Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas Kanoe federācijas krosa NOLIKUMS

    Mērķi un uzdevumi

    • Pārbaudīt Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju vispārējās fiziskās sagatavotības līmeni.

    • Noteikt labākos individuālos LKF krosa skrējējus.

    Vieta un laiks

    Kross notiks 2014.gada 22.novembrī, Anniņmuižas sporta un atpūtas centrā, Rīgā, Anniņmuižas bulv.31.

    Sacensību sākums plkst.12.00.

    Pārstāvju sanāksme plkst.11.30.

    Sacensību vadība

    Sacensības organizē un vada Latvijas Kanoe federācija. Sacensību galvenais tiesnesis Aigars Aglenieks, sacensību galvenā sekretāre Evija Dārziņa.

    Sacensību dalībnieki

    Vecuma grupa

    Dzimšanas gads

    Jaunieši

    Jaunietes

    A grupa

    1995.g.dz.un vecāki

    7,5 km (3 apļi)

    5 km (2 apļi)

    B grupa

    1996.- 1997.g.dz.

    7,5 km (3 apļi)

    5 km (2 apļi)

    C grupa

    1998.- 1999.g.dz.

    5 km (2 apļi)

    5 km (2 apļi)

    D grupa

    2000.- 2001.g.dz.

    2,5 km (1 aplis)

    2,5 km (1 aplis)

    E grupa

    2002.g.- 2004.g.dz.

    2,5 km (1 aplis)

    2,5 km (1 aplis)

    Pieteikumi

    Pieteikumi jāiesūta elektroniski līdz 20.novembra plkst.15.00 uz e-pastu bjssridzene@riga.lv.

    Par dalībnieku veselību atbild komandējošā organizācija, apliecinot to ar ārsta parakstu sacensību pieteikumā. Pieteikuma orģināls ar komandējošās orgnizācijas vadītāja un ārsta parakstiem jāiesniedz galvenajam sekretāram sacensību dienā līdz plkst.11.30 (pārstāvju sanāksmei).

    Komandu pārstāvjiem pēc sacensībām ir jānodod izsniegtie dalībnieku numuri. Numura nozaudēšanas gadījumā soda nauda EUR 10,00.

    Katrai organizācijai sacensībām jānodrošina viens tiesnesis.

    Apbalvošana

    1.-3.vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un balvām, vecuma grupās, kurās startējošo dalībnieku skaits būs vairāk par 15, ar piemiņas balvām tiks apbalvoti arī 4.-6. v. ieguvēji.

    REZULTĀTI

    E grupas zēni (2002. - 2004.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Reinis Brunēvics 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:14.25
    2 Rainers Uplejs 2002 Sporta skola „Spars” 10:15.75
    3 Augusts Melderis 2002 Brocēnu novada BJSS 10:36.72
    4 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 10:39.04
    5 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 10:48.44
    6 Ralfs Pavārs 2003 Brocēnu novada BJSS 10:49.41
    7 Kārlis Ozols 2004 Jelgavas BJSS 10:55.13
    8 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 11:13.10
    9 Ritvars Zvirgzds 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:13.85
    10 Jēkabs Kalenda 2002 Sporta skola „Spars” 11:17.75
    11 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 11:18.72
    12 Danila Podgornijs 2002 MSĢ/SASS 11:20.79
    13 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:22.16
    14 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu novada BJSS 11:25.25
    15 Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene" 11:26.19
    16 Kristaps Aksenoks 2002 BJSS "Rīdzene" 11:26.60
    17 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 11:27.63
    18 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene" 11:29.59
    19 Toms Kaļva 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:33.91
    20 Aleksandrs Titovs 2002
    11:34.32
    21 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:38.91
    22 Rihards Rikts 2002 BJSS "Rīdzene" 11:45.91
    23 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 12:07.04
    24 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu novada BJSS 12:15.25
    25 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:15.60
    26 Jānis Dombrovskis 2002 BJSS "Rīdzene" 12:17.00
    27 Ernests Prauliņš 2002 BJSS "Rīdzene" 12:19.79
    28 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu novada BJSS 12:22.97
    29 Gļebs Vasiļjevs 2003 Sporta skola „Spars” 12:27.25
    30 Kristaps Pinkevičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:30.29
    31 Antons Kataļins 2003 BJSS "Rīdzene" 12:30.85
    32 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:37.91
    33 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 12:45.85
    34 Kārlis Grunte 2003 Talsu novada sporta skola 12:59.60
    35 Kārlis Strīģelis 2003 BJSS "Rīdzene" 13:00.00
    36 Renārs Bērziņš 2004 Talsu novada sporta skola 13:01.07
    37 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 13:09.38
    38 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 13:22.79
    39 Edvards Vilde 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 13:24.88
    40 Niks Stromanis 2003 Brocēnu novada BJSS 13:58.91
    41 Marks Kacens 2003 BJSS "Rīdzene" 14:06.47
    42 Artis Paslauskis 2003 ŪSK Barons 14:32.57
    43 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 14:59.63
    44 Kristaps Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene" 15:21.10
    45 Vadims Hrustaļovs 2002 ŪSK Barons 15:28.29
    46 Pēteris Ļahs 2004 ŪSK Barons 15:47.57
    47 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 15:48.60
    48 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 15:49.35
    49 Mārtiņš Jirgensons 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 15:52.63
    50 Gatis Artūrs Šūpulis 2002 BJSS "Rīdzene" 15:57.07
    51 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 17:30.61
    52 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 17:32.42
    53 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 17:32.75
    54 Dāvids Ļahs 2003 ŪSK Barons 17:49.56
    55 Ņikita Martjučenko 2003
    17:49.91
    56 Iļja Ivanovs 2002 Sporta skola „Spars” 18:09.68
    57 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:09.96
    58 Kristaps Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:12.23
    59 Valters Brūders 2003 Sporta skola „Spars” 18:22.03

    E grupas meitenes (2002.-2004.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Reina Rituma 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 11:24.16
    2 Saulija Markaviča 2003 Brocēnu novada BJSS 11:35.50
    3 Linda Breidaka 2002 Brocēnu novada BJSS 11:59.37
    4 Margarita Oša 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 12:32.84
    5 Līva Sīlīte 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:41.12
    6 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 12:58.09
    7 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 13:03.03
    8 Santa Garklāva 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 13:38.62
    9 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 14:03.19
    10 Marta Cepurīte 2002 Sporta skola „Spars” 14:06.97
    11 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 14:19.94
    12 Santa Luīze Tūtāne 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 17:58.59
    13 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:04.03
    14 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:08.97





    D grupas zēni (2000. - 2001.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 8:27.93
    2 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:19.97
    3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 9:27.36
    4 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:28.08
    5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu novada BJSS 9:29.14
    6 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:35.36
    7 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ/SASS 9:37.12
    8 Daniils Serins 2000 Sporta skola „Spars” 9:39.37
    9 Lukass Niss 2000 BJSS "Rīdzene" 9:47.17
    10 Gints Markacičs 2000 Brocēnu novada BJSS 9:56.67
    11 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:58.05
    12 Arturs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 10:12.68
    13 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 10:24.94
    14 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:29.51
    15 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 10:33.89
    16 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:34.89
    17 Kirills Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 10:36.82
    18 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10:37.44
    19 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:41.00
    20 Ivo Šteinerts 2000
    10:41.35
    21 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ/SASS 10:41.60
    22 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:42.90
    23 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 10:45.04
    24 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10:46.73
    25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 10:47.81
    26 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 10:48.02
    27 Dāvis Ceibergs 2001
    10:55.55
    28 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:58.26
    29 Vjačeslavs Mičulens 2000 BJSS "Rīdzene" 11:10.03
    30 Roberts Karpinskis 2000 Sporta skola „Spars” 11:11.56
    31 Henrijs Horsts 2001 MSĢ/SASS 11:28.21
    32 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 11:30.47
    33 Kristiāns Bitkovs 2001 Sporta skola „Spars” 11:32.87
    34 Aleksejs Sabarņa 2000 Sporta skola „Spars” 11:45.37
    35 Natanaels Siders 2000 Sporta skola „Spars” 35:48.06
    36 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 12:06.76
    37 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu novada BJSS 12:08.33
    38 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu novada BJSS 12:15.99
    39 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 12:16.37
    40 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 12:17.14
    41 Ivo Veisbergs 2001 Talsu novada sporta skola 12:21.95
    42 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 12:25.06
    43 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 12:27.03
    44 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 12:29.03
    45 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 12:44.25
    46 Jānis Priede 2000 BJSS "Rīdzene" 12:58.94
    47 Martins Kalniņš 2000 Jelgavas BJSS 13:01.06
    48 Raivo Leitis 2000 BJSS "Rīdzene" 13:01.81
    49 Vasilijs Somancevs 2000 BJSS "Rīdzene" 13:02.13
    50 Rihards Silars 2001 Jelgavas BJSS 13:03.20
    51 Kristaps Buks 2000 Sporta skola „Spars” 13:03.66
    52 Andis Kranciņš 2001 Sporta skola „Spars” 13:33.18
    53 Ēriks Kāpbergs 2001 Sporta skola „Spars” 13:42.53
    54 Deniss Vrubļevskis 2000 Sporta skola „Spars” 13:48.93
    55 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 14:00.91
    56 Genrihs Soļaniks 2001 BJSS "Rīdzene" 14:17.59
    57 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene" 14:25.44
    58 Ņikita Bugajevs 2000 BJSS "Rīdzene" 15:07.43
    59 Maikls Smaļko 2001 Sporta skola „Spars” 15:15.32
    60 Vitālijs Upenieks 2000 ŪSK Barons 16:07.40
    61 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 16:12.25

    D grupas meitenes (2000.-2001.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

    1 Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:25.41
    2 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 11:38.34
    3 Elīza Budava 2001 Sporta skola "Spars" 11:41.56
    4 Monta Emīlija Sadovska 2001 BJSS "Rīdzene" 12:10.28
    5 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 14:50.87
    6 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 15:18.19
    7 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 16:19.00
    8 Kitija Gerena 2001 Sporta skola „Spars” 17:57.16

    C grupas jaunietes (1998.-1999.g.dz.), 2 apļi - 5 km

    1 Viktorija Ķempele 1998 Sporta skola "Spars" 22:58.94
    2 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 24:30.07
    3 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 24:30.69
    4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 24:38.10
    5 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 24:45.72
    6 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 25:06.69
    7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 25:41.69
    8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 25:53.13
    9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 27:10.47
    10 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 27:19.94
    11 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 27:50.38
    12 Linda Krilovska 1999 Sporta skola "Spars" 28:17.13
    13 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 28:33.38
    14 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novada BJSS 29:13.88
    15 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:07.75
    16 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene" 32:49.44





    C grupas jaunieši (1998. - 1999.g.dz.), 2 apļi - 5 km

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 18:07.53
    2 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 18:08.78
    3 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 18:30.78
    4 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 18:45.93
    5 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 19:10.59
    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 19:43.10
    7 Dāvis Iļjins 1998 Sporta skola „Spars” 19:53.45
    8 Ruvims Kogans 1999 BJSS "Rīdzene" 19:53.77
    9 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 19:54.13
    10 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 20:06.69
    11 Toms Grīnbergs 1998 BJSS "Rīdzene" 20:32.39
    12 Kristaps – Kristians Ozoliņš 1998 Talsu novada sporta skola 20:33.17
    13 Kristers Frišenfelds 1999 Sporta skola „Spars” 21:08.46
    14 Sandris Kozlovskis 1998 Sporta skola „Spars” 21:10.74
    15 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 21:48.69
    16 Gregors Niss 1999 BJSS "Rīdzene" 22:27.50
    17 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:39.46
    18 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:59.31
    19 Ralfs Jātnieks 1999 Sporta skola „Spars” 23:30.80
    20 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 24:05.08
    21 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 24:06.79
    22 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene/ MSĢ 24:07.63
    23 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 24:08.17
    24 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 24:16.77
    25 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 24:44.24
    26 Egils Milnis 1999 Brocēnu novada BJSS 24:46.75
    27 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 24:51.00
    28 Heino Vāravs 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 26:53.41
    29 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 27:06.40
    30 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 27:07.20
    31 Emīls Kalenda 1998 Sporta skola „Spars” 28:48.31
    32 Valts Vīgerts 1999 Sporta skola „Spars” 28:48.61
    33 Kristers Rutkis 1999 Talsu novada sporta skola 29:33.89
    34 Edgars Šteins 1998 Talsu novada sporta skola 29:36.28
    35 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 30:02.56
    36 Pāvels Pavlovskis 1999 ŪSK Barons 31:02.77

    A grupas vīrieši (1995.g.dz. un vec.), 3 apļi - 7,5 km

    1 Aivis Tints 1987 USK "Attekas sala" 27:50.94
    2 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 28:29.44
    3 Oskars Rikters 1987 MSĢ/SASS 28:40.60
    4 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 28:56.69
    5 Arvis Iļjins 1994 Airēšanas klubs „Venta” 30:33.10
    6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 31:00.03
    7 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novada BJSS 31:11.03
    8 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK Barons 31:15.85
    9 Mārtiņš Burkovskis 1993 Sporta skola „Spars” 32:37.72
    10 Ivo Jēkabsons 1995 Sporta skola „Spars” 32:52.81
    11 Valters Veispals 1995 MSĢ/SASS 33:18.69
    12 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33:39.81
    13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 36:30.60
    14 Ivans Tolstojs 1994 MSĢ/SASS 38:21.81
    15 Roberts Zīmelis

    42:17.53
    16 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 44:00.62

    A grupas sievietes (1995.g.dz. un vec.), 2 apļi - 5 km

    1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:23.25
    2 Marta Kondratova 1995 MSĢ/SASS 24:27.54
    3 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene" 31:05.72

    B grupas juniori (1996.-1997.g.dz.), 3 apļi - 7,5 km

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 28:00.13
    2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 29:56.72
    3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 30:33.03
    4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 30:40.16
    5 Raivo Jēkabsons 1996 Sporta skola „Spars” 31:41.10
    6 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 32:25.47
    7 Hedija Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:43.44
    8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:43.88
    9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 33:10.03
    10 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33:19.25
    11 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 33:41.94
    12 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 34:43.30
    13 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 34:44.53
    14 Raitis Stromanis 1997 Talsu novada sporta skola 34:59.25
    15 Ģirts Jansons 1996 Sporta skola „Spars” 35:41.47
    16 Guntars Kundziņš 1996 Talsu novada sporta skola 36:06.19
    17 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 36:17.53
    18 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 37:06.38
    19 Edvards Likovskis 1997 MSĢ/SASS 37:13.19
    20 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ/SASS 38:18.22
    21 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 40:40.28
    22 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 43:12.50
    23 Linards Sproģis 1997 Brocēnu novada BJSS 44:00.03
    24 Rolands Šakals 1997 Brocēnu novada BJSS 44:00.34

    B grupas juniores (1996.-1997.g.dz.), 2 apļi - 5 km

    1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 21:13.79
    2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 21:34.54
    3 Santa Kupča 1996 BJSS "Rīdzene" 24:42.88
    4 Kristīne Bulačņikova 1997 Sporta skola "Spars" 25:32.63
    5 Luīze Jerohova 1997 MSĢ/SASS 27:10.94

    Sacensību galvenā sekretāre Evija Dārziņa

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija