Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas Republikas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

    Limbaži, 2015.gada 10.-12.jūlijs

    REZULTĀTI 200m

    K-1 200m vīr.

    1 Roberts Akmens 1996 Talsi MSĢ 0:46,15 0:37,98 0:37,54
    2 Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži" 0:43,46 0:38,39 0:38,15
    3 Denis Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:42,42 0:40,56 0:38,66
    4 Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS 0:41,78 0:40,57 0:38,90
    5 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 0:44,50 0:41,28 0:39,21
    6 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:48,01 0:41,41 0:41,18
    7 Kaspar Sula 1990 Igaunija 0:40,28 0:40,95 0:41,45
    8 Kristjan Oras 1983 Igaunija 0:43,01 0:41,10 0:41,71
    9 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:42,76 0:42,00 0:44,35
    10 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 0:43,33 0:43,39 0:44,15
    11 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 0:45,42 0:43,80 0:44,30
    12 Tarmo Tootsi 1982 Igaunija 0:45,87 0:42,73 0:44,57
    13 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,25 0:43,19 0:44,80
    14 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:43,65 0:43,94 0:44,92
    15 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 0:44,96 0:43,60 0:45,03
    16 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,70 0:41,75 0:45,15
    17 Māris Bergšteins 1983 OC "Limbaži" 0:43,18 0:43,09 0:45,76
    18 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:44,18 0:44,69 0:54,99
    19.-20. Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 0:48,51 0:44,88
    German Orlov 1995 Pirita Aerutamisklubi 0:45,12 0:45,19
    21.-24. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:48,29 0:46,77
    Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 0:48,53 0:44,10
    Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:48,32 0:47,58
    Edgars Tīklenieks 1994 Limb. un S-grīvas NSS 0:45,79 0:45,19
    25.-28. Roberts Brālis 1996 Talsi 0:46,39 0:47,16
    Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:46,40 0:47,19
    Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 0:51,27 0:50,57
    Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 0:47,15 0:45,69
    29.-32. Emīls Ziemelis 1995 Limb. un S-grīvas NSS 0:50,80 0:52,11
    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:46,76 0:47,56
    Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,63 0:53,20
    Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS 0:50,55 0:47,63
    33.-34. Kristers Rutkis 1999 Talsi 0:54,77 0:54,54
    Nikita Nečajevs 1998 MSĢ TS SASS 0:55,26 0:55,38
    35 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov.BJSS 0:59,57

    C-1 200m vīr.

    1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg. BJSS-USK Barons 0:45,01 0:45,47 0:44,27
    2 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 0:46,43 0:45,90 0:44,77
    3 Romāns Astapovs 1984 Zemgale 0:49,94 0:49,50 0:45,47
    4 Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala 0:48,17 0:47,12 0:45,85
    5 Mārtiņš Burkovskis 1992 Ventspils "Spars" 0:47,47 0:47,07 0:46,03
    6 Joosep Karlson 1995 Igaunija 0:47,90 0:48,38 0:46,62
    7 Antons Knesis 1987 ŪSK Barons 0:48,80 0:47,78 0:47,25
    8 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 0:48,85 0:47,67 0:47,43
    9 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 0:47,04 0:50,43 0:49,98
    10 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:49,59 0:49,44 0:48,05
    11 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:49,16 0:50,83 0:49,60
    12 Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:53,13 0:49,79 0:50,01
    13 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 0:49,01 0:50,08 0:50,34
    14 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:50,35 0:50,39 0:50,53
    15 Andreas Baum 1995 Igaunija 0:51,57 0:51,89 0:53,09
    16 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene" 0:51,46 0:53,78 0:54,14
    17 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 0:52,30 0:54,64 0:54,63
    18 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:49,75 0:54,16 1:02,24
    19.-21. Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 0:53,27 0:54,57
    Alvis Veldre 1998 Limb.un S-grīvas NSS 0:52,80 0:54,80
    Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:52,70 0:57,04
    22.-24. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 0:55,92 0:59,06
    Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:48,84 0:57,34
    Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 0:54,78 0:56,14
    25.-27. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 0:57,08 0:58,10
    Kristiāns Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS 0:54,98 0:57,50
    Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:57,71 1:03,24
    28.-29. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:59,25
    Marks Aleksejevs 2000 Ventspils "Spars" 1:00,20
    30.-31. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene" 0:58,54
    Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 1:03,89
    32 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:59,03

    K-1 200m siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:48,45 0:50,41
    2 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS USK Barons 0:49,77 0:50,52
    3 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:50,91 0:53,28
    4 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:52,72 0:55,56
    5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 0:54,75 0:55,49 0:57,38
    6 Anette Baum 1998 Igaunija 0:53,77 0:57,50
    7 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:54,12 0:58,52
    8 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:54,29 0:55,67 0:59,25
    9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:54,02 0:55,39 1:00,93
    10 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 0:56,98 0:58,77
    11 Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:56,18 0:59,74
    12 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:58,03 1:00,53
    13 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 1:00,72 1:01,52
    14 Paula Kondratova 1994 MSĢ TS SASS 1:01,09 1:04,65
    15 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS 1:00,85 nest.
    16 Līga Poplavska 1995 Limb.un S-grīvas NSS 1:01,20

    C-1 200m siev.

    1 Agnija Bērziņa 1989 Limb. un S-grīvas NSS 0:58,64
    2 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 1:04,75
    3 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 1:05,64
    4 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:14,29
    5 Līga Kariņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS 1:34,06

    K-2 200m vīr.

    1 Roberts Akmens 1994 Talsi MSĢ 0:35,57 0:34,10
    Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"
    2 Denis Volkovs 1994 Brocēni 0:36,02 0:34,83
    Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS
    3 Kaspar Sula 1990 Igaunija 0:36,93 0:37,11
    Kaarel Alupere 1993
    4 Dāvis Ciršs 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:37,47 0:37,28
    Aldis Artūrs Vilde 1997
    5 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 0:39,39 0:37,62
    Raivis Ozoliņš 1996
    6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:38,60 0:39,38
    Roberts Ernests Levics 1999
    7 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 0:41,05 0:40,32 0:41,62
    Rihards Čakstiņš 1993
    8 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 0:42,22 0:41,96 0:41,78
    Dāvis Pupuriņš 1997
    9 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:40,13 0:40,74 0:51,16
    Dāvis Deniss Landars 2000
    10 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:42,96 0:43,26
    Rihards Kraulis 1999
    11 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,21 0:43,48
    Vladislavs Fostijs 2000
    12 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 0:44,93 0:43,82
    Rolands Šakals 1997
    13 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:49,20 0:44,28
    Reinis Kalnarājs 1999
    14 Māris Bergšteins 1983 OC "Limbaži" 0:42,81 0:48,95
    Edgars Tīklenieks 1994 Limb. un S-grīvas NSS
    15 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 0:48,57 0:53,92
    Roberts Napituhins 1999
    16 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 0:57,55
    Gregors Nīss 1999
    17 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:54,28
    Mārtiņš Pumpa 1996
    18 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 0:58,33
    Emīls Budrevics 1996

    C-2 200m vīr.

    1 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 0:42,87
    Antons Knesis 1987
    2 Rahmads Stromanis 1995 Jelg. BJSS/USK Barons/ 0:44,93
    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    3 Joosep Karlson 1995 Igaunija 0:46,92
    Andreas Baum 1995
    4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 0:47,73
    Alekss Podenskis 1997
    5 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"/ SASS 0:48,21
    Dāvids Alijevs 1995
    6 Alvis Veldre 1998 Limb.un S-grīvas NSS 0:52,83
    Silvestrs Valdis Subocs 2000
    7 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:53,24
    Donats Lapato 2000
    8 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 1:00,57
    Toms Izmailovs 1996

    K-2 200m siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:45,89
    Līva Parfenkova 1999
    2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:46,05
    Amanda Opolā 1997
    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelg. BJSS/USK Barons 0:48,74
    Daniela Kondratova 1997
    4 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:50,40
    Santa Dreimane 1999
    5 Anette Baum 1998 Igaunija 0:50,84
    Eve Kulasalu 1992
    6 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:51,02
    Valērija Makare 1999
    7 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:52,73
    Eva Altrofa 1999
    8 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:53,07
    Justīne Andersone 1998
    9 Anete Neretniece 1998 Limb.un S-grīvas NSS 0:53,31
    Sandija Megi 1999

    K-4 200m vīr.

    1 Deniss Volkovs 1994 Brocēni/Talsi MSĢ 0:32,34
    Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS
    Roberts Akmens 1996
    Vasilijs Andriško 1995
    2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 0:34,15
    Dāvis Ciršs 1997
    Aldis Artūrs Vilde 1997
    Raivis Ozoliņš 1996
    3 Kaarel Alupere 1993 Igaunija 0:34,40
    Tarmo Tootsi 1982
    Kaspar Sula 1990
    Kristjan Oras 1983
    4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 0:34,77
    Mārtiņš Upītis 1982
    Emīls Budrevics 1996
    Sergejs Nemņaševs 1988
    5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 0:36,36
    Roberts Atmanis 1999
    Roberts Ernests Levics 1999
    Rinalds Lasmanis 1996
    6 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:37,04
    Mārtiņš Pumpa 1996
    Valters Veispals 1995
    Oskars Rikters 1977
    7 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 0:38,38
    Santis Pupuriņš 1998
    Dāvis Pupuriņš 1997
    Kristaps Laube 1999
    8 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 0:42,18
    Rihards Čakstiņš 1993 SK "Lucavsalas airi"
    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999
    Māris Volbergs 1984
    9 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:48,24
    Dāvis Deniss Landars 2000
    Artis Veldre 2000
    Matīss Niks Vērmanis 2000

    C-4 200m vīr.

    1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 0:42,85
    Dāvis Iļjins 1998
    Toms Izmailovs 1996
    Mārtiņš Burkovskis 1993
    2 Rahmads Stromanis 1995 Jelg. BJSS/USK Barons/ 0:42,92
    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    Boriss Lonskis 1997
    Arkādijs Jefremovs 1995
    3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS/ 0:43,33
    Dāvids Alijevs 1995 SASS/ BJSS "Rīdzene"
    Staņislavs Leščinskis 1994
    Alekss Podenskis 1997
    4 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 0:50,08
    Artūrs Belāns 1999
    Donats Lapato 2000
    Arsēnijs Nitijevskis 1999
    5 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 0:51,62
    Kristers Frišenfelds 1999
    Aleksejs Sabarņa 2000
    Marks Aleksejevs 2000

    K-4 200m siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:42,25
    Līva Parfenkova 1999
    Laura Skukauska 1996
    Amanda Opolā 1997
    2 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:46,28
    Santa Dreimane 1999
    Amanda Krūmiņa 1999
    Sandija Megi 1999
    3 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/USK Barons 0:46,40
    Baiba Petrovska 1998
    Daiga Liepiņa 1998
    Valērija Makare 1999

    K-1 4x200m vīr.

    1 Kaspars Tīklenieks 1997 Limb. un S-grīvas NSS/ 2:45,45
    Hedijs Vents Brunevics 1996 OC "Limbaži"
    Dāvis Ciršs 1997
    Aldis Artūrs Vilde 1997
    2 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 2:48,33
    Emīls Budrēvics 1996
    Sergejs Nemņaševs 1988
    Mārtiņš Upītis 1982
    3 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS - 1 2:48,70
    Roberts Pumpa 1995
    Mārtiņš Pumpa 1996
    Valters Veispals 1995
    4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 2:49,48
    Roberts Atmanis 1999
    Roberts Ernests Levics 1999
    Filips Ozolinkevičs 1997
    5 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"/ 3:03,57
    Rihards Čakstiņš 1993 SK "Lucavsalas airi"
    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999
    Māris Volbergs 1984
    6 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 3:03,93
    Dāvis Pupuriņš 1997
    Kristaps Laube 1999
    Arturs Kleins 1997
    7 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS - 2 3:08,94
    Dmitrijs Volodjonoks 1996
    Artjoms Kokarevs 2000
    Endijs Bikovičs 1991
    8 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 3:11,91
    Dāvis Deniss Landars 2000
    Artis Veldre 2000
    Matīss Niks Vērmanis 2000
    9 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 3:23,33
    Vladislavs Fostijs 2000
    Sergejs Nikonovs 1999
    Juris Avkštols 1999

    C-1 4x200m vīr.

    1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 3:07,79
    Dāvis Iļjins 1998
    Raivo Jēkabsons 1996
    Mārtiņš Burkovskis 1993
    2 Rahmads Stromanis 1995 Jelg. BJSS/USK Barons/ 3:10,03
    Boriss Lonskis 1984 Zemgale
    Kārlis Rušmanis 1997
    Roberts Lagzdiņš 1997
    3 Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS/ 3:20,07
    Raivis Vinogradovs 1989 OC "Limbaži"
    Rūdolfs Segliņš 1996
    Alvis Veldre 1998
    4 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 3:25,59
    Artis Vītiņš 1997
    Kirils Sokolovs 2000
    Staņislavs Leščinskis 1993
    5 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 3:31,63
    Kristers Frišenfelds 1999
    Aleksejs Sabarņa 2000
    Marks Aleksejevs 2000
    6 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limb.un S-grīvas NSS 3:57.06
    Ginters Kublinskis 1999
    Dmitrijs Grjaznovs 1999
    Kristiāns Kacars 2000

    K-1 4x200m siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 3:23,54
    Līva Parfenkova 1999
    Laura Skukauska 1996
    Amanda Opolā 1997
    2 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/USK Barons 3:31,78
    Daiga Liepiņa 1998
    Baiba Petrovska 1998
    Valērija Makare 1999
    3 Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS 3:43,18
    Santa Dreimane 1999
    Anete Elīze Neretniece 1998
    Sandija Megi 1999

    REZULTĀTI 500m

    K-1 500m vīr.

    1 Denis Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 2:02,55 2:01,76 1:56,48
    2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 2:04,91 2:03,80 1:57,20
    3 Kaspar Sula 1990 Igaunija 2:11,15 2:05,47 1:58,05
    4 Kaarel Alupere 1993 Igaunija 2:16,01 2:05,46 1:58,96
    5 Kristjan Oras 1983 Igaunija 2:06,63 2:02,70 1:59,87
    6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 2:13,06 2:04,49 2:05,85
    7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 2:05,76 2:05,67 2:14,16
    8 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 2:05,96 2:05,79 2:18,27
    9 Tarmo Tootsi 1982 Igaunija 2:10,34 2:03,58 2:47,51
    10 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 2:07,00 2:06,68 2:02,60
    11 German Orlov 1995 Pirita Aerutamisklubi 2:12,43 2:07,17 2:03,92
    12 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 2:18,14 2:19,53 2:05,95
    13 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 2:20,30 2:13,41 2:06,94
    14 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 2:13,90 2:09,02 2:09,65
    15 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2:16,78 2:22,40 2:16,40
    16 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 2:12,10 2:15,72 2:17,96
    17 Māris Bergšteins 1983 OC "Limbaži" 2:13,96 2:23,45 2:20,48
    18 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov.BJSS 2:41,34 2:34,25 2:38,98
    19.-21. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:27,77 2:35,68
    Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 2:45,71 2:25,27
    Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 2:27,36 2:23,66
    22.-24. Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 2:24,72 2:28,92
    Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 2:23,94 2:24,77
    Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 2:24,65 2:37,35
    25.-27. Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 2:24,38 2:37,99
    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 2:29,59 2:31,06
    Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS 2:32,82 2:26,36
    28 Nikita Nečajevs 1998 MSĢ TS SASS 2:47,99
    29 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 2:41,40

    C-1 500m vīr.

    1 Joosep Karlson 1995 Igaunija 2:21,91 2:16,77 2:10,58
    2 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 2:24,87 2:14,87 2:11,14
    3 Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala 2:26,16 2:18,76 2:14,01
    4 Rahmads Stromanis 1995 Jelg. BJSS-USK Barons 2:24,53 2:30,94 2:14,52
    5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 2:22,06 2:21,67 2:17,82
    6 Antons Knesis 1987 USK Barons 2:25,28 2:26,11 2:20,19
    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 2:25,95 2:20,94 2:41,58
    8 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 2:44,86 2:28,71 2:46,64
    9 Gatis Pranks 1986 Liepāja, SK Attekas sala 2:18,59 2:21,58 3:01,19
    10 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:39,98 2:19,55 2:21,03
    11 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:31,19 2:24,73 2:21,20
    12 Andreas Baum 1995 Igaunija 2:27,45 2:45,41 2:35,66
    13 Alvis Veldre 1998 Limb.un S-grīvas NSS 2:40,67 2:41,16 2:40,33
    14 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 2:40,72 2:37,59 2:51,01
    15 Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:42,49 2:47,39 2:55,34
    16 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 2:42,09 2:35,23 2:57,33
    17 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:40,85 2:41,38 2:58,96
    18 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene" 2:56,49 2:34,86 3:17,63
    19.-21. Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 2:43,03 2:38,53
    Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:54,59 2:45,31
    Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 2:41,89 2:49,80
    22.-24. Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 3:01,77 2:44,10
    Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 2:40,90 2:58,92
    Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:49,86 3:00,00
    25.-27. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:58,95 3:03,55
    Marks Aleksejevs 2000 Ventspils "Spars" 2:50,04 3:06,62
    Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 2:51,15 3:02,94
    28 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 3:07,45

    K-1 500m siev.

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/USK Barons 2:25,23 2:15,71
    2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:19,86 2:17,80
    3 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:29,46 2:21,90
    4 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:27,34 2:24,12
    5 Anette Baum 1998 Igaunija 2:33,36 2:30,54
    6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:38,31 2:31,05 2:33,61
    7 Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:40,18 2:33,80 2:35,14
    8 Samanta Ganiņa 1997 Limb.un S-grīvas NSS 2:34,11 2:39,95
    9 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 2:36,89 2:33,68 2:41,06
    10 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:38,31 2:34,01
    11 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:41,03 2:37,71
    12 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:43,19 2:38,47
    13 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 2:47,55 2:40,67
    14 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 2:44,79 2:41,71
    15 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:45,87 2:44,45

    C-1 500m siev.

    1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 3:15,69
    2 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 3:22,62
    3 Līga Kariņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:18,71
    4 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 4:44,43

    K-2 500m vīr.

    1 Denis Volkovs 1994 Brocēni 1:48,34 1:41,13
    Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS
    2 Kaspar Sula 1990 Igaunija 1:51,70 1:41,20
    Kaarel Alupere 1993
    3 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS/Talsi 2:02,32 1:42,28
    Roberts Akmens 1996
    4 Dāvis Ciršs 1997 Limb. un S-grīvas NSS 1:55,91 1:47,42
    Aldis Artūrs Vilde 1997
    5 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 1:59,79 1:58,46 1:50,05
    Raivis Ozoliņš 1996
    6 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2:02,58 1:59,19 1:56,20
    Rihards Kraulis 1999
    7 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 2:02,77 1:56,58
    Mārtiņš Pumpa 1996
    8 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:18,26 1:58,60 1:57,11
    Dāvis Pupuriņš 1997
    9 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 2:05,39 2:03,86
    Dmitrijs Volodjonoks 1996
    10 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 2:06,55 2:04,38
    Rihards Čakstiņš 1993
    11 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:23,26 2:05,07
    Vladislavs Fostijs 2000
    12 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 2:14,71 2:08,44
    Reinis Kalnarājs 1999
    13 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:17,12 2:13,76
    Rolands Šakals 1997
    14 Artis Veldre 2000 Limb.un S-grīvas NSS 2:22,76 2:19,55
    Matīss Niks Vērmanis 2000
    15 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 2:25,58 2:33,52
    Roberts Napituhins 1999
    16 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 2:34,63
    Emīls Budrevics 1996
    17 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2:27,17
    Juris Avkštols 1999

    C-2 500m vīr.

    1 Gatis Pranks 1986 Liepāja, SK Attekas sala 2:09,92 1:55,51
    Aivis Tints 1987
    2 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 2:12,33 2:00,82
    Antons Knesis 1987
    3 Joosep Karlson 1995 Igaunija 2:16,79 2:01,18
    Andreas Baum 1995
    4 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:25,84 2:02,72
    Boriss Lonskis 1997
    5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 2:26,01 2:10,45
    Alekss Podenskis 1997
    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:28,03 2:43,37 2:20,01
    Donats Lapato 2000
    7 Alvis Veldre 1998 Limb.un S-grīvas NSS 2:42,09 2:40,96 2:21,78
    Silvestrs Valdis Subocs 2000
    8 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 2:38,81 2:42,56 2:37,99
    Toms Izmailovs 1996
    9 Rahmads Stromanis 1995 Jelg. BJSS/USK Barons/ 2:12,64 DSK
    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    10 Kirills Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:38,39 2:54,90
    Arsēnijs Nitijevskis 1999
    * Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"/ SASS DSK
    Dāvids Alijevs 1995

    K-2 500m siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:05,11
    Laura Skukauska 1996
    2 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/USK Barons 2:10,74
    Daiga Liepiņa 1998
    3 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:13,18
    Santa Dreimane 1999
    4 Anete Neretniece 1998 Limb. un S-grīvas NSS 2:13,94
    Samanta Ganiņa 1997
    5 Anette Baum 1998 Igaunija 2:15,04
    Eve Kulasalu 1992
    6 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:18,05
    Valērija Makare 1999
    7 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 2:18,62
    Eva Altrofa 1999
    8 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:23,83
    Justīne Andersone 1998

    K-4 500m vīr.

    1 Kaspar Sula 1990 Igaunija 1:35,61
    Kaarel Alupere 1993
    Kristjan Oras 1983
    Tarmo Tootsi 1982
    2 Deniss Volkovs 1994 Brocēni/Talsi MSĢ 1:36,32
    Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS
    Roberts Akmens 1996
    Vasilijs Andriško 1995
    3 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 1:41,36
    Dāvis Ciršs 1997
    Aldis Artūrs Vilde 1997
    Raivis Ozoliņš 1996
    4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 1:45,06
    Mārtiņš Upītis 1982
    Emīls Budrevics 1996
    Sergejs Nemņaševs 1988
    5 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 1:47,78
    Roberts Pumpa 1995
    Mārtiņš Pumpa 1996
    Valters Veispals 1995
    6 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:53,00
    Santis Pupuriņš 1998
    Dāvis Pupuriņš 1997
    Kristaps Laube 1999
    7 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 2:02,96
    Rihards Čakstiņš 1993 SK "Lucavsalas airi"
    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999
    Māris Volbergs 1984

    C-4 500m vīr.

    1 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS/ 2:05,26
    Dāvids Alijevs 1995 SASS/ BJSS "Rīdzene"
    Staņislavs Leščinskis 1994
    Alekss Podenskis 1997
    2 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 2:17,60
    Dāvis Iļjins 1998
    Toms Izmailovs 1996
    Mārtiņš Burkovskis 1993
    3 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:29,15
    Donats Lapato 2000
    Arsēnijs Nitijevskis 1999
    Kirills Sokolovs 2000
    * Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" izst.
    Kristers Frišenfelds 1999
    Aleksejs Sabarņa 2000
    Marks Aleksejevs 2000
    * Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/Talsi DSK
    Arnolds Kudrjavcevs 1996 USK Barons
    Boriss Lonskis 1997
    Matīss Ozols 2000

    K-4 500m siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:00,38
    Līva Parfenkova 1999
    Laura Skukauska 1996
    Amanda Opolā 1997
    2 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/USK Barons 2:07,41
    Baiba Petrovska 1998
    Daiga Liepiņa 1998
    Valērija Makare 1999
    3 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:16,99
    Santa Dreimane 1999
    Anete Neretniece 1998
    Samanta Ganiņa 1997

    REZULTĀTI 1000m

    K-1 1000m vīrieši

    1 Kaarel Alupere 1993 Igaunija 4:11,17 3:54,28 3:44,97
    2 Kaspar Sula 1990 Igaunija 4:11,47 3:54,31 3:45,86
    3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 3:58,97 3:50,99 3:47,51
    4 German Orlov 1995 Pirita Aerutamisklubi 4:06,93 3:57,44 3:50,61
    5 Kristjan Oras 1983 Igaunija 4:08,66 3:57,09 3:51,17
    6 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 4:06,95 4:00,65 4:01,16
    7 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:07,25 4:03,39 4:06,16
    8 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 4:38,13 3:55,59 4:12,04
    9 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 4:14,79 4:05,40 4:14,41
    10 Tarmo Tootsi 1982 Igaunija 4:15,17 4:07,52 4:02,73
    11 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:13,66 3:55,82 4:02,95
    12 Valērijs Pavlovs 1987 ĀK "Kaija" 4:15,30 4:11,50 4:03,18
    13 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 4:43,33 4:32,41 4:13,91
    14 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 4:13,35 4:10,39 4:14,67
    15 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 4:19,26 4:16,19 4:16,66
    16 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:12,48 4:20,75 4:23,77
    17 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 4:34,16 4:37,28 4:35,26
    18 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:16,97 4:09,40 izst.
    19-21 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 4:17,83 4:34,68
    Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:30,96 4:21,16
    Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 4:49,42 4:39,72
    22-24 Roberts Brālis 1996 Talsi 4:42,35 4:40,06
    Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 4:24,60 5:01,40
    Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS 4:46,18 4:42,46
    25-26 Nikita Nečajevs 1998 MSĢ TS SASS 5:27,64 5:25,65
    Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 5:01,83 4:47,17

    C-1 1000m vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 4:08,66 4:07,95
    2 Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala 4:05,60 4:25,10 4:13,86
    3 Gatis Pranks 1986 Liepāja, SK Attekas sala 4:21,01 4:15,43
    4 Joosep Karlson 1995 Igaunija 4:05,43 4:18,82
    5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:44,55 4:43,73 4:19,18
    6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:36,64 4:26,17 4:23,83
    7 Andreas Baum 1995 Igaunija 4:39,99 4:42,98 4:24,49
    8 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 4:32,24 4:44,16 4:29,66
    9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 4:46,16 4:31,01 4:39,50
    10.-11. Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 4:54,66 4:55,98
    Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:49,29 4:38,27
    12.-13. Alvis Veldre 1998 Limb.un S-grīvas NSS 4:56,56 5:04,97
    Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 4:58,26 5:16,86
    14.-15. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:50,21 5:22,60
    Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 5:01,06 5:11,91
    16.-17. Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limb.un S-grīvas NSS 5:16,36 5:36,51
    Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 5:11,11 5:19,13
    18.-19. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 5:09,26 5:23,56
    Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 5:17,49 5:40,90
    20.-21. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 5:33,06 5:51,26
    Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 4:59,95 5:43,67
    * Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" DSK

    K-1 1000m sievietes

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS USK Barons 4:31,49 4:22,32
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 4:39,40 4:28,16
    3 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:42,85 4:28,86
    4 Anette Baum 1998 Igaunija 4:41,96 4:34,19
    5 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:47,55 4:46,27
    6 Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:54,70 5:05,57 4:51,74
    7 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 4:51,46 4:55,93
    8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 5:03,23 5:15,48 5:06,38
    9 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 5:31,74 5:11,75 5:27,89
    10 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 4:59,66 6:05,44
    11 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 5:00,67 izst.

    K-2 1000m vīrieši

    1 Kaarel Alupere 1993 Igaunija 3:43,45 3:35,71
    Tarmo Tootsi 1982
    2 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 3:44,57 3:42,19
    Filips Ozolinkevičs 1997
    3 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 3:49,91 3:44,04
    Dāvis Deniss Landars 2000
    4 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 3:55,10 3:59,75
    Dāvids Pupuriņš 1997
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 3:53,08 4:03,03
    Rihards Kraulis 1999
    6 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 4:25,45 4:19,36 4:08,33
    Reinis Kalnarājs 1999
    7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 4:55,57 4:40,54 4:21,96
    Rolands Šakals 1997
    8 Artis Veldre 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:34,61 4:33,86 4:23,45
    Matīss Niks Vērmanis 2000
    * Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 3:46,85 izst.
    Raivis Ozoliņš 1996
    10 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 5:05,97 4:42,43
    Roberts Napituhins 1999
    11 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 5:02,94 4:54,80
    Gregors Nīss 1999
    * Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" izst.
    Vladislavs Fostijs 2000

    C-2 1000m vīrieši

    1 Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala 3:52,71
    Gatis Pranks 1986
    2 Joosep Karlson 1995 Igaunija 4:05,18
    Andreas Baum 1995
    3 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 4:07,41
    Dāvis Iļjins 1998
    4 Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS 4:08,63
    Kristaps Smilgainis 1998 Talsi/MSĢ
    5 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 4:38,30
    Toms Izmailovs 1996
    6 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 4:39,39
    Kirils Sokolovs 2000
    7 Alvis Veldre 1998 Limb.un S-grīvas NSS 4:40,32
    Silvestrs Valdis Subocs 2000

    K-2 1000m sievietes

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 4:10,95
    Laura Skukauska 1996
    2 Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:16,66
    Santa Dreimane 1999
    3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 4:16,86
    Valērija Makare 1999
    4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:26,13
    Gunta Zeile 1998
    5 Anette Baum 1998 Igaunija 4:31,42
    Eve Kulasalu 1992
    6 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 4:37,36
    Eva Altrofa 1999
    7 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 4:39,66
    Justīne Andersone 1998

    K-4 1000m vīrieši

    1 Kaspar Sula 1990 Igaunija 3:04,89
    Kaarel Alupere 1993
    Kristjan Oras 1983
    Tarmo Tootsi 1982
    2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 3:07,12
    Dāvis Ciršs 1997
    Aldis Artūrs Vilde 1997
    Raivis Ozoliņš 1996
    3 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 3:14,96
    Roberts Pumpa 1995
    Mārtiņš Pumpa 1996
    Valters Veispals 1995
    4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 3:16,03
    Roberts Altmanis 1999
    Roberts Ernests Levics 1999
    Filips Ozolinkevičs 1997
    5 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 3:17,33
    Mārtiņš Upītis 1982
    Emīls Budrevics 1996
    Sergejs Ņemnaševs 1988
    6 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 3:30,16
    Dāvis Pupuriņš 1997
    Artūrs Kleins 1997
    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999
    7 Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 3:41,76
    Dāvis Deniss Landars 2000
    Artis Veldre 2000
    Matīss Niks Vērmanis 2000
    8 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 4:06,51
    Kristaps Ceriņš 1999
    Kristofers Lamberts 2000
    Reinis Kalnarājs 1999

    C-4 1000m vīr.

    1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Jelgavas BJSS - Talsi 3:46,44
    Boriss Lonskis 1997
    Roberts Lagzdiņš 1999
    Arkādijs Jefremovs 1995
    2 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 3:54,32
    Dāvis Iļjins 1998
    Toms Izmailovs 1996
    Mārtiņš Burkovskis 1993
    3 Rūdolfs Segliņš 1994 Limb.un S-grīvas NSS 4:03,00
    Dāvids Alijevs 1995 SASS
    Staņislavs Leščinskis 1994 BJSS "Rīdzene"
    Alekss Podenskis 1997
    4 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 4:28,73
    Kristaps Frišenfelds 1999
    Aleksejs Sabarņa 2000
    Marks Aleksejevs 2000
    5 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 4:46,64
    Kirils Sokolovs 2000
    Donats Lapato 2000
    Arsēnijs Nitijevskis 1999

    Galvenais tiesnesis: Sergejs Zaļupe
    Galvenā sekretāre: Baiba Martinsone

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija