Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Nolikums
    Pavasara kausa sacensībām Latvijas, Baltijas čempionātam garajās distancēs, A. Avdejeva balvas izcīņai smaiļošanā un kanoe airēšanā

    Vieta un laiks

    Sacensības notiks 2015. gada 1. maijā Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N 3 Sacensību sākums plkst. 12.00.

    Sacensību vadība

    Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

    Sacensību dalībnieki un programma

    Sacensības notiek distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem. Katra apļa garums aptuveni 2000m

    !996.g.dz. un vecāki vīrieši K-1, C-1 3 apļi sievietes K-1 2 apļi

    1997.-98.g.dz.. junioriK-1, C-1 3 apļi juniores K-1 2 apļi

    1999.-2000.g.dz. Jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis

    2001.-2004.g.dz. Zēni K-1, C-1 2. apļi meitenes K-1 1 aplis

    visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes 1 aplis

    Ja jaunieši vēlas cīnīties par Latvijas čempionātu medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā! Medaļas izcīna tajā grupā, kurā sportists pieteikts!

    Pieteikumi

    Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu maijaactina@inbox.lv vai maija@kanoe.lv līdz 27.aprīlim.Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 10.45

    Apbalvošana

    Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām, Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta godalgoto vietu ieguvēji - ar medaļām.

    Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

    Rezultāti

    C-1 vīrieši 6000 m (1996. g.dz. un vecāki)

    1 347 Aivis Tints 1987 Liepāja, Attekas sala 25:33.13
    2 348 Gatis Pranks 1986 Liepāja, Attekas sala 25:34.83
    3 161 Andreas Baum 1995 Pērnava (EST) 26:01.64
    4 319 Madis Vitsut 1990 Tartu (EST) 26:37.57
    5 306 Guntars Kundziņš 1996 Talsu SS 26:58.87
    6 114 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS/MSĢ 27:07.08
    7 307 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu SS/MSĢ 27:37.95
    8 84 Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons" 27:43.37
    9 12  Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene 28:03.82
    10 351 Dmitrij Fjodorov 1996 Narva (EST) 28:10.70
    11 325 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 28:50.05
    12 326 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 29:12.98
    13 324 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 29:37.52
    14 355 Mantas Antanaitis 1996 Panevēža (LT) 30:23.96
    15 15  Krišs Jansons 1995 BJSS Rīdzene 30:48.53
    16 358 Vytautas Saulius 1996 Panevēža (LT) 31:57.05
    17 13  Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene 33:15.57
    16  Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene IZST.
    320 Aron Faber 1992 Tartu (EST) IZST.

    K-1 vīrieši 6000 m (1996. g.dz. un vecāki)

    1 111 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas SS 23:28.76
    2 305 Roberts Akmens 1996 Talsu SS/MSĢ 23:35.56
    3 323 Jonas Ragauskas 1976 Visaginas (LT) 23:36.90
    4 10  Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 23:39.47
    5 188 German Orlov 1995 Tallina (EST) 24:30.95
    6 112 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 23:48.03
    7 83 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 24:00.95
    8 396 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija" 24:38.15
    9 113 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS/MSĢ 25:02.92
    10 174 Martiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 25:12.28
    11 172 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 25:52.84
    12 317 Kevin Kriisa 1995 Tartu (EST) 26:07.94
    13 67 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 27:19.95
    14 160 Rannar Jason 1993 Pērnava (EST) 27:47.88
    15 9 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 27:59.28
    16 304 Roberts Brālis 1996 Talsu SS 28:05.38
    11  SergejsFjodorovs 1996 BJSS Rīdzene IZST.
    175 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ IZST.
    318 Peter Paul Panov 1995 Tartu (EST) IZST.

    K-1 sievietes 4000 m (1996. g.dz. un vecākas )

    1 17  Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 18:39.76
    2 70 Eve Kulasalu 1991 Tartu (EST) 20:01.38

    C-1 sievietes, juniores, jaunietes, meitenes 4000m

    1 117 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas SS 21:55.82
    2 374 Evelina Serafinaitė 2000 Šauļi (LT) 24:43.54
    3 88 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 24:56.48
    4 375 Gabrielė Čerepokaitė 2001 Šauļi (LT) 28:08.82
    5 23 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 32:15.97

    C-1 zēni 4000 m (2001. - 2004. g.dz. )

    1 85 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 20:56.94
    2 86 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 22:07.39
    3 371 Vytas Povilaitis 2001 Šauļi (LT) 23:20.00
    4 372 Ignas Serafinas 2003 Šauļi (LT) 25:35.39
    5 308 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 25:56.80
    6 115 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 26:10.21
    7 116 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 26:28.21
    8 87 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 29:33.54
    9 19 Antons Kalatiļins 2003 BJSS Rīdzene 29:36.22
    10 328 Maikls Smaļko 2001 Ventspils 31:08.85
    11 329 Andis Kranciņš 2001 Ventspils 31:38.19
    12 26 Valters Mārtinsons 2003 BJSS Rīdzene 34:05.18
    13 21 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS Rīdzene 35:27.33
    14 373 Eimantas Janulis  2001 Šauļi (LT) 37:05.78
    20 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene IZST.

    K-1 juniori 6000 m (1997. - 98. g.dz.)

    1 119 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 24:14.72
    2 24  Artūrs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 24:31.22
    3 357 Benas Sapatka 1997 Panevēža (LT) 25:00.41
    4 189 Artur Jevgrafov 1997 Tallina (EST) 26:25.73
    5 191 Jevgeni Sõritski 1998 Tallina (EST) 28:27.01
    6 388 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 28:49.53
    7 68 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 29:54.82
    8 309 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu SS 30:11.85
    9 27 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 30:27.66
    10 177 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 30:58.65
    11 69 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS 31:57.17
    12 178 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 31:59.25
    13 30 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 33:14.80
    89 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS IZST.
    389 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils IZST.
    28 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene IZST.
    29 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene IZST.

    C-1 juniori 6000 m (1997. - 98. g.dz. )

    1 90 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 26:49.47
    2 332 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils 27:02.02
    3 382 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 27:27.53
    4 91 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 28:02.47
    5 391 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 28:53.33
    6 121 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS/MSĢ 29:29.04
    7 32 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene/MSĢ 29:37.89
    8 321 Carl Daniel Haidak 1998 Tartu (EST) 29:47.00
    9 120 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 30:23.75
    10 93 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 30:42.42
    11 349 Artūrs Karaņevskis 1988 Liepāja, Attekas sala 34:15.97
    31 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene IZST.
    94 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS/MSĢ IZST.

    K-1 juniores 4000 m (1997. - 98. g.dz.)

    1 380 Ieva Juškaite 1997 Marijampole (LT) 18:01.84
    2 162 Anette Baum 1998 Pērnava (EST) 18:10.70
    3 101 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons/MSĢ 18:14.60
    4 98 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 18:44.96
    5 36 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 19:38.09
    6 393 Gabrielė Rauckytė 1997 Panevēža (LT) 19:38.12
    7 35 Amanda Opalā 1997 BJSS Rīdzene 19:50.36
    8 122 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 20:27.51
    9 34 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 20:48.09
    10 33 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 21:14.55
    11 333 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 21:48.44
    99 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS IZST.
    123 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.
    100 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS IZST.

    C-1 jaunieši 4000 m (1999. - 2000. g.dz.)

    1 95 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 18:42.04
    2 42 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene/MSĢ 19:31.52
    3 360 Titas Pužeckas 1999 Panevēža (LT) 19:32.04
    4 39 Kirills Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 19:49.15
    5 192 Deniss Tihhomirov 1999 Tallina (EST) 20:14.43
    6 72 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 20:33.05
    7 313 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 20:56.91
    8 38 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 21:20.54
    9 37 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 21:32.96
    10 96 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 21:51.99
    11 334 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils 22:04.04
    12 124 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 22:09.57
    13 359 Paulius Žukauskas 2000 Panevēža (LT) 22:11.30
    14 126 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 22:31.90
    15 97 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 22:39.28
    16 163 Cristopher Robin Antsu 2000 Pērnava (EST) 23:02.19
    17 335 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils 23:18.31
    18 40 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS Rīdzene 23:33.86
    19 339 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils 23:57.44
    20 73 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 24:13.18
    21 41 Ivo Štremers 2000 BJSS Rīdzene 24:17.39
    22 377 Lukas Serafinas 1999 Šauļi (LT) 24:40.62
    23 379 Benas Tuzinas 2000 Šauļi (LT) 31:12.95
    127 Eduards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.

    K-1 zēni 4000 m (2001. - 2004. g.dz.)

    1 46 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 18:06.41
    2 134 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 18:28.08
    3 194 Vladislav Mihhailov 2001 Tallina (EST) 18:29.46
    4 193 Vitali Tšervjakov 2001 Tallina (EST) 18:41.55
    5 135 Reinis Brunevics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 19:02.19
    6 140 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 19:13.72
    7 180 Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 19:15.01
    8 129 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 19:47.05
    9 139 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 20:34.69
    10 130 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 20:49.55
    11 340 Matīss Milzers 2001 Ventspils 20:57.57
    12 45 Artūrs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene 21:09.55
    13 341 Rainers Uplejs 2002 Ventspils 21:24.50
    14 132 Kristaps Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 21:50.68
    15 195 Albert Orlov 2003 Tallina (EST) 22:02.91
    16 131 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 22:04.56
    17 361 Emilis Montvila 2001 Panevēža (LT) 22:28.48
    18 74 Augusts Melderis 2002 Brocēnu BJSS 22:50.72
    19 186 Ivans Jurinovs 2003 SASS/MSĢ 23:28.86
    20 314 Ivo Veisbergs 2001 Talsu SS 23:41.93
    21 138 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 24:20.46
    22 184 Gustavs Ruģelis 2001 SASS/MSĢ 24:25.22
    23 137 Ričards Gailis 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 24:30.51
    24 352 Artjom Volgirev 2003 Narva (EST) 24:37.15
    25 136 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 24:40.11
    26 133 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 24:47.50
    27 312 Kristaps Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 26:52.66
    28 353 Nikita Fashutdinov 2003 Narva (EST) 28:33.68
    29 168 Martin Eier 2003 Pērnava (EST) 30:00.26
    322 Allan Aim 2001 Tartu (EST) IZST.
    392 Eimantas Janulis 2001 Šauļi (LT) IZST.
    128 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.
    141 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.

    K-1 meitenes 2000 m (2001. - 2004. g.dz.)

    1 196 Polina Parubok 2001 Tallina (EST) 9:34.94
    2 142 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 10:24.69
    3 197 Alina Remme 2002 Tallina (EST) 10:41.96
    4 165 Marleen Kirsika Braumann 2003 Pērnava (EST) 10:45.09
    5 102 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 11:14.36
    6 145 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 11:20.82
    7 354 Julija Varsavskaja 2002 Narva (EST) 11:58.60
    8 164 Piia Liisa Künnapas 2001 Pērnava (EST) 12:27.26
    9 48 Margarita Sokolova 2004 BJSS Rīdzene 12:30.42
    10 103 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 12:41.92
    11 75 Linda Breidaka 2002 Brocēnu BJSS 12:56.97
    12 47 Valērija Kleina 2001 BJSS Rīdzene 13:18.14
    13 144 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 14:04.45
    14 143 Sanija Graklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 14:05.63
    381 Goda Steponavičiūte 2001 Marijampole (LT) IZST.
    343 Marta Cepurīte 2002 Vetspils IZST.

    K - 1 Veterānes sievietes 2000m

    1 368 Ildze Blumbaha K-1 1951 Liepājas senioru sporta klubs 12:00.63

    K-1 vīrieši veterāni līdz 50 gadiem 2000m

    1 198 Vitali Sõritski K1 1971 Tallina (EST) 08:10.63
    2 44 Olegas Sedletskis K-1 1967 Tallina (EST) 09:08.58
    3 167 Toomas Kvell K-1 1971 Pērnava (EST) 09:43.99

    K-1 vīrieši veterāni no 51+ 2000m

    1 199 Urmas Varm K-1 1955 Tallina (EST) 09:18.83
    2 190 Eugenius Taparauskas K-1 1953 Jonišķi (LT) 09:24.61
    3 152 Andris Veinbergs K-1 1962 Jelgava KC 10:32.72

    C-1 vīrieši veterāni 2000m

    1 350 Imants Orna C-1 1954 Liepāja, Attekas sala 10:13.15
    2 362 Egidijus Šiaučiūnas C-1 Panevēža (LT) 10:22.99
    3 378 Ramiro Grandāns C-1 1969 Jelgava KC 10:32.90

    K-1 jaunietes 2000 m (1999. - 2000. g.dz.)

    1 146 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 09:05.30
    2 147 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 09:20.57
    3 104 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 09:43.12
    4 51 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 09:50.22
    5 384 Guste Surdokaite 1999 Marijampole (LT) 09:53.96
    6 50 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 09:54.01
    7 148 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 10:18.72
    8 383 Juta Steponavičiūte 1999 Marijampole (LT) 10:32.60
    9 105 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 10:39.64
    10 49 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 10:51.57
    11 395 Aleksandra Lukjanova 2000 Tallina (EST) 10:56.45
    12 169 Annabel Pors 2000 Pērnava (EST) 11:02.83
    13 344 Megija Kūle 1999 Ventspils 11:22.79
    14 170 Jane-Lii Koltsov 2000 Pērnava (EST) 11:26.78
    15 149 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 11:37.35
    16 76 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 12:04.34
    394 Anna Fateeva 2000 Tallina (EST) IZST.

    K-1 jaunieši 4000m (1999. - 2000. g.dz.)

    1 106 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 16:20.37
    2 150 Mārcis Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 16:20.71
    3 365 Lukas Šakalys 1999 Panevēža (LT) 16:21.43
    4 61 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 17:08.82
    5 109 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 17:33.29
    6 60 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 17:37.63
    7 302 Daniel Rudõk 1999 Tallina (EST) 17:42.00
    8 56 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 18:10.39
    9 65 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 18:11.64
    10 151 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 18:20.62
    11 59 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS Rīdzene 18:32.43
    12 370 Deividas Liukpetris 2000 Panevēža (LT) 18:44.28
    13 386 Paulius Mačiunskas 1999 Marijampole (LT) 18:49.79
    14 153 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 18:54.26
    15 80 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 18:59.93
    16 315 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 19:02.72
    17 53 Jurijs Avkštols 1999 BJSS Rīdzene 19:03.14
    18 387 Kristijonas Samuolis 1999 Marijampole (LT) 19:12.22
    19 57 Georgs Nīss 1999 BJSS Rīdzene 19:18.14
    20 64 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 19:32.68
    21 107 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 19:35.25
    22 301 Konstatin Šabalin 2000 Tallina (EST) 19:36.43
    23 58 Lūkass Nīss 2000 BJSS Rīdzene 19:43.67
    24 108 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 19:51.39
    25 159 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 20:13.31
    26 369 Mantas Gribauskas 2000 Panevēža (LT) 20:23.64
    27 79 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 20:24.27
    28 390 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils 20:27.18
    29 81 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 20:29.00
    30 82 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 20:38.99
    31 155 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 20:42.11
    32 367 Aurimas Kybartas 2000 Panevēža (LT) 20:54.50
    33 110 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 21:25.64
    34 156 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 21:42.44
    35 346 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils 22:13.19
    36 303 Ronald Kristjuhan 2000 Tallina (EST) 22:37.75
    37 345 Valts Vīgerts 1999 Ventspils 22:49.99
    38 310 Rain Parnaste 1999 Tallina (EST) 22:55.26
    39 63 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS Rīdzene 23:31.00
    187 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ DSQ
    385 Almantas Daugela 1999 Marijampole (LT) DSQ
    54 Ruvims Kagans 1999 BJSS Rīdzene IZST.
    55 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene IZST.
    62 Roberts Napituhins 1999 BJSS Rīdzene IZST.
    77 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS IZST.
    300 Anton Nemirski 1999 Tallina (EST) IZST.
    316 Kristers Rutkis 1999 Talsu SS IZST.
    366 Tomas Srivkinas 1999 Panevēža (LT) IZST.

    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome (Starptautiskā kategorija)
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa (Nacionālā kategorija)

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija