece 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 28:47:00
    8 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 29:09:00

    C grupas jaunietes (1999.-2000.g.dz.) 5 km

    1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 24:44:00
    2 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 25:11:00
    3 Elīna Veispale 2000 MSĢ-SASS 26:48:00
    4 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 27:22:00
    5 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 28:38:00
    6 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS " Spars" 28:45:00
    7 Kitija Holšteine 2000 Brocēnu BJSS 29:41:00
    8 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 34:27:00

    C grupas jaunieši (1999. - 2000.g.dz.), 2 apļi - 5km

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 17:57:20
    2 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 18:24:23
    3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 18:36:01
    4 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 18:45:36
    5 Arturs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 18:47:31
    6 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 19:30:16
    7 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 19:40:10
    8 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 19:49:15
    9 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS " Spars" 20:07:58
    10 Lukass Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 20:10:53
    11 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 20:12:30
    12 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 20:22:34
    13 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 20:35:37
    14 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 20:39:08
    15 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS 20:40:08
    16 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 21:00:31
    17 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 21:03:14
    18 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 21:27:64
    19 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 21:44:64
    20 Gints Markavičs (MSĢ) 2000 Brocēnu BJSS 21:59:24
    21 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 22:00:95
    22 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 22:02:17
    23 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 22:09:06
    24 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils SS " Spars" 22:11:70
    25 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 22:18:78
    26 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 22:26:23
    27 Oskars Imaks 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 22:29:59
    28 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 22:35:80
    29 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 22:41:16
    30 Juris Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 22:48:81
    31 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 23:10:06
    32 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 23:16:11
    33 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 23:56:68
    34 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 24:04:61
    35 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 24:14:08
    36 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils SS " Spars" 24:29:55
    37 Emanuels Šūpulnieks 2000 BJSS "Rīdzene" 24:52:45
    38 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS " Spars" 25:03:64
    39 Kristaps Buks 2000 Ventspils SS " Spars" 25:26:25
    40 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 25:39:16
    41 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 26:23:85
    42 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene"/slaloms 26:29:89
    43 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS " Spars" 27:31:41
    44 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 28:10:70
    45 Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS 28:38:26
    46 Ēriks Freibergs 2000 Ventspils SS " Spars" 34:10:11
    47 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS " Spars" 34:10:25

    A grupas vīrieši (1996.g.dz. un vec.) 7,5 km

    1 Gatis Pranks 1986 Attekas sala 26:27:00
    2 Josep Karlson 1995 Igaunija 27:00:00
    3 Aivis Tints 1987 Attekas sala 27:15:00
    4 Andrejs Gersamija 1985 Jelgavas AK "Zemgale" 28:03:00
    5 Pēteris Viļums 1995 MSĢ 28:42:00
    6 Marks Ozolinkevics 1994 Jelgavas BJSS - USK Barons 28:49:00
    7 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils SS " Spars" 30:18:00
    8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 30:47:00
    9 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils SS " Spars" 31:05:00
    10 Oskars Rikters 1977 MSĢ-SASS 31:31:00
    11 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 32:03:00
    12 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils SS " Spars" 32:37:00
    13 Valters Veispals 1995 MSĢ-SASS 33:31:00
    14 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ-SASS 35:01:00
    15 Roberts Brālis 1996 Talsu SS 38:12:00
    16 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 38:35:00
    17 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 41:25:00
    18 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 41:26:00

    B grupas juniori (1997.-1998.g.dz.) 7,5 km

    1 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 31:13:00
    2 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 33:20:00
    3 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 33:20:00
    4 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 33:34:00
    5 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 35:10:00
    6 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS " Spars" 35:31:00
    7 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils SS " Spars" 35:32:00
    8 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 35:44:00
    9 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 36:39:00
    10 Alvis Veldre 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS 38:05:00
    11 Rūdolfs Hohs 1998 Ventspils SS " Spars" 38:12:00
    12 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 39:59:00
    13 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils SS " Spars" 40:48:00

    Galv. tiesnesis: A.Aglenieks

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija