Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II VETERĀNU KAUSS-II SKOLĒNU SPORTA SPĒLES

    2015. gada 20. jūnijā, Brocēnos


    9:40 K - 2 200 m U-23 Atlase

    4 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Hedijs Vents Brunēvics 1996

    5 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/Brocēnu n. BJSS


    Vasīlijs Andriško 1995

    6 Kaspars Tīklenieks 1993 OC "Limbaži"/Brocēnu n. BJSS


    Deniss Volkovs 1994






    9:45 K-1 200 m juniores Atlase

    4 Daniela Kondratova 1997 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS

    5 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS





    1 0.4166666667 K-1 200m B zēni 1.prbr. 1-6 P/f +3 LL

    1 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"

    2 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS

    3 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars"

    4 Zigmārs Cinovskis 2002 1. Jelgavas BJSS

    5 Jānis Žurilo 2002 4. BJSS "Rīdzene"

    6 Markuss Irmejs 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    7 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    8 Ivo Veisbergs 2001 1. Talsu NSS





    2 0.41875 K-1 200m B zēni 2.prbr. 1-6 P/f +3 LL

    1 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS

    2 Artūrs Skrebels 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    3 Mikus Masāns 2003 3. BJSS "Rīdzene"

    4 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS

    5 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    6 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    7 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS





    3 0.4208333333 K-1 200m B zēni 3.prbr. 1-6 P/f +3 LL

    1 Elvis Miklāvs 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2 Alekss Ramīns Šengelija 2001 1. MSĢ TS SASS

    3 Arsenijs Zaičenko 2001 1. Brocēnu n. BJSS

    4 Ēriks Upmanis 2003 3. BJSS "Rīdzene"

    5 Kristaps Matīss Knops 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    6 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    7 Ēriks Kāpbergs 2001 2. Ventspils "Spars"





    4 0.4236111111 K-1 200m B zēni 4.prbr. 1-6 P/f +3 LL

    1 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"

    2 Kristaps Leinišs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3 Rainers Švecs 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4 Vladimirs Jevharitskis 2002 2. MSĢ TS SASS

    5 Vadims Hrustaļovs 2002 2. Jelgavas BJSS

    6 Matīss Milzers 2001 1. Ventspils "Spars"

    7 Daniils Sečko 2001 2. BJSS "Rīdzene"
    5 0.4256944444 C-1 200 m B zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Kārlis Martinsons 2001 4. BJSS "Rīdzene"

    2 Jurijs Ševcovs 2002 1. Jelgavas BJSS

    3 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars"

    4 Anatolijs Zeinālovs 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    5 Genrihs Soļaņiks 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    6 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"





    6 0.4277777778 C-1 200 m B zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS

    2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    3 Krists Znotiņš 2000 1. Talsu NSS

    4 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars"

    5 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    6 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars"





    7 0.4305555556 K-1 200m B meitenes 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Milana Zavackaja 2002 2. BJSS "Rīdzene"

    2 Linda Breidaka 2002 1. Brocēnu n. BJSS

    3 Marta Cepurīte 2002 1. Ventspils "Spars"

    4 Kitija Pusķeire 2001 4. BJSS "Rīdzene"

    5 Anete Derkusova 2002 1. Jelgavas BJSS

    6 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    7 Justīne Matisone 2001 1. BJSS "Rīdzene"





    8 0.4326388889 K-1 200m B meitenes 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Krista Matisone 2001 1. Talsu NSS

    2 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    3 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"

    4 Samanta Krūmiņa 2002 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    5 Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS

    6 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene"

    7 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS





    9 0.4347222222 K-1 200m A zēni 1.prbr. 1 Fin, 2-7 p/f

    1 Kristaps Ceriņš 1999 4. BJSS "Rīdzene"

    2 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"

    3 Tomass Kovaļenko 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    5 Ralfs Jātnieks 1999 1. Ventspils "Spars"

    6 Egils Milnis 1999 1. Brocēnu n. BJSS

    7 Roberts Ernests Levics 1999 1. Jelgavas BJSS

    8 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9 Kristers Rutkis 1999 1. Talsu NSS





    10 0.4375 K-1 200m A zēni 2.prbr. 1 Fin, 2-7 p/f

    1 Deniss Vrubļevskis 2000 2. Ventspils "Spars"

    2 Lukass Nīss 2000 3. BJSS "Rīdzene"

    3 Markuss Jonatāns 2000 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4 Kristaps Laube 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    5 Kārlis Karlštrems 1999 1. Talsu NSS

    6 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS

    7 Artjoms Kokarevs 2000 1. MSĢ TS SASS

    8 Roberts Napituhins 1999 4. BJSS "Rīdzene"
    11 0.4395833333 K-1 200m A zēni 3.prbr. 1 Fin, 2-7 p/f

    1 Vitālijs Upenieks 2000 2. BJSS "Rīdzene"

    2 Dāvis Deniss Landers 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars"

    4 Ruvims Kagans 1999 3. BJSS "Rīdzene"

    5 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS

    6 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 1. Brocēnu n. BJSS

    7 Juris Avkštols 1999 2. BJSS "Rīdzene"

    8 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS





    12 0.4416666667 C-1 200 m A zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene"

    2 Rinalds Ozolnieks 2000 1. Talsu NSS

    3 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    4 Matīss Ozols 2000 1. Jelgavas BJSS

    5 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars"

    6 Dmitrijs Grjaznovs 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    7 Pāvels Pavlovskis 1999 2. Jelgavas BJSS

    8 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars"

    9 Eduarts Zaķis 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS





    13 0.4444444444 C-1 200 m A zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Ivo Štremers 2000 4. BJSS "Rīdzene"

    2 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS

    3 Natanaēls Siders 2000 2. Ventspils "Spars"

    4 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS

    5 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene"

    6 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS

    7 Kristiāns Kacars 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    8 Ruslans Muiziniks 1999 2. Jelgavas BJSS

    9 Marks Aleksejevs 2000 1. Ventspils "Spars"





    14 0.4465277778 K-1 200m A meitenes Fināls

    1 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    2 Megija Kūle 1999 1. Ventspils "Spars"

    3 Debora Zemzare 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    4 Santa Dreimane 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    5 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    6 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    7 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS

    8 Kitija Holšteine 1999 1. Brocēnu n. BJSS

    9 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"

    10 Madara Lejiņa 2000 4. BJSS "Rīdzene"





    15 0.4486111111 K-1 200 m vīrieši 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS

    2 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS

    3 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS

    4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS

    5 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi"

    6 Edgars Bižāns 1996 MSĢ TS SASS















    16 0.4513888889 K-1 200 m vīrieši 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Vasīlijs Andriško 1995 Brocēnu n. BJSS

    2 Artjoms Vaščenko 1993 MSĢ TS SASS

    3 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS

    4 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS

    5 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava





    17 0.4534722222 C-1 200 m vīrieši 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Rahmads Stromanis 1995 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS

    2 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"

    3 Aivis Tints 1987 "Attekas sala"

    4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"

    5 Ģirts Jansons 1996 Ventspils "Spars"

    6 Roberts Mantajs 1991 "Attekas sala"

    7 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars"





    18 0.4555555556 C-1 200 m vīrieši 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala"

    2 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"

    3 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene"

    4 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"

    5 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars"

    6 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons"





    19 0.4583333333 K-1 200 m sievietes FIN


    C - 1 200 m A meitenes FIN

    2 Jūlija Gutova 1999 1. Jelgavas BJSS

    3



    4



    5 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    6 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"





    20 0.4604166667 K-1 200m B zēni 1.p/f 1-3 A Fin, 4-6 B Fin
    21 0.4625 K-1 200m B zēni 2.p/f 1-3 A Fin, 4-6 B Fin
    22 0.4652777778 K-1 200m B zēni 3.p/f 1-3 A Fin, 4-6 B Fin
    23 0.4673611111 C-1 200 m B zēni p/f 1-3 Fin
    24 0.4694444444 K-1 200m B meitenes p/f 1-3 Fin
    25 0.4722222222 K-1 200m A zēni 1.p/f 1-3 A Fin, 4-7+ LL B Fin
    26 0.4743055556 K-1 200m A zēni 2.p/f 1-3 A Fin, 4-7+ LL B Fin
    27 0.4763888889 C-1 200 m A zēni p/f 1-3 Fin
    28 0.4791666667 K-1 200 m vīrieši p/f 1-3 Fin
    29 0.48125 C-1 200 m vīrieši p/f 1-3 Fin






    0.4833333333 K - 2 200 m U-23 Atlase

    0.4861111111 K-1 200 m juniores Atlase





    30 0.5 K-1 200m B zēni A FIN
    31 0.5034722222 K-1 200m B zēni B Fin
    32 0.5069444444 C-1 200 m B zēni FIN
    33 0.5104166667 K-1 200m B meitenes FIN
    34 0.5138888889 K-1 200m A zēni A FIN
    35 0.5173611111 K-1 200m A zēni B Fin
    36 0.5208333333 C-1 200 m A zēni FIN





    37 0.5277777778 K - 1 500 m vīrieši veterāni FIN


    K-1 500 m sievietes veterānes FIN

    3 Andrejs Ivanovs 1973

    4



    5



    6



    7 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas senioru sporta klubs





    38 0.53125 C - 1 500 m vīrieši veterāni


    4 Ramiro Grandāns 1969 KC Jelgava

    5 Jefimijs Klementjevs 1963 Brāļi Klementjevi

    6 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala"





    39 0.5347222222 K-1 200 m vīrieši FIN
    40 0.5381944444 C-1 200 m vīrieši FIN






    0.5416666667 ! JA NEPIECIEŠAMS ! ATLASE

    0.5486111111 Apbalvošana kausam






    41 0.5555555556 K-2 200m A zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Tomass Kovaļenko 1999

    2 Jānis Kļaviņš 2000 2. Jelgavas BJSS


    Kims Petrovs 2000

    3 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars"


    Ralfs Jātnieks 1999

    4 Kristaps Ceriņš 1999 4. BJSS "Rīdzene"


    Roberts Napituhins 1999

    5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Kristaps Laube 1999

    6 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"


    Vladislavs Fostijs 2000

    7 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS


    Roberts Ernests Levics 1999

    8 Matīss Niks Vērmanis 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Artis Veldre 2000





    42 0.5576388889 K-2 200m A zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Ruvims Kagans 1999 3. BJSS "Rīdzene"


    Lukass Nīss 2000

    2 Reinis Kalnarājs 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Kristofers Lamberts 2000

    3 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars"


    Valts Vīgerts 1999

    4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 1. Jelgavas BJSS


    Rihards Kraulis 1999

    5 Pauls Livčāns 2000 4. BJSS "Rīdzene"


    Augusts Kārklītis 1999

    6 Gregors Nīss 1999 2. BJSS "Rīdzene"


    Juris Avkštols 1999

    7 Gints Markavičs 2000 1. Brocēnu n. BJSS


    Toms Andersons 2000

    8 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Dāvis Deniss Landers 2000
    43 0.5597222222 C-2 200 m A zēni 1.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Ginters Kublinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Dmitrijs Grjaznovs 1999

    2 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene"


    Arsēnijs Nitijevskis 1999

    3 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars"


    Marks Aleksejevs 2000

    4 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS


    Mārtiņš Grundmanis 2000

    5 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS


    Igors Miļuhins 1999

    6 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars"


    Natanaēls Siders 2000





    44 0.5625 C-2 200 m A zēni 2.prbr. 1-3 Fin, 4-7 + LL p/f

    1 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Donats Lapato 2000

    2 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars"


    Kristaps Buks 2000

    3 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS


    Matīss Ozols 2000

    4 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene"


    Ivo Štremers 2000

    5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Kristiāns Kacars 2000





    45 0.5694444444 K-1 4x200 m B zēni 1. p/f 1-3 + 2 LL A Fin, pārējie B FIN

    1 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"


    Daniils Sečko 2001


    Iļja Sečko 2003


    Timurs Eižvertiņš 2002

    2 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Rainers Švecs 2001


    Nauris Tomsons 2001


    Aigars Cīrulis 2001

    3 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS


    Alekss Ramīns Šengelija 2001


    Ričards Matuševics 2001


    Gustavs Lauris Ruģelis 2001

    4 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"


    Jānis Žurilo 2002


    Kārlis Plostnieks 2003


    Pēteris Šlosbergs 2002

    5 Juris Alsbergs 2003 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Kristaps Leinišs 2001


    Ralfs Kariņš 2002


    Markuss Irmejs 2002

    6 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS


    Zigmārs Cinovskis 2002


    Otto Gerbers 2003


    Elvijs Semjonovs 2002















    46 0.5763888889 K-1 4x200 m B zēni 2. p/f 1-3 + 2 LL A Fin, pārējie B FIN

    1 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS


    Vladimirs Jevharitskis 2002


    Marko Kompanella 2002


    Daņila Podgornijs 2002

    2 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Uvis Prokopovičs 2002


    Kristaps Matīss Knops 2003


    Dāvis Zujevs 2003

    3 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"


    Artūrs Skrebels 2001


    Rauls Abasovs 2001


    Ronalds Abasovs 2001

    4 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001


    Arvis Pauliņš 2001


    Elvis Miklāvs 2001

    5 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars"


    Ralfs Landmanis 2003


    Matīss Milzers 2001


    Rainers Uplejs 2002





    47 0.5833333333 C-1 4x200 m Bzēni FIN

    1 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"


    Gļebs Vasiļjevs 2003


    Tomass Popmanis 2003


    Jonatāns Siders 2002

    2 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS


    Jurijs Ševcovs 2002


    Nils Mediņš 2002


    Kims Čerkašins 2002

    3 Vladislavs Filippovs 2001 1. Ventspils "Spars"


    Maikls Smaļko 2001


    Artūrs Beitāns 2002


    Andis Kranciņš 2001

    4 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"


    Genrihs Soļaņiks 2001


    Antons Kalatiļins 2003


    Valters Martinsons 2003
    48 0.5902777778 K-2 200m A meitenes FIN

    1








    2 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Līga Kariņa 1999

    3 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Valērija Kačane 2000

    4 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS


    Debora Zemzare 1999

    5 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Santa Dreimane 1999

    6 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"


    Megija Kūle 1999

    7 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Aleksandra Denafa 1999
    49 0.59375 C-2 200 m A zēni p/f 1-3 Fin
    50 0.5972222222 K-2 200m A zēni p/f 1-3 Fin





    51 0.6006944444 K-1 4x200 m B meitenes FIN

    1 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"


    Justīne Matisone 2001


    Reina Rituma 2002


    Valērija Kleina 2001

    2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"


    Marta Cepurīte 2002


    Elīza Budava 2001


    Darja Vasiļjeva 2002

    3 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Santa Garklāva 2003


    Sanija Garklāva 2003


    Kristīne Poļaka 2002





    52 0.6076388889 K-1 4x200 m B zēni A FIN
    53 0.6145833333 K-1 4x200 m B zēni B FIN
    54 0.6180555556 C-2 200 m A zēni FIN
    55 0.6215277778 K-2 200m A zēni FIN





    56 0.625 K-1 4x200m A meitenes FIN

    1 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Līga Kariņa 1999


    Sabīne Cirša 1999


    Santa Dreimane 1999

    2 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Eva Altrofa 1999


    Aleksandra Denafa 1999


    Valērija Kačane 2000





    57 0.6458333333 C-1 4x200 m A zēni FIN

    1 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars"


    Aleksejs Sabarņa 2000


    Marks Aleksejevs 2000


    Kristaps Buks 2000

    2 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Kristiāns Kacars 2000


    Dmitrijs Grjaznovs 1999


    Ginters Kublinskis 1999

    3 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS


    Matīss Ozols 2000


    Mārtiņš Robežnieks 1999


    Igors Miļuhins 1999

    4 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Kirills Sokolovs 2000


    Donats Lapato 2000


    Arsēnijs Nitijevskis 1999

























    58 0.6527777778 K-1 4x200 m A zēni FIN

    1 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS


    Kims Petrovs 2000


    Jānis Kļaviņš 2000


    Vitālijs Upenieks 2000

    2 Toms Andersons 2000 1. Brocēnu n. BJSS


    Gints Markavičs 2000


    Rihards Jēkabs Dzenis 2000


    Egils Milnis 1999

    3 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"


    Vladislavs Fostijs 2000


    Gregors Nīss 1999


    Juris Avkštols 1999

    4 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Dāvis Deniss Landers 2000


    Matīss Niks Vērmanis 2000


    Artis Veldre 2000

    5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"


    Kristaps Laube 1999


    Reinis Kalnarājs 1999


    Kristofers Lamberts 2000

    6 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS


    Roberts Ernests Levics 1999


    Rihards Kraulis 1999


    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999

    7 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars"


    Ralfs Jātnieks 1999


    Gustavs Ķēniņš 1999


    Valts Vīgerts 1999

    8 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS


    Tomass Kovaļenko 1999


    Horens Lāns 1999


    Nikolajs Gluhaņuks 1999

    9 Kristaps Ceriņš 1999 4. BJSS "Rīdzene"


    Roberts Napituhins 1999


    Pauls Livčāns 2000


    Augusts Kārklītis 1999






    0.6666666667 Apbalvošana

    Rezultati

    LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA SKOLĒNU SPORTA SPĒLES

    K-1 500m A zēni

    1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 1:53,06
    1:50,78 17
    2 Roberts Ernests Levics 1999 1. Jelgavas BJSS 2:01,29
    1:51,90 15
    3 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:55,65
    1:52,58 14
    4 Dāvis Deniss Landers 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:09,41 1:59,86 1:59,42 13
    5 Kristaps Laube 1999 1. BJSS "Rīdzene" 1:57,89 1:58,70 1:59,91 12
    6 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 2:07,47 1:58,26 2:03,53 11
    7 Kristofers Lamberts 2000 1. BJSS "Rīdzene" 2:07,04 2:02,57 2:04,09 10
    8 Kārlis Karlštrems 1999 1. Talsu NSS 2:01,24 2:04,87 2:04,71 9
    9 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS 2:00,58 2:00,42 2:07,79 8
    10 Tomass Kovaļenko 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:08,60 2:08,34 2:09,07 7
    11 Roberts Napituhins 1999 4. BJSS "Rīdzene" 2:10,08 2:17,19 2:10,87 6
    12 Vladislavs Fostijs 2000 2. BJSS "Rīdzene" 2:16,28 2:10,26 2:11,61 5
    13 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 1. Brocēnu n. BJSS 2:15,03 2:13,72 2:12,34 4
    14 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:15,65 2:10,73 2:14,37 3
    15 Egils Milnis 1999 1. Brocēnu n. BJSS 2:14,83 2:16,88 2:1548 2
    16 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars" 2:19,36 2:21,01 2:19,71 1
    17 Valts Vīgerts 1999 1. Ventspils "Spars" 2:18,49 2:19,68 2:22,90
    18 Egils Kalns 2000 1. KC Jelgava 2:23,32 2:24,26 2:24,47
    19 Markuss Jonatāns 2000 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:28,41 2:32,43

    20 Kristers Rutkis 1999 1. Talsu NSS 2:27,68 2:30,83

    21/22 Vitālijs Upenieks 2000 2. Jelgavas BJSS 2:34,89


    21/22 Ņikita Kiričenko 1999 3. BJSS "Rīdzene" 2:28,89


    23 Augusts Kārklītis 1999 4. BJSS "Rīdzene" 2:40,53



    Deniss Vrubļevskis 2000 2. Ventspils "Spars" DSQ


    C-1 500 m A zēni

    1 Matīss Ozols 2000 1. Jelgavas BJSS 2:08,82
    2:05,41 17
    2 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 2:12,11
    2:11,76 15
    3 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 2:15,06
    2:14,10 14
    4 Rinalds Ozolnieks 2000 1. Talsu NSS 2:18,06
    2:16,90 13
    5 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS 2:20,45
    2:19,98 12
    6 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 2:26,33 2:22,07 2:22,27 11
    7 Kristiāns Kacars 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:34,70 2:18,56 2:22,54 10
    8 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:26,83
    2:26,03 7
    9 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars" 2:24,81 2:19,11 2:27,85 9
    10 Ginters Kublinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:23,03
    2:32,66 8
    11 Mārtiņš Grundmanis 2000 1. Brocēnu n. BJSS 2:37,49 2:28,96
    6
    12 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 2:31,97 2:37,43
    5
    13 Ivo Štremers 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:40,58 2:40,20
    4
    14 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS 2:43,19 2:40,83
    3
    15 Pāvels Pavlovskis 1999 2. Jelgavas BJSS 2:45,91 3:12,34
    2
    16 Natanaēls Siders 2000 2. Ventspils "Spars" 2:54,31

    1

    K-1 500m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:12,07 17
    2 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS

    2:16,53 15
    3 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    2:17,10 14
    4 Santa Dreimane 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:21,14 13
    5 Valērija Kačane 2000 1. BJSS "Rīdzene"

    2:23,28 12
    6 Megija Kūle 1999 1. Ventspils "Spars"

    2:24,05 11
    7 Debora Zemzare 1999 1. Jelgavas BJSS

    2:32,32 10
    8 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"

    2:45,63 9
    9 Kitija Holšteine 1999 1. Brocēnu n. BJSS

    2:53,17 8
    10 Madara Lejiņa 2000 4. BJSS "Rīdzene"

    2:57,32 7

    K-2 500 m B zēni

    1 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:56,64
    1:54,04 17

    Rainers Švecs 2001




    2 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:00,04
    1:56,43 15

    Aigars Cīrulis 2001




    3 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene" 2:16,47 2:04,18 1:58,57 14

    Artūrs Skrebels 2001




    4 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:58,15 2:03,53 1:59,15 13

    Elvis Miklāvs 2001




    5 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS 2:03,9 2:06,97 2:10,14 12

    Alekss Ramīns Šengelija 2001




    6 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:05,85 2:10,69 2:10,95 11

    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001




    7 Rauls Abasovs 2001 1. BJSS "Rīdzene" 2:12,39
    2:13,91 10

    Ronalds Abasovs 2001




    8 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars" 2:18,16 2:17,11 2:16,92 9

    Matīss Milzers 2001




    9 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS 2:31,24 2:25,64 2:29,24 8

    Vladimirs Jevharitskis 2002




    10 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS 2:25,21 2:29,61 2:23,02 7

    Arsenijs Zaičenko 2001




    11 Ralfs Kariņš 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:25,88 2:27,94 2:24,64 6

    Markuss Irmejs 2002




    12 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene" 2:28,15 2:28,18 2:28,78 5

    Daniils Sečko 2001




    13 Juris Alsbergs 2003 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:28,63 2:33,34 2:32,58 4

    Kristaps Leinišs 2001




    14 Iļja Sečko 2003 2. BJSS "Rīdzene" 2:36,08 2:39,82 2:37,36 3

    Timurs Eižvertiņš 2002




    15 Marko Kompanella 2002 2. MSĢ TS SASS 2:38,20 2:39,33 2:39,72 2

    Vasilijs Pečugins 2001




    16 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars" 2:38,96 2:35,52 2:44,36 1

    Ralfs Landmanis 2003




    17/18 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene" 2:18,14 2:24,34 NEST.

    Jānis Žurilo 2002


    17/18 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:37,95 2:35,90 NEST.

    Kristaps Matīss Knops 2003


    19 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:44,20 2:53,38


    Dāvis Zujevs 2003



    20 Vadims Hrustaļovs 2002 1. Jelgavas BJSS 2:40,41 2:49,81


    Otto Gerbers 2003



    C-2 500 m B zēni

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS

    2:23,07 17

    Jurijs Ševcovs 2002
    2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    2:41,00 15

    Genrihs Soļaņiks 2001
    3 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:41,32 14

    Anatolijs Zeinālovs 2002
    4 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars"

    2:57,47 13

    Vladislavs Filippovs 2001
    5 Antons Kalatiļins 2003 1. BJSS "Rīdzene"

    2:59,99 12

    Valters Martinsons 2003
    6 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars"

    3:01,10 11

    Artūrs Beitāns 2002
    7 Artēmijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"

    3:33,79 10

    Jonatāns Siders 2002
    8 Nils Mediņš 2002 1. Jelgavas BJSS

    3:31,77 9

    Aleksejs Čikuns 2001
    9 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars"

    4:38,49 8

    Tomass Popmanis 2003

    K-2 500 m B meitenes

    1 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:20,33 17

    Monta Dreimane 2001
    2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"

    2:22,76 15

    Marta Cepurīte 2002
    3 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    2:25,80 14

    Justīne Matisone 2001
    4 Reina Rituma 2002 1. BJSS "Rīdzene"

    2:28,03 13

    Valērija Kleina 2001
    5 Elīza Budava 2001 1. Ventspils "Spars"

    2:33,48 12

    Darja Vasiļjeva 2002
    6 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene"

    2:44,70 11

    Milana Zavackaja 2002
    7 Kristīne Poļaka 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:45,13 10

    Sanija Garklāva 2003

    Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS

    DSQ

    Anete Derkusova 2002

    K-2 500 m A zēni

    1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 1:53,20
    1:40,39 17

    Roberts Ernests Levics 1999
    2 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:49,56
    1:43,12 15

    Dāvis Deniss Landers 2000
    3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene" 1:47,06
    1:43,56 14

    Kristaps Laube 1999
    4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 1. Jelgavas BJSS 1:50,25
    1:46,36 13

    Rihards Kraulis 1999
    5 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 1:56,87 1:58,82 1:54,46 12

    Vladislavs Fostijs 2000
    6 Reinis Kalnarājs 1999 1. BJSS "Rīdzene" 1:56,24
    1:55,29 11

    Kristofers Lamberts 2000
    7 Gints Markavičs 2000 1. Brocēnu n. BJSS 1:56,03
    1:59,33 10

    Toms Andersons 2000
    8 Matīss Niks Vērmanis 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:00,64 1:58,37 1:59,92 9

    Artis Veldre 2000
    9 Gregors Nīss 1999 2. BJSS "Rīdzene" 2:02,05 1:56,91 2:09,90 8

    Juris Avkštols 1999
    10 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars" 2:13,36 2:03,39
    7

    Ralfs Jātnieks 1999
    11 Ņikita Kiričenko 1999 3. BJSS "Rīdzene" 2:09,76 2:05,38
    6

    Lukass Nīss 2000
    12 Jānis Kļaviņš 2000 2. Jelgavas BJSS 2:16,87 2:10,01
    5

    Kims Petrovs 2000
    13 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:13,38 2:10,19
    4

    Tomass Kovaļenko 1999
    14 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars" 2:18,19 2:17,46
    3

    Valts Vīgerts 1999
    15 Pauls Livčāns 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:27,71 2:33,67
    2

    Augusts Kārklītis 1999
    16 Aleksandrs Jevsejevs 1999 4. BJSS "Rīdzene" 2:41,14

    1

    Roberts Napituhins 1999
    17 Horens Lāns 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:53,39



    Pēteris Gluhaņuks 1999

    C-2 500 m A zēni

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS 2:03,14
    1:54,70 17

    Matīss Ozols 2000
    2 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 2:05,96
    2:02,58 15

    Donats Lapato 2000
    3 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS 2:12,46
    2:04,00 14

    Igors Miļuhins 1999
    4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:12,75 2:10,68 2:07,45 13

    Kristiāns Kacars 2000
    5 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS 2:08,66
    2:11,38 12

    Mārtiņš Grundmanis 2000
    6 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 2:09,81
    2:16,61 11

    Arsēnijs Nitijevskis 1999
    7 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS 2:27,41 2:27,68 2:25,22 10

    Rinalds Ozolnieks 2000
    8 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 2:37,07 2:20,36 2:32,70 9

    Marks Aleksejevs 2000
    9 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" 2:29,70
    IZST.

    Ivo Štremers 2000
    10 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars" 2:50,05 2:34,78
    7

    Kristaps Buks 2000
    11 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 2:39,09 2:37,29
    6

    Natanaēls Siders 2000
    12 Dmitrijs Grjaznovs 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:07,09 3:02,73
    5

    Ginters Kublinskis 1999

    K-1 2000 m B meitenes

    1 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    10:43,98 17
    2 Marta Cepurīte 2002 1. Ventspils "Spars"

    11:05,19 15
    3 Justīne Matisone 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:15,82 14
    4 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:28,63 13
    5 Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS

    11:37,55 12
    6 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene"

    11:48,83 11
    7 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"

    11:50,65 10
    8 Reina Rituma 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:53,62 9
    9 Valērija Kleina 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:54,39 8
    10 Linda Breidaka 2002 1. Brocēnu n. BJSS

    12:00,77 7
    11 Elīza Budava 2001 1. Ventspils "Spars"

    12:01,11 6
    12 Sanija Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    12:09,58 5
    13 Kitija Pusķeire 2001 4. BJSS "Rīdzene"

    12:09,83 4
    14 Kristīne Poļaka 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    13:20,99 3
    15 Gita Beāte Grieze 2002 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    13:24,08 2
    16 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    13:26,39 1

    Anete Derkusova 2002 1. Jelgavas BJSS

    IZST.

    K-2 500m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:02,30 17

    Santa Dreimane 1999
    2 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    2:06,11 15

    Valērija Kačane 2000
    3 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS

    2:09,30 14

    Debora Zemzare 1999
    4 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    2:11,03 13

    Aleksandra Denafa 1999
    5 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"

    2:12,72 12

    Megija Kūle 1999
    6 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    2:20,50 11

    Līga Kariņa 1999

    C-1 2000 m B zēni

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS

    11:05,65 17
    2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:47,36 15
    3 Antons Kalatiļins 2003 1. BJSS "Rīdzene"

    12:17,46 14
    4 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars"

    12:35,29 13
    5 Jurijs Ševcovs 2002 1. Jelgavas BJSS

    12:36,05 12
    6 Artūrs Beitāns 2002 1. Ventspils "Spars"

    12:50,12 11
    7 Krists Znotiņš 2000 1. Talsu NSS

    12:58,54 10
    8 Anatolijs Zeinālovs 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    13:08,65 9
    9 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    13:53,46 8
    10 Valters Martinsons 2003 1. BJSS "Rīdzene"

    14:03,05 7
    11 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars"

    14:09,04 6
    12 Genrihs Soļaņiks 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    14:24,21 4
    13 Nils Mediņš 2002 1. Jelgavas BJSS

    14:34,34 5
    14 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"

    18:03,32 3
    15 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars"

    18:48,50 2

    Kārlis Martinsons 2001 4. BJSS "Rīdzene"

    DSQ

    Vladislavs Filippovs 2001 1. Ventspils "Spars"

    NEST.

    K-1 2000 m B zēni

    1 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    9:17,42 17
    2 Rainers Švecs 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9:19,14 15
    3 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9:25,35 14
    4 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9:32,46 13
    5 Aigars Cīrulis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9:33,49 12
    6 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9:42,29 11
    7 Elvis Miklāvs 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    9:50,85 10
    8 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS

    9:56,30 9
    9 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS

    10:04,38 8
    10 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    10:16,28 7
    11 Artūrs Skrebels 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    10:28,48 6
    12 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    10:31,59 5
    13 Matīss Milzers 2001 1. Ventspils "Spars"

    10:38,18 4
    14 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars"

    10:40,05 3
    15 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS

    10:45,36 2
    16 Kristaps Leinišs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    10:54,36 1
    17 Alekss Ramīns Šengelija 2001 1. MSĢ TS SASS

    11:03,68
    18 Rauls Abasovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:05,13
    19 Ralfs Kariņš 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    11:11,32
    20 Markuss Irmejs 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    11:23,17
    21 Ivo Veisbergs 2001 1. Talsu NSS

    11:27,59
    22 Arsenijs Zaičenko 2001 1. Brocēnu n. BJSS

    11:27,59
    23 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"

    11:33,78
    24 Zigmārs Cinovskis 2002 1. Jelgavas BJSS

    11:40,39
    25 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS

    11:50,05
    26 Ronalds Abasovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    11:50,36
    27 Juris Alsbergs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    11:51,80
    28 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 1. MSĢ TS SASS

    12:03,47
    29 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    12:07,18
    30 Marko Kompanella 2002 2. MSĢ TS SASS

    12:08,53
    31 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"

    12:09,12
    32 Miks Upmanis 2001 3. BJSS "Rīdzene"

    12:14,35
    33 Daniils Sečko 2001 2. BJSS "Rīdzene"

    12:16,21
    34 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars"

    12:21,99
    35 Ēriks Kāpbergs 2001 2. Ventspils "Spars"

    12:23,26
    36 Pēteris Šlosbergs 2002 4. BJSS "Rīdzene"

    12:36,16
    37 Timurs Eižvertiņš 2002 2. BJSS "Rīdzene"

    12:45,10
    38 Jānis Žurilo 2002 4. BJSS "Rīdzene"

    12:48,60
    39 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    12:50,10
    40 Vadims Hrustaļovs 2002 1. Jelgavas BJSS

    13:21,01
    41 Ēriks Upmanis 2003 3. BJSS "Rīdzene"

    13:31,10
    42 Iļja Sečko 2003 2. BJSS "Rīdzene"

    13:35,29
    43 Dāvis Zujevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    13:38,08
    44 Kristaps Matīss Knops 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    15,16,27

    Otto Gerbers 2003 1. Jelgavas BJSS

    DSQ

    Vasilijs Pečugins 2001 2. MSĢ TS SASS

    DSQ

    Vladimirs Jevharitskis 2002 2. MSĢ TS SASS

    IZST.

    Ralfs Landmanis 2003 1. Ventspils "Spars"

    NEST.

    Mikus Masāns 2003 3. BJSS "Rīdzene"

    NEST.

    K-1 200m B zēni

    1 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:48,23 0:45,82 0:42,86 17
    2 Nauris Tomsons 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,59 0:44,51 0:44,53 15
    3 Rainers Švecs 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:48,57 0:47,42 0:46,17 14
    4 Arvis Pauliņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,59 0:46,61 0:47,00 13
    5 Elvis Miklāvs 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:51,06 0:48,22 0:47,97 12
    6 Henrijs Horsts 2001 1. MSĢ TS SASS 0:49,58 0:48,92 0:48,91 11
    7 Alekss Ramīns Šengelija 2001 1. MSĢ TS SASS 0:50,49 0:48,75 0:49,40 10
    8 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS 0:48,67 0:46,70 0:51,13 9
    9 Kristaps Leinišs 2001 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:52,72 0:52,50 0:55,92 8
    10 Artūrs Skrebels 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:50,26 0:51,76 0:50,30 7
    11 Augusts Melderis 2002 1. Brocēnu n. BJSS 0:53,46 0:54,56 0:53,52 6
    12 Matīss Milzers 2001 1. Ventspils "Spars" 0:54,08 0:53,04 0:54,30 5
    13 Arsenijs Zaičenko 2001 1. Brocēnu n. BJSS 0:55,45 0:55,89 0:55,53 4
    14 Markuss Irmejs 2002 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,46 0:58,59 0:56,03 3
    15 Rainers Uplejs 2002 1. Ventspils "Spars" 0:56,22 0:56,82 0:57,18 2
    16 Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene" 0:59,09 0:59,88 0:57,67 1
    17 Jānis Žurilo 2002 4. BJSS "Rīdzene" 1:00,12 0:59,33 0:59,23
    18 Ivans Jurinovs 2003 2. MSĢ TS SASS 1:00,91 1:00,19 1:02,00
    19/21 Uvis Prokopovičs 2002 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:02,64 1:00,72

    19/21 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene" 0:55,87 1:00,00

    19/21 Kristaps Matīss Knops 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:04,34 1:04,67

    22/23 Ēriks Kāpbergs 2001 2. Ventspils "Spars" 1:03,50 1:01,63

    22/23 Daniils Sečko 2001 2. BJSS "Rīdzene" 1:01,78 1:00,57

    24 Vladimirs Jevharitskis 2002 2. MSĢ TS SASS 1:00,43


    25 Ēriks Upmanis 2003 3. BJSS "Rīdzene" 1:10,37


    26 Ivo Veisbergs 2001 1. Talsu NSS 0:56,66 NEST.


    Zigmārs Cinovskis 2002 1. Jelgavas BJSS DSQ



    Mikus Masāns 2003 3. BJSS "Rīdzene" NEST.


    C-1 200 m B zēni

    1 Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS 0:55,72
    0:52,66 17
    2 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:58,00
    0:55,09 15
    3 Maikls Smaļko 2001 1. Ventspils "Spars" 0:57,70
    0:56,57 14
    4 Jurijs Ševcovs 2002 1. Jelgavas BJSS 1:00,38
    1:00,12 13
    5 Rihards Zapoļskis 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:00,13 1:02,46 1:00,52 12
    6 Genrihs Soļaņiks 2001 1. BJSS "Rīdzene" 1:00,86
    1:02,96 11
    7 Krists Znotiņš 2000 1. Talsu NSS 1:06,72 1:07,22 1:10,92 10
    8 Kārlis Martinsons 2001 4. BJSS "Rīdzene" 1:12,15 1:11,39 1:11,21 9
    9 Andis Kranciņš 2001 1. Ventspils "Spars" 1:08,51
    1:12,17 8
    10 Anatolijs Zeinālovs 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:10,02 1:14,04
    7
    11 Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars" 1:29,66 1:15,13
    6
    12 Gļebs Vasiļjevs 2003 2. Ventspils "Spars" 1:39,52

    5

    K-1 200m B meitenes

    1 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,91
    0:55,95 17
    2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars" 0:57,22
    0:56,73 15
    3 Justīne Matisone 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:58,44
    0:56,93 14
    4 Vika Altrofa 2001 2. BJSS "Rīdzene" 0:58,56 0:57,71 0:59,65 13
    5 Katrīna Smiltniece 2002 1. Jelgavas BJSS 0:58,77 0:58,48 0:59,95 12
    6 Linda Breidaka 2002 1. Brocēnu n. BJSS 0:59,90
    1:00,57 11
    7 Marta Cepurīte 2002 1. Ventspils "Spars" 1:00,65
    1:01,51 10
    8 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene" 0:56,87
    1:01,95 9
    9 Santa Garklāva 2003 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:01,03 0:59,49 1:02,55 8
    10 Kitija Pusķeire 2001 4. BJSS "Rīdzene" 1:02,65 1:02,56
    7
    11 Anete Derkusova 2002 1. Jelgavas BJSS 1:02,39 1:02,81
    6
    12 Milana Zavackaja 2002 2. BJSS "Rīdzene" 1:08,51 1:11,00
    5
    13 Samanta Krūmiņa 2002 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:06,30 NEST.

    K-1 200m A zēni

    1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 0:39,16
    0:38,45 17
    2 Roberts Ernests Levics 1999 1. Jelgavas BJSS 0:38,68
    0:39,08 15
    3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:40,46 0:40,78 0:40,19 14
    4 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:41,50 0:39,33 0:40,70 13
    5 Dāvis Deniss Landers 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:44,89 0:42,52 0:41,37 12
    6 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:44,85 0:41,95 0:42,29 11
    7 Kristaps Laube 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:42,37
    0:42,61 10
    8 Kārlis Karlštrems 1999 1. Talsu NSS 0:43,27 0:41,37 0:43,02 9
    9 Artūrs Derkusovs 1999 2. Jelgavas BJSS 0:44,99 0:42,12 0:44,32 8
    10 Roberts Napituhins 1999 4. BJSS "Rīdzene" 0:46,17 0:43,72 0:43,69 7
    11 Juris Avkštols 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:47,07 0:45,24 0:44,28 6
    12 Horens Lāns 1999 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:45,97 0:45,38 0:44,56 5
    13 Egils Milnis 1999 1. Brocēnu n. BJSS 0:47,77 0:45,70 0:45,89 4
    14 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:50,37 0:47,13 0:46,45 3
    15 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:49,33 0:46,56 0:46,55 2
    16 Lukass Nīss 2000 3. BJSS "Rīdzene" 0:48,38 0:48,11 0:46,69 1
    17 Ralfs Jātnieks 1999 1. Ventspils "Spars" 0:49,80 0:46,83 0:47,74
    18 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars" 0:52,63 0:53,73 0:52,12
    19 Markuss Jonatāns 2000 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,11 0:53,84

    20 Deniss Vrubļevskis 2000 2. Ventspils "Spars" 1:03,03 1:04,91

    21 Vitālijs Upenieks 2000 2. BJSS "Rīdzene" 0:55,87 NEST.

    22 Kristers Rutkis 1999 1. Talsu NSS 0:53,55


    23 Augusts Kārlītis 1999 4. BJSS "Rīdzene" 0:56,64



    Ņikita Kiričenko 1999 3. BJSS "Rīdzene" NEST.


    C-1 200 m A zēni

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS 0:45,11
    0:43,88 17
    2 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 0:45,54
    0:44,12 15
    3 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:45,86
    0:44,35 14
    4 Matīss Ozols 2000 1. Jelgavas BJSS 0:48,23
    0:45,90 13
    5 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:46,50
    0:46,44 12
    6 Kristiāns Kacars 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:51,00 0:50,12 0:49,26 11
    7 Rinalds Ozolnieks 2000 1. Talsu NSS 0:50,36
    0:50,22 10
    8 Marks Aleksejevs 2000 1. Ventspils "Spars" 0:54,05 0:51,17 0:53,08 9
    9 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 0:52,04 0:52,04 0:53,41 8
    10 Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" 0:53,57 0:53,95
    7
    11 Ivo Štremers 2000 4. BJSS "Rīdzene" 0:57,64 0:55,45
    6
    12 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 0:57,13 0:56,82
    5
    13 Dmitrijs Grjaznovs 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,83 0:57,51
    4
    14 Eduarts Zaķis 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:06,03 1:04,62
    3
    15 Jānis Dombrovskis 2000 1. Talsu NSS 1:11,49 NEST.

    16 Natanaēls Siders 2000 2. Ventspils "Spars" 1:16,43

    1
    17 Pāvels Pavlovskis 1999 2. Jelgavas BJSS 1:07,69


    K-1 200m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    0:47,11 17
    2 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    0:47,61 15
    3 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    0:50,16 14
    4 Megija Kūle 1999 1. Ventspils "Spars"

    0:50,44 13
    5 Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS

    0:51,08 12
    6 Santa Dreimane 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    0:51,36 11
    7 Debora Zemzare 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    0:54,23 10
    8 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"

    0:55,33 9
    9 Kitija Holšteine 1999 1. Brocēnu n. BJSS

    1:02,74 8
    10 Madara Lejiņa 2000 4. BJSS "Rīdzene"

    1:10,07 7

    C - 1 200 m A meitenes

    1 Jūlija Gutova 1999 1. Jelgavas BJSS

    1:03,37
    2 Jekaterina Horkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    1:05,97

    K-2 200m A zēni

    1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS 0:37,85
    0:36,24 17

    Roberts Ernests Levics 1999
    2 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:38,30
    0:37,37 15

    Dāvis Deniss Landers 2000
    3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:38,84
    0:39,31 14

    Kristaps Laube 1999
    4 Gints Markavičs 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:41,36
    0:40,44 13

    Toms Andersons 2000
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 1. Jelgavas BJSS 0:40,33
    0:41,53 12

    Rihards Kraulis 1999
    6 Reinis Kalnarājs 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:42,62 0:42,76 0:41,85 11

    Kristofers Lamberts 2000
    7 Matīss Niks Vērmanis 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:43,41 0:44,14 0:43,40 10

    Artis Veldre 2000
    8 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:41,82
    0:44,29 9

    Vladislavs Fostijs 2000
    9 Gregors Nīss 1999 2. BJSS "Rīdzene" 0:47,18 0:44,94 0:45,60 8

    Juris Avkštols 1999
    10 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars" 0:48,63 0:48,60
    7

    Ralfs Jātnieks 1999
    11 Jānis Kļaviņš 2000 2. Jelgavas BJSS 0:47,82 0:49,20
    6

    Kims Petrovs 2000
    12 Aleksandrs Jevsejevs 1999 4. BJSS "Rīdzene" 0:56,62 0:49,80
    5

    Roberts Napituhins 1999
    13 Gustavs Ķēniņš 1999 1. Ventspils "Spars" 0:51,66 0:50,53
    4

    Valts Vīgerts 1999
    14 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:51,47 0:51,81
    3

    Tomass Kovaļenko 1999
    15 Pauls Livčāns 2000 4. BJSS "Rīdzene" 0:54,75 0:54,70
    2

    Augusts Kārklītis 1999

    C-2 200 m A zēni

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS 0:46,61
    0:44,72 17

    Matīss Ozols 2000
    2 Mārtiņš Robežnieks 1999 1. Jelgavas BJSS 0:48,77
    0:45,42 15

    Igors Miļuhins 1999
    3 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene" 0:48,00
    0:46,33 14

    Donats Lapato 2000
    4 Kirills Sokolovs 2000 1. BJSS "Rīdzene" 0:47,52
    0:46,60 13

    Arsēnijs Nitijevskis 1999
    5 Ansis Grišāns 2000 1. Brocēnu n. BJSS 0:46,98
    0:47,57 12

    Mārtiņš Grundmanis 2000
    6 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,58
    0:48,34 11

    Kristiāns Kacars 2000
    7 Daniils Serins 2000 2. Ventspils "Spars" 1:03,69 0:59,20 0:56,72 10

    Natanaēls Siders 2000
    8 Aleksejs Sabarņa 2000 1. Ventspils "Spars" 0:56,65 0:56,13 0:58,70 9

    Marks Aleksejevs 2000
    9 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars" 1:10,45 0:57,99 1:07,45 8

    Kristaps Buks 2000
    10 Ginters Kublinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:07,13 1:06,65
    7

    Dmitrijs Grjaznovs 1999

    Artūrs Krasnoluckis 2000 4. BJSS "Rīdzene" DSQ



    Ivo Štremers 2000

    K-1 4x200 m B zēni

    1 Reinis Jānis Brunēvics 2002 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3:16,73 17

    Rainers Švecs 2001

    Nauris Tomsons 2001

    Aigars Cīrulis 2001
    2 Kristers Deivids Skudriņš 2001 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3:23,31 15

    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001

    Arvis Pauliņš 2001

    Elvis Miklāvs 2001
    3 Edvards Ceipe 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    3:38,90 14

    Artūrs Skrebels 2001

    Rauls Abasovs 2001

    Ronalds Abasovs 2001
    4 Juris Alsbergs 2003 3. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4:04,99 13

    Kristaps Leinišs 2001

    Ralfs Kariņš 2002

    Markuss Irmejs 2002
    5 Rihards Silārs 2001 1. Jelgavas BJSS

    4:10,17 12

    Zigmārs Cinovskis 2002

    Otto Gerbers 2003

    Vadims Hrustaļovs 2002
    6 Jēkabs Kalenda 2002 1. Ventspils "Spars"

    4:21,26 11

    Ralfs Landmanis 2003

    Matīss Milzers 2001

    Rainers Uplejs 2002
    7 Norberts Rajeckis 2002 2. BJSS "Rīdzene"

    4:26,43 10

    Daniils Sečko 2001

    Iļja Sečko 2003

    Timurs Eižvertiņš 2002
    8 Anatolijs Koļesņevs 2003 4. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4:36,06 9

    Uvis Prokopovičs 2002

    Kristaps Matīss Knops 2003

    Dāvis Zujevs 2003

    Ingus Justs 2002 4. BJSS "Rīdzene"

    NEST.

    Jānis Žurilo 2002

    Kārlis Plostnieks 2003

    Pēteris Šlosbergs 2002

    C-1 4x200 m Bzēni

    1 Iļja Lučenkovs 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    4:37,67 17

    Genrihs Soļaņiks 2001

    Antons Kalatiļins 2003

    Valters Martinsons 2003
    2 Vladislavs Filippovs 2001 1. Ventspils "Spars"

    4:51,99 15

    Maikls Smaļko 2001

    Artūrs Beitāns 2002

    Andis Kranciņš 2001

    Artemijs Aleksejevs 2003 2. Ventspils "Spars"

    DSQ

    Gļebs Vasiļjevs 2003

    Tomass Popmanis 2003

    Jonatāns Siders 2002

    Aleksejs Ševcovs 2001 1. Jelgavas BJSS

    DSQ

    Jurijs Ševcovs 2002

    Nils Mediņš 2002

    Aleksejs Čikuns 2001

    K-2 200m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    0:46,57 17

    Santa Dreimane 1999
    2 Eva Altrofa 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    0:48,14 15

    Valērija Kačane 2000
    3 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    0:48,82 14

    Aleksandra Denafa 1999
    4 Linda Krilovska 1999 1. Ventspils "Spars"

    0:50,42 13

    Megija Kūle 1999
    5 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    0:51,36 12

    Līga Kariņa 1999

    Valērija Makare 1999 1. Jelgavas BJSS

    IZST.

    Debora Zemzare 1999

    K-1 4x200 m B meitenes

    1 Laura Mazburša 2001 1. BJSS "Rīdzene"

    4:11,19 17

    Justīne Matisone 2001

    Reina Rituma 2002

    Valērija Kleina 2001
    2 Anna Saļņikova 2001 1. Ventspils "Spars"

    4:27,21 15

    Marta Cepurīte 2002

    Elīza Budava 2001

    Darja Vasiļjeva 2002
    3 Monta Dreimane 2001 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4:28,78 14

    Santa Garklāva 2003

    Sanija Garklāva 2003

    Kristīne Poļaka 2002

    K-1 4x200m A meitenes

    1 Sandija Megi 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3:36,44 17

    Līga Kariņa 1999

    Sabīne Cirša 1999

    Santa Dreimane 1999
    2 Līva Parfenkova 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    3:41,21 15

    Eva Altrofa 1999

    Aleksandra Denafa 1999

    Valērija Kačane 2000

    C-1 4x200 m A zēni

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 1. Jelgavas BJSS

    3:25,43 17

    Matīss Ozols 2000

    Mārtiņš Robežnieks 1999

    Igors Miļuhins 1999
    2 Artūrs Belāns 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    3:30,45 15

    Kirills Sokolovs 2000

    Donats Lapato 2000

    Arsēnijs Nitijevskis 1999
    3 Kristers Frišenfelds 1999 1. Ventspils "Spars"

    3:53,82 14

    Aleksejs Sabarņa 2000

    Marks Aleksejevs 2000

    Kristaps Buks 2000
    4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3:55,02 13

    Kristiāns Kacars 2000

    Dmitrijs Grjaznovs 1999

    Ginters Kublinskis 1999

    K-1 4x200 m A zēni

    1 Roberts Altmanis 1999 1. Jelgavas BJSS

    2:55,54 17

    Roberts Ernests Levics 1999

    Rihards Kraulis 1999

    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999
    2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 1. BJSS "Rīdzene"

    3:03,06 15

    Kristaps Laube 1999

    Reinis Kalnarājs 1999

    Kristofers Lamberts 2000
    3 Māris Cilinskis 1999 1. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3:04,96 14

    Dāvis Deniss Landers 2000

    Matīss Niks Vērmanis 2000

    Artis Veldre 2000
    4 Sergejs Nikonovs 1999 2. BJSS "Rīdzene"

    3:13,17 13

    Vladislavs Fostijs 2000

    Gregors Nīss 1999

    Juris Avkštols 1999
    5 Toms Andersons 2000 1. Brocēnu n. BJSS

    3:13,78 12

    Gints Markavičs 2000

    Rihards Jēkabs Dzenis 2000

    Egils Milnis 1999
    6 Uvis Arbidāns 2000 2. Limbažu/Salacgrīvas NSS

    3:31,93 11

    Tomass Kovaļenko 1999

    Horens Lāns 1999

    Nikolajs Gluhaņuks 1999
    7 Roberts Karpinskis 2000 1. Ventspils "Spars"

    3:47,90 10

    Ralfs Jātnieks 1999

    Gustavs Ķēniņš 1999

    Valts Vīgerts 1999
    8 Aleksandrs Jevsejevs 1999 4. BJSS "Rīdzene"

    4:01,47 9

    Roberts Napituhins 1999

    Pauls Livčāns 2000

    Augusts Kārklītis 1999

    Komandu vērtējums

    1 Rīdzene 1 668




    2 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 603




    3 Jelgavas BJSS 1 489




    4 Ventspils SS "Spars" 1 407




    5 Brocēnu nov. BJSS 1 144




    6 Rīdzene 2 141




    7 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 138




    8 Rīdzene 4 82




    9 Talsu SS 1 74




    10 Ventspils SS "Spars" 2 62




    11 SASS/MSĢ 1 42




    12 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 35




    13 Jelgavas BJSS 2 29




    14 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 18




    15 SASS/MSĢ 2 10




    16 Rīdzene 3 7





    Jelgavas BJSS 3 0





    Jelgava KC 1 0




    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

    REZULTĀTI-LRK-2

    LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II, VETERĀNU KAUSS-II

    C-1 500 m vīrieši

    1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars" 1:54,28
    1:49,27
    2 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 2:03,73
    1:51,76
    3 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 2:07,32
    1:51,97
    4 Antons Knesis 1987 USK "Barons" 2:18,46 2:06,86 1:56,96
    5 Arnolds Kudrajvcevs 1986 Talsu NSS 2:06,72
    2:00,09
    6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils "Spars" 2:21,99 2:16,23 2:02,68
    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1:58,89
    2:10,13
    8 Roberts Mantajs 1991 "Attekas sala" 2:10,56
    2:13,85
    9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 2:08,17 2:12,59 2:14,66
    10 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 2:14,66
    2:24,38
    11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 2:34,03 2:30,61
    12 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 2:35,81 2:34,73
    13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 3:15,21 IZST.

    Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" NEST.

    K-1 500 m sievietes

    1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    2:05,07

    K-1 500 m vīrieši

    1 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS

    1:46,42
    2 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS

    1:48,22
    3 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS

    1:49,95
    4 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS

    1:50,86
    5 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava

    1:51,74
    6 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi"

    1:52,31
    7 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija"

    1:52,57
    8 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS

    2:02,02
    9 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS

    2:07,40
    10 Edgars Bižāns 1996 MSĢ TS SASS

    2:13,54

    K-1 200 m vīrieši

    1 Roberts Akmens 1996 MSĢ / TALSU NSS 0:34,55
    0:34,16
    2 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov. BJSS 0:36,44
    0:34,66
    3 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:35,60
    0:34,90
    4 Vasīlijs Andriško 1995 Brocēnu n. BJSS 0:37,39
    0:35,84
    5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:38,34
    0:36,14
    6 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:39,11 0:38,65 0:37,90
    7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 0:39,26
    0:38,44
    8 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava 0:40,36 0:39,56 0:40,52
    9 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:39,83 0:40,11 0:41,04
    10 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 0:39,86 0:40,28
    11 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 0:42,80 0:43,55
    12 Edgars Bižāns 1996 MSĢ TS SASS 0:45,83 0:45,58

    C-1 200 m vīrieši

    1 Rahmads Stromanis 1995 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 0:39,40
    0:39,51
    2 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 0:41,12
    0:40,29
    3 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 0:45,72
    0:41,20
    4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 0:43,14
    0:41,39
    5 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons" 0:43,09
    0:41,83
    6 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu NSS 0:42,85
    0:42,40
    7 Ģirts Jansons 1996 Ventspils "Spars" 0:59,12 0:45,25 0:42,97
    8 Roberts Mantajs 1991 "Attekas sala" 1:03,26 0:43,76 0:43,61
    9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 0:49,88 0:46,09 0:46,93
    10 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 0:46,94 0:46,67
    11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars" 0:52,21 0:50,38
    12 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 0:57,90 0:54,21
    13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 1:06,16 1:09,09

    K-1 200 m sievietes

    1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    1:03,37

    K-1 500 m sievietes veterānes 51+

    1 Ildze Blumbaha 1951 Liepājas senioru sporta klubs

    2:44,33

    C - 1 500 m vīrieši veterāni -50

    1 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala"

    2:11,89
    2 Ramiro Grandāns 1969 KC Jelgava

    2:17,94

    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

    Komandu vērtējums


    4x200m 4x200m 4x200m 4x200m 4x200m 4x200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 200m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 500m 2000m 2000m 2000m

    C-1 Az K-1 Az K-1 Am C-1 Bz K-1 Bz K-1 Bm C-1 Az K-1 Az K-1 Am C-1 Bz K-1 Bz K-1 Bm K-2 Az K-2 Am C-2 Az C-1 Az K-1 Az K-1 Am K-2 Az K-2 Am C-2 Az K-2 Bz K-2 Bm C-2 Bz K-1 Bz K-1 Bm C-1 Bz KOPĀ
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 13 14 17
    17 14 11 4 13 12 17 11 12 7 15 14 17 8 15 10 17 12 11 7 10 8 14 13 17 13 15 9 17 11 13 5 17 15 17 10 14
    15 14 13 12 17 5 3 1 9 8

    603
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2
    11

    15
    3
    5 3



    13 12

    3






    7 3

    4




    13 11



    11 10 7 5 2






    138
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3



    13








    8 3



















    6 4



    1










    35
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4
    9

    9
















































    18
    Rīdzene 1 15 15 15 17 14 17 15 12 14 10 15 14 15 11 17 7 14 9 14 11 15 14 14 13 15 14 12 10 14 12 14 11 15 13 15 11 14 10 14 13 15 12 17 6

    14 13 9 8 15 14 7 4 668
    Rīdzene 2
    13

    10


    11 6





    13 5 9 8





    11 5

    12 8



    5 3 11






    11






    141
    Rīdzene 3







    1




















    6






















    7
    Rīdzene 4





    7 6 7
    7
    9
    1
    7
    5 2



    7 4 6
    7
    2 1













    4






    82
    Jelgavas BJSS 1 17 17

    12
    17 13 17 15 12 10 17 13 9
    12 6 17 12

    17 15 17 12 17 15 15 10 17 13 14
    17 14



    17 9 8


    12


    17 12 5
    489
    Jelgavas BJSS 2







    8








    6




    2
    8


    5






















    29
    Jelgavas BJSS 3





















































    0
    Ventspils SS "Spars" 1 14 10
    15 11 15 9 8

    13 9 14 8 5 2 15 10 7 4 13
    9 8 11 9 1
    11 9 7 3 12
    9 7 9 1 15 12 13 11 4 3

    15 10 6
    13 11 6
    407
    Ventspils SS "Spars" 2





    5 1



    6 5







    10
    5 1







    6




    10 8







    3 2

    62
    Talsu SS 1





    10
    9


    10










    13 3 9






    10














    10


    74
    Brocēnu nov. BJSS 1
    12



    14
    4 2 8


    6 4 11
    13


    12
    6
    4 2 8
    10


    12
    7




    2


    7






    144
    SASS/MSĢ 1













    11 10



















    12




    9










    42
    SASS/MSĢ 2



































    8 2















    10
    Jelgava KC 1





















































    0

    Rīdzene 1 668
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 603
    Jelgavas BJSS 1 489
    Ventspils SS "Spars" 1 407
    Brocēnu nov. BJSS 1 144
    Rīdzene 2 141
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 138
    Rīdzene 4 82
    Talsu SS 1 74
    Ventspils SS "Spars" 2 62
    SASS/MSĢ 1 42
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 35
    Jelgavas BJSS 2 29
    Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 18
    SASS/MSĢ 2 10
    Rīdzene 3 7
    Jelgavas BJSS 3 0
    Jelgava KC 1 0

    ATLASE


    11:00 C-1 1000 m juniori ATLASE



    4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:12,83 4:17,63

    5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 4:19,83

    6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:05,82 4:08,08















    11:10 C - 1 1000 m jaunieši (00) ATLASE



    4 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 5:04,25

    5 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 5:15,84

    6 Kirills Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:47,47








    11:15 K - 1 1000 m jaunieši (00) ATLASE



    3 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:43,10

    4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:18,33

    5 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:40,25

    6 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:22,79

    7 Dāvis Deniss Landers 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:10,47








    11:25 K -1 500 m juniores ATLASE



    4 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:08,30

    5 Daniela Kondratova 1997 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 2:01,48








    11:30 C - 1 500 m jaunietes (99) ATLASE



    4 Jūlija Harkova 1999 BJSS "Rīdzene" IZST.

    5 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 2:50,46








    11:40 K- 1 200 m U-23 ATLASE



    4 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu n. BJSS 0:35,13

    5 Kaspars Tīklenieks 1993 OC "Limbaži" 0:34,83 0:35,15

    6 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/MSĢ 0:34,25 0:34,12








    11:43 C - 1 200 m U-23 ATLASE



    4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars" 0:42,19 0:41,24

    5 Rahmads Stromanis 1995 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 0:40,32 0:40,01








    9:45 K-1 200 m juniores ATLASE



    4 Daniela Kondratova 1997 ŪSK "Barons"/Jelgavas BJSS 0:44,40

    5 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:47,27
    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija