Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas Kanoe federācijas Komandu čempionāts
    NOLIKUMS

    Mērķis: Noteikt komandu vērtējumā Latvijas labākās sporta skolas un klubus.

     Vieta un laiks: 01.-02.08.2015. Brocēni

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums:

    01.08. plkst.12.00

    02.08. plkst.10.00

    Pārstāvju sanāksme:01.08. plkst.11.00.

    Dalībnieki un programma:

    Sacensībās piedalās: A grupa 1997.g.- 1998.g.dz. sportisti

    B grupa 1999.g. – 2000.g.dz. sportisti

    C grupa 2001.g.-2003.g.dz.sportisti

    A grupas zēni K-1, C-1, K-2, C-2 200 m, 500 m

    A grupas meitenes K-1, C-1, K-2 200 m, 500 m

    4 x 200 m stafete

    (Komandā 2 smaiļotāji + 2 smaiļotājas vai kanoisti)

    B grupas zēni K-1, C-1, K-2, C-2 200 m, 500 m

    B grupas meitenes K-1, C-1, K-2 200 m, 500 m

    4 x 200 m stafete

    (Komandā 2 smaiļotāji + 2 smaiļotājas vai kanoisti)

     

    C grupas zēni K-1, C-1, K-2, C-2 200 m, 500 m

    C grupas meitenes K-1, C-1, K-2 200 m, 500 m

    4 x 200 m stafete

    (Komandā 2 smaiļotāji + 2 smaiļotājas vai kanoisti)

     

    A grupas + B grupas zēni K-4, C-4 500 m

    A grupas + B grupas meitenes K-4 500 m

    Vērtēšana un apbalvošana:

    1.-3. vietas ieguvējus individuāli apbalvo ar medaļām.

    1.-3. vietas ieguvējas komandas apbalvo ar kausiem.

    Komandu vērtējums

    1.v. – 20p. 5.v. – 11p. 9.v. – 7p. 13.v. – 3p.

    2.v. – 17p. 6.v. – 10p. 10.v. – 6p. 14.v. – 2p.

    3.v. – 15p. 7.v. – 9p. 11.v. – 5p. 15.v. – 1p.

    4.v. – 13p. 8.v. – 8p. 12.v. – 4p.

    Pieteikumi:

    PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz 27.07.2015. elektroniski uz e-pastu: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

    Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

    Sacensībās viens sportists var piedalīties divās distancēs + stafetē + četriniekā, ja tas nebūs ievērots, sportists tiks diskvalificēts.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

    Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    Programma

    2015. gada 1.augustā, Brocēnos

    1 12:00 K-1 200 m A zēni 1997.-1998. 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    1 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars"
    2 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS
    3 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Adam Adamovičs 1997 MSĢ TS SASS
    5 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
    6 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nos. BJSS
    7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars"

    2 12:03 K-1 200 m A zēni 1997.-1998. 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nos. BJSS
    3 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils "Spars"
    5 Nikita Ņečajevs 1998 MSĢ TS SASS
    6 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene"
    7 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS

    3 12:06 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. 1 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Oskars Imaks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    2 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars"
    4 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Egils Milnis 1999 Brocēnu nos. BJSS
    6 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nos. BJSS
    8 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
    9 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4 12:10 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. 2 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene"
    2 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    3 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS
    4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS
    5 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene"
    7 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    8 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nos. BJSS

    5 12:13 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. 3 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS
    2 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nos. BJSS
    3 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene"
    4 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"
    6 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
    8 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    6 12:16 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. 1 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene"
    2 Artūrs Skrebels 200 BJSS "Rīdzene"
    3 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene"
    4 Sandis Vosekalns 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"
    6 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Ričards Matuševics 2001 MSĢ TS SASS
    8 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene"
    9 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars"

    7 12:20 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. 2 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Arsenijs Zaičenko 2001 Brocēnu nos. BJSS
    2 Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene"
    3 Ralfs Landmanis 2003 Ventspils "Spars"
    4 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene"
    5 Artjoms Fomins 2002 MSĢ TS SASS
    6 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars"
    7 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene"
    8 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    9 Maksimilians Ševčenko 2002 BJSS "Rīdzene"

    8 12:23 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. 3 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    2 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene"
    3 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene"
    4 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS
    5 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    7 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars"
    8 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ TS SASS

    9 12:26 K-1 200 m C meitenes 2001.-2003. 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    3 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene"
    4 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"
    5 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene"
    6 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"
    7 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    10 12:30 K-1 200 m C meitenes 2001.-2003. 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene"
    3 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars"
    4 Vika Altrofa 2002 BJSS "Rīdzene"
    5 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nos. BJSS
    6 Sanija Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene"

    11 12:33 K-1 200 m vīrieši 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Nauris Zablovskis 1995 "Uz viļņa"
    3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
    4 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nos. BJSS
    5 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC
    7 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS
    8 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS

    12 12:36 K-1 200 m vīrieši 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    3 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS
    4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC
    5 Edgars Zablovskis 1991 "Uz viļņa"
    6 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
    7 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nos. BJSS
    8 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS

    13 12:40 K-1 200 m veterāni vīrieši Fināls

    1


    2 Māris Lieģis 1970 "Lucavsalas airi"
    3 Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC

    14 12:43 C-1 200 m veterāni vīrieši Fināls

    4 Jefimijs Klementjevs 1963 "Brāļi Klementjevi"
    5 Konstantins Udovičenko 1964 Jūrmala
    6 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala"

    15 12:46 K-2 200 m C zēni 2001.-2003. 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene"

    Renārs Troms 2002
    3 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Elvis Miklāvs 2001
    4 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS

    Gustavs Ruģelis 2001
    5 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene"

    Pēteris Šlosbergs 2002
    6 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Reinis Jānis Brunēvics 2002
    7 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene"

    Timurs Eižvertiņš 2002

    16 12:50 K-2 200 m C zēni 2001.-2003. 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS

    Marko Kompanella 2002
    3 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nos. BJSS

    Arsenijs Zaičenko 2001
    4 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene"

    Maksimilians Ševčenko 2002
    5 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Nauris Zablovskis 2001
    6 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"

    Rauls Abasovs 2001
    7 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS

    Alekss Ramīns Šengelija 2001

    17 13:00 K-1 200 m A zēni 1997.-1998. p/fin 1-3 FIN

    18 13:03 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. 1 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    19 13:06 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. 2 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    20 13:10 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. 1 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    21 13:13 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. 2 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    22 13:16 K-1 200 m C meitenes 2001.-2003. p/fin 1-3 FIN

    23 13:20 K-1 200 m vīrieši p/fin 1-3 FIN

    24 13:26 K-2 200 m C zēni 2001.-2003. p/fin 1-3 FIN

    Apbalvošana veterāniem

    25 14:00 K-1 200 m A zēni 1997.-1998. Fināls

    26 14:05 C-1 200 m A zēni 1997.-1998. Fināls

    2 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"
    3 Uvis Zemturis 1998 Talsu NSS
    4 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"
    6 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"
    7 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS
    8 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    27 14:10 K-1 200 m A meitenes 1997.-1998. Fināls

    2 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS
    3 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils "Spars"
    4 Justīne Andersone 1998 MSĢ / BJSS "Rīdzene"
    5 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
    7 Laura Reine 1997 Talsu NSS

    28 14:15 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. A Fināls

    29 14:20 K-1 200 m B zēni 1999.-2000. B Fināls

    30 14:25 C-1 200 m B zēni 1999.-2000. Fināls

    1 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS
    2 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
    3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"
    4 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nos. BJSS
    5 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
    6 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS
    7 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars"
    8 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nos. BJSS
    10 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars"

    31 14:30 K-1 200 m B meitenes 1999.-2000. Fināls

    1 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nos. BJSS
    2 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
    7 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    8 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"

    32 14:35 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. A Fināls

    33 14:45 K-1 200 m C zēni 2001.-2003. B Fināls

    34 14:50 C-1 200 m C zēni 2001.-2003. Fināls

    2 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars"
    3 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene"
    4 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene"
    5 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars"
    6 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    7 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS
    8 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars"

    35 14:55 K-1 200 m C meitenes 2001.-2003. Fināls

    36 15:00 K-1 200 m vīrieši Fināls

    37 15:05 C-1 200 m vīrieši Fināls

    1 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"
    2 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS
    3 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
    4 Aivis Tints 1987 "Attekas sala"
    5 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars"
    6 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala"
    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    8 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene"
    9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"
    10 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene"

    38 15:10 K - 1 200 m sievietes Fināls

    4 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
    5 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"

    39 15:15 C - 1 200 m sievietes, meitenes Fināls

    4 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    40 15:20 K-2 200 m A zēni 1997.-1998. Fināls

    4 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"

    Dāvis Pupuriņš 1997
    5 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars"

    Aleksandrs Saipulajevs 1998

    41 15:25 C-2 200 m A zēni 1997.-1998. + Fināls

    C-2 200 m B zēni 1999.-2000.

    2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS

    Uvis Zemturis 1998
    3


    4 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"

    Artūrs Belāns 1999
    5 Natanaēls Siders 2000 Ventspils "Spars"

    Daniils Serins 2000
    6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nos. BJSS

    Mārtiņš Grundmanis 2000
    7 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Dmitrijs Grjaznovs 1999

    Ginters Kublinskis 1999

    42 15:30 K-2 200 m B zēni 1999.-2000. Fināls

    2 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars"

    Deniss Vrubļevskis 2000
    3 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nos. BJSS

    Toms Andersons 2000
    4 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene"

    Kristaps Ceriņš 1999
    5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Horens Lāns 1999
    6 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Vladislavs Fostijs 2000
    7 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999

    43 15:35 C-2 200 m C zēni 2001.-2003. Fināls

    4 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene"

    Genrihs Soļaņiks 2001
    5 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Anatolijs Zeinālovs 2002

    44 15:40 K-2 200 m B meitenes 1999.-2000.+ Fināls

    K-2 200 m C meitenes 2001.-2003.

    2 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars"

    Linda Krilovska 1999
    3


    4 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"

    Laura Mazburša 2001
    5 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"

    Marta Cepurīte 2002

    Apbalvošana kausam

    45 17:00 4x200 m B grupa 1 p/fin 1-3 + 2 LL A fin, pārējie B fin

    1 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Markuss Jonatāns 2000

    Dmitrijs Grjaznovs 1999

    Edvarts Zaķis 2000
    2 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS

    Kristers Rutkis 1999

    Rinalds Ozolnieks 2000

    Jānis Dombrovskis 2000
    3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Dāvis Deniss Landars 2000

    Sabīne Cirša 1999

    Sandija Megi 1999
    4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999

    Kristofers Lamberts 2000

    Artūrs Belāns 1999
    5 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"

    Nikita Kiričenko 1999

    Jekaterina Horkova 1999

    Valērija Kačana 2000
    6 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars"

    Roberts Karpinskis 2000

    Aleksejs Sabarņa 2000

    Kristers Frišenfelds 1999

    46 17:10 4x200 m B grupa 2 p/fin 1-3 + 2 LL A fin, pārējie B fin

    1 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Vladislavs Fostijs 2000

    Kirils Sokolovs 2000

    Valērija Kačana 2000
    2 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Uvis Arbidāns 2000

    Silvestrs Valdis Subocs 2000

    Ginters Kublinskis 1999
    3 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999

    Roberts Napituhins 1999

    Artūrs Krasnoluckis 2000
    4 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Horens Lāns 1999

    Santa Dreimane 1999

    Kristians Kacars 2000
    5 Egils Milnis 1999 Brocēnu nos. BJSS

    Mario Volkovs 1999

    Ansis Grišāns 2000

    Kitija Holšteine 1999

    47 17:20 4x200 m A grupa Fināls

    4 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"

    Dāvis Pupuriņš 1997

    Artis Vītiņš 1997

    Amanda Opolā 1997
    5 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"

    Kristīne Bulačņikova 1997

    Emīls Kalenda 1998

    Aleksandrs Saipulajevs 1998
    6 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS

    Uvis Zemturis 1998

    Linards Baumanis 1998

    Kristaps Kristians Ozoliņš 1998

    48 17:30 4x200 m C grupa Fināls

    1 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene"

    Timurs Eižvertiņš 2002

    Antons Kalatiļins 2003

    Valērija Kleine 2001
    2 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars"

    Matīss Milzers 2001

    Anna Saļņikova 2001

    Maikls Smaļko 2001
    3 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Rainers Švecs 2001

    Monta Dreimane 2001

    Santa Garklāva 2003

    Rihards Zapoļskis 2001
    4 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"

    Edvards Ceipe 2001

    Rauls Abasovs 2001

    Iļja Lučenkovs 2001
    5 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Reinis Jānis Brunēvics 2002

    Anatolijs Zeinālovs 2002

    Rihards Zapoļskis 2001

    Santa Garklāva 2003
    6 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"

    Pēteris Šlosbergs 2002

    Justīne Matisone 2001

    Laura Mazburša 2001

    Reina Rituma 2002
    7 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Elvis Miklāvs 2001

    Kristīne Poļaka 2002

    Gita Beāte Grieze 2002
    8 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene"

    Genrihs Soļaņiks 2001

    Milana Zavacka 2002

    Daniils Sečko 2001

    Maksims Turko 2003

    49 17:45 4x200 m B grupa A Fināls

    50 17:55 4x200 m B grupa B Fināls

    18:15 Apbalvošana

    Programma

    2015. gada 2.augustā, Brocēnos

    1 10:00 K-1 1000 m vīrieši Fināls

    1 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS
    2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS
    3 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS
    4 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija"
    5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS
    7 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS
    8 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS
    9 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC
    10 Sergejs Danilovs 1975 Latgales airēšanas un tūrisma centrs

    2 10:07 C-1 1000 m vīrieši Fināls

    1 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"
    2 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"
    3 Aivis Tints 1987 "Attekas sala"
    4 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala"
    5 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils "Spars"
    6 Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS
    7 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene"
    8 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene"
    9 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"

    3 10:15 K-1; C-1 1000 m sievietes Fināls

    2 Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    3 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"
    4 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"
    5


    6


    7


    8 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    4 10:25 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. 1 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    2 Ričards Matuševics 2001 MSĢ TS SASS
    3 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene"
    4 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene"
    5 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene"
    6 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene"
    7 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars"
    8 Ralfs Landmanis 2003 Ventspils "Spars"
    9 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    5 10:30 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. 2 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene"
    2 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS
    3 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    4 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ TS SASS
    5 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"
    6 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene"
    8 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars"

    6 10:35 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. 3 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    2 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS
    3 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars"
    4 Artjoms Fomins 2002 MSĢ TS SASS
    5 Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene"
    6 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene"
    7 Sandis Vosekalns 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    8 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    7 10:40 K-1 500 m C meitenes 2001.-2003. 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"
    3 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars"
    4 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"
    5 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS
    6 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene"
    7 Sanija Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    8 10:45 K-1 500 m C meitenes 2001.-2003. 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Vika Altrofa 2002 BJSS "Rīdzene"
    3 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    4 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene"
    5 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene"

    9 10:50 K-1 500 m A zēni 1997.-1998. 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Nikita Ņečajevs 1998 MSĢ TS SASS
    3 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene"
    4 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    5 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene"
    6 Adam Adamovičs 1997 MSĢ TS SASS
    7 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS

    10 10:55 K-1 500 m A zēni 1997.-1998. 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS
    3 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils "Spars"
    4 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene"
    5 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene"
    6 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS

    11 11:00 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. 1 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Egils Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS
    2 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS
    4 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene"
    5 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS
    7 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    8 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS

    12 11:05 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. 2 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    2 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS
    3 Egils Kalns 2000 Jelgava KC
    4 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"
    6 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Dāvis Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene"
    8 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS

    13 11:10 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. 3 prbr. 1-FIN; 2-7 p/fin

    1 Oskars Imaks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    2 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene"
    3 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    4 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS
    5 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"
    6 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    7 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars"
    8 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene"

    14 11:15 K-2 500 m C zēni 2001.-2003. 1 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001
    3 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS

    Marko Kompanella 2001
    4 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene"

    Pēteris Šlosbergs 2002
    5 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS

    Gustavs Ruģelis 2001
    6 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene"

    Renārs Troms 2002
    7 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Reinis Jānis Brunēvics 2002

    15 11:20 K-2 500 m C zēni 2001.-2003. 2 prbr. 1-3 FIN; 4-7+lab.laiks p/fin

    2 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene"

    Timurs Eižvertiņš 2002
    3 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS

    Alekss Ramīns Šengelija 2001
    4 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene"

    Rauls Abasovs 2001
    5 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene"

    Maksims Turko 2003
    6 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Elvis Miklāvs 2001

    15 11:30 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. 1 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    16 11:35 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. 2 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    17 11:40 K-1 500 m C meitenes 2001.-2003. p/fin 1-3 FIN

    18 11:45 K-1 500 m A zēni 1997.-1998. p/fin 1-3 FIN

    19 11:50 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. 1 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    20 11:55 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. 2 p/fin 1-3 A fin; 4-7 +lab.laiks B fin

    21 12:00 K-2 500 m C zēni 2001.-2003. p/fin 1-3 FIN

    22 12:30 K-1 500 m A meitenes 1997.-1998. Fināls

    2 Laura Reine 1997 Talsu NSS
    3 Justīne Andersone 1998 MSĢ / BJSS "Rīdzene"
    4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"
    5 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS
    7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils "Spars"

    23 12:35 C-1 500 m A zēni 1997.-1998. Fināls

    2 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    3 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS
    4 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"
    5 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"
    7 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS
    8 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene"

    24 12:40 K-1 500 m A zēni 1997.-1998. Fināls

    25 12:45 K-1 500 m B meitenes 1999.-2000. Fināls

    1 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"
    2 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS
    3 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"
    4 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    6 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"
    7 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    8 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"

    26 12:47 C-1 500 m B meitenes 1999.-2000. Fināls

    4 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    27 12:50 C-1 500 m B zēni 1999.-2000. Fināls

    1 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"
    2 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars"
    3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"
    4 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS
    5 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars"
    6 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS
    7 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"
    8 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS
    9 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    28 12:55 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. A Fināls

    29 13:00 K-1 500 m B zēni 1999.-2000. B Fināls

    30 13:05 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. A Fināls

    31 13:10 K-1 500 m C zēni 2001.-2003. B Fināls

    32 13:15 C-1 500 m C zēni 2001.-2003. Fināls

    1


    2 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene"
    3 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene"
    4 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars"
    5 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars"
    6 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS
    7 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene"
    8 Artūrs Belāns 2002 Ventspils "Spars"

    33 13:20 K-1 500 m C meitenes 2001.-2003. Fināls

    34 13:25 K-2 500 m A zēni 1997.-1998. Fināls

    5 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars"

    Aleksandrs Saipulajevs 1998
    6 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"

    Dāvis Pupuriņš 1997

    35 13:30 K-2 500 m A meitenes 1999.-2000.+ Fināls

    K-2 500 m B meitenes 1999.-2000.

    3 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Anete Neretniece 1998
    4


    5 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars"

    Linda Krilovska 1999
    6 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Santa Dreimane 1999

    36 13:35 K-2 500 m B zēni 1999.-2000. Fināls

    3 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars"

    Deniss Vrubļevskis 2000
    4 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    Vladislavs Fostijs 2000
    5 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Dāvis Deniss Landars 2000
    6 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Horens Lāns 1999
    7 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS

    Toms Andersons 2000
    8 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999

    37 13:40 C-2 500 m B zēni 1999.-2000. Fināls

    4 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"

    Artūrs Belāns 1999
    5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Kristiāns Kacars 2000
    6 Natanaēls Siders 2000 Ventspils "Spars"

    Daniils Serins 2000

    38 13:45 K-2 500 m C zēni 2001.-2003. Fināls

    39 13:50 C-2 500 m C zēni 2001.-2003. Fināls

    4 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Anatolijs Zeinālovs 2002
    5 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene"

    Genrihs Soļaņiks 2001

    40 13:55 K-2 500 m C meitenes 2001.-2003. Fināls

    4 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"

    Marta Cepurīte 2002
    5 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Kristīne Poļaka 2002
    6 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"

    Laura Mazburša 2001

    41 14:25 K-4 500 m A+B meitenes Fināls

    5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"

    Līva Parfenkova 1999

    Justīne Andersone 1998

    Valērija Kačana 2000
    6 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Santa Dreimane 1999

    Samanta Ganiņa 1997

    Sandija Megi 1999

    Anete Neretniece 1998

    42 14:30 C-4 500 m A+B zēni Fināls

    4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"

    Donats Lapato 2000

    Artūrs Belāns 1999

    Artis Vītiņš 1997
    5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"

    Natanaēls Siders 2000

    Daniils Serins 2000

    Aleksejs Sabarņa 2000
    6 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Silvestrs Valdis Subocs 2000

    Kristians Kacars 2000

    Ginters Kublinskis 1999

    Dmitrijs Grjaznovs 1999

    43 14:40 K-4 500 m A+B zēni Fināls

    3 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene"

    Reinis Kalnarājs 1999

    Roberts Napituhins 1999

    Kristaps Ceriņš 1999
    4 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars"

    Aleksandrs Saipulajevs 1998

    Kristaps Redviņš 1997

    Sandris Kozlovskis 1998

    Valts Vīgerts 1999
    5 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"

    Dāvis Pupuriņš 1997

    Kristaps Laube 1999

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999
    6 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS

    Dāvis Deniss Landars 2000

    Artis Veldre 2000

    Uvis Arbidāns 2000

    Horens Lāns 1999

    15:00 Apbalvošana

    Rezūltāti

    K-1 200 m A zēni 1997.-1998.

    1 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nos. BJSS 0:45,11
    0:41,19 20
    2 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 0:45,04
    0:42,57 17
    3 Adam Adamovičs 1997 MSĢ TS SASS 0:44,02
    0:43,34 15
    4 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 0:43,62
    0:43,51 13
    5 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS 0:47,21 0:44,66 0:45,01 11
    6 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:46,67
    0:46,37 10
    7 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nos. BJSS 0:46,02
    0:46,66 9
    8 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nos. BJSS 0:48,97 0:46,01 0:47,05 8
    9 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 0:47,65 0:46,40 0:48,52 7
    10 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 0:48,70 0:46,89
    6
    11 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 0:48,57 0:47,33
    5
    12 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils "Spars" 0:52,30 0:52,56
    4
    13 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:57,90 0:53,19
    3

    K-1 200 m B zēni 1999.-2000.

    1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,44
    0:38,28 20
    2 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:40,65
    0:39,61 17
    3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,65
    0:41,04 15
    4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:41,74 0:41,75 0:41,27 13
    5 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nos. BJSS 0:47,31 0:43,18 0:42,39 11
    6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 0:43,57 0:44,06 0:43,97 10
    7 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,32 0:43,64 0:44,56 9
    8 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:48,14 0:46,41 0:47,02 8
    9 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:49,81 0:46,90 0:47,32 7
    10 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,07 0:45,68 0:46,39 6
    11 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:47,41 0:47,44 0:46,98 5
    12 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:47,68 0:47,19 0:47,30 4
    13 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:50,68 0:48,92 0:48,48 3
    14 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS 0:49,60 0:50,74 0:48,77 2
    15 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:53,74 0:49,39 0:49,15 1
    16 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 0:49,13 0:48,59 0:49,91
    17 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 0:53,13 0:50,19 0:51,48
    18 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 0:52,37 0:49,83 0:51,93
    19 Oskars Imaks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,78 0:54,92

    20 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:59,38 0:57,43


    Egils Milnis 1999 Brocēnu nos. BJSS NEST.



    Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS NEST.


    C - 1 200 m B meitenes 1999.-2000.

    1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:04,94 20
    2 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:12,50 17

    C-1 200 m B zēni 1999.-2000.

    text="#000000"
    1 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,34
    0:43,80 20
    2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:48,48
    0:45,07 17
    3 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,71
    0:47,72 15
    4 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 0:49,29
    0:48,54 13
    5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 0:52,51 0:52,19 0:52,67 11
    6 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:53,09 0:52,51 0:53,04 10
    7 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 0:52,17
    0:55,17 9
    8 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:55,07
    0:55,62 8
    9 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS 0:58,97 0:56,00 1:03,49 7
    10 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:59,63 0:57,78
    6
    11 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 1:00,61 0:59,49
    5
    12 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 1:00,95 1:00,59
    4

    K-1 200 m C zēni 2001.-2003.

    1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 0:48,64
    0:43,38 20
    2 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:53,02
    0:45,81 17
    3 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:50,48 0:50,37 0:48,38 15
    4 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 0:50,79 0:51,57 0:50,69 13
    5 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 0:54,42 0:50,28 0:51,11 11
    6 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS 0:54,39 0:52,26 0:52,69 10
    7 Arsenijs Zaičenko 2001 Brocēnu nos. BJSS 0:50,49
    0:54,14 9
    8 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:54,84 0:53,42 0:54,62 8
    9 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 0:55,02 0:54,98 0:55,50 7
    10 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 0:56,53 0:57,36 0:53,79 6
    11 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ TS SASS 0:55,29 0:56,79 0:56,13 5
    12 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,93 0:59,42 0:56,53 4
    13 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars" 1:09,81 0:55,71 0:57,07 3
    14 Ričards Matuševics 2001 MSĢ TS SASS 0:56,82 0:58,17 0:58,03 2
    15 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:58,55 0:59,64 0:58,24 1
    16 Artjoms Fomins 2002 MSĢ TS SASS 1:00,40 1:00,58 1:00,77
    17 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:00,08 1:00,80 1:02,11
    18 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 1:02,84 1:01,19 1:05,27
    19 Sandis Vosekalns 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:01,31 1:01,75

    20/21 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 1:15,05 1:29,26

    20/21 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 1:10,23 1:13,53

    22/24 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:07,24


    22/24 Maksimilians Ševčenko 2002 BJSS "Rīdzene" 1:17,62


    22/24 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:18,51


    25 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene" 1:10,34


    K-2 200 m C zēni 2001.-2003.

    1 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:45,00
    0:40,92 20

    Reinis Jānis Brunēvics 2002




    2 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:43,31
    0:41,77 17

    Nauris Tomsons 2001




    3 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:42,91
    0:42,97 15

    Rauls Abasovs 2001




    4 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 0:44,01
    0:43,31 13

    Alekss Ramīns Šengelija 2001




    5 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,45
    0:43,53 11

    Elvis Miklāvs 2001




    6 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nos. BJSS 0:53,71 0:49,77 0:51,17 10

    Arsenijs Zaičenko 2001




    7 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS 0:51,66
    0:52,10 9

    Gustavs Ruģelis 2001




    8 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 0:58,87 0:56,35 0:57,48 8

    Marko Kompanella 2002




    9 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 0:58,87 0:58,12 0:59,94 7

    Pēteris Šlosbergs 2002




    10 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 1:05,16 1:05,22
    6

    Timurs Eižvertiņš 2002




    11 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:10,61 1:11,89
    5

    Maksimilians Ševčenko 2002




    C-1 200 m A zēni 1997.-1998.

    1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 0:43,47 20
    2 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:45,36 17
    3 Uvis Zemturis 1998 Talsu NSS 0:47,28 15
    4 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 0:50,40 13
    5 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,11 11

    K-1 200 m A meitenes 1997.-1998.

    1 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:47,57 20
    2 Justīne Andersone 1998 MSĢ / BJSS "Rīdzene" 0:49,25 17
    3 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS 0:58,82 15
    4 Laura Reine 1997 Talsu NSS 1:02,83 13

    Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS DSQ

    K-1 200 m B meitenes 1999.-2000.

    1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:47,78 20
    2 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,97 17
    3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:50,81 15
    4 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,37 13
    5 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nos. BJSS 1:00,16 11
    6 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene" 1:17,82 10

    Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" NEST.

    C-1 200 m C zēni 2001.-2003.

    1 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:51,14 20
    2 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 0:54,47 17
    3 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 0:59,62 15
    4 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 1:04,57 13
    5 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 1:05,56,11 11
    6 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 1:07,07 10
    7 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars" 1:08,95 9
    8 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 1:13,04 8

    K-1 200 m C meitenes 2001.-2003.

    1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 0:52,04 20
    2 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:54,60 17
    3 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nos. BJSS 0:56,52 15
    4 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 0:58,37 13
    5 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars" 0:59,85 11
    6 Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene" 1:01,79 10
    7 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene" 1:02,56 9
    8 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:05,25 8
    9 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" 1:08,21 7
    10 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 1:13,00 6

    K-2 200 m A zēni 1997.-1998.

    1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 0:39,49 20

    Dāvis Pupuriņš 1997


    2 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 0:47,28 17

    Aleksandrs Saipulajevs 1998


    C-2 200 m A zēni 1997.-1998.

    1 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 0:44,20 20

    Uvis Zemturis 1998


    C-2 200 m B zēni 1999.-2000.

    1 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 0:45,22 20

    Artūrs Belāns 1999


    2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:45,73 17

    Mārtiņš Grundmanis 2000


    3 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:47,75 15

    Ginters Kublinskis 1999


    4 Natanaēls Siders 2000 Ventspils "Spars" 0:58,31 13

    Daniils Serins 2000


    K-2 200 m B zēni 1999.-2000.

    1 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:38,37 20

    Vladislavs Fostijs 2000


    2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:39,09 17

    Toms Andersons 2000


    3 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:39,28 15

    Reinis Kalnarājs 1999


    4 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 0:41,98 13

    Kristaps Ceriņš 1999


    5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:42,78 11

    Uvis Arbidāns 2000


    6 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 1:03,21 10

    Deniss Vrubļevskis 2000


    C-2 200 m C zēni 2001.-2003.

    1 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:01,23 20

    Anatolijs Zeinālovs 2002


    K-2 200 m B meitenes 1999.-2000.

    1 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars" 0:48,01 20

    Linda Krilovska 1999


    K-2 200 m C meitenes 2001.-2003.

    1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 0:49,98 20

    Reina Rituma 2002


    2 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" 0:52,95 17

    Marta Cepurīte 2002


    3 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 0:54,70 15

    Laura Mazburša 2001


    4 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,56 13

    Kristīne Poļaka 2002


    4x200 m B grupa

    1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:06,30 20

    Dāvis Deniss Landars 2000



    Sabīne Cirša 1999



    Sandija Megi 1999


    2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 3:07,37 17

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999



    Artūrs Belāns 1999



    Reinis Kalnarājs 1999


    3 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 3:16,33 15

    Vladislavs Fostijs 2000



    Kirils Sokolovs 2000



    Donats Lapato 2000


    4 Egils Milnis 1999 Brocēnu nos. BJSS 3:25,83 13

    Mario Volkovs 1999



    Ansis Grišāns 2000



    Kitija Holšteine 1999


    5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:29,10 11

    Tomass Kovaļenko 1999



    Santa Dreimane 1999



    Kristians Kacars 2000


    6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 3:34,30 10

    Kristers Rutkis 1999



    Rinalds Ozolnieks 2000



    Jānis Dombrovskis 2000


    7 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 3:34,51 9

    Kristofers Lamberts 2000



    Roberts Napituhins 1999



    Artūrs Krasnoluckis 2000


    8 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:36,93 8

    Uvis Arbidāns 2000



    Silvestrs Valdis Subocs 2000



    Ginters Kublinskis 1999


    9 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 3:43,21 7

    Roberts Karpinskis 2000



    Aleksejs Sabarņa 2000



    Kristers Frišenfelds 1999


    10 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 3:59,39 6

    Nikita Kiričenko 1999



    Jekaterina Horkova 1999



    Valērija Kačana 2000


    4x200 m A grupa

    1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 3:18,65 20

    Dāvis Pupuriņš 1997



    Viktors Krainovs 1997



    Amanda Opolā 1997


    2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 3:18,94 17

    Uvis Zemturis 1998



    Linards Baumanis 1998



    Kristaps Kristians Ozoliņš 1998


    4x200 m C grupa

    1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 3:28,39 20

    Edvards Ceipe 2001



    Rauls Abasovs 2001



    Iļja Lučenkovs 2001


    2 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:32,71 17

    Rainers Švecs 2001



    Monta Dreimane 2001



    Santa Garklāva 2003


    3 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:48,44 15

    Reinis Jānis Brunēvics 2002



    Anatolijs Zeinālovs 2002



    Rihards Zapoļskis 2001


    4 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 3:53,20 13

    Matīss Milzers 2001



    Anna Saļņikova 2001



    Maikls Smaļko 2001


    5 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:58,13 11

    Elvis Miklāvs 2001



    Kristīne Poļaka 2002



    Gita Beāte Grieze 2002


    6 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 4:05,95 10

    Timurs Eižvertiņš 2002



    Antons Kalatiļins 2003



    Valērija Kleine 2001


    7 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 4:13,60 9

    Pēteris Šlosbergs 2002



    Justīne Matisone 2001



    Laura Mazburša 2001


    8 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 4:34,33 8

    Milana Zavacka 2002



    Daniils Sečko 2001



    Valters Martinsons 2003


    K-1 500 m C zēni 2001.-2003.

    1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1:59,35
    1:53,64 20
    2 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:04,03 2:10,08 1:57,81 17
    3 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:10,78
    2:08,19 15
    4 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 2:04,03 2:18,43 2:12,19 13
    5 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 2:19,45
    2:14,48 11
    6 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:30,38 2:23,07 2:20,06 10
    7 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 2:22,21 2:25,47 2:22,29 9
    8 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS 2:23,10 2:19,34 2:22,59 8
    9 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 2:25,00 2:24,23 2:30,27 7
    10 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS 2:27,98 2:30,53 2:21,94 6
    11 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:32,18 2:25,67 2:23,95 5
    12 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ TS SASS 2:34,82 2:28,43 2:28,16 4
    13 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars" 2:30,37 2:32,70 2:30,42 3
    14 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:36,05 2:35,86 2:31,02 2
    15 Ričards Matuševics 2001 MSĢ TS SASS 2:29,86 2:37,72 2:32,60 1
    16 Artjoms Fomins 2002 MSĢ TS SASS 2:42,68 2:37,28 2:37,47
    17 Sandis Vosekalns 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:43,16 2:41,89 2:38,06
    18 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:41,26 2:43,11 2:40,50
    19 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 2:42,71 2:44,55

    20/21 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 3:11,84 3:22,21

    20/21 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 3:16,43 3:12,13

    22/23 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 3:08,83


    22/23 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene" 3:04,02


    K-1 500 m A zēni 1997.-1998.

    1 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:10,48
    2:00,31 20
    2 Adam Adamovičs 1997 MSĢ TS SASS 2:05,14
    2:00,55 17
    3 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS 2:07,08
    2:04,33 15
    4 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:08,70
    2:07,78 13
    5 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 2:12,69
    2:10,31 11
    6 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 2:12,81 2:13,71 2:10,54 10
    7 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils "Spars" 2:26,03 2:16,06 2:12,60 9
    8 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:29,39 2:12,06 2:12,78 8
    9 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 2:15,25
    2:21,20 7
    10 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 2:16,93 2:31,79
    5
    11 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene" 2:36,01 2:24,18
    6

    K-1 500 m B zēni 1999.-2000.

    1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:53,09
    1:45,29 20
    2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:01,36 2:01,71 1:48,00 17
    3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 2:05,02
    1:51,59 15
    4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 2:03,04
    1:57,19 13
    5 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 2:03,46 2:01,60 2:03,28 11
    6 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:13,54 2:04,96 2:03,50 10
    7 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:06,76 2:04,45 2:04,62 9
    8 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2:11,36 2:05,91 2:07,38 8
    9 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 2:11,36 2:08,29 2:07,78 6
    10 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:07,89 2:05,39 2:07,86 7
    11 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:11,54 2:11,34 2:08,03 5
    12 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:09,18 2:10,66 2:10,26 4
    13 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 2:14,30 2:11,90 2:12,81 3
    14 Dāvis Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 2:19,93 2:13,62 2:13,95 2
    15 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 2:20,46 2:25,67 2:17,27 1
    16 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS 2:14,23 2:23,59 2:21,36
    17 Oskars Imaks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:25,92 2:23,26 2:24,05
    18 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 2:09,36 2:16,79 2:39,95
    19 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:21,87 IZST.

    20 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:24,39 2:26,05

    K-2 500 m C zēni 2001.-2003.

    1 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:01,15
    1:52,87 20

    Reinis Jānis Brunēvics 2002




    2 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:02,46
    1:54,55 17

    Elvis Miklāvs 2001




    3 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 1:59,64
    1:56,33 15

    Alekss Ramīns Šengelija 2001




    4 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:05,35
    2:00,39 13

    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001




    5 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:02,22
    2:01,52 11

    Rauls Abasovs 2001




    6 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS 2:14,09
    2:14,23 10

    Gustavs Ruģelis 2001




    7 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 2:23,21 2:21,21 2:26,87 9

    Marko Kompanella 2001




    8 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 2:33,21 2:29,15 2:36,98 8

    Pēteris Šlosbergs 2002




    9 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2:44,33 2:37,75 3:10,74 7

    Timurs Eižvertiņš 2002




    10 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 2:51,04 2:48,84
    6

    Maksims Turko 2003




    K-1 500 m A meitenes 1997.-1998.

    1 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:07,52 20
    2 Justīne Andersone 1998 MSĢ / BJSS "Rīdzene" 2:10,59 17
    3 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:13,58 15
    4 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS 2:34,06 13
    5 Laura Reine 1997 Talsu NSS 2:38,45 11

    C-1 500 m A zēni 1997.-1998.

    1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 1:55,64 20
    2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 1:57,23 17
    3 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:03,51 15
    4 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:12,47 13
    5 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 2:28,92 11
    6 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2:34,22 10

    C-1 500 m B meitenes 1999.-2000.

    1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:51,03 20
    2 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:08,04 17

    K-1 500 m B meitenes 1999.-2000.

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:04,43 20
    2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:10,29 17
    3 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 2:12,91 15
    4 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:21,03 13
    5 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:32,30 11

    C-1 500 m B zēni 1999.-2000.

    1 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:06,50 20
    2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 2:12,75 17
    3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 2:15,49 15
    4 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 2:21,32 13
    5 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:21,83 11
    6 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:29,41 10
    7 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:35,72 9
    8 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS 2:43,26 8
    9 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:52,19 7

    Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" IZST.

    C-1 500 m C zēni 2001.-2003.

    1 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:10,04 20
    2 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 2:28,24 17
    3 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 2:41,32 15
    4 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 2:45,92 13
    5 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars" 3:15,91 11
    6 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3:56,34 10

    K-1 500 m C meitenes 2001.-2003.

    1 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:22,25 20
    2 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS 2:29,22 17
    3 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars" 2:31,13 15
    4 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 2:32,89 13
    5 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene" 2:39,00 11
    6 Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene" 2:39,28 10
    7 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:52,43 9

    Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" IZST.

    K-2 500 m A zēni 1997.-1998.

    1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:44,25 20

    Dāvis Pupuriņš 1997


    2 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 1:54,72 17

    Aleksandrs Saipulajevs 1998


    K-2 500 m B meitenes 1999.-2000.

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:05,60 20

    Santa Dreimane 1999


    2 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars" 2:07,99 17

    Linda Krilovska 1999


    K-2 500 m A meitenes 1997.-1998.

    1 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:03,83 20

    Anete Neretniece 1998


    K-2 500 m B zēni 1999.-2000.

    1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:46,35 20

    Dāvis Deniss Landars 2000


    2 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 1:53,21 17

    Vladislavs Fostijs 2000


    3 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1:55,20 15

    Toms Andersons 2000


    4 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1:57,60 13

    Reinis Kalnarājs 1999


    5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:02,21 11

    Uvis Arbidāns 2000


    6 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 2:05,31 10

    Deniss Vrubļevskis 2000


    C-2 500 m B zēni 1999.-2000.

    1 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 2:00,31 20

    Artūrs Belāns 1999


    2 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:03,71 17

    Kristiāns Kacars 2000


    3 Natanaēls Siders 2000 Ventspils "Spars" 2:33,69 15

    Daniils Serins 2000


    C-2 500 m C zēni 2001.-2003.

    1 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:24,48 20

    Anatolijs Zeinālovs 2002


    2 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 2:27,23 17

    Antons Kalatiļins 2003


    K-2 500 m C meitenes 2001.-2003.

    1 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:19,94 20

    Kristīne Poļaka 2002


    2 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 2:25,55 17

    Laura Mazburša 2001


    3 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" IZST.

    Marta Cepurīte 2002


    K-4 500 m A+B meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:50,23 20

    Santa Dreimane 1999



    Sandija Megi 1999



    Anete Neretniece 1998


    2 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 1:51,70 17

    Līva Parfenkova 1999



    Justīne Andersone 1998



    Valērija Kačana 2000


    C-4 500 m A+B zēni

    1 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1:51,83 20

    Donats Lapato 2000



    Artūrs Belāns 1999



    Artūrs Krasnoluckis 1997


    2 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:54,94 17

    Silvestrs Valdis Subocs 2000



    Kristians Kacars 2000



    Alvis Veldre 1998


    3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" DSQ

    Natanaēls Siders 2000



    Daniils Serins 2000



    Aleksejs Sabarņa 2000


    K-4 500 m A+B zēni

    1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:33,90 20

    Dāvis Pupuriņš 1997



    Kristaps Laube 1999



    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999


    2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:35,35 17

    Dāvis Deniss Landars 2000



    Artis Veldre 2000



    Uvis Arbidāns 2000


    3 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 1:43,78 15

    Aleksandrs Saipulajevs 1998



    Kristaps Redviņš 1997



    Valts Vīgerts 1999


    4 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1:47,66 13

    Reinis Kalnarājs 1999



    Roberts Napituhins 1999



    Kristaps Ceriņš 1999


    Komandu vērtējums

    1 BJSS "Rīdzene" 1156
    2 Limbažu/Salacgrīvas NSS 843
    3 Ventspils "Spars" 469
    4 Brocēnu NSS 283
    5 Talsu NSS 248
    6 MSĢ TS SASS 185
    7 Jelgava KC 14

    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

    Komandu vērtējums

    1.diena A B C KOPĀ
    Limbažu/Salacgrīvas NSS 17







    15 11 17 6 4 1 15 6 17 15 17 20 11 8




    20 13 17 15 8 4 1 20 17 11 17 8 17 15 11







    374
    BJSS "Rīdzene" 10 7 6 3 11 20 17 20 20 20 20 15 13 20 15 9 3 20 10 5 20 13 10 20 17 15 9 6 20 15 20 11 7 15 7 6 5 20 13 10 8 20 13 10 9 7 6 20 10 9 8 643
    MSĢ TS SASS 15 5 15





    13 13
















    5 2 13 9 8

















    98
    Brocēnu NSS 20 9 8





    17 17 11 7 5 17 8 11 13









    9 10 15



















    177
    Talsu NSS 11 20 15 13 13 17


    10 2 7 10














    10 11




















    139
    Ventspils "Spars" 17 13 4 20 17



    13 10 20 11 9 4 7











    17 13 6 3 17 15 9 11 13













    249
    Jelgava KC








    8








































    8





















































    2.diena A B C KOPĀ
    Limbažu/Salacgrīvas NSS 20 15 13 20




    20 13 17 11 9 20 9 7 5 20 20 11 17 20 17 17


    17 15 10 5 2 20 9 20 17 13 20 20










    469
    BJSS "Rīdzene" 17 15 10 11 10 7 6 20
    17 15 20 20 10 17 15 8 2 1 17 13 20 17 20 20 13

    20 13 9 13 11 10 20 10 11 8 7 6 17 17








    513
    MSĢ TS SASS 13 17 5





    13

















    4 1 15 10 9

















    87
    Brocēnu NSS 20 13 8





    11 10 4 15














    8 17




















    106
    Talsu NSS 11 17 11 15




    17 8 11















    6 13




















    109
    Ventspils "Spars" 20 9 17





    15 13 7 3 17 10 15 15










    11 7 3 15 17 15 11















    220
    Jelgava KC








    6








































    6





















































    Limbažu/Salacgrīvas NSS 843















































    BJSS "Rīdzene" 1156















































    MSĢ TS SASS 185















































    Brocēnu NSS 283















































    Talsu NSS 248















































    Ventspils "Spars" 469















































    Jelgava KC 14














































































































































































































    BJSS "Rīdzene" 1156















































    Limbažu/Salacgrīvas NSS 843















































    Ventspils "Spars" 469















































    Brocēnu NSS 283















































    Talsu NSS 248















































    MSĢ TS SASS 185















































    Jelgava KC 14















































    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija