Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LKF kross

    Sestdien, 21.novembrī Rīga, Anniņmuižā notiks LKF kross. Sacensību sākums plkst.12.00.

    SACENSĪBU PROGRAMMA

    BALTIE

    1.skrējiens 12:00 E grupas zēni (2003. - 2005.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene"
    2 Arnolds Paeglis 2004 BJSS "Rīdzene"
    3 Rihards Zutis 2004 BJSS "Rīdzene"
    4 Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene"
    5 Lauris Kraučuns 2005 BJSS "Rīdzene"
    6 Sandis Mamontovs 2005 BJSS "Rīdzene"
    7 Jānis Pivkins 2005 BJSS "Rīdzene"
    8 Patriks Līvmanis 2005 BJSS "Rīdzene"
    9 Matīss Zabello 2005 BJSS "Rīdzene"
    11 Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene"
    12 Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene"
    13 Ņikita Martjučenko 2003 BJSS "Rīdzene"
    14 Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene"
    15 Adrians Kaufmanis 2003 BJSS "Rīdzene"
    16 Maksims Mahālovs 2003 BJSS "Rīdzene"
    17 Valentīns Ošmjans 2003 BJSS "Rīdzene"
    18 Artis Žube 2003 BJSS "Rīdzene"
    19 Maksims Suhačovs 2004 BJSS "Rīdzene"
    20 Miks Leitāns 2005 BJSS "Rīdzene"
    21 Ralfs Kārkliņš 2004 BJSS "Rīdzene"
    22 Valentins Štremplers 2005 BJSS "Rīdzene"
    23 Gļebs Čižovs 2005 BJSS "Rīdzene"
    24 Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene"
    25 Toms Ozoliņš 2004 BJSS "Rīdzene"
    26 Dāvids Kļemovskis 2005 BJSS "Rīdzene"
    27 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene"
    28 Ilija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene"
    29 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene"
    30 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene"
    31 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene"
    32 Huga Gūtmanis 2004 BJSS "Rīdzene"
    33 Marks Kacens-Adamovičs 2004 BJSS "Rīdzene"
    34 Ņikita Štrauhs 2003 BJSS "Rīdzene"
    35 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS
    36 Artis Paslauskis 2003 Jelgavas BJSS
    37 Daniils Baranos 2004 Jelgavas BJSS
    38 Aleksejs Kovaļonoks 2004 Jelgavas BJSS
    39 Iļja Muiziniks 2003 Jelgavas BJSS
    40 Deniss Jurejevs 2003 Jelgavas BJSS
    41 Valts Kalējs 2004 BJSS"Rīdzene"/slaloms
    42 Henrijs Žoržs Ozoliņš 2005 BJSS"Rīdzene"/slaloms
    43 Kristaps Projums 2003 BJSS"Rīdzene"/slaloms
    44 Ervīns Riekstiņš 2005 BJSS"Rīdzene"/slaloms
    100 Krišjānis Cukermanis 2003 BJSS"Rīdzene"/slaloms
    46 Ralfs Landmanis 2003 Ventspils SS " Spars"
    47 Kārlis Putniņš 2003 Ventspils SS " Spars"
    48 Klāvs Gailis 2004 Ventspils SS " Spars"
    49 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    50 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    51 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    52 Sergejs Timofejevs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    53 Ralfs Demidovs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    54 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    55 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    56 Sandis Riņķis 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    58 Roberts Špons 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    59 Ritvars Gūtmanis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    61 Mareks Višņevskis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    62 Kārlis Bālāboliņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    63 Rihards Alksnis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    64 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    65 Kristofs Zaļupe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    66 Artūrs Rudzītis 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    67 Kristaps Liepiņš 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    68 Mārcis Tomsons 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    69 Daniels Tālums 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    70 Arvīds Gertners 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    71 Tomass Popmanis 2003 Ventspils SS " Spars"
    72 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils SS " Spars"
    73 Artemijs Aleksejevs 2003 Ventspils SS " Spars"
    74 Iļja Oļiščuks 2003 Ventspils SS " Spars"
    75 Daniēls Siders 2005 Ventspils SS " Spars"
    76 Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils SS " Spars"
    77 Kārlis Grunte 2003g. Talsu SS
    78 Eduards Siliņš 2003g. Talsu SS
    79 Renārs Berziņš 2004g. Talsu SS
    80 Artūrs Ikšelis 2004g. Talsu SS
    81 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ-SASS
    82 Tomass Kreilis 2004 MSĢ-SASS
    83 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ-SASS
    84 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ-SASS
    85 Māris Galenieks 2005 MSĢ-SASS
    86 Dāvids Ļitovčenko 2004 MSĢ-SASS
    87 Andrejevs Filips 2004 MSĢ-SASS
    89 Arnis Grinvalds 2005 MSĢ-SASS
    90 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu BJSS
    91 Miks Štromanis 2003 Brocēnu BJSS
    92 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu BJSS
    93 Daniels Mežeckis 2003 Brocēnu BJSS
    94 Emīls Eglītis 2003 Brocēnu BJSS
    95 Jānis Šteigmanis 2004 Brocēnu BJSS
    96 Kristaps Čerpinskis 2005 RAK
    98 Deniss Fjodorovs 2003 RAK

    2.skrējiens 12:15 E un D grupas meitenes, 1 aplis – 2,5 km

    ZAĻIE

    E grupas meitenes (2003.-2005.g.dz.)

    1 Evelīna Bērziņa 2005 BJSS "Rīdzene"
    2 Anete Priedniece 2003 BJSS "Rīdzene"
    3 Krista Gūtšnapa 2004 BJSS "Rīdzene"
    4 Ineta Kungule 2003 BJSS "Rīdzene"
    5 Anete Kulpe 2004 BJSS "Rīdzene"
    6 Laura Āboliņa 2004 BJSS "Rīdzene"
    7 Margarita Sokolova 2003 BJSS "Rīdzene"
    9 Nellija Paegle 2003 Ventspils SS " Spars"
    10 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    11 Sanija Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    12 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    13 Luīze Liepiņa 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    14 Sammere Ojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    15 Līva Sīlīte 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    16 Aelita Imaka 2004 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    17 Laura Sproģe 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    18 Sintija Grīnvalde 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    19 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    20 Velta Cīrule 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    21 Marika Kalniņa 2005 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    22 Evelīna Šampiņa 2003 Brocēnu BJSS
    23 Sonora Sergejeva 2003 Brocēnu BJSS
    24 Elīna Ķezbere 2003 Brocēnu BJSS

    SARKANI

    D grupas meitenes (2001.-2002.g.dz.)

    1 Annija Jēkabosne 2002 BJSS "Rīdzene"
    2 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene"
    3 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene"
    4 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"
    5 Kitija Pušķiere 2001 BJSS "Rīdzene"
    6 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"
    7 Laura Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"
    8 Sanija Brūklena 2002 BJSS "Rīdzene"
    9 Laura Jakobsone 2002 BJSS "Rīdzene"
    10 Anna Dementjeva 2001 BJSS "Rīdzene"
    11 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene"
    12 Valerija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"
    13 Elīna Klagiša 2002 BJSS "Rīdzene"
    14 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS
    15 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS
    16 Marta Zandere 2002 BJSS "Rīdzene"/slaloms
    17 Elīna Ļeščišina 2001 BJSS "Rīdzene"/slaloms
    18 Alīna Mihailova 2002 Ventspils SS " Spars"
    19 Marta Cepurīe 2002 Ventspils SS " Spars"
    20 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS " Spars"
    21 Elīza Budava 2001 Ventspils SS " Spars"
    22 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    23 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    24 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    25 Aļona Baturina 2001 MSĢ-SASS
    26 Linda Breidaka 2002 Brocēnu BJSS

    3.skrējiens 12:30 D grupas zēni (2001. - 2002.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    dzeltenie+ tumši zaļi federācijas + rozā federacijas

    1 Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene"
    2 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene"
    3 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene"
    4 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene"
    5 Reinis Ivanovskis 2002 BJSS "Rīdzene"
    6 Edijs Osis 2002 BJSS "Rīdzene"
    7 Viesturs Paegle 2001 BJSS "Rīdzene"
    8 Kristaps Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene"
    9 Gabriels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene"
    10 Kristaps Aksenoks 2002 BJSS "Rīdzene"
    11 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene"
    12 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene"
    13 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    14 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    15 Aleksandrs Mičulens 2001 BJSS "Rīdzene"
    16 Elgars Jevsejevs 2001 BJSS "Rīdzene"
    17 Edavrads Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"
    18 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene"
    19 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    20 Aleksandrs Titovs 2002 BJSS "Rīdzene"
    21 Konstantins Novikovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    22 Daniils Uļnirovs 2002 BJSS "Rīdzene"
    23 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene"
    24 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"
    25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene"
    26 Timurs Eižvērtiņš 2002 BJSS "Rīdzene"
    27 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene"
    28 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    29 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene"
    30 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS
    31 Vadims Hrustaļovs 2002 Jelgavas BJSS
    32 Zigmārs Conovskis 2002 Jelgavas BJSS
    33 Stefans Gricenko 2002 Jelgavas BJSS
    34 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas BJSS
    35 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS
    36 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS
    37 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS
    38 Aleksejs Čerkuns 2001 Jelgavas BJSS
    39 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS
    40 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS
    41 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS
    42 Ralfs Kalniņš 2001 BJSS "Rīdzene"/slaloms
    43 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS " Spars"
    44 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils SS " Spars"
    45 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS " Spars"
    46 Rainers Švecs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    47 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    48 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    49 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    50 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    81 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    82 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    83 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    84 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    85 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    86 Reinis Brunēvics 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    87 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    88 Ričards Gailis 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    90 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    91 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    92 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    93 Sandis Voseklans 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    94 Daniels Zviedrs 2002 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    95 Andis Kranciņš 2001 Ventspils SS " Spars"
    96 Maikls Smaļko 2001 Ventspils SS " Spars"
    97 Jonatāns Siders 2002 Ventspils SS " Spars"
    98 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils SS " Spars"
    99 Krists Znotiņš 2001g. Talsu SS
    100 Edijs Bajārs 2001 MSĢ-SASS
    176 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS
    180 Ričards Matuševics 2001 MSĢ-SASS
    70 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ-SASS
    71 Arsenijs Zaičenko 2001 MSĢ-SASS
    72 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ-SASS
    73 Alekss Ramīns Šengelija 2001 MSĢ-SASS
    74 Timurs Murzins 2001 MSĢ-SASS
    76 Sergejs Igoļņikovs 2001 MSĢ-SASS
    77 Marko Kampanella 2002 MSĢ-SASS
    78 Artemijs Fomins 2002 MSĢ-SASS
    79 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ-SASS
    R2 Augusts Melderis 2002 Brocēnu BJSS
    R3 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu BJSS

    4.skrējiens 12:50 A,B,C grupas sievietes, juniores, jaunietes, 2 apļi - 5 km

    A grupas sievietes (1996.g.dz. un vec.) sarkani federācijas

    51 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
    52 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene"/slaloms
    54 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    56 Paula Kondratova 1994 MSĢ-SASS
    57 Marta Kondratova 1995 MSĢ-SASS

    B grupas juniores (1997.-1998.g.dz.) dzelteni federācijas

    26 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ
    27 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene"
    28 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"
    29 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
    30 Amanda Opalā 1997 BJSS "Rīdzene"
    32 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS
    33 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
    34 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
    36 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
    37 Anete Elīze Neretniece 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    38 Laura Reine 1997 Talsu SS

    C grupas jaunietes (1999.-2000.g.dz.) zaļi federācijas

    2 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene"
    3 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ
    4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
    6 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"
    7 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"
    8 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS
    9 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS
    11 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS " Spars"
    13 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    14 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    15 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    16 Elīna Veispale 2000 MSĢ-SASS
    18 Elizabete Ļitovčenko 1999 MSĢ-SASS
    19 Kitija Holšteine 2000 Brocēnu BJSS
    46 Sandija Megi 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS

    5.skrējiens 13:20 C grupas jaunieši (1999. - 2000.g.dz.), 2 apļi - 5 km

    baltie slēpošanas

    1 Emanuels Šūpulnieks 2000 BJSS "Rīdzene"
    2 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene"
    3 Vjačeslavs Mičulens 2000 BJSS "Rīdzene"
    4 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene"
    5 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
    6 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene"
    7 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"
    8 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene"
    9 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"
    10 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    11 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
    12 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
    13 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
    14 Kristaps Gailums 2000 BJSS "Rīdzene"
    15 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene"
    16 Eduards Kāpostiņš 2000 BJSS "Rīdzene"
    17 Ričards Zaķis 2000 BJSS "Rīdzene"
    18 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
    19 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene"
    20 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"
    21 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"
    22 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"
    23 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
    24 Juris Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene"
    25 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"
    26 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"
    27 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
    35 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
    36 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
    37 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
    38 Arturs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
    39 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
    40 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS
    99 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS
    R4 Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS
    R5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
    28 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
    29 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS
    30 Ruslans Muiziniks 1999 Jelgavas BJSS
    41 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene"/slaloms
    46 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils SS " Spars"
    47 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils SS " Spars"
    48 Valts Vīgerts 1999 Ventspils SS " Spars"
    49 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    50 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    51 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    52 Oskars Imaks 1999 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    54 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    55 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    56 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    58 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    59 Edvards Jānis Zaķis 2000 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    71 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS " Spars"
    72 Kristaps Buks 2000 Ventspils SS " Spars"
    73 Natanaels Siders 2000 Ventspils SS " Spars"
    74 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS " Spars"
    75 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS " Spars"
    76 Ēriks Freibergs 2000 Ventspils SS " Spars"
    77 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS
    78 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS
    79 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu SS
    81 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS
    90 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS
    91 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS
    92 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS
    93 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS
    94 Gints Markavičs (MSĢ) 2000 Brocēnu BJSS
    95 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS
    R2 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS
    96 Olavs Rāciņš 2000 RAK

    6.skrējiens 13:50 A, B grupas vīrieši, juniori, 3 apļi - 7,5 km

    A grupas vīrieši (1996.g.dz. un vec.) zaļie

    25 Rihards Čakstiņš 1993 BJSS "Rīdzene"
    26 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
    27 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
    28 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene"
    29 Staņislavs Ļesčinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    30 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"
    31 Marks Ozolinkevics 1994 Jelgavas BJSS - USK Barons
    32 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS - USK Barons
    33 Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons
    34 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    35 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    36 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    37 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils SS " Spars"
    38 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils SS " Spars"
    39 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils SS " Spars"
    40 Toms Izmailovs 1996 Ventspils SS " Spars"
    41 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ-SASS
    42 Valters Veispals 1995 MSĢ-SASS
    43 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ-SASS
    44 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ-SASS
    45 Oskars Rikters 1977 MSĢ-SASS

    PARASTIE SARKANIE

    B grupas juniori (1997.-1998.g.dz.)

    27 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene"
    28 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"
    29 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"
    30 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene"
    31 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"
    32 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    33 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"
    34 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
    35 Pauls Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"
    36 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
    37 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS " Spars"
    38 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils SS " Spars"
    39 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils SS " Spars"
    40 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    41 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    42 Alvis Veldre 1998 Limbažu un Salacgrīvas nov.BJSS
    43 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS " Spars"
    44 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS
    45 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu SS
    46 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS
    47 Edvards Likovskis 1997 MSĢ-SASS
    49 Nikita Nečajevs 1998 MSĢ-SASS
    Atbalstītāji
    Arčers Izglītības un zinātnes ministrija sēklas Akatrans Softhouse
    Aktuāli
    Tokyo 2020 Minsk
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija