Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Zemgales rudens maratons un Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā

    Sestdien, 3.oktobrī Jelgavā, Pasta salā notiks Zemgales rudens maratons un Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensību sākums plkst. 12.00

    Rezūltāti

    K-1 SIEVIETES (1996. g. dz. un vec.) 8 km

    1 99 Elena Memluikaite 1994 Kauņa, LT 42:16.64
    2 10 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 42:33.22

    98 Anele Sakaltyte 1994 Kauņa, LT izstājās

    K-1 JUNIORES (1997.-1998.) 8 km

    1 351 Anette Baum 1998 Pērnava, EST 41:36.07
    2 106 Daniela Kondratova 1997 MSĢ/"Barons"/Jelgavas BJSS 41:48.09
    3 107 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 42:41.48
    4 340 Gabriele Rauckyte 1997 Panevēža, LT 43:42.36
    5 108 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 44:08.36
    6 12 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 44:25.49
    7 15 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 44:46.61
    8 138 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS 50:22.23
    9 13 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 59:29.72

    K-1 JAUNIETES (1999.-2000.) 8 km

    1 139 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 41:43.87
    2 100 Viktorija Petraviciute 2000 Kauņa, LT 43:11.97
    3 140 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 43:47.80
    4 19 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 44:14.64
    5 110 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 44:43.28
    6 17 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 44:54.23
    7 341 Zymante Prakapoviciute 1999 Panevēža, LT 45:04.49
    8 342 Anastasija Krasnova 2000 Panevēža, LT 45:42.06
    9 16 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 46:20.94
    10 352 Karolina Pozelaite 1999 Pērnava, EST 46:24.68
    11 301 Linda Krilovska 1999 Ventspils "Spars" 47:33.39
    12 325 Elīna Veispale 2000 MSĢ TS SASS 48:08.78
    13 181 Kitija Holšteine 2000 Brocēnu nov. BJSS 53:14.47
    14 18 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 54:49.40
    15 61 Valērija Kačane 2000 BJSS "Rīdzene" 1;02:18.93

    111 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS izstājās

    K-1 MEITENES (2001.-2004.) 8 km

    1 165 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:15.61
    2 357 Marlen Kirsika Braumann 2003 Pērnava, EST 44:22.50
    3 120 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 46:27.64
    4 311 Marta Cepurīte 2002 Ventspils "Spars" 47:09.00
    5 102 Austeja Blozyte 2001 Kauņa, LT 48:08.30
    6 55 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 48:17.38
    7 309 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" 49:10.46
    8 310 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars" 49:12.27
    9 101 Kamille Jakubelskaite 2001 Kauņa, LT 49:17.04
    10 53 Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 49:44.69
    11 184 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS 49:55.82
    12 54 Kitija Puškiere 2001 BJSS "Rīdzene" 51:29.77
    13 56 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 51:31.38
    14 58 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene" 52:08.94
    15 52 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 53:16.43
    16 166 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 53:51.97
    17 361 Anna Dementjeva 2001 AK Kaija 1;01:11.36
    18 60 Elīna Klagiša 2002 BJSS "Rīdzene" 1;12:56.30

    59 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās

    57 Vika Altrofa 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās

    C-1 ZĒNI (2001.-2004.) 8 km

    1 113 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 46:32.73
    2 367 Vytas Povilaitis 2001 Šauļi, LT 48:44.79
    3 118 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 48:47.57
    4 114 Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS 50:56.93
    5 42 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 51:07.72
    6 161 Anatolijs Zeinālovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 52:04.37
    7 337 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 54:38.18
    8 116 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 54:37.07
    9 307 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 55:35.43
    10 46 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 55:52.38
    11 355 Ilja Kuznetsov 2003 Pērnava, EST 56:00.19
    12 44 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 59:33.47
    13 41 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 1;00:55.98
    14 308 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 1;02:11.93
    15 306 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars" 1;02:23.41
    16 117 Dmitrijs Smirnovs 2001 Jelgavas BJSS 1;13:09.38
    ā/k 136 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 1;04:49.00

    C-1 SIEVIETES 8 km

    1 163 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 47:03.41

    C-1 MEITENES (2001.-2004.) 8 km

    1 363 Gabriele Čerepokaite 2001 Šauļi, LT 52:04.37
    2 51 Veronika Fomenko 2001 BJSS "Rīdzene" 1;29:25.28

    C-1 JAUNIETES (1999.-2000.) 8 km

    1 362 Evelina Serafinaite 2000 Šauļi, LT 52:19.85
    2 119 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 53:35.25
    3 164 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS/MSĢ 1;03:53.50

    K-1 ZĒNI (2001.-2004.) 8 km

    1 20 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 40:34.32
    2 153 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 40:38.19
    3 155 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 40:57.57
    4 326 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 41:45.49
    5 141 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:01.10
    6 148 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:08.29
    7 150 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:10.07
    8 151 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:13.22
    9 302 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 42:31.09
    10 368 Karel Saar 2002 Tallina, EST 42:44.09
    11 152 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 42:55.83
    12 142 Reinis Brunevics 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:13.75
    13 112 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 44:42.56
    14 25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 45:03.81
    15 149 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 45:33.67
    16 21 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 45:52.42
    17 343 Emilijus Montvila 2001 Panevēža, LT 45:56.86
    18 22 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 46:20.75
    19 156 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 46:32.61
    20 328 Arsenijs Zaičenko 2001 MSĢ TS SASS 46:44.92
    21 157 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 47:08.89
    22 304 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 47:36.04
    23 183 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS 47:51.91
    24 147 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 47:56.28
    25 39 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 49:20.51
    26 37 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 49:50.92
    27 375 Kiril Sobolev 2003 Pērnava, EST 50:10.40
    28 354 Martin Eier 2003 Pērnava, EST 50:29.50
    29 143 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 50:38.65
    30 144 Kristaps Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 52:38.71
    31 146 Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 53:33.81
    32 331 Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ TS SASS 53:51.69
    33 35 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 54:45.81
    34 32 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 55:19.50
    35 24 Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene" 56:06.40
    36 33 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene" 56:19.17
    37 40 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 56:22.90
    38 34 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 56:47.88
    39 31 Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 56:52.96
    40 159 Ritvars Gūtmanis 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 57:39.99
    41 27 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 58:17.68
    42 28 Marks Kacens 2003 BJSS "Rīdzene" 1;00:05.07
    43 38 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 1;01:06.99
    44 386 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 1;03:16.18

    23 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās

    26 Timurs Eižvertiņš 2002 BJSS "Rīdzene" izstājās

    29 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" izstājās

    K-1 VETERĀNI "51+" 8 km

    1 371 Sergej Yashyn 1959 Belarus 38:25.00
    2 374 Igor Lychev 1964 Sanktpēterburga, RU 39:54.45
    3 376 Urmas Varm 1955 Tallina, EST 41:57.82
    4 390 Jevgenijs Taparauskas 1953 Lietuva 43:35.20
    5 389 Andris Veinbergs 1962 KC Jelgava 46:39.82
    6 380 Ēriks Meijers 1950 Bolderāja 50:15.00

    384 Sigitas Bulovas 1963 Gargždi, LT diskv.

    K-1 VETERĀNI "-50" 8 km

    1 377 Oleg Sedletski 1967 Tallina, EST 40:04.85
    2 381 Valentīns Lagzdiņš 1975 Zemgale 40:49.66
    3 388 Raitis Biezais 1974 KC Jelgava 42:41.37

    K-1 VETERĀNES SIEVIETES "-50" 8 km

    1 372 Viktoryia Bobrazh 1973 Belarus 44:18.45

    K-1 VETERĀNES SIEVIETES "51+" 8 km

    1 378 Aleksandra Čechova 1962 Panevēža, LT 49:04.16
    2 383 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas senioru SK 50:09.93

    C-1 VETERĀNI "51+" 8 km

    1 385 Egidijus Siauciunas 1958 Panevēža, LT 47:14.16
    2 379 Gediminas Lasynis 1958 Panevēža, LT 49:34.56

    C-1 VETERĀNI "-50" 8 km

    1 373 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 48:45.00

    K-1 VĪRIEŠI (1996. g. dz. un vec.) 16 km

    1 122 Marks Ozolinkevičs 1994 "Barons"/Jelgavas BJSS 1;12:46.15
    2 330 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 1;15:01.18
    3 195 Jonas Ragauskas 1976 Visagina, LT 1:;16:34.59
    4 360 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1;16:43.66
    5 371 Sergej Yashyn 1959 Belarus 1:17:08.50
    6 123 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK "Barons" 1;18:29.77
    7 104 Aurimas Pupelis 1996 Kauņa, LT 1;18:32.07
    8 103 Vytenis Atkociunas 1996 Kauņa, LT 1;20:21.57
    9 334 Roberts Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1;21:25.31
    10 197 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 1;26:05.72
    11 198 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1;30:35.31

    168 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS izstājās

    333 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS izstājās

    C-1 VĪRIEŠI (1996. g. dz. un vec.) 16 km

    1 193 Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala" 1;18:31.54
    2 312 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 1;18:39.56
    3 194 Gatis Pranks 1986 Liepāja, "Attekas sala" 1;18:43.18
    4 358 Joosep Karlson 1995 Pērnava, EST 1;21:09.36
    5 353 Andreas Baum 1995 Pērnava, EST 1;22:57.05
    6 125 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons" 1;25:54.72
    7 169 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;26:40.76
    8 124 Rahmads Stromanis 1995 "Barons"/Jelgavas BJSS 1;26:41.95
    9 65 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1;27:30.34
    10 382 Viktors Moisejenkovs 1964 Zemgale 1;28:04.28
    11 313 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 1;34:48.83
    12 64 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 1;44:42.52

    105 Osvaldas Murza 1995 Kauņa, LT izstājās

    62 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" izstājās

    63 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" izstājās

    K-1 JUNIORI (1997.-1998.) 16 km

    1 170 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;12:45.54
    2 74 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 1;27:20.04
    3 316 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 1;28:23.47
    4 315 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 1;31:14.97
    5 67 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 1:32:46.40

    185 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS izstājās

    66 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" izstājās

    68 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" izstājās

    335 Ņikita Ņičajevs 1998 MSĢ TS SASS izstājās

    C-1 JUNIORI (1997.-1998.) 16 km

    1 133 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1;23:25.28
    2 338 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 1;24:26.78
    3 134 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1;24:30.02
    4 319 Dāvis Iļjins 1998 MSĢ/Ventspils "Spars" 1;25:45.63
    5 126 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:26:14.68
    6 127 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1;29:09.46
    7 171 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;31:00.19
    8 364 Tautvydas Dikšas 1998 Šauļi, LT 1;41:01.51

    K-1 JAUNIEŠI (1999.-2000.) 16 km

    1 128 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:13:03.87
    2 347 Sakalys Lukas 1999 Panevēža, LT 1;16:45.67
    3 370 Daniel Rudōk 1999 Tallina, EST 1;17:24.50
    4 131 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1;17:53.40
    5 172 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;18:08.45
    6 129 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 1;18:44.64
    7 336 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 1;18:57.59
    8 79 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1;19:05.50
    9 132 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1;21:00.36
    10 130 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1;22:12.29
    11 89 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1;22:25.34
    12 85 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1;24:22.59
    13 345 Karolis Bruzas 1999 Panevēža, LT 1;24:31.18
    14 174 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:26:10.74
    15 84 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1;27:16.58
    16 321 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils "Spars" 1;27:42.81
    17 320 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 1;30:12.53
    18 80 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 1;30:37.69
    19 190 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;30:51.82
    20 196 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 1;31:11.72
    21 186 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 1;32:39.46
    22 187 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;32:44.82
    23 189 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;32:45.97
    24 83 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 1;33:57.07
    25 81 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 1;34:30.63
    26 188 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;35:55.84
    27 369 Ronald Kristjuhan 2000 Tallina, EST 1;36:22.58
    28 322 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 1;39:47.45
    29 177 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;41:41.72
    30 176 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;43:20.29

    90 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" izstājās

    344 Tomas Srivkinas 1999 Panevēža, LT izstājās

    346 Deividas Luikpetris 2000 Panevēža, LT izstājās

    C-1 JAUNIEŠI (1999.-2000.) 16 km

    1 191 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 1;29:29.93
    2 97 Donāts Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1;31:16.83
    3 94 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 1;32:26.03
    4 91 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 1;34:20.44
    5 348 Titas Pužeckas 1999 Panevēža, LT 1;34:39.87
    6 323 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 1;35:05.14
    7 339 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 1;35:25.09
    8 179 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;36:15.20
    9 350 Joris Papinigis 2000 Panevēža, LT 1;36:38.33
    10 359 Christopher Robin Antsu 2000 Pērnava, EST 1;38:14.33
    11 93 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 1;38:30.45
    12 366 Rokas Tamašauskas 2000 Šauļi, LT 1;39:00.29
    13 135 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 1;39:15.38
    14 349 Paulius Žukauskas 2000 Panevēža, LT 1;41:59.36
    15 365 Lukas Serafinas 1999 Šauļi, LT 1;42:10.83
    16 178 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1;55:28.35
    17 324 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:03:36.35

    180 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS izstājās

    192 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS izstājās

    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija