Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas Republikas JUNIORU un U23 ČEMPIONĀTS
    NOLIKUMS

    Mērķis: Noteikt 2015.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus junioru un U23 vecuma grupās.

    Noteikt LR izlases komandas sastāvu dalībai Eiropas junioru čempionātā.

    Vieta un laiks: 14.-16.08.2015. Limbaži

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums: 14.08. plkst.12.00 distance 1000 m

    15.08. sacensību sākums 10.00 distance 200 m

    16.08. sacensību sākums 10.00 distance 500 m

    Pārstāvju sanāksme: 14.08. plkst.11.00

    Dalībnieki un programma:

    Juniori – 1997.g līdz 2000.g.dz. sportisti

    U 23 – 1992.g.dz. līdz 1996.g.dz. sportisti

    Juniori K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

    K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

    K-4, C-4 200 m, 500 m, 1000 m

    K-1, C-1 4 x 200 m stafete

    Juniores K-1 200 m, 500 m, 1000 m

    K-2 200 m, 500 m, 1000 m

    K-4 200 m, 500 m

    K-1 4 x 200 m stafete

    C-1 200 m, 500 m

    U 23 vīrieši K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

    K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

    K-4, C-4 200 m, 500 m

    U 23 sievietes K-1 200 m, 500 m, 1000 m

    K-2 200 m, 500 m, 1000 m

    Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

    APBALVOŠANA:

    1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

    Pieteikumi:

    PIETEIKUMI un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz 10.augustam

    uz e-pasta adresi : canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži.

    Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija.

    Programma

    Limbaži 2015. gada 14.-16.augusts

    Starta protokols 1000m 14.08.2015.

    1. br. 12:00 K-1 juniori 1000m 1.pr.br. 1.-6. + 3 lab.l. p/f

    1 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    2 Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars"
    3 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
    4 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    5 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
    6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    7 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
    8 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
    9 Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS

    2. br. 12:07 K-1 juniori 1000m 2.pr.br.

    1 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"
    2 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"
    3 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS
    4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
    5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
    6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
    7 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
    8 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene"

    3. br. 12:15 K-1 juniori 1000m 3.pr.br.

    1 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
    2 Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva
    3 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
    4 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
    5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
    6 Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS
    7 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
    8 Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva

    4. br. 12:22 K-1 juniori 1000m 4.pr.br.

    1 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS
    2 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene"
    3 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS
    4 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
    6 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva
    7 Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene"
    8 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS

    5. br. 12:30 C-1 juniori 1000m 1.pr.br. 1. -3.FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    1 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"
    2 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
    3 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
    4 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
    5 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars"
    6 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"
    7 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
    8 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars"

    6. br. 12:37 C-1 juniori 1000m 2.pr.br.

    2 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
    3 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
    4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
    5 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars"
    6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
    7 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
    8 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"

    7. br. 12:45 K-1 juniores 1000m 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    1 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
    2 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva
    3 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars"
    5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"
    6 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
    7 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
    8 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
    9 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"

    8. br. 12:52 K-1 juniores 1000m 2.pr.br.

    1 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
    2 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS
    3 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
    4 Santa Dreimane 1999 Limbaži/S-grīva
    5 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
    6 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
    7 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS
    8 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS

    PUSFINĀLI

    9. br. 13:10 K - 1 juniori 1000m 1. p/f 1.-3. FIN

    10. br. 13:17 K - 1 juniori 1000m 2. p/f

    11. br. 13:25 K - 1 juniori 1000m 3. p/f

    12. br. 13:32 C - 1 juniori 1000 m p/f 1.-3. FIN

    13. br. 13:40 K - 1 juniores 1000 m p/f 1.-3. FIN

    K - 2

    14. br. 14:30 K-2 juniori 1000m 1.pr.br. 1.-3.FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"

    Arturs Kleins 1997
    4 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"

    Aleksandrs Saipulajevs 1998
    5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Aldis Artūrs Vilde 1997
    6 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"

    Guntis Rubīns 1998
    7 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    8 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"

    Valters Sudmalis 1998

    15. br. 14:37 K-2 juniori 1000m 2.pr.br.

    3 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS

    Artjoms Kokarevs 2000
    4 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS

    Rihards Kraulis 1999
    6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva

    Artis Veldre 2000
    7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Vladislavs Fostijs 2000
    8 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Ridzene"

    16. br. 15:40 K-2 juniori 1000m p/f 1.-3.FIN

    FINĀLI

    17. br. 16:40 K - 1 juniori 1000 m FIN

    18. br.

    19. br. 16:55 K - 1 juniores 1000 m FIN

    20. br. 17:02 K - 1 U-23 vīrieši 1000m FIN

    1 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS
    2 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
    3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
    4 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
    5 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
    6 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
    7 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS
    8 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"

    21. br. 17:10 C - 1 U-23 vīrieši 1000m FIN

    1 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
    2 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
    3 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
    4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    5 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    6 Dagnis Iļjins 1992 V-pils "Spars"
    7 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
    8 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars"

    22. br. 17:17 K - 1 U-23 sievietes 1000m FIN

    6 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    23. br. 17:40 K - 2 juniori 1000 m FIN

    24. br. 17:47 C - 2 juniori 1000 m FIN

    1 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva

    Silvestrs Valdis Subocs 2000
    2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"

    Ansis Grišāns 2000 Brocēni
    3 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS

    Mārtiņš Robežnieks 1999
    4 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"

    Aleksejs Sabarņa 2000
    5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS

    Miks Galvanovskis 1997
    6 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"

    Arsenijs Nitijevskis 1999
    7 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS

    Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
    8 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS

    Matīss Ozols 2000
    9 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"

    Donats Lapato 2000

    25. br. 17:55 K - 2 juniores 1000 m FIN

    2 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"

    Megija Kūle
    V-pils
    3 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva

    Sandija Megi 1999
    4 Sabīne Cirša 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Santa Dreimane 1997
    5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    Daiga Liepiņa 1998
    6 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars"

    Linda Krilovska 1999
    7 Valērija Makare 1999 Jelg.BJSS/USK Barons

    Daniela Kondratova 1997

    26. br. 18:02 K - 2 U-23 vīrieši 1000 m FIN

    3 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva

    Dāvis Melnalksnis 1993
    4 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"

    Rihards Čakstiņš 1993
    5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS

    Roberts Pumpa 1995
    6 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    7 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC

    Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ

    27. br. 18:10 C - 2 U-23 vīrieši 1000 m FIN

    4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    5 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons

    Arnolds Kudrjavcevs 1996
    6 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"

    Ivo Jēkabsons 1995

    28.br. 18:17 K-2 U-23 sievietes 1000m FIN

    5 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva

    Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
    6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC

    Eva Pričiņa 1994

    K-4

    29. br. 18:40 K - 4 juniori 1000 m FIN

    3 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999

    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999
    4 Egils Kalns 2000 Jelgava KC

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

    Gregors Nīss 1999
    5 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS

    Adam Adamovic 1997

    Romāns Kotikovs 1997

    Artjoms Kokarevs 2000
    6 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Aldis Artūrs Vilde 1997

    Artūrs Kleins 1997
    7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999

    Dāvis Pupuriņš 1997

    Kristaps Kristiāns Laube 1999

    Sergejs Nikonovs 2000

    30. br. 18:47 C - 4 juniori 1000 m FIN

    4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS

    Igors Miļuhins 1999

    Matīss Ozols 2000

    Roberts Lagzdiņš 1999
    5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene

    Alekss Podenskis 1997

    Alvis Veldre 1998

    Artūrs Belāns 1999
    6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni

    Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene

    Ansis Grišāns 2000

    Kirils Sokolovs 1999
    7 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"

    Kristers Frišenfelds 1999

    Aleksejs Sabarņa 2000

    Daniils Serins 2000

    Starta protokols 16.08.2015.

    1. br. 10:00 K - 1 500 m juniori 1. pr.br. 1.-7. + lab.l. p/f

    1 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"
    2 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva
    3 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS
    5 Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars"
    6 Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS
    7 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
    8 Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene"
    9 Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva

    2. br. 10:05 K - 1 500 m juniori 2. pr.br.

    1 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīfdzene"
    2 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
    3 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
    4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS
    5 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīfdzene"
    6 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    7 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
    8 Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva

    3. br. 10:10 K - 1 500 m juniori 3. pr.br.

    1 Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS
    2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    3 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"
    4 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva
    5 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene"
    6 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
    7 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
    8 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    4. br. 10:15 K - 1 500 m juniori 4. pr.br.

    1 Horens Lāns 1999 Limbaži/Salacgrīva
    2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS
    3 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS
    4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS
    6 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
    7 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
    8 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"

    5. br. 10:20 K - 1 500 m juniori 5. pr.br.

    1 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
    2 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
    3 Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
    4 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene"
    5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
    6 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
    7 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
    8 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"

    6. br. 10:25 C - 1 500 m juniori 1. pr.br. 1.FIN 2.-7. p/f

    2 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
    3 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
    4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
    5 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars"
    6 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS
    7 Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva
    8 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"

    7. br. 10:30 C - 1 500 m juniori 2. pr.br.

    2 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
    3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
    4 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
    5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
    6 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
    7 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
    8 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"

    8. br. 10:35 C - 1 500 m juniori 3. pr.br.

    2 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
    3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS
    4 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars"
    6 Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva
    7 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars"

    9. br. 10:40 K - 1 500 m juniores 1. pr.br. 1.FIN 2.-7. p/f

    2 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS
    3 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
    4 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
    5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
    6 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS
    7 Luīze Jerohova 1997 /MSĢ TS SASS
    8 Valerija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"

    10. br. 10:45 K - 1 500 m juniores 2. pr.br.

    2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
    3 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS
    4 Megija Kūle 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
    5 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
    6 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
    7 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
    8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"

    11. br. 10:50 K - 1 500 m juniores 3. pr.br.

    2 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
    4 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ
    6 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
    7 Santa Dreimane 1997 Limbaži/Salacgrīva
    8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS

    12. br. 10:55 C - 1 500 m U-23 vīrieši 1. pr.br. 1.-3.FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    3 Roberts Zimelis 1992 Talsi
    4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
    5 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS
    6 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
    7 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi

    13. br. 11:00 C - 1 500 m U-23 vīrieši 2. pr.br.

    PUSFINĀLI

    14.br. 11:20 K-1 500m juniori 1. p/f 1.-2. + lab.l. FIN

    15.br. 11:25 K-1 500m juniori 2. p/f

    16.br. 11:30 K-1 500m juniori 3. p/f

    17.br. 11.35 K-1 500m juniori 4. p/f

    18.br. 11:40 C-1 500m juniori 1. p/f 1.-3. FIN

    19.br. 11:45 C-1 200m juniori 2. p/f

    20.br. 11:50 K-1 500m juniores 1. p/f 1.-3. FIN

    21.br. 11:55 K-1 500m juniores2. p/f

    22.br. 12:00 C-1 500m U-23 vīrieši p/f 1.-3. FIN

    23 br. 12:40 K - 2 500 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
    4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
    5 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
    6 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars"
    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS

    Toms Andersons 2000
    3 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"

    Aleksandrs Saipulajevs 1998
    4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
    5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Aldis Artūrs Vilde 1997
    6 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"

    Guntis Rubīns 1998
    7 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS

    Artjoms Kokarevs 2000
    8 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"

    Valters Sudmalis 1998

    24 br. 12:45 K - 2 500 m juniori 2.pr.br.

    2 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Vladislavs Fostijs 2000
    3 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS

    Rihards Kraulis 1999
    5 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"

    Arturs Kleins 1997
    6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva

    Artis Veldre 2000
    7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999

    25 br. 12:50 C - 2 500 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    3 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS

    Mārtiņš Robežnieks 1999
    4 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"

    Arsenijs Nitijevskis 1999
    5 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS

    Boriss Lonskis 1998
    6 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS

    Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
    7 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS

    Miks Galvanovskis 1997

    26 br. 12:55 C - 2 500 m juniori 2.pr.br.

    3 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Edvarts Jānis Zaķis 2000
    4 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"

    Donats Lapato 2000
    5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva

    Silvestrs Valdis Subocs 2000
    6 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"

    Ansis Grišāns 2000 Brocēni
    7 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"

    Aleksejs Sabarņa 2000

    27 br. 13:50 K - 2 500 m juniori p/f 1.-3. FIN

    28 br. 13:55 C - 2 500 m juniori p/f 1.-3. FIN

    FINĀLI

    29.br. 14:40 C-1 500m juniores FIN

    4 Līga Kariņa 1999 Limbazī/Salacgrīva
    5 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS
    6 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    30.br. 14:45 K-1 500m juniori

    31.br. 14:50 C-1 500m juniori FIN

    32.br. 14:55 K-1 500m juniores FIN

    33. br. 15:00 K - 1 500 m U-23 vīrieši FIN

    1 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"
    2 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
    3 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS
    4 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
    5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
    6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS
    7 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
    8 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS

    34. br. 15:05 C - 1 500 m U-23 vīrieši FIN

    35. br. 15:10 K - 1 500 m U-23 siev. >FIN

    3 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
    4 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS
    5 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"
    6 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva

    36.br. 15:45 K - 2 500 m juniori FIN

    37.br. 15:50 C - 2 500 m juniori FIN

    38.br. 15:55 K - 2 500 m juniores FIN

    2 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS

    Debora Zemzare 1999
    3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Santa Dreimane 1999
    4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    Daiga Liepiņa 1998
    5 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Anete Neretniece 1998
    6 Megija Kūle 1999 V-pils "Spars"

    Linda Krilovska 1999
    7 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons

    Valērija Makare 1999

    39.br. 16:00 K - 2 500 m U-23 vīr. FIN

    2 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"

    Rihards Čakstiņš 1993
    3 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ

    Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
    4 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS

    Roberts Pumpa 1995
    6 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva

    Dāvis Melnalksnis 1993

    40.br. 16:05 C - 2 500 m U-23 vīr. FIN

    3 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva

    Rūdolfs Segliņš 1996
    4 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS

    Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    5 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    6 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"

    Ivo Jēkabsons 1995

    41.br. 16:10 K - 2 500 m U-23 vīr. FIN

    K-4

    4 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva

    Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
    5 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    Madara Aldiņa 1994
    6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC

    Eva Pričiņa 1994

    42.br. 16:45 K - 4 500 m juniori FIN

    3 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    4 Egils Kalns 2000 Jelgava KC

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

    Gregors Nīss 1999
    5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Aldis Artūrs Vilde 1997

    Dāvis Deniss Landars 2000
    6 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"

    Kristaps Laube 1999

    Sergejs Nikonovs 1999

    Vladislavs Fostijs 2000
    7 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS

    Adam Adamovic 1997

    Romāns Kotikovs 1997

    Artjoms Kokarevs 2000

    43.br. 16:50 C-4 500m juniori FIN

    3 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"

    Kristers Frišenfelds 1999

    Aleksejs Sabarņa 2000

    Daniils Serins 2000
    4 Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene

    Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni

    Ansis Grišāns 2000

    Kirils Sokolovs 2000
    5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene

    Alekss Podenskis 1997

    Rinalds Ozoliņš 2000

    Artūrs Belāns 1999
    6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS

    Igors Miļuhins 1999

    Roberts Lagzdiņš 1999

    Matīss Ozols 2000
    7 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"

    Arsenijs Nitijevskis 1999

    Artūrs Krasnoluckis 2000

    Viktors Krainovs 1997

    44.br. 16:55 K-4 500m juniores FIN

    4 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons

    Baiba Petrovska 1998

    Daiga Liepiņa 1998

    Valērija Makare 1999
    5 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Anete Neretniece 1998

    Sandija Megi 1999

    Santa Dreimane 1999
    6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    Justīne Andersone 1998

    Amanda Opolā 1997

    Eva Altrofa 1999

    45.br. 17:00 K-4 500m U-23 vīr. FIN

    4 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/Salacgrīva

    Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS
    5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/

    Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS

    Valters Veispals 1995

    Rinalds Lasmanis 1996
    6 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"

    Rihards Čakstiņš 1993

    Juris Apters 1993

    Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC

    46.br. 17:05 C-4 500m U-23 vīr. FIN

    5 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene

    Ivo Jēkabsons 1995

    Ģirts Jansons 1996

    Krišs Jansons 1995
    6 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils

    Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene

    Krišs Jansons 1995

    Staņislavs Leščinskis 1993

    plkst. 17.15 APBALVOŠANA

    Starta protokols 200m 15.08.2015.

    1. br. 10:00 K - 1 200 m juniori 1. pr.br. 1.-7. + lab.l. p/f

    1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    2 Pēteris Gluhaņuks 2000 Limbaži/Salacgrīva
    3 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
    4 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva
    5 Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars"
    6 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
    7 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    8 Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
    9 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS

    2. br. 10:05 K - 1 200 m juniori 2. pr.br.

    1 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS
    2 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
    3 Horens Lāns 1999 Limbaži/S-grīva
    4 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
    5 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS
    6 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS
    7 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/S-grīva
    8 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

    3. br. 10:10 K - 1 200 m juniori 3. pr.br.

    1 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
    2 Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva
    3 Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
    5 Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS
    6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS
    7 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva
    8 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene"

    4. br. 10:15 K - 1 200 m juniori 4. pr.br.

    1 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva
    2 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    3 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS
    4



    5 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
    6 Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS
    7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    8 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene"

    5. br. 10:20 K - 1 200 m juniori 5. pr.br.

    1 Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva
    2 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
    4 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS
    6 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
    7 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"
    8 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS

    6. br. 10:25 C - 1 200 m juniori 1. pr.br. 1.FIN 2.-7. p/f

    2 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS
    3 Arturs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"
    4 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"
    5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS
    6 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene"
    7 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars"
    8 Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva

    7. br. 10:30 C - 1 200 m juniori 2. pr.br.

    2 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"
    3 Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva
    4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
    5 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS
    6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS
    7 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva
    8 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"

    8. br. 10:35 C - 1 200 m juniori 3. pr.br.

    2 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS
    3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS
    4 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva
    5 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars"
    6 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars"
    7 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"

    9. br. 10:40 K - 1 200 m juniores 1. pr.br. 1. FIN 2.-7. p/f

    1 Megija Kūle 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
    2 Veroniks Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"
    3 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
    4 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ
    5 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS
    6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS
    7 Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars"
    8 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva

    10. br. 10:45 K - 1 200 m juniores 2. pr.br.

    1 Luīze Jerohova 1997 /MSĢ TS SASS
    2 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars"
    3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva
    4 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene"
    5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS
    6 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
    7 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva
    8 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"

    11. br. 10:50 K - 1 200 m juniores 3. pr.br.

    2 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS
    3 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva
    5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS
    6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
    7 Valerija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
    8 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS

    12. br. 10:55 K - 1 200 m U-23 vīr. 1. pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    2 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva
    3 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
    4 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS
    5 Roberts Akmens 1996 Talsi MSĢ
    6 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
    7 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"
    8 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva

    13. br. 11:00 K - 1 200 m U-23 vīrieši 2. pr.br.

    2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS
    3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
    4 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
    5 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS
    6 Denis Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS
    7 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS

    14.br. 11:05 C-1 200m U-23 vīrieši 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    3 Roberts Zimelis 1992 Talsi
    4 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS
    5 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS
    6 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
    7 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi

    15.br. 11:10 C-1 200m U-23 vīrieši 2.pr.br.

    3 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"
    4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
    5 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
    6 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    7 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars"

    PUSFINĀLI

    16.br. 11:20 K-1 200m juniori 1. p/f 1.-2. + lab.l. A FIN

    3.-4. + 2 lab.l. B FIN

    17.br. 11:25 K-1 200m juniori 2. p/f

    18.br. 11:30 K-1 200m juniori 3. p/f

    19.br. 11.35 K-1 200m juniori 4. p/f

    20.br. 11:40 C-1 200m juniori 1. p/f 1.-3. FIN

    21.br. 11:45 C-1 200m juniori 2. p/f

    22.br. 11:50 K-1 200m juniores 1. p/f 1.-3. FIN

    23.br. 11:55 K-1 200m juniores 2. p/f

    24.br. 12:05 K-1 200m U-23 vīrieši p/f 1.-3. FIN

    25.br. 12:10 C-1 200m U-23 vīrieši p/f 1.-3. FIN

    K-2

    26 br. 12:35 K - 2 200 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    2 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"

    Valters Sudmalis 1998
    3 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS

    Rihards Kraulis 1999
    4 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS

    Toms Andersons 2000
    5 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Aldis Artūrs Vilde 1997
    6 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"

    Guntis Rubīns 1998
    7 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"

    Arturs Kleins 1997

    27 br. 12:40 K - 2 200 m juniori 2.pr.br.

    2 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars"

    Aleksandrs Saipulajevs 1998
    3 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Vladislavs Fostijs 2000
    4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS
    5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"
    6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva

    Artis Veldre 2000
    7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999

    28. br. 12:45 C - 2 200 m juniori 1.pr.br. 1.-3. FIN 4.-7. + lab.l. p/f

    3 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"

    Arsenijs Nitijevskis 1999
    4 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva

    Silvestrs Valdis Subocs 2000
    5 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"

    Donats Lapato 2000
    6 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS

    Matīss Ozols 2000
    7 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Edvarts Jānis Zaķis 2000

    29. br. 12:50 C - 2 200 m juniori 2.pr.br.

    3 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars"

    Aleksejs Sabarņa 2000
    4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS

    Miks Galvanovskis 1997
    5 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS

    Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
    6 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS

    Mārtiņš Robežnieks 1999
    7 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"

    Ansis Grišāns 2000 Brocēni

    K-2 pusfināli

    30.br. 13:45 K-2 200m juniori p/f 1.-3. FIN

    31.br. 13:50 C-2 200m juniori p/f 1.-3. FIN

    FINĀLI

    32.br. 15:30 K-1 200m juniori B FIN

    33.br. 15:35 K-1 200m juniori A FIN

    34.br. 15:40 C-1 200m juniori FIN

    35.br. 15:45 K-1 200m juniores FIN

    36.br. 15:50 C-1 200m juniores FIN

    4 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Līga Kariņa 1999 Limbazī/Salacgrīva
    6 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS

    37.br. 15:55 K-1 200m U-23 vīrieši FIN

    38.br. 16:00 C-1 200m U-23 vīrieši FIN

    39.br. 16:05 K-1 200m U-23 sievietes FIN

    2 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC
    3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva
    4 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS
    5 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
    6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC
    7 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    40.br. 16:40 K-2 200m juniori FIN

    41.br. 16:45 C-2 200m juniori FIN

    42.br. 16:50 K-2 200m juniores FIN

    2 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"

    Megija Kūle 1999 V-pils
    3 Valērija Makare 1999

    Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
    4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva

    Sandija Megi 1999
    5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    Daiga Liepiņa 1998
    6 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Santa Dreimane 1999
    7 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars"

    Linda Krilovska 1999
    8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS

    Debora Zemzare 1999

    43.br. 16:55 K-2 200m U-23 vīrieši FIN

    3 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"

    Rihards Čakstiņš 1993
    4 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS

    Roberts Pumpa 1995
    5 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS

    Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
    6 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    7 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC

    Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ

    44.br. 17:00 C-2 200m U-23 vīrieši FIN

    3 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"

    Ivo Jēkabsons 1995
    4 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva

    Rūdolfs Segliņš 1996
    5 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    6 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS

    Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"

    45.br. 17:05 K-2 200m U-23 sievietes FIN

    4 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC

    Eva Pričiņa 1994
    5 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva

    Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
    6 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    Madara Aldiņa 1994

    K-4

    46.br. 17:40 K-4 200m juniori FIN

    3 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    4 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS

    Adam Adamovic 1997

    Romāns Kotikovs 1997

    Artjoms Kokarevs 2000
    6 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Aldis Artūrs Vilde 1997

    Dāvis Deniss Landars 2000
    7 Egils Kalns 2000 Jelgava KC

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

    Gregors Nīss 1999
    8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"

    Kristaps Laube 1999

    Sergejs Nikonovs 1999

    Vladislavs Fostijs 2000

    Valters Sudmalis

    47.br. 17:45 C-4 200m juniori FIN

    3 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"

    Arsenijs Nitijevskis 1999

    Artūrs Krasnoluckis 2000

    Viktors Krainovs 1997
    4 Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene

    Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni

    Ansis Grišāns 2000

    Kirils Sokolovs 2000
    5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene

    Alekss Podenskis 1997

    Alvis Veldre 1998

    Artūrs Belāns 1999
    6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS

    Igors Miļuhins 1999

    Boriss Lonskis 1997

    Matīss Ozols 2000
    7 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars"

    Kristers Frišenfelds 1999

    Aleksejs Sabarņa 2000

    Daniils Serins 2000

    48.br. 17:25 K-4 200m juniores FIN

    4 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva

    Amanda Krūmiņa 1999

    Sandija Megi 1999

    Santa Dreimane 1999
    5 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons

    Baiba Petrovska 1998

    Daiga Liepiņa 1998

    Valērija Makare 1999
    6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    Justīne Andersone 1998

    Amanda Opolā 1997

    Eva Altrofa 1999

    Valērija Kačana 2000

    49.br. 17:55 K-4 200m U-23 vīr. FIN

    4 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/

    Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS

    Valters Veispals 1995

    Rinalds Lasmanis 1996
    5 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"

    Rihards Čakstiņš 1993

    Juris Apters 1993

    Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC

    50.br. 18:00 C-4 200m U-23 vīr. FIN

    5 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils

    Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene

    Krišs Jansons 1995

    Staņislavs Leščinskis 1993
    6 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene

    Ivo Jēkabsons 1995

    Ģirts Jansons 1996

    Krišs Jansons 1995

    51.br. 18:40 K-1 4 x 200m juniori FIN

    1 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene"

    Valters Sudmalis 1998

    Kristaps Laube 1999
    2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS

    Mario Volkovs 1999

    Gints Markavičs 2000

    Toms Andersons 2000
    3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"

    Santis Pupuriņš 1998

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999

    Arturs Kleins 1997

    Kristaps Laube 1999
    4 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1.kom

    Dāvis Ciršs 1997

    Māris Cilinskis 1999

    Dāvis Deniss Landars 2000
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Altmanis 1999

    Roberts Ernests Levics 1999

    Rihards Kraulis 1999

    Artūrs Derkusovs 1999
    6 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene"

    Sergejs Nikonovs 1999

    Vladislavs Fostijs 2000

    Juris Avkštols 1999

    Vasilijs Galkins 1998

    Nikita Kiričenko 1999
    7 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 2.kom

    Tomass Kovaļenko 1999

    Uvis Arbidāns 2000

    Markuss Jonatāns 2000
    8 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS

    Adam Adamovic 1997

    Romāns Kotikovs 1997

    Artjoms Kokarevs 2000

    52.br. 18:50 C-1 4 x 200m juniori FIN

    3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS

    Matīss Ozols 2000

    Boriss Lonskis 1997

    Miks Galvanovskis 1997
    4 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"

    Kristers Frišenfelds 1999

    Aleksejs Sabarņa 2000

    Daniils Serins 2000
    5 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva

    Alvis Veldre 1998

    Kristiāns Kacars 2000

    Silvestrs Valdis Subocs 2000

    Ginters Kublinskis 1999
    6 Kirils Sokolovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Donats Lapato 2000

    Artūrs Belāns 1999

    Arsēnijs Nitijevskis 1999

    Arturs Krasnoluckis 2000

    53.br. 19:00 K-1 4 x 200m juniores FIN

    4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    Justīne Andersone 1998

    Amanda Opalā 1997

    Eva Altrofa 1999

    Valērija Kačane 2000
    5 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/ USK Barons

    Daiga Liepiņa 1998

    Baiba Petrovska 1998

    Valērija Makare 1999

    Gunta Zeile 1998
    6 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva

    Sandija Megi 1999

    Santa Dreimane 1999

    Sabīne Cirša 1999

    plkst. 19:15 APBALVOŠANA par sacensību 1. un 2.dienu!

    LR junioru čempionāts un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

    Limbaži 2015. gada 14.-16.augusts

    REZULTĀTI 200m 15.08.2015

    K - 1 200 m juniori

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:39,86 0:38,88 0:38,51
    2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:43,31 0:40,87 0:38,68
    3 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:40,54 0:39,82 0:40,35
    4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,94 0:41,33 0:41,00
    5 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 0:45,66 0:41,84 0:41,79
    6 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 0:46,46 0:40,79 0:42,47
    7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 0:46,27 0:41,74 0:43,48
    8 Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,60 0:42,24 0:43,67
    9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:43,65 0:42,01 0:44,30
    10 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/S-grīva 0:44,91 0:42,27 0:42,68
    11 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:44,05 0:42,95 0:43,68
    12 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 0:46,38 0:41,90 0:44,41
    13 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:45,48 0:42,64 0:44,87
    14 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,64 0:43,35 0:45,04
    15 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:44,98 0:43,20 0:45,64
    16 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 0:46,16 0:44,10 0:46,22
    17 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,30 0:43,21 0:46,52
    18 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:47,42 0:44,69 0:47,07
    19.-20. Horens Lāns 1999 Limbaži/S-grīva 0:48,21 0:45,10

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 0:47,88 0:46,01
    21.-24. Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva 0:48,33 0:46,22

    Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:49,45 0:48,16

    Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS 0:46,74 0:44,80

    Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars" 0:48,06 0:45,00
    25.-28. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:48,94 0:45,00

    Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 0:49,67 0:47,50

    Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:50,61 0:46,80

    Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:49,80 0:49,07
    29.-32. Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 0:48,83 0:47,38

    Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,95 0:50,67

    Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:48,36 0:47,70

    Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:52,77 0:47,78
    33.-36. Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:51,44 0:49,79

    Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS 0:52,60 0:51,17

    Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:49,67 0:48,09

    Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 0:51,88 0:48,15
    37.-38. Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 0:54,74


    Pēteris Gluhaņuks 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:58,65

    C - 1 200 m juniori

    1 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars" 0:43,56
    0:44,61
    2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:45,55
    0:46,33
    3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:47,82 0:47,03 0:46,62
    4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:46,67 0:46,80 0:47,34
    5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 0:46,03 0:45,88 0:47,60
    6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:46,48
    0:48,05
    7 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:50,26 0:47,76 0:48,23
    8 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 0:47,06 0:48,19 0:49,28
    9 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:50,40 0:48,88 0:51,29
    10.-11. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,40 0:49,09

    Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:54,82 0:52,82
    12.-13. Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars" 0:53,83 0:53,17

    Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:59,51 0:50,77
    14.-15. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:54,16 0:53,53

    Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 0:59,50 0:53,65
    16.-17. Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 0:55,95 0:57,39

    Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:54,05 0:56,31
    18.-19. Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:58,71 1:00,84

    Daniils Serins 2000 V-pils "Spars" 0:57,84 0:56,70
    20 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 1:12,31 1:08,50

    K - 1 200 m juniores

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 0:46,65
    0:47,53
    2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:49,66
    0:49,74
    3 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,21
    0:50,96
    4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:49,77 0:49,21 0:51,16
    5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,58 0:49,03 0:51,39
    6 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:53,08 0:50,87 0:52,70
    7 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 0:53,22 0:50,56 0:53,14
    8 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 0:52,06 0:50,10 0:54,11
    9 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:51,12 0:49,68 0:54,75
    10.-11. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:51,62 0:51,16

    Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 0:52,09 0:50,36
    12.-13. Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 0:52,79 0:51,49

    Valerija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:53,48 0:53,29
    14.-15. Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 0:53,73 0:51,78

    Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:55,67 0:53,70
    16.-17. Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 0:57,04 0:53,39

    Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:54,47 0:54,05
    18.-19. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 0:56,67 0:55,37

    Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 0:57,68 0:55,19
    20 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 1:03,28 0:59,87

    C-1 200m juniores

    1 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 1:05,33
    2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:09,77
    3 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:24,34
    4 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene" 2:34,83

    K - 1 200 m U-23 vīr.

    1 Roberts Akmens 1996 Talsi MSĢ 0:37,20
    0:36,78
    2 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 0:39,30
    0:37,80
    3 Denis Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:37,21
    0:37,92
    4 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 0:37,63
    0:38,40
    5 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:40,35 0:38,03 0:39,44
    6 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:38,22
    0:39,70
    7 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:37,99
    0:40,55
    8 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 0:41,73 0:40,29 0:40,98
    9 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 0:38,47 0:38,35 0:42,30
    10 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:43,27 0:40,75
    11 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 0:42,80 0:41,73
    12 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 0:47,47 0:42,06
    13 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:42,49 0:49,17

    C-1 200m U-23 vīrieši

    1 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 0:42,84
    2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 0:45,83
    3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:46,10
    4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 0:49,81
    5 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:49,97
    6 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 0:50,32
    7 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 0:51,22
    8 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars" 0:51,40

    K-1 200m U-23 sievietes

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:47,65
    2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:48,65
    3 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS 0:59,60
    4 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 1:02,74
    5 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC 1:04,82
    6 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 1:05,35

    K-2

    K - 2 200 m juniori

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:36,87
    0:36,15

    Aldis Artūrs Vilde 1997



    2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:40,05
    0:37,48

    Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS


    3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 0:40,23
    0:38,54

    Arturs Kleins 1997



    4 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:38,50
    0:38,89

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"


    5 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:41,64 0:40,71 0:41,22

    Vladislavs Fostijs 2000



    6 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:41,68 0:40,46 0:43,28

    Rihards Kraulis 1999



    7 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars" 0:42,36 0:40,57 0:43,51

    Aleksandrs Saipulajevs 1998



    8 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:41,42
    0:44,43

    Artis Veldre 2000



    9 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:41,30
    izst.

    Reinis Kalnarājs 1999



    10 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:42,40 0:41,05

    Toms Andersons 2000



    11 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi 0:49,07 0:44,25

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"


    12 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 0:57,82 1:08,35

    Valters Sudmalis 1998



    C - 2 200 m juniori

    1 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:43,72
    0:43,44

    Miks Galvanovskis 1997



    2 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS 0:44,16
    0:44,11

    Matīss Ozols 2000



    3 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS 0:43,90
    0:44,27

    Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva


    4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:46,01
    0:46,98

    Ansis Grišāns 2000 Brocēni


    5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:46,66
    0:47,20

    Silvestrs Valdis Subocs 2000



    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 0:46,86
    0:48,06

    Donats Lapato 2000



    7 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 0:48,90 0:51,83 0:48,41

    Mārtiņš Robežnieks 1999



    8 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 0:52,23 0:54,72 0:51,25

    Aleksejs Sabarņa 2000



    9 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:56,88 0:56,76 0:55,70

    Arsenijs Nitijevskis 1999



    10 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:00,01 0:59,30

    Edvarts Jānis Zaķis 2000



    K-2 200m juniores

    1 Valērija Makare 1999
    0:46,81

    Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons
    2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:46,98

    Santa Dreimane 1999

    3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:48,57

    Daiga Liepiņa 1998

    4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:49,31

    Sandija Megi 1999

    5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 0:49,60

    Debora Zemzare 1999

    6 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars" 0:52,56

    Linda Krilovska 1999

    K-2 200m U-23 vīrieši

    1 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:35,73

    Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva
    2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:36,91

    Roberts Pumpa 1995

    3 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:37,10

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    4 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 0:38,55

    Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ
    5 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 0:40,59

    Rihards Čakstiņš 1993

    C-2 200m U-23 vīrieši

    1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons 0:42,24

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    2 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:44,47

    Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    3 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva 0:46,65

    Rūdolfs Segliņš 1996

    4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 0:47,91

    Ivo Jēkabsons 1995

    K-2 200m U-23 sievietes

    1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:46,44

    Madara Aldiņa 1994

    2 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 0:58,15

    Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
    3 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 1:00,57

    Eva Pričiņa 1994

    >

    K-4

    K-4 200m juniori

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:34,01

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Aldis Artūrs Vilde 1997


    Dāvis Deniss Landars 2000

    2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:37,37

    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999


    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:38,87

    Sergejs Nikonovs 1999


    Vladislavs Fostijs 2000


    Valters Sudmalis 1998

    4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 0:39,52

    Adam Adamovic 1997


    Romāns Kotikovs 1997


    Artjoms Kokarevs 2000

    5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:45,61

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

    Gregors Nīss 1999

    C-4 200m juniori

    1 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene 0:42,97

    Alekss Podenskis 1997


    Alvis Veldre 1998


    Artūrs Belāns 1999

    2 Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene 0:43,39

    Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni

    Ansis Grišāns 2000


    Kirils Sokolovs 2000

    3 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 0:45,30

    Arsenijs Nitijevskis 1999


    Artūrs Krasnoluckis 2000


    Viktors Krainovs 1997

    4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:48,69

    Igors Miļuhins 1999


    Boriss Lonskis 1997


    Matīss Ozols 2000

    5 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 0:51,72

    Kristers Frišenfelds 1999


    Aleksejs Sabarņa 2000


    Daniils Serins 2000

    K-4 200m juniores

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:43,66

    Amanda Krūmiņa 1999


    Sandija Megi 1999


    Santa Dreimane 1999

    2 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 0:44,00

    Baiba Petrovska 1998


    Daiga Liepiņa 1998


    Valērija Makare 1999

    3 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:44,77

    Justīne Andersone 1998


    Amanda Opolā 1997


    Eva Altrofa 1999

    K-4 200m U-23 vīr.

    1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:33,86

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS

    Kaspars Tīklenieks 1993


    Edgars Tīklenieks 1994

    2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/ 0:34,74

    Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS/ Limbaži

    Valters Veispals 1995


    Raivis Ozoliņš 1996

    3 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"/ 0:37,60

    Rihards Čakstiņš 1993 Jelgava KC

    Juris Apters 1993


    Emīls Budrevics 1996

    C-4 200m U-23 vīr.

    1 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene 0:43,94

    Ivo Jēkabsons 1995


    Ģirts Jansons 1996


    Krišs Jansons 1995

    2 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils 0:44,07

    Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene

    Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS

    Staņislavs Leščinskis 1993

    K-1 4 x 200m juniori

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:47,53

    Dāvis Ciršs 1997 1.komanda

    Māris Cilinskis 1999


    Dāvis Deniss Landars 2000

    2 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 2:52,44

    Santis Pupuriņš 1998


    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999


    Arturs Kleins 1997

    3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 2:53,81

    Roberts Ernests Levics 1999


    Rihards Kraulis 1999


    Artūrs Derkusovs 1999

    4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 3:05,53

    Adam Adamovic 1997


    Romāns Kotikovs 1997


    Artjoms Kokarevs 2000

    5 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 3:11,75

    Valters Sudmalis 1998


    Kristaps Laube 1999


    Kristofers Lamberts 2000

    6 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 3:14,69

    Vladislavs Fostijs 2000


    Juris Avkštols 1999


    Nikita Kiričenko 1999

    7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS izst.

    Mario Volkovs 1999


    Gints Markavičs 2000


    Toms Andersons 2000

    8 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva DSK

    Tomass Kovaļenko 1999 2.komanda

    Uvis Arbidāns 2000


    Markuss Jonatāns 2000

    C-1 4 x 200m juniori

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 3:16,19

    Matīss Ozols 2000


    Boriss Lonskis 1997


    Miks Galvanovskis 1997

    2 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 3:26,94

    Alvis Veldre 1998


    Kristiāns Kačars 2000


    Silvestrs Valdis Subocs 2000


    Ginters Kublinskis 1999

    3 Kirils Sokolovs 1999 BJSS "Rīdzene" 3:28,72

    Donats Lapato 2000


    Artūrs Belāns 1999


    Arsēnijs Nitijevskis 1999

    4 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 3:37,57

    Kristers Frišenfelds 1999


    Aleksejs Sabarņa 2000


    Daniils Serins 2000

    K-1 4 x 200m juniores

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg. BJSS/ USK Barons 3:25,50

    Daiga Liepiņa 1998


    Baiba Petrovska 1998


    Valērija Makare 1999

    2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 3:26,32

    Justīne Andersone 1998


    Amanda Opalā 1997


    Eva Altrofa 1999

    3 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 3:27,72

    Sandija Megi 1999


    Santa Dreimane 1999


    Sabīne Cirša 1999

    REZULTĀTI 500m 16.08.2015

    K - 1 500 m juniori

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:02,93 2:01,69 1:52,82
    2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:06,34 2:00,87 1:55,44
    3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 2:03,25 2:00,08 1:57,25
    4 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:00,19 1:59,75 2:01,53
    5 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 2:03,44 1:58,71 2:01,95
    6 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 2:08,41 2:06,41 2:02,54
    7 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2:03,88 2:00,70 2:07,06
    8 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:09,81 1:59,79 2:15,97
    9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 2:05,38 2:00,69 2:17,98
    10.-12. Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:08,88 2:03,37

    Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīfdzene" 2:08,13 2:06,99

    Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 2:07,38 2:02,63
    13.-16. Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 2:05,30 2:05,40

    Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:06,01 2:08,30

    Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars" 2:07,72 2:06,07

    Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:13,47 2:04,38
    17.-20. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 2:08,38 2:14,16

    Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS 2:16,50 2:14,90

    Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:22,31 2:07,42

    Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 2:08,94 2:08,06
    21.-24. Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva 2:14,41 2:23,04

    Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 2:16,56 2:16,46

    Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:16,94 2:14,54

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 2:24,53 2:09,45
    25.-28. Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:16,72 2:15,86

    Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:17,94 2:17,33

    Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:15,75 2:20,12

    Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:18,84 2:24,84
    29.-32. Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 2:22,90 2:30,87

    Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:14,31 2:21,68

    Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:24,93 2:17,20

    Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2:11,03 2:23,49
    33.-35. Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 2:18,47 2:21,28

    Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:26,75 2:22,85

    Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:13,66 2:32,38
    36.-38. Horens Lāns 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:21,91


    Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 2:22,03


    Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS 2:33,31

    39 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:26,44

    C - 1 500 m juniori

    1 Dāvis Iļjins 1998 V-pils sp.sk. "Spars" 2:13,97
    2:06,79
    2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:17,30
    2:07,24
    3 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:16,91
    2:10.34
    4 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:17,23 2:22,78 2:10,46
    5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 2:28,67 2:20,00 2:19,98
    6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:27,38 2:16,43 2:21,62
    7 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:32,67 2:21,00 2:34,44
    8 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:24,09 2:23,82 2:35,64
    9 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils sp.sk. "Spars" 2:29,24 2:24,75 2:36,64
    10.-11. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:40,73 2:25,32

    Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:27,94 2:24,18
    12.-13. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:31,16 2:27,32

    Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2:44,79 2:33,37
    14.-15. Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:31,47 2:32,57

    Kristers Frišenfelds 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 2:29,75 2:35,40
    16.-17. Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:46,21 2:50,13

    Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 2:45,85 2:37,00
    18.-19. Natanaēls Siders 2000 V-pils sp.sk. "Spars" 3:04,07 3:05,13

    Daniils Serins 2000 V-pils "Spars" 2:34,26 2:40,00
    20 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 2:50,47 2:42,75

    K - 1 500 m juniores

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 2:08,17
    2:11,94
    2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:18,06
    2:19.87
    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:17,64
    2:23,67
    4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 2:22,45 2:25,37 2:23,87
    5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 2:28,35 2:24,37 2:25,82
    6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:25,61 2:22,10 2:26,31
    7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:22,73 2:21,78 2:28,25
    8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 2:18,72 2:24,78 2:30,94
    9 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:23,18 2:22,85 2:34,96
    10.-11. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 2:37,06 2:32,09

    Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 2:27,97 2:26,63
    12.-13. Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:28,87 2:33,93

    Santa Dreimane 1997 Limbaži/Salacgrīva 2:26,31 2:29,16
    14.-15. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 2:27,30 2:38,81

    Linda Krilovska 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 2:31,47 2:31,31
    16.-17. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:27,15 2:41,18

    Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:34,64 2:38,97
    18.-19. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 2:46,64 2:46,46

    Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:38,78 2:41,63

    C-1 500m juniores

    1 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 3:08,90
    2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 3:34,19
    3 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 3:47,38

    K - 1 500 m U-23 vīrieši

    1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 1:48,63
    2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 1:49,98
    3 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 1:51,14
    4 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 1:51,33
    5 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1:57,70
    6 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 1:58,01
    7 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 2:01,64
    8 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 2:05,11

    C - 1 500 m U-23 vīrieši

    1 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 2:01,93
    2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 2:05,99
    3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 2:08,62
    4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 2:11,73
    5 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 2:14,80
    6 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils sp.sk. "Spars" 2:21,93
    7 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils sp.sk. "Spars" 2:22,37

    K - 1 500 m U-23 siev.

    1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:08,55
    2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:10,61
    4 Marta Kondratova 1995 MSĢ TS SASS 2:42,68
    3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 2:49,96

    K-2

    K - 2 500 m juniori

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1:15,06
    1:45,94

    Aldis Artūrs Vilde 1997



    2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:53,50
    1:48,64

    Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS


    3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 1:51,28
    1:50,31

    Arturs Kleins 1997



    4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 1:55,93
    1:51,93

    Artjoms Kokarevs 2000



    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:52,28
    1:55,45

    Rihards Kraulis 1999



    6 Kristaps Redviņš 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:02,62 1:59,42 2:03,18

    Aleksandrs Saipulajevs 1998



    7 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:03,72 2:02,36 2:18,09

    Artis Veldre 2000



    8 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 1:55,75
    2:24,17

    Vladislavs Fostijs 2000



    9 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1:57,10 2:01,68 2:27,15

    Reinis Kalnarājs 1999



    10 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi 2:12,47 2:06,96

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"


    11 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 2:21,65 2:11,98

    Valters Sudmalis 1998



    12 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:09,09 2:24,52

    Toms Andersons 2000



    C - 2 500 m juniori

    1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:06,66 1:59,47

    Boriss Lonskis 1998


    2 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:12,63 1:59,60

    Miks Galvanovskis 1997


    3 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS 2:05,56 2:01,47

    Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva

    4 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 2:16,88 2:12,75

    Mārtiņš Robežnieks 1999


    5 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 2:18,58 2:15,76

    Donats Lapato 2000


    6 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:18,22 2:19,43

    Silvestrs Valdis Subocs 2000


    7 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils sp.sk. "Spars" 2:17,77 2:24,40

    Aleksejs Sabarņa 2000


    8 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:40,91 2:34,59

    Arsenijs Nitijevskis 1999


    8 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:56,86 2:35,08

    Edvarts Jānis Zaķis 2000


    * Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" DSK

    Ansis Grišāns 2000 Brocēni

    K - 2 500 m juniores

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 2:06,56

    Valērija Makare 1999

    2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:10,98

    Santa Dreimane 1999

    3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:11,61

    Daiga Liepiņa 1998

    4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 2:18,33

    Debora Zemzare 1999

    5 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils sp.sk. "Spars" 2:26,13

    Linda Krilovska 1999

    6 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:31,24

    Anete Neretniece 1998

    K - 2 500 m U-23 vīr.

    1 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 1:45,06

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1:47,75

    Roberts Pumpa 1995

    3 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 1:49,50

    Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC
    4 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 1;56,81

    Rihards Čakstiņš 1993

    5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva 1:59,72

    Dāvis Melnalksnis 1993

    C - 2 500 m U-23 vīr.

    1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons 1:56,09

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi
    2 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 2:03,50

    Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS
    3 Krišs Jansons 1995 Limbaži/Salacgrīva 2:04,97

    Rūdolfs Segliņš 1996

    4 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils sp.sk. "Spars" 2:06,25

    Ivo Jēkabsons 1995

    K - 2 500 m U-23 siev.

    1 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:11,63

    Madara Aldiņa 1994

    2 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 2:31,38

    Eva Pričiņa 1994

    3 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 2:42,29

    Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ

    K-4

    K - 4 500 m juniori

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1:34,90

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Aldis Artūrs Vilde 1997


    Dāvis Deniss Landars 2000

    2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:38,30

    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999


    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 1:38,40

    Kristaps Laube 1999


    Sergejs Nikonovs 1999


    Artūrs Kleins


    4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 1:45,81

    Adam Adamovic 1997


    Romāns Kotikovs 1997


    Artjoms Kokarevs 2000

    5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC/Talsi 2:04,38

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Juris Avkštols 1999


    Gregors Nīss 1999

    C-4 500m juniori

    1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:52,61

    Igors Miļuhins 1999


    Roberts Lagzdiņš 1999


    Matīss Ozols 2000

    2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene 1:54,81

    Alekss Podenskis 1997


    Rinalds Ozoliņš 2000


    Artūrs Belāns 1999

    3 Miks Galvanovskis 1997 Limbaži/ Salacgrīva 1:55,46

    Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni

    Ansis Grišāns 2000


    Silvestrs Valdis Subocs 2000

    4 Natanaēls Siders 2000 V-pils sp.sk. "Spars" 2:11,90

    Kristers Frišenfelds 1999


    Aleksejs Sabarņa 2000


    Daniils Serins 2000

    5 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 2:12,56

    Arsenijs Nitijevskis 1999


    Artūrs Krasnoluckis 2000


    Viktors Krainovs 1997

    K-4 500m juniores

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 1:56,75

    Baiba Petrovska 1998


    Daiga Liepiņa 1998


    Valērija Makare 1999

    2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:59,43

    Justīne Andersone 1998


    Amanda Opolā 1997


    Eva Altrofa 1999

    3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:05,31

    Anete Neretniece 1998


    Sandija Megi 1999


    Santa Dreimane 1999

    K-4 500m U-23 vīr.

    1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 1:35,09

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS

    Kaspars Tīklenieks 1993


    Edgars Tīklenieks 1994

    2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/ 1:38,51

    Roberts Pumpa 1995 Jelgavas BJSS/ Limbaži

    Valters Veispals 1995


    Raivis Ozoliņš 1996

    3 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"/ 1:44,29

    Rihards Čakstiņš 1993 Jelgava KC

    Juris Apters 1993


    Emīls Budrevics 1996

    C-4 500m U-23 vīr.

    1 Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/V-pils 1:54,95

    Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/Rīdzene

    Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS/Talsi

    Arnolds Kudrjavcevs 1996

    2 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars"/ Rīdzene 1:56,57

    Ivo Jēkabsons 1995


    Ģirts Jansons 1996


    Krišs Jansons 1995

    REZULTĀTI 1000m 14.08.2015

    K-1 juniori 1000m

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:21,51 4:19,76 4:02,35
    2 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:25,57 4:21,08 4:09,91
    3 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 4:27,29 4:10,33 4:10,82
    4 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:23,88 4:18,23 4:16,37
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:26,68 4:11,94 4:20,91
    6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:38,05 4:13,16 4:30,22
    7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 4:28,03 4:20,00 4:30,91
    8 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:27,77 4:26,12 4:40,78
    9 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars" 4:28,26 4:27,25 4:41,06
    10.-12. Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 4:41,17 4:14,61

    Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:44,66 4:38,83

    Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 4:28,03 4:26,30
    13.-15. Aleksandrs Saipulajevs 1998 V-pils "Spars" 4:42,97 4:35,77

    Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 4:49,51 4:41,27

    Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:41,55 4:34,30
    16.-18. Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:57,68 4:52,24

    Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 5:04,18 4:44,86

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 4:57,21 4:56,17
    19.-21. Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 4:59,15 5:02,62

    Adam Adamovic 1997 MSĢ TS SASS 4:48,54 4:52,58

    Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 4:50,19 4:47,04
    22.-24. Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 5:04,44 5:20,11

    Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:59,47 5:09,21

    Rihards Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:50,03 5:11,06
    25.-26. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 4:55,10 5:26,16

    Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 4:58,76 5:10,68
    27 Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:52,94 izst.
    28.-29. Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 5:02,13


    Nikita Nečajevs 1997 MSĢ TS SASS 5:20,68

    30.-32. Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 5:23,09


    Vasilijs Galkins 1998 BJSS "Rīdzene" 5:02,30


    Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva 5:16,38

    C-1 juniori 1000m

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:57,61
    4:26,53
    2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:46,37
    4:32,91
    3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 5:08,42
    4:36,13
    4 Dāvis Iļjins 1998 V-pils "Spars" 4:30,93
    4:38,41
    5 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 4:49,70
    4:40,63
    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 5:03,31
    5:18,53
    7 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 5:15,20 5:09,74 5:19,25
    8 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 6:13,93 5:09,20 5:23,28
    9 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 6:16,03 5:13,09 6:12,94
    10 Aleksejs Sabarņa 2000 V-pils "Spars" 5:19,98 5:24,48
    11 Daniils Serins 2000 V-pils "Spars" 4:28,41 5:30,24
    12 Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 5:24,77 5:32,62
    13 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 5:29,40 5:34,50
    14 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 5:43,58 6:02,12
    15 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 6:35,89 6:34,78

    K-1 juniores 1000m

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelg.BJSS/USK Barons 4:36,39
    4:44,46
    2 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 4:40,59
    4:50,75
    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:44,42
    4:55,68
    4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 4:48,45
    5:05,37
    5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 4:50,86 4:54,67 5:07,75
    6 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 4:48,84
    5:09,81
    7 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 5:01,84 5:04,83 5:10,90
    8 Santa Dreimane 1999 Limbaži/S-grīva 4:56,55
    5:18,59
    9 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 5:08,05 5:05,31 5:36,03
    10 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 5:13,56 5:10,17
    11 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 5:06,21 5:12,29
    12 Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 5:06,48 5:15,00
    13 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 5:14,65 5:22,58
    14 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 5:08,78 5:30,44
    15 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 5:38,63 5:36,11
    16 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars" 5:29,71

    K - 1 U-23 vīrieši 1000m

    1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 4:01,42
    1 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 4:01,42
    3 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 4:14,28
    4 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 4:17,45
    5 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 4:26,41
    6 Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 4:31,88
    7 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 4:32,08
    8 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 4:43,61

    C - 1 U-23 vīrieši 1000m

    1 Dagnis Iļjins 1992 V-pils "Spars" 4:21,49
    2 Joosep Karlson 199 Parnu 4:26,66
    3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:33,23
    4 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 4:39,79
    5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 4:52,41
    6 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 5:01,19
    7 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 5:02,51
    8 Ivo Jēkabsons 1995 V-pils "Spars" 5:08,34
    9 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 5:15,93

    K - 2

    K-2 juniori 1000m

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:01,31
    3:51,92

    Aldis Artūrs Vilde 1997



    2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 3:59,61
    3:56,09

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Ridzene"


    3 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 4:11,52
    3:59,23

    Arturs Kleins 1997



    4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:01,57
    3:59,68

    Rihards Kraulis 1999



    5 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 4:06,82
    4:07,77

    Artjoms Kokarevs 2000



    6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:11,60 4:14,74 4:13,20

    Artis Veldre 2000



    7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 4:18,01 4:16,00 4:14,06

    Vladislavs Fostijs 2000



    8 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 4:23,03 4:14,33 4:20,18

    Reinis Kalnarājs 1999



    9 Kristaps Redviņš 1997 V-pils "Spars" 4:14,76
    4:25,35

    Aleksandrs Saipulajevs 1998



    10 Egils Kalns 2000 Jelgava KC, Talsi 4:33,08 4:46,83

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 BJSS "Rīdzene"


    11 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 5:27,21 5:28,63

    Valters Sudmalis 1998



    C - 2 juniori 1000 m

    1 Boriss Lonskis 1998 Jelgavas BJSS 4:17,40

    Matīss Ozols 2000

    2 Kristaps Smilgainis 1998 Talsu NSS 4:21,81

    Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva
    3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 4:23,52

    Miks Galvanovskis 1997

    4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:38,94

    Ansis Grišāns 2000 Brocēni
    5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 4:41,63

    Silvestrs Valdis Subocs 2000

    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 4:52,04

    Donats Lapato 2000

    7 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 4:56,73

    Mārtiņš Robežnieks 1999

    8 Kristers Frišenfelds 1999 V-pils "Spars" 5:16,41

    Aleksejs Sabarņa 2000

    9 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 5:43,06

    Arsenijs Nitijevskis 1999

    K - 2 juniores 1000 m

    1 Valērija Makare 1999 Jelg.BJSS/USK Barons 4:28,49

    Daniela Kondratova 1997

    2 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 4:34,36

    Daiga Liepiņa 1998

    3 Sabīne Cirša 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:54,85

    Santa Dreimane 1997

    4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 5:03,61

    Sandija Megi 1999

    5 Kristīne Bulačņikova 1997 V-pils "Spars" 5:10,84

    Linda Krilovska 1999

    6 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 5:18,68

    Megija Kūle
    V-pils

    K - 2 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 3:52,48

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS
    2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 3:57,71

    Roberts Pumpa 1995

    3 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 3:59,40

    Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ
    4 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 4:24,27

    Rihards Čakstiņš 1993

    5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva 4:35,14

    Dāvis Melnalksnis 1993

    C - 2 U-23 vīrieši 1000 m

    1 Rahmads Stromanis 1995 Jelg.BJSS/USK Barons 4:15,97

    Arnolds Kudrjavcevs 1996

    2 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:33,04

    Krišs Jansons 1995

    3 Raivo Jēkabsons 1996 V-pils "Spars" 4:55,04

    Ivo Jēkabsons 1995

    K-2 U-23 sievietes 1000m

    K-4

    1 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva 5:34,31

    Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ
    2 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 5:39,37

    Eva Pričiņa 1994

    K - 4 juniori 1000 m

    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 3:28,84

    Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    Aldis Artūrs Vilde 1997


    Artūrs Kleins 1997

    2 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 3:34,72

    Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    Roberts Ernests Levics 1999


    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999

    3 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 3:42,88

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999


    Dāvis Pupuriņš 1997


    Kristaps Kristiāns Laube 1999

    4 Edvards Likovskis 1997 MSĢ TS SASS 4:05,91

    Adam Adamovic 1997


    Romāns Kotikovs 1997


    Artjoms Kokarevs 2000

    5 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 4:26,47

    Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi

    Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene"

    Gregors Nīss 1999

    C - 4 juniori 1000 m

    1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:06,66

    Igors Miļuhins 1999


    Matīss Ozols 2000


    Roberts Lagzdiņš 1999

    2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi/Limbaži/Rīdzene 4:08,09

    Alekss Podenskis 1997


    Alvis Veldre 1998


    Artūrs Belāns 1999

    3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelg.BJSS/ Brocēni 4:16,84

    Miks Galvanovskis 1997 Rīdzene

    Ansis Grišāns 2000


    Kirils Sokolovs 1999

    4 Natanaēls Siders 2000 V-pils "Spars" 4:58,88

    Kristers Frišenfelds 1999


    Aleksejs Sabarņa 2000


    Daniils Serins 2000

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija