Priecīgus ziemassvētkus

    Priecīgus ziemassvētkus
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    "Lucavsala Open" rezultāti

    2015.gada. 5. Septembris
    Rīga, Lucavsala

    K-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni

    1. Juris Alsbergs Brocēnu BJSS 04:35
    2. Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 04:38
    3. Oto Gerbers Jelgavas BJSS 04:50
    4. Marks Hansons BJSS „Rīdzene” 04:56
    5. Iļja Sečko BJSS „Rīdzene” 05:00
    6. Renārs Bērziņš Talsu SS 05:02
    7. Mikus Irmejs Salacgrīva 05:07
    8. Rolands Kalniņš BJSS „Rīdzene” 05:11
    9. Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:13
    10. Reinis Vanka Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:15
    11. Rihards Zutis BJSS „Rīdzene” 05:16
    12. Arnolds Andris Paeglis BJSS „Rīdzene” 05:25
    13. Mārcis Galenieks MSĢ TSV SASS 05:27
    14. Maksims Turko BJSS „Rīdzene” 05:28
    15. Edijs Dombrovskis Brocēnu BJSS 05:32
    16. Miks Šrtomanis Brocēnu BJSS 05:33
    17. Klāvs Gailis V-pilsSpars 05:35
    18. Kārlis Bālāboliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:37
    19. Dainis Pikalovs Brocēnu BJSS 05:40
    20. Mārtiņš Jirgensons Salacgrīva 05:41
    21. Marks Kacens-Adamovičš BJSS „Rīdzene” 05:46
    22. Kārlis Putniņš V-pils Spars 05:48
    23. Dāvis Zujevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:50
    24. Sandis Riņķis Salacgrīva 05:53
    25. Māris Galenieks MSĢ TSV SASS 05:55
    26. Mikus Masāns BJSS „Rīdzene” 05:55,78
    27. Ralfs Demidovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:57
    28. Andrejs Fomenko BJSS „Rīdzene” 05:59
    29. Artis Paslauskis Jelgavas BJSS 06:01
    30. Kristofs Zaļupe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:06
    31. Emīls Kaņepe V-pils Spars 06:09
    32. Ēriks Upmanis BJSS „Rīdzene” 06:11
    33. Rihards Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:16
    34. Eduarts Siliņš Talsu SS 06:19
    35. Ritvars Gūtmanis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:24
    36. Ričards Šubeckis MSĢ TSV SASS 06:26
    37. Mikaels Mihaljans MSĢ TSV SASS 06:29
    38. Ēriks Hartmanis Jelgavas BJSS 06:39
    39. Markuss Surovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:48
    40. Ričards Bobrovs MSĢ TSV SASS 06:51
    41. Mārtiņš Pauls Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:53
    42. Tomass Kreilis MSĢ TSV SASS 06:55
    43. Mareks Višņevskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:57
    44. Ēriks Kārlis Āboltiņš BJSS „Rīdzene” 07:06
    45. Huga Gūtmanis BJSS „Rīdzene” 07:07
    46. Aleksis Vaidjanoks Jelgavas BJSS 08:35
    47. Kristaps Matiasss Knops Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
    48. Ralfs Landmanis V-pils Spars N/R
    49. Vladislavs Trekančovs Jelgavas BJSS N/R

    C-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni

    1. Antons Kalatiļins BJSS „Rīdzene” 05:09,55
    2. Valters Martinsons BJSS „Rīdzene” 05:32,89
    3. Daniels Mežeckis Brocēnu BJSS 05:56,64
    4. Aleksis Engelbrehts BJSS „Rīdzene” 06:32,89
    5. Daniels Siders V-pils Spars 07:30,42
    6. Ņikita Martjučenko BJSS „Rīdzene” 07:50,61
    7. Kārlis Grunte Talsu SS 14:28,56

    K-1 1000m E grupa 2003.-2005.dz. meitenes

    1. Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 04:42
    2. Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 04:53
    3. Margarita Sokolova Brocēnu BJSS 05:01
    4. Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:16
    5. Nellija Paegle V-pils Spars 05:26
    6. Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:29
    7. Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 05:38
    8. Ance Tomsone Salacgrīva 05:42
    9. Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 05:44
    10. Darja Koļesņeva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:48
    11. Evelīna Bērziņa BJSS „Rīdzene” 06:04
    12. L.Sproģe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:41
    13. B.Lazda BJSS „Rīdzene” 06:49
    14. L.Kanopore BJSS „Rīdzene” 07:35
    15. L.Sičevska Limbažu un Salacgrīvas NSS nest.

    K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni

    1. Edvards Ceipe BJSS „Rīdzene” 08:06
    2. Nauris Tomsons Salacgrīva 08:07
    3. Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:19
    4. Renis Jānis Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:23
    5. Aigars Cīrulis Salacgrīva 08:29
    6. Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 08:33
    7. Arvis Pauliņš Salacgrīva 08:38
    8. Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:43
    9. Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:45
    10. Rihards Silārs Jelgavas BJSS 08:47
    11. Artūrs Skrebels BJSS „Rīdzene” 09:05
    12. Matīss Milzers V-pils Spars 09:05
    13. Alekss Ramīns Šengelija MSĢ TSV SASS 09:12
    14. Edijs Bajārs MSĢ TSV SASS 09:23
    15. Ingus Justs Jelgavas BJSS 09:28
    16. Artsenijs Zaičenkovs MSĢ TSV SASS 09:28,35
    17. Rauls Abasovs Jelgavas BJSS 09:37
    18. Markuss Irmejs Salacgrīva 09:41
    19. Rainers Uplejs V-pils Spars 09:46
    20. Ričards Matuševics MSĢ TSV SASS 09:54
    21. Norberts Rajeckis BJSS „Rīdzene” 10:02
    22. Daniils Sečko BJSS „Rīdzene” 10:03
    23. Ralfs Kariņš Salacgrīva 10:12
    24. Aleksandrs Rikters MSĢ TSV SASS 10:15
    25. Marko Kampanella MSĢ TSV SASS 10:21
    26. Miks Upmanis BJSS „Rīdzene” 10:22
    27. Ričards Gailis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:29
    28. Uvis Prokopovičs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:31
    29. Rauls Abasovs BJSS „Rīdzene” 10:31,78
    30. Artjoms Fomins MSĢ TSV SASS 10:35
    31. Zigmārs Cinovskis Jelgavas BJSS 10:42
    32. Sandis Vosekalns Salacgrīva 10:54
    33. Kristaps Kaņējevs BJSS „Rīdzene” 11:07
    34. Pēteris Šlosbergs BJSS „Rīdzene” 11:08
    35. Elgars Jevsejevs BJSS „Rīdzene” 11:12
    36. Gabriels Šūpulnieks BJSS „Rīdzene” 11:12,91
    37. Ēriks Kāpbergs V-pils Spars 11:14
    38. Maksims Kuzmenko Jelgavas BJSS 11:33
    39. Renārs Troms BJSS „Rīdzene” 11:36
    40. Daniels Zviedrs Salacgrīva 11:37
    41. Edijs Osis BJSS „Rīdzene” 11:46
    42. Vadims Hrustaļovs Jelgavas BJSS 11:50
    43. Kristaps Aksenoks BJSS „Rīdzene” 11:56
    44. Reinis Ivanovskis BJSS „Rīdzene” 11:57
    45. Roberts Martins MSĢ TSV SASS 12:04
    46. Elmārs Troms BJSS „Rīdzene” 12:11
    47. Maksimilians Ševčenko BJSS „Rīdzene” 12:31
    48. Evijs Semjonovs Jelgavas BJSS 12:39
    49. Pēteris Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:58
    50. Kristaps Leinišs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
    51. Elvis Miklāvs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
    52. Roberts Ramanis Jelgavas BJSS N/R
    53. Jānis Žurilo BJSS „Rīdzene” N/R

    C-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni

    1. Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:30
    2. Iļja Lučenkovs BJSS „Rīdzene” 09:58
    3. Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:58,59
    4. Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:37
    5. Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:52
    6. Krists Znotiņš Talsu SS 11:00
    7. Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 11:08
    8. Nils Mediņš Jelgavas BJSS 11:45
    9. Genrihs Soļaņiks BJSS „Rīdzene” 12:11
    10. Andis Kranciņš V-pils Spars 12:40
    11. Kims Čerkašins Jelgavas BJSS 13:10
    12. Daniils Antonovs BJSS „Rīdzene” 18:10
    13. Kārlis Martinsons BJSS „Rīdzene” 18:12
    14. Maikls Smaļko V-pils Spars N/R
    15. Ričards Zaķis BJSS „Rīdzene” N/R

    K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g. dz. meitenes

    1. Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:14,90
    2. Anna Saļņikova V-pils Spars 09:19,17
    3. Marta Cepurīte V-pils Spars 09:29,80
    4. Katrīna Smiltniece Jelgavas BJSS 09:33,79
    5. Margarita Oša BJSS „Rīdzene” 09:41,78
    6. Laura Mazburša BJSS „Rīdzene” 09:56,09
    7. Valērija Kleina BJSS „Rīdzene” 09:57,13
    8. Elīza Budava V-pils Spars 09:58,91
    9. Linda Breidaka Brocēnu BJSS 10:01,45
    10. Justīne Matisone BJSS „Rīdzene” 10:07,80
    11. Kitija Pušķiere BJSS „Rīdzene” 10:13,17
    12. Reina Rituma BJSS „Rīdzene” 10:22,99
    13. Kristīne Poļaka Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:44,16
    14. Annija Patrīcija Jēkabsone BJSS „Rīdzene” 11:23,62
    15. Marija Adamovic MSĢ TSV SASS 11:33,28
    16. Alīna Mihailova V-pils Spars 11:39,19
    17. Katrīna Kaņepe V-pils Spars 12:00,61
    18. Evija Klagiša BJSS „Rīdzene” 13:30,08
    19. Vika Altrofa BJSS „Rīdzene” 13:43,64
    20. Gita Beāte Greize Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
    21. Inita Liniņa BJSS „Rīdzene” N/R
    22. Aļona Baturina MSĢ TSV SASS N/R

    K-1 3000m A grupa vīrieši 1996.g. dz. un vecāki

    1. Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:49
    2. Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 11:51
    3. Vents Hedijs Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:05
    4. Valērijs Pavlovs AK Kaija 12:06
    5. Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 12:58
    6. Emīls Budrevics Jelgava KC 13:02
    7. Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 13:09
    8. Sergejs Ņemnaševs Jelgava KC 13:16
    9. Rihards Čakstiņš BJSS „Rīdzene” 13:19
    10. Ģirts Jansons V-pils 13:48
    11. Māris Lihačs Salacgrīva 14:42
    12. Ģirts Alksnis BJSS „Rīdzene” N/R

    C-1 3000m A.grupa vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

    1. Aivis Tints Liepāja 12:50
    2. Gatis Pranks Liepāja 12:54
    3. Arnolds Kudrjavcevs Talsi 13:00
    4. Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 13:13
    5. Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 13:43
    6. Ivo Jēkabsons V-pils Spars 13:46
    7. Viktors Moisejenkovs Bolderāja 13:53
    8. Krišs Jansons BJSS Rīdzene 14:31
    9. Rūdolfs Segliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 14:39
    10. Jefims Klementjevs Rīga izst.

    K-1 3000m A. grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas

    1. Madara Aldiņa BJSS Rīdzene 13:30,89
    2. Vita Ivanova AK Kaija 14:20,65
    3. Ildze Blumbaha Liepāja 14:34,39
    4. Anastasija Gromova AK Kaija 14:55,60

    C-1 2000m A grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas

    1. Agnija Bērziņa Salacgrīva 10:19,22

    C-1 2000m B grupas juniores 1997.-1998.g.dz.

    1. Roza Haina BJSS Rīdzene 19:24,60

    C-1 2000m C grupas jmeitenes 1999.-2000.g.dz.

    1. Jūlija Gutova Jelgavas BJSS 11:03,58
    2. Jekaterina Horkova BJSS Rīdzene 11:47,58
    3. Līga Kariņa Salacgrīva 12:39,24
    4. Veronika Fomenko BJSS Rīdzene 19:08,36

    C-1 2000m D grupas meitenes 2001.-2002.g.dz.

    1. Milana Zavacka BJSS Rīdzene 16:23,67

    K-1 3000m „B”grupas juniori 1997.-1998.g.dz.

    1. Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:58
    2. Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:06
    3. Kristaps Redviņš V-pils Spars 12:50
    4. Aleksandrs Saipuilajevs V-pils Spars 13:25
    5. Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 13:33
    6. Eduards Krūtainis Brocēnu BJSS 13:43
    7. Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 13:47
    8. Rolands Šakals Brocēnu BJSS 13:53
    9. Kristaps Ozoliņš Talsu SS 13:55
    10. Nils Garančs BJSS Rīdzene 13:59
    11. Deivids Jaunsproģis V-pils spars 14:32
    12. Ernests Rajeckis BJSS Rīdzene 14:34
    13. Linards Sproģis Brocēnu BJSS 14:55
    14. S.Kozlovskis V-pils Spars 14:57
    15. Vasiljs Galkins BJSS Rīdzene 15:01
    16. Guntis Rubīns BJSS Rīdzene 15:27
    17. Ņikita Ņečājevs MSĢ TSV SASS 15:45

    C-1 3000m B grupas juniori 1997.- 1998.g.dz.

    1. Kristaps Smilgainis Talsu SS 13:11
    2. Kārlis Rušmanis Jelgavas BJSS 13:22
    3. Dāvis Iļjins V-pils Spars 13:52
    4. Alekss Podenskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 13:59
    5. Uvis Zemturis Talsu SS 14:17
    6. Linards Baumanis Talsu SS 15:26
    7. Viktors Krainovs BJSS Rīdzene 18:12

    K-1 3000m B grupas juniores 1997. – 1998.g.dz.

    1. Daniela Kondratova Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 13:36,59
    2. Daiga Liepiņa Jelgavas BJSS 13:44,52
    3. Baiba Petrovska Jelgavas BJSS 13:57,63
    4. Gunta Zeile Jelgavas BJSS 14:01,57
    5. Justīne Andersone BJSS Rīdzene 14:29,39
    6. Marija Prohorova BJSS Rīdzene 15:0198
    7. Anete Neretniece Salacgrīva 16:10,26
    8. Laura Reine Talsu SS 16:15,47

    K-1 2000m C grupas juniori 1999. – 2000.g.dz.

    1. Roberts Altmanis Jelgavas BJSS 07:27
    2. Māris Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 07:32
    3. Ansis Aleksandrs Ziemelis Jelgavas BJSS 07:39
    4. Roberts Ernests Levics Jelgavas BJSS 07:59
    5. Rihards Krauklis Jelgavas BJSS 08:01
    6. Sergejs Nikonovs BJSS Rīdzene 08:05
    7. Mārtiņš Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 08:06
    8. Artūrs Derkusovs Jelgavas BJSS 08:10
    9. Kristofers Lamberts BJSS Rīdzene 08:11
    10. Artjoms Kokarevs MSĢ TSV SASS 08:12
    11. Dāvis Deniss Landars Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:13
    12. Gints .Markavičs Brocēnu BJSS 08:23
    13. Reinis Kalnarājs BJSS Rīdzene 08:34
    14. Helmuts Zīle Brocēnu BJSS 08:45
    15. Artis Veldre Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:47
    16. Toms Andersons Brocēnu BJSS 08:54
    17. Dāvids Bisenieks BJSS Rīdzene 09:00
    18. Horens Lāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:05
    19. Tomass Kovaļenko Salacgrīva 09:06
    20. Ralfs Jātnieks V-pils Spars 09:06,25
    21. Uvis Arbidāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:09
    22. Egils Kalns Jelgavas KC 09:14
    23. Rihards Jēkabs Dzenis Brocēnu BJSS 09:16
    24. Gregors Nīss BJSS Rīdzene 09:18
    25. Ruvims Kagans BJSS Rīdzene 09:22
    26. Ņikita Kiričenko BJSS Rīdzene 09:28
    27. Roberts Karpinskis V-pils Spars 09:29
    28. Oskars Imaks Salacgrīva 09:33
    29. Jānis Kļaviņš Jelgavas BJSS 09:40
    30. Markuss Jonatāns Salacgrīva 09:43
    31. Kristaps Ceriņš BJSS Rīdzene 09:52
    32. Emanuels Šūpulnieks BJSS Rīdzene 10:20
    33. Pauls Livčāns BJSS Rīdzene 10:20,50
    34. Roberts Natipuhins BJSS Rīdzene N/R
    35. Aleksandrs Jevsejevs BJSS Rīdzene N/R
    36. Augusta Kārklītis BJSS Rīdzene N/R
    37. Kims Petrovs Jelgavas BJSS N/R

    C-1 2000m C grupa juniori 1999.g.-2000.g.dz.

    1. Ansis Grišāns Brocēnu BJSS 08:38
    2. Rinalds Ozolnieks Talsu SS 09:10
    3. Igors Miļuhins Jelgavas BJSS 09:13
    4. Kristians Kacars Talsu SS 09:42
    5. Kristers Frisēnfelds V-pils Spars 09:50
    6. Ivo Štremers BJSS Rīdzene 09:51
    7. Silvestrs Valdis Subocs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:04
    8. Ginters Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:16
    9. Arsēnijs Nitijevskis BJSS Rīdzene 10:25
    10. Mārtiņš Grundmanis Brocēnu BJSS 10:37
    11. J.ānis Dombrovskis Talsu SS 11:00
    12. Edvats Zaķis Salacgrīva 11:08
    13. Kristaps Buks V-pils Spars 11:38
    14. Pāvels Pavlovskis Jelgavas BJSS 12:05
    15. Kristaps Gailums BJSS Rīdzene 14:40
    16. Artūrs Belāns BJSS Rīdzene izst.

    K-1 2000m C grupas juniores 1999.g. - 2000.g.dz.

    1. Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:39,90
    2. Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 0856,47
    3. Valērija Makare Jelgavas BJSS 09:08,50
    4. Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 09:19,32
    5. Debora Zemzare Jelgavas BJSS 09:19,83
    6. Valērija Kačana BJSS Rīdzene 09:34,82
    7. Linda Krilovska V-pils Spars 09:37,74
    8. Sandija Megi Salacgrīva 09:38,91
    9. Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 09:44,80
    10. Kitija Holšteine Brocēnu BJSS 09:58,02
    11. Megija Kūle V-pils Spars 10:01,62
    12. Elīna Veispale MSĢ TSV SASS 10:35,34
    13. Madara Lejiņa BJSS Rīdzene 10:37,30
    14. E.Ļitovčenko MSĢ TSV SASS 14:36,75
    15. A.Adamovic MSĢ TSV SASS

    K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. zēni

    1. Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 00:57,50
    2. Juris Alsbergs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,97
    3. Oto Gerbers Jelgavas BJSS 00:59,06
    4. Iļja Sečko BJSS Rīdzene 01:00,25
    5. Marks Hansons BJSS Rīdzene 01:00,75
    6. Renārs Bērziņš Talsu SS 01:01,12
    7. Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:01,81
    8. Rolands Kalniņš BJSS Rīdzene 01:02,34
    9. Mikus Irmejs Salacgrīva 01;03,16

    K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. meitenes

    1. Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,87
    2. Margarita Sokolova BJSS Rīdzene 01:01,84
    3. Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 01:02,40
    4. Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:07,94
    5. Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:08,28
    6. Nellija Paegle V-pils Spars 01:09,00
    7. Ance Tomsone Salacgrīva 01:09,90
    8. Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 01:14,53
    9. Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 01:14,78

    K-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni

    1. Edvards Ceipe BJSS Rīdzene 00:43,91
    2. Nauris Tomsons Salacgrīva 00:44,13
    3. Aigars Cīrulis Salacgrīva 00:44,60
    4. Reinis Jānis .Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:44:78
    5. Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,19
    6. Arvis Pauliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,78
    7. Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 00:46,50
    8. Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,81
    9. Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:50,60

    C-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni

    1. Iļja Lučenkovs BJSS Rīdzene 00:54,13
    2. Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:54,41
    3. Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:57,82
    4. Genrihs Soļaņiks BJSS Rīdzene 01:02,53
    5. Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:04,75
    6. Nils Mediņš Jelgavas BJSS 01:05,61
    7. Krists Znotiņš Talsu SS 01:07,07
    8. Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 01:10,32
    9. Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS izst.

    K-1 200m FINĀLS D grupas 2001. -2002.g.dz. meitenes

    1. Margarita Oša BJSS Rīdzene 00:53,35
    2. Anna Saļņikova V-pils Spars 00:54,50
    3. Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,25
    4. Katrīna Smiltniece Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:56,94
    5. Valērija Kleina BJSS Rīdzene 00:59,35
    6. Laura Mazburša BJSS Rīdzene 01:00,22
    7. Linda Breidaka Brocēnu BJSS 01:0047
    8. Elīza Budava V-pils Spars 01:01,03
    9. Marts Cepurīte V-pils Spars 01:02,53

    K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni

    1. R.Altmanis Jelgavas BJSS 00:38,56
    2. R.Levics Jelgavas BJSS 00:38,81
    3. M.Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:40,00
    4. M.Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 00:40,87
    5. R.Krauklis Jelgavas BJSS 00:42,28
    6. A.Derkusovs Jelgavas BJSS 00:42,53
    7. S.Nikonovs BJSS Rīdzene 00:42,72
    8. A.Ziemelis Jelgavas BJSS 00:43,25
    9. K.Lamberts BJSS Rīdzene 00:43,78

    C-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni

    1. A.Grišāns Brocēnu BJSS 00:45,62
    2. R.Ozolnieks Talsu SS 00:50,90
    3. K.Kacars Talsu SS 00:52,15
    4. V.Subats Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,46
    5. I.Miļuhins Jelgavas BJSS 00:55,06
    6. K.Frisēnfelds V-pils Spars 00:57,53
    7. G.Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:58,37
    8. I.Štremers BJSS Rīdzene 01:03,03
    9. A.Nitijevskis BJSS Rīdzene izst.

    K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. meitenes

    1. Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,84
    2. Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 00:50,28
    3. Valērija Makare Jelgavas BJSS 00:51,90
    4. Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,53
    5. Debora Zemzare Jelgavas BJSS 00:55,06
    6. Sandija Megi Salacgrīva 00:55,34
    7. Linda Krilovska V-pils Spars 00:55,90
    8. Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 00:56,18
    9. Valērija Kačana BJSS Rīdzene 00:56,50

    K-1 200m FINĀLS B grupas juniori 1997. – 1998.g.

    1. Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:39,75
    2. Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:43,00
    3. Ēdurds Krūtainis Brocēnu BJSS 00:45,22
    4. Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 00:46,57
    5. Aleksandrs Saipulajevs V-pils Spars 00:47,29
    6. Kristaps Redviņš V-pils Spars 00:47,50
    7. Kristaps Ozoliņš Talsu SS 00:48,19
    8. Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 00:50,13
    9. Rolands Šakals Brocēnu BJSS 00:50,38

    K-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki

    1. Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:35,41
    2. Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 00:35,94
    3. Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 00:38,44
    4. Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 00:39,44
    5. Emīls Budrevics Jelgavas KC 00:40,38
    6. Rihards Čakstiņš BJSS Rīdzene 00:40,56
    7. Vents Hedijs Brunevics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,84
    8. Valērijs Pavlovs BJSS Rīdzene izst.
    9. Sergejs Ņemnaševs Jelgavas KC izst.

    C-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki

    1. Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 00:40,34
    2. Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 00:41,59
    3. Aivis Tints Liepāja 00:41,84
    4. Gatis Pranks Liepāja 00:42,25
    5. Arnolds Kudrjavcevs Talsu SS 00:42,78
    6. Ģirts Jansons V-pils Spars 00:46,72
    7. Viktors Moisejenkovs Bolderāja 00:47,44
    8. Krišs Jansons BJSS Rīdzene 00:47,81
    9. Ivo Jēkabsons V-pils Spars 00:50,41

    VETERĀNI

    K-1150m MASTER gr. 41 -50.g.

    1. Aleksandrs Kurčinskis Daugavpils 00:19,21
    2. Māris Lieģis Lucavsalas airi 00:21,00

    C-1 150m MASTER gr. 41. – 50.gr.

    1. Aleksandrs Višņevskis Lucavsalas airi 00:23,21
    2. Igors Karuzins 00:24,19
    3. Andrejs Mackevičs 00:25,87

    K-1 150m MASTER gr. 31. – 40.g. Sievietes

    1. Ieva Bome Jelgavas KC 00:41,09

    K-1 150m MASTER gr. 41. – 50.g. Sievietes

    1. Evija Zute Lucavsalas airi 00:44,66
    2. Laura Gehtmane Lucavsalas airi 00:46,31

    K-1 150m MASTER 50.g. un vec.

    1. Ēriks Meijers Bolderāja 00:37,19
    2. Andris Veinbergs Jelgava 00:38,19
    3. Raimonds Pavlovs Lucavsalas airi 00:40,00

    C-1 150m MASTER 50.g.un vec.

    1. Jefims Klementjevs 00:32,84
    2. Viktors Moisejenkovs 00:33,84
    3. Jevgēnijs Blaževics 00:45,37

    K-1 150m MASTER grupas siev. 50.g. un vec.

    1. Ildze Blumbaha Liepāja 00:45,84
    2. Irina Rusanova Vārpa 00:50,59
    3. Ilze Bome Jelgava 00:52,22

    K-2 333m 32.g. vīrieši

    1. Māris Lieģis 00:47,50
      Ģirts Alksnis
    2. Aleksandrs Gurčinskis 00:50,31
      Dāvis Veikšāns
    3. Rihards .Čakstiņš izst.
      Raimonds Pavlovs

    K-2 333m 45.g. vīrieši

    1. Ēriks Meijers 01:07,69
      Andris Veinbergs

    C-2 333m 45.g. vīrieši

    1. Viktors Moisejenkovs 00:55,44M
      Andrejs Mackevičs
    2. Jevgēnijs Blaževičs 00:57,00
      Aleksandrs Višņevskis
    3. Andris Zvirbulis 01:06,16
      Einārs Mērpolis

    K-2 333m 45.g.sievietes

    1. Sņežana Sokolova 00:59,06
      Vita Ivanova
    2. Ildze Blumbaha 01:14,93
      I. Bome
    3. Evija Zute 01:23,93
      I.Pole

    C-2 333m vīrieši vidējais vecums 32.g.

    1. Igors Karuzins 00:50,66
      Gatis Pranks
    2. Aivis Tints 00:55,94
      Einārs Mērpolis

    Galvenais tiesesis A.Aglenieks

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija