Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensības

    LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU VFS SACENSĪBU NOLIKUMS

    Mērķis un uzdevumi

    1. Smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta popularizēšana.

    2. Smaiļotāju un kanoe airētāju fiziskās sagatavotības pārbaude.

    Laiks un vieta

    Sacensības notiek 2015. gada 7. februārī plkst. 1100 Olimpiskā centra „Limbaži” sporta hallē.

    Iepriekšējie pieteikumi jāiesūta līdz 4. februārim pa e-pastu sporta_skola@limbazi.lv.

    Sacensību vadība

    Sacensības organizē Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola sadarbībā ar Olimpisko centru „Limbaži”, SK “Lemisele”, LKF. Sacensību galvenā tiesnese Diāna Zaļupe.

    Katrai sporta skolai, sporta klubam jākomandē uz sacensībām viens kvalificēts tiesnesis.

    Sacensību programma un dalībnieki

    Sacensībās piedalās Latvijas sporta skolu un sporta klubu sportisti.

     

    1996. un vec.

    1997.-1998. g.

    1999.-2000. g.

    2001.-2002. g.

    2003 .-2004.g.

    2005. un jaun.

    Vīr.

    Siev.

    juniori

    j-res

    j-ši

    j-tes

    zēni

    meit.

    zēni

    meit.

    zēni

    Meit.

    Svara stieņa spiešana guļus 1'

    40kg

    30kg

    40kg

    30kg

    30kg

    20kg

    20kg

    15kg

    15kg

    10kg

    10kg

    30’’

    10kg

    30’’

    Svara vilkšana pie dēļa 1'

    x

    x

    x

    x

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    Pievilkšanās kārienā /reizes/

    -

    -

    -

    -

    x

    x

    x

    x

    Ar kāju atbalstu

    Ar kāju atbalstu

    Ar kāju atbalstu

    Ar kāju atbalstu

    Pildbumbu pārnešana

    /taisne 15 m/

    .-

    -

    -

    -

    2 x

    4 p/b

    2 x

    4 p/b

    2 x

    4 p/b

    2 x

    4 p/b

    2 x

    3 p/b

    2 x

    3 p/b

    2 x

    3 p/b

    2 x

    3 p/b

    Skriešana

    1500m

    800m

    1500m

    800m

    800m

    800m

    800m

    800m

    600m

    600m

    500m

    500m

    Apbalvošana

    Sacensību uzvarētājus nosaka katrā vecuma grupā un disciplīnā. 1. - 3.vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām. Par augstvērtīgiem rezultātiem apbalvos ar balvām. 4. - 6.vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem, ja vecuma grupā dalībnieku skaits lielāks par 20 .

    Finansēšanas noteikumi

    Dalības maksas lielums tiks paziņots atsevišķi (pēc saskaņošanas ar LKF).

    Komandējuma izdevumus sedz komandējošā organizācija.

    Izdevumus, saistītus ar sacensību organizāciju un apbalvošanu, finansē Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola , Olimpiskais centrs “Limbaži”, SK “Lemisele”, LKF.

    Rezultāti

    LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS SACENSĪBAS

    Limbaži, 2015. gada 7. februāris

    SIEVIETES 1996. g.dz. un vecākas

    Svara stieņa spiešana guļus Svara vilkšana pie dēļa Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/S-grīvas NSS 54 1 69 1 02:54.6 2
    2 Madara Aldiņa 1994 "Rīdzene" 43 2 64 2 03:32.4 5
    3 Laura Skukauska 1996 "Rīdzene" 40 3 48 4 02:53.4 1
    4 Līga Poplavska 1995 Limbažu/S-grīvas NSS 27 4 35 5 03:35.7 6
    5 Marta Kondratova 1995 MSĢ-SASS 23 5 53 3 03:02.8 3
    6 Santa Kupča 1996 "Rīdzene" 3 6 22 6 03:16.8 4

    JUNIORES 1997.-1998. g. dz.

    Svara stieņa spiešana guļus 30kg

    Svara stieņa spiešana guļus Svara vilkšana pie dēļa Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Tatjana Tokareva 1998 "Rīdzene" 39 1 56 1 03:17.3 8
    2 Kristīne Bulačņikova 1997 SS Spars 35 2 52 2 02:59.6 3
    3 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 30 3 46 5 02:41.6 1
    4 Amanda Opalā 1997 "Rīdzene" 27 4./5. 37 7.-8. 03:03.6 5
    5 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 27 4./5. 50 3.-4. 03:02.3 4
    6 Justīne Andersone 1998 "Rīdzene" 26 6 50 3.-4. 03:12.8 7
    7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 21 7 37 7.-8. 03:34.9 10
    8 Viktorija Ķempele 1998 SS Spars 20 8 43 6 02:55.8 2
    9 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/S-grīvas NSS 11 9 26 10.-11. 03:30.2 9
    10 Anete Neretniece 1998 Limbažu/S-grīvas NSS 9 10 26 10.-11. 03:35.9 11
    11 Roza Haina 1998 "Rīdzene" 3 11 12 12 04:56.4 12
    12 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 34 9 03:06.1 6

    JAUNIETES 1999.-2000. g. dz.

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 77 1 16 3 53 03:41.7 11
    2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 64 2./3. 25 1 42.3 2 03:09.3 4
    3 Līva Parfenkova 1999 "Rīdzene" 64 2./3. 9 5 48.3 8 03:02.4 2
    4 Santa Dreimane 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 60 4 20 2 42.6 4 03:17.8 5
    5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 55 5 4 7 44.7 6 03:21.6 6
    6 Eva Altrofa 1999 "Rīdzene" 54 6 0 43.1 5 03:27.2 7
    7 Linda Krilovska 1999 SS Spars 47 7 0 50 10 03:38.3 9
    8 Sandija Megi 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 37 8 7 6 41.3 1 03:31.8 8
    9 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 34 9 1 8 57.6 12 03:01.3 1
    10 Līga Kariņa 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 25 10 0 49.7 9 04:06.7 12
    11 Megija Kūle 1999 SS Spars 23 11 11 4 42.5 3 03:07.3 3
    12 Madara Lejiņa 2000 "Rīdzene" 20 12 0 47.9 7 03:41.4 10

    MEITENES 2001.-2002. g. dz.

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Anna Saļņikova 2001 SS Spars 45 1 5 4.-5. 43.6 4 03:40.9 8
    2 Justīne Matisone 2001 "Rīdzene" 42 2 0 43.3 3 03:09.1 3
    3 Santa Luīze Tutāne 2002 "Rīdzene" 38 3 1 6.-9. 0 03:59.8 12
    4 Laura Liene Mazburša 2001 "Rīdzene" 37 4 0 44.5 6 03:21.5 5
    5 Monta Dreimane 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 36 5 14 1 43.7 5 03:11.1 4
    6 Krista Matisone 2001 Talsu NSS 35 6./7. 49.5 14
    7 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 35 6./7. 1 6.-9. 47.0 11 izst.
    8 Margarita Oša 2002 "Rīdzene" 34 8./9. 7 2.-3. 42.0 1 03:36.0 7
    9 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 34 8./9. 0 46.0 9 03:47.0 9
    10 Kitija Evija Pusķeire 2001 "Rīdzene" 33 10./11. 0 42.3 2 izst.
    11 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 33 10./11. 5 4.-5. 46.9 10 03:32.9 6
    12 Vika Altrofa 2002 "Rīdzene" 31 12./13. 0 45.4 7 03:04.4 2
    13 Marta Cepurīte 2002 SS Spars 31 12./1.3. 1 6.-9. 50.1 15 03:48.5 10
    14 Samanta Krūmiņa 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 30 14 47.0 12 03:57.9 11
    15 Reina Rituma 2002 "Rīdzene" 29 15 7 2.-3. 45.9 8 03:01.2 1
    16 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 17 16 1 6.-9. 47.7 13 04:27.7 13

    MEITENES 2003.-2004.

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Santa Garklāva 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 70 1 102 1 31.5 3 02:23.3 2
    2 Elizabete Bērziņa 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 67 2 14 8 32.8 5 02:55.4 6
    3 Marta Upīte 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 51 3 17 7 33.2 7 03:13.9 8
    4 Margarita Sokolova 2004 "Rīdzene" 44 4 80 2 35.1 8 02:56.0 7
    5 Līva Sīlīte 2004 Limbažu/S-grīvas NSS 35 5 50 4 30.6 1 02:19.5 1
    6 Sanija Garklāva 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 33 6 60 3 32.5 4 02:37.7 5
    7 Aelita Imaka 2004 Limbažu/S-grīvas NSS 32 7 48 5 30.6 2 02:36.3 4
    8 Anete Priedniece 2003 Rīdzene 18 6 32.9 6 02:26.4 3

    MEITENES 2005.g.dz. un jaunākas

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Jasmīna Aļeksejeva 2005 SASS MSĢ 23 1 30 4 34.1 3 02:27.5 3
    2 Beāta Lazda 2005 "Rīdzene" 22 2 12 6 37.9 4 02:27.9 4
    3 Evelīna Bērziņa 2005 "Rīdzene" 19 3 66 1.-2. 31.7 1 02:00.6 1
    4 Ance Tomsone 2005 Limbažu/S-grīvas NSS 19 4 35 3 32.9 2 02:22.1 2
    5 Linda Konopore 2005 "Rīdzene" 16 5 13 5 38.1 5 02:28.1 5
    6 Jekaterina Tambovceva 2005 Rīdzene 66 1.-2.

    Vīrieši zēni

    Vīrieši 1996. g.dz un vecāki

    Svara stieņa spiešana guļus Svara vilkšana pie dēļa Skriešana
    Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Krišs Jansons 1995 "Rīdzene" 118 1 97 4 07:47.2 25
    2 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 112 2 96 5.-6. 05:00.5 2
    3 Antons Knesis 1987 Jelgavas BJSS 94 3 96 5.-6. 05:24.8 9
    4 Mārtiņš Burkovskis 1993 SS Spars 92 4 85 9 05:04.0 3
    5 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbažu/S-grīvas NSS 85 5./6. 89 7 05:38.9 16
    6 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/S-grīvas NSS 85 5./6. 98 3 05:42.4 17
    7 Jānis Bērziņš 1981 Rīdzene 84 7 108 1
    8 Arnolds Kurjavcevs 1996 Talsu NSS 83 8 77 11.-13. 05:22.7 8
    9 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/S-grīvas NSS 66 9./10. 77 11.-13. 05:33.4 11
    10 Māris Bergšteins 1983 Limbažu/S-grīvas NSS 66 9./10. 77 11.-13. 05:48.5 18
    11 Staņislavs Ļeščinskis 1993 "Rīdzene" 65 11 99 2 05:10.3 6
    12 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS 62 12 52 19 05:20.1 7
    13 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ-SASS 61 13 74 14 05:52.5 20
    14 Juris Apters 1993 "Rīdzene" 60 14./15. 86 8 05:34.4 12
    15 Valters Veispals 1995 MSĢ-SASS 60 14./15. 79 10 05:35.4 13
    16 Ģirts Jansons 1996 SS Spars 57 16 70 15 05:50.7 19
    17 Ivars Veisis 1989 Limbažu/S-grīvas NSS 56 17 55 18 05:26.1 10
    18 Guntars Kundziņš 1996 Talsu NSS 55 18 57 17 05:37.6 15
    19 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/S-grīvas NSS 51 19 65 16 05:09.0 5
    20 Toms Donis 1996 Talsu NSS 50 20 37 23 06:42.5 21
    21 Emīls Buliņš 1994 "Rīdzene" 49 21 36 24 05:36.9 14
    22 Roberts Zimels 1992 Talsu NSS 47 22 45 20 07:00.6 23
    23 Roberts Brālis 1996 Talus NSS 42 23 41 21
    24 Raivo Jēkabsons 1996 SS Spars 38 24 38 22 04:57.9 1
    25 Ivo Jēkabsons 1995 SS Spars 37 25 35 25 05:08.2 4
    26 Viktors Krainovs 1996 "Rīdzene" 25 26 20 27 08:02.1 26
    27 Ričards Celms 1995 "Rīdzene" 22 27 26 26 07:19.1 24
    28 Guntis Kundziņš 1996 Talsu NSS 06:42.8 22

    JUNIORI 1997.-1998. g. dz.

    Svara stieņa spiešana guļus Svara vilkšana pie dēļa Skriešana
    Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/S-grīvas NSS 118 1 102 1 05:27.8 8
    2 Dāvis Iļjins 1998 SS Spars 98 2 63 8 04:56.9 2
    3 Artjoms Apsītis 1997 "Rīdzene" 87 3 42 18 06:08.6 23
    4 Aldis Vilde 1997 Limbažu/S-grīvas NSS 78 4 85 2 04:55.7 1
    5 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 69 5 67 5.-6. 05:05.6 3
    6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 63 6 68 4 05:08.0 5
    7 Aleks Podenskis 1997 Limbažu/S-grīvas NSS 62 7 67 5.-6. 05:42.7 14
    8 Nikita Nečajevs 1998 MSĢ-SASS 58 8 83 3 06:08.8 24
    9 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 54 9 58 9 05:40.5 13
    10 Alvis Veldre 1998 Limbažu/S-grīvas NSS 45 10 64 7 05:35.3 10
    11 Dāvis Pupuriņš 1997 "Rīdzene" 44 11 55 10 05:06.0 4
    12 Sandris Kozlovskis 1998 SS Spars 43 12 44 16.-17. 05:28.9 9
    13 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 39 13 52 12 05:39.4 11
    14 Linards Landsmanis 1997 Limbažu/S-grīvas NSS 38 14 53 11 05:44.7 15
    15 Pauls Garančs 1998 "Rīdzene" 36 15 44 16.-17. 05:48.8 17
    16 Emīls Kalenda 1998 SS Spars 34 16 35 20.-21. 05:11.0 7
    17 Kristaps Redviņš 1997 SS Spars 33 17 36 19
    18 Artis Vītiņš 1997 "Rīdzene" 32 18 51 13 05:45.1 16
    19 Ernests Rajeckis 1997 "Rīdzene" 31 19 35 20.-21. 06:53.5 27
    20 Aleksandrs Saipulajevs 1998 SS Spars 30 20./21. 49 14 05:49.1 18
    21 Konstantīns Mihailovs 1997 "Rīdzene" 30 20./21. 45 15 06:05.1 20
    22 Valters Sudmalis 1998 "Rīdzene" 27 22./23. 28 23 06:06.0 21
    23 Nils Garančs 1998 "Rīdzene" 27 22./23. 32 22 06:35.1 26
    24 Edgars Šteins 1998 Talsu NSS 26 24 27 24 05:50.6 19
    25 Guntis Rubīns 1998 "Rīdzene" 19 25 18 26 06:20.3 25
    26 Raitis Stromanis 1997 Talsu NSS 15 26 20 25 05:10.5 6
    27 KristapsKristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS 8 27 16 27 05:39.9 12
    28 Edgars Burtnieks 1998 Rīdzene 06:06.5 22

    JAUNIEŠI 1999.-2000. g. dz.

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    N.p.k. Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 85 1. 28 8.-9. 40.4 30 02:36.5 7
    2 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 71 2.
    3 Artis Veldre 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 67 3. 38.3 9.-10. 02:35.7 6
    4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 66 4. 44 3 37.4 5
    5 Kristaps Laube 1999 "Rīdzene" 65 5./6. 22 12.-13. 39.1 19 02:38.3 13
    6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 65 5./6. 27 10 38.5 12 02:24.5 1
    7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 63 7. 35 4 39.1 20 02:40.1 17
    8 Mārtiņš Gvazdžievskis 1999 "Rīdzene" 62 8./9. 12 32.-34. 38.6 13 02:39.0 15
    9 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 62 8./9. 46 1 39.3 21 03:00.9 35
    10 Vladislavs Fostijs 2000 "Rīdzene" 60 10./11. 6 46.-49. 50.2 52 03:04.1 42
    11 Sergejs Nikonovs 1999 "Rīdzene" 60 10./11. 6 46.-49. 41.6 37 02:38.3 12
    12 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 57 12./13. 20 15.-17. 36.7 3 02:35.5 5
    13 Horens Lāns 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 57 12./13. 34 5 38.4 11 02:42.9 20
    14 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 56 14. 18 19.-21. 42.7 39 02:48.7 24
    15 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS 54 15.-17. 14 25.-29. 37.8 6 3.6277777778 26
    16 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 54 15.-17. 32 7 34.6 1 02:24.8 2
    17 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 54 15.-17. 22 12.-13. 38.0 8
    18 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 53 18. 03:22.5 47
    19 Arturs Belans 1999 "Rīdzene" 51 19./20. 10 37.-38. 36.8 4 izst.
    20 Ruslans Muiziniks 1999 Jelgavas BJSS 51 19./20. 23 11 38.9 18 02:54.9 32
    21 Reinis Kalnarājs 1999 "Rīdzene" 50 21. 18 19.-21. 39.7 23.-24. 02:50.3 25
    22 Juris Avkštoļs 1999 "Rīdzene" 49 22. 16 22 38.8 17 02:38.1 11
    23 Ruvims Kagans 1999 "Rīdzene" 48 23./24. 33 6 39.7 23.-24. 02:37.9 10
    24 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 48 23./24. 11 35.-36. 41.5 36 02:27.1 3
    25 Kristaps Ceriņš 1999 "Rīdzene" 46 25.-27. 36.4 2 02:38.7 14
    26 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 46 25.-27. 28 8.-9. 42.7 40 02:39.1 16
    27 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ-SASS 46 25.-27. 21 14 38.7 16 02:40.2 18
    28 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 45 28. 18 19.-21. 40.2 26 02:37.3 9
    29 Rinalds Ozonieks 2000 Talsu NSS 44 29. 13 30.-31. 43.7 43 02:40.5 19
    30 Kristers Frišenfelds 1999 SS Spars 42 30./31. 14 25.-29. 38.3 9.-10. 02:31.4 4
    31 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 42 30./31. 45 2 41.2 32 02:54.5 31
    32 Arturs Krasnoluckis 2000 "Rīdzene" 40 32. 15 23.-24. 40.4 29 02:52.1 27
    33 Donāts Lapato 2000 "Rīdzene" 35 33. 6 46.-49. 47.6 50 03:20.9 46
    34 Roberts Karpinskis 2000 SS Spars 33 34.-36. 12 32.-34. 38.6 14 03:05.4 43
    35 Valts Vīgerts 1999 SS Spars 33 34.-36. 11 35.-36. 44.2 44 03:37.1 49
    36 Artūrs Ivko 2000 "Rīdzene" 32 37. 9 39.-40. 39.7 25 izst.
    37 Gregorsebastjans Nīss 1999 "Rīdzene" 31 38. 7 41.-45. 47.2 49 02:56.0 34
    38 Kristaps Buks 2000 SS Spars 30 39./40. 7 41.-45. 45.2 46 03:15.9 45
    39 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 30 39./40. 12 32.-34. 43.7 42 03:02.1 39
    40 Marks Aleksejevs 2000 SS Spars 28 41./42. 6 46.-49. 40.3 28 03:01.5 37
    41 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 28 41./42. 13 30.-31. 38.6 15 02:44.5 22
    42 Gusts Znots Znotiņš 1999 Talsu NSS 27 43. 4 50 41.3 34 02:54.3 30
    43 Lukass Florians Nīss 2000 "Rīdzene" 26 44. 14 25.-29. 41.7 38 02:46.6 23
    44 Ralfs Jātnieks 1999 SS Spars 25 45. 20 15.-17. 41.4 35 02:56.0 33
    45 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS 24 46./47. 9 39.-40. 03:11.5 44
    46 Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 24 46./47. 3 51
    47 Ivo Štremers 2000 "Rīdzene" 23 48. 14 25.-29. 44.3 45 02:52.6 29
    48 Oskars Imaks 1999 Limbažu/S-grīvas NSS 22 49. 20 15.-17. 40.3 27 03:01.7 38
    49 Natanaēls Siders 2000 SS Spars 21 50./51. 10 37.-38. 38.0 7 02:52.3 28
    50 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 21 50./51. 03:02.4 40
    51 Martins Kalniņš 2000 Jelgavas BJSS 20 52./53. 7 41.-45. 50.2 53 03:03.5 41
    52 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 20 52./53. 14 25.-29. 39.5 22 03:01.4 36
    53 Augusts Kārklītis 1999 "Rīdzene" 17 54. 15 23.-24. 41.2 31 02:36.7 8
    54 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/S-grīvas NSS 16 55. 1 52 45.5 48
    55 Ēriks Freibergs 2000 SS Spars 15 56. 7 41.-45. 45.3 47 03:22.7 48
    56 Kristaps Gailums 2000 "Rīdzene" 0 57. 0 49.2 51 03:54.7 50
    57 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/S-vrīvas NSS 19 18 41.3 33 02:43.4 21
    58 Dāvis Kudrjavcevs 2000 Talsu NSS 7 41.-45. 43.6 41

    ZĒNI 2001.-2002.g.dz.

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Mārtins Jānis Sūrums 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 76 1 12 9./12. 40.9 13 03:05.9 21
    2 Rainers Švecs 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 70 2 02:44.3 3
    3 Edvards Ceipe 2001 "Rīdzene" 68 3 12 9./12. 39.4 3 02:44.0 2
    4 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 63 4 47.4 46
    5 Dans Abbasovs 2001 MSĢ-SASS 60 5 29 1 40.4 8 02:47.1 6
    6 Henrijs Horsts 2001 MSĢ-SASS 58 6./7. 7 23 41.5 15 03:13.5 28
    7 Ričards Matuševics 2001 MSĢ-SASS 58 6./7. 2 36./42. 43.1 23 03:15.6 29
    8 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 55 8./9. 2 36./42. 40.3 7 03:16.3 30
    9 Anatolijs Zeinālovs 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 55 8./9. 5 26./28. 49.8 52 02:55.8 12
    10 Alekss Šengelija 2001 MSĢ-SASS 54 10 15 6./7. 40.7 11 02:49.5 7
    11 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 53 11./12. 6 24./25. 43.5 29 02:46.0 5
    12 Reinis Brunevics 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 53 11./12. 17 5 40.5 10 02:50.7 8
    13 Rauls Abasovs 2001 "Rīdzene" 50 13 8 20./22. 38.5 1 05:54.7 11
    14 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 48 14./15. 11 13./14. 39.4 4 02:44.4 4
    15 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 48 14./15. 10 15./16. 44.1 31 03:02.6 15
    16 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS 47 16 12 9./12. 45.8 41 03:11.5 26
    17 Ronalds Abasovs 2001 "Rīdzene" 45 17./18. 9 17./19. 38.5 2 02:58.6 14
    18 Maikls Smaļko 2001 SS Spars 45 17./18. 2 36./42. 44.8 35 04:17.1 54
    19 Vladislavs Filippovs 2001 SS Spars 43 19 2 36./42. 45.8 42 03:43.8 50
    20 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 41 20 8 20./22. 40.5 9 02:58.0 13
    21 Artūrs Skukausks 2001 "Rīdzene" 40 21 5 26./28. 41.7 17 02:52.6 9
    22 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 39 22 28 2 41.5 16 03:03.3 17
    23 Artūrs Beitāns 2002 SS Spars 37 23./24. 6 24./25. 44.3 32 02:04.6 1
    24 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 37 23./24. 0 47.3 45 03:53.5 52
    25 Gabriels Šūpulnieks 2001 "Rīdzene" 36 25 9 17./19. 42 19 03:05.5 19
    26 Iļja Lucenkovs 2001 "Rīdzene" 35 26./27. 18 4 40.8 12 02:54.4 10
    27 Ralfs Kariņš 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 35 26./27. 9 17./19. 47.7 48 03:35.4 45
    28 Markuss Irmejs 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 34 28 47.2 44 izst.
    29 Iļja Ivanovs 2002 SS Spars 33 29.-31. 52.1 56 04:31.2 55
    30 Kārlis Mārtinsons 2001 Rīdzene 33 29.-31. 3 30./35. 49.6 51 03:29.2 42
    31 Matīss Milzers 2001 SS Spars 33 29.-31. 47.7 49 03:21.1 34
    32 Vasīlijs Pičugins 2001 MSĢ-SASS 32 32 2 36./42. 41.8 18 03:10.7 24
    33 Ričards Zaķis 2001 "Rīdzene" 31 33 12 9./12.
    34 Danils Sečko 2001 "Rīdzene" 30 34 0 44.9 37 03:22.5 36
    35 Jānis France Žurilo 2002 "Rīdzene" 27 35.-37. 0 48.2 50 03:34.2 43
    36 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 27 35.-37. 8 20./22. 44.4 34 03:34.4 44
    37 Ričards Gailis 2002 Limbažu/S-grīvas NSS 27 35.-37. 4 29 44.8 36
    38 Miks Upmanis 2001 "Rīdzene" 26 38.-40. 10 15./16. 44.4 33 03:09.4 22
    39 Arturs Skrebels 2001 "Rīdzene" 26 38.-40. 11 13./14. 41.1 14 03:02.8 16
    40 Sergejs Ikoļņikovs 2001 MSĢ-SASS 26 38.-40. 3 30./35. 43.3 25 03:17.2 31
    41 Norberts Rajeckis 2002 "Rīdzene" 24 41./42. 1 43./45 43.5 28 03:27.5 41
    42 Rihards Rikters 2002 "Rīdzene" 24 41./42. 3 30./35. 47.4 47 03:22.5 35
    43 Daniels Zviedrs 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 23 43 52.6 57 03:37.0 48
    44 Kristaps Aksenoks 2002 "Rīdzene" 21 44./45. 0 43.4 27 03:25.2 40
    45 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 21 44./45. 43.9 30 03:10.5 23
    46 Danila Podgornijs 2002 MSĢ-SASS 18 46 1 43./45. 42.5 21 03:19.2 33
    47 Eduards Kāpostiņš 2001 "Rīdzene" 17 47.-49. 5 26./28. 03:18.0 32
    48 Andis Kranciņš 2001 SS Spars 17 47.-49. 2 36./42. 51.1 55 03:49.6 51
    49 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 17 47.-49. 39.6 5 04:07.0 53
    50 Elmārs Troms 2002 "Rīdzene" 13 50.-53. 15 6./7. 45.4 39 03:24.0 38
    51 Jonatāns Siders 2002 SS Spars 13 50.-53. 0 42.2 20 03:11.3 25
    52 Ēriks Kāpbergs 2001 SS Spars 13 50.-53. 3 30./35. 51.1 54 03:38.3 49
    53 Jēkabs Kalenda 2002 SS Spars 13 50.-53. 14 8 40.2 6 03:04.8 18
    54 Ernests Gulbis 2002 "Rīdzene" 12 54.-56. 1 43./45 45.5 40 03:36.9 47
    55 Renārs Troms 2002 "Rīdzene" 12 54.-56. 2 36./42. 45.2 38 03:12.0 27
    56 Reinis Kalniņš 2002 "Rīdzene" 12 54.-56. 3 30./35. 43.3 24 03:23.2 37
    57 Vitālijs Magera 2002 SS Spars 11 57 3 30./35. 46.9 43 03:35.8 46
    58 Kristaps Suhānovs 2001 Limbažu/S-grīvas NSS 42.6 22 03:05.9 20
    59 Aleksandrs Titovs 2001 Rīdzene 43.3 26 03:24.0 39

    ZĒNI 2003.-2004.

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Vieta Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 55 1 18 24 39.5 22
    2 Arnolds Paeglis 2004 "Rīdzene" 41 2 39 16 33.4 13 03:11.9
    3 Edvards Vilde 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 39 3 65 4 29.7 2 02:27.6 4
    4 Valters Mārtinsons 2003 "Rīdzene" 37 4 60 5 33.4 11 02:35.6 11
    5 Marks Hansons 2003 "Rīdzene" 36 5 26 19.-20. 39.6 23 03:02.0 20
    6 Renārs Bērziņš 2004 Talsu NSS 35 6 23 23 34.6 16 02:41.6 15
    7./8. Tomass Popmanis 2003 SS Spars 34 7./8. 100 2 02:56.7 18
    7./8. Kristaps Knops 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 34 7./8. 50 6.-8. 31.3 6 02:23.8 3
    9./10. Antons Kalatilins 2003 "Rīdzene" 32 9./10. 101 1 33.5 14 02:33.1 7
    9./10. Ritvars Zvirgzds 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 32 9./10. 80 3 30.1 5 02:22.3 2
    11./12. Rihards Zudis 2004 "Rīdzene" 30 11./12. 40 14.-15. 31.3 7 02:52.2 17
    11./12. Artis Paslauskis 2003 Jelgavas BJSS 30 11./12. 25 21.-22. 33.7 15 02:35.5 10
    13 Ēriks Upmanis 2003 "Rīdzene" 28 13 42 12 30.0 4 02:36.9 13
    14 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/S-grīvas NSS 27 14 50 6.-8. 29.6 1 02:18.6 1
    15 Gļebs Vasiļjevs 2003 SS Spars 26 15 50 6.-8. 02:39.1 14
    16./17. Artis Žube 2003 "Rīdzene" 21 16./17. 25 21.-22. 36.8 20.-21. 03:54.0
    16./17. Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 21 16./17. 47 10 29.9 3 02:33.3 8
    18 Kārlis Plostnieks 2003 "Rīdzene" 19 18 40 14.-15. 32.8 9 02:31.6 5
    19 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu/S-grīvas NSS 17 19 43 11 32.1 8 02:31.9 6
    20 Kārlis Grunte 2003 Talsu NSS 15 20 11 26 35.2 17
    21 Marks Kacens-
    Adamovičs
    2004 "Rīdzene" 9 21 48 9 36.8 20.-21. 02:59.7 19
    22 Huga Gūtmanis 2004 "Rīdzene" 8 22 30 17.-18. 33.3 10 02:35.2 9
    23 Maksims Marjans Mahālovs 2004 "Rīdzene" 7 23 41 13 36.5 19 03:48.4 23
    24 Adrians Kaufmanis 2003 "Rīdzene" 5 24 26 19.-20. 02:48.5 16
    25 Miks Caune 2004 "Rīdzene" 4 25 30 17.-18. 33.4 12 02:35.6 12
    26 Ēriks Āboltiņš 2003 "Rīdzene" 2 26 17 25 36 18 03:10.7 21

    ZĒNI 2005.g.dz. un jaunāki

    Svara stieņa spiešana guļus Pievilkšanās kārienā Pildbumbu pārnešana Skriešana
    Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
    1 Reinis Vanka 2005 Limbažu/S-grīvas NSS 40 1 69 3 31.5 2 02:00.6 5
    2 Rolands Kalniņš 2005 "Rīdzene" 36 2 80 2 32.4 4 01:50.0 1
    3 Ritvars Gūtmanis 2005 Limbažu/S-grīvas NSS 33 3./4. 60 4.-5. 32.3 3 01:51.5 3
    4 Kristofs Zaļupe 2005 Limbažu/S-grīvas NSS 33 3./4. 60 4.-5. 31.1 1 01:51.2 2
    5 Lauris Kraučuns 2005 "Rīdzene" 27 5 17 12 40.4 10 02:38.1 9
    6 Aleksis Engelherds 2005 "Rīdzene" 25 6 100 1 34.1 5 01:59.1 4
    7 Ēriks Hartmanis 2005 Jelgavas BJSS 24 7 18 11 39.2 9 02:57.8 12
    8 Matīss Zabello 2005 "Rīdzene" 23 8 30 9 37.8 7 02:12.0 6
    9 Emīls Krieviņš 2006 Jelgavas BJSS 20 9 20 10 37.9 8 02:41.2 11
    10 Rafaels Šūpulnieks 2006 "Rīdzene" 18 10./11. 38 7 43.3 11 02:28.0 7
    11 Adrians Podenskis
    Limbažu/S-grīvas NSS 18 10./11. 34 8 37.1 6 02:32.6 8
    12 Valentins Ošmjans 2006 "Rīdzene" 3 12 51 6 02:40.5 10
    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija