Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LR čempionāts maratonā

    Jelgava LKF

    Nolikums

    Zemgales rudens maratonam

    Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

    Vieta un laiks.

    Sacensības notiks 2014. gada 4. oktobrī Jelgavā sporta kluba “KC” sporta bāzē Pasta salā N 3 . Sacensību sākums plkst. 12.00.

    Sacensību vadība.

    Sacensības organizē un vada sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un LKF.

    Dalībnieki un programma.

    Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirma šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

    1995.g.dz.un vecāki vīrieši K-1, C-1 2 apļi sievietes K-1 1 aplis

    1996.-97.g.dz juniori K-1, C-1 2 apļi juniores K-1 1 aplis

    1998.-99.g.dz. jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis

    2000.-2003 . zēni K-1, C-1 1 aplis meitenes K-1 1 aplis

    visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes K-1 1 aplis

    Pieteikumi.

    Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu maijaactina@inbox.lv vai maija@kanoe līdz 2. oktobrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 11.00.

    Apbalvošana.

    Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

    Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

    Rezultāti

    C-1 Zēni 2000.-2003.g.dz. 1 aplis

    1 101 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 0:42:22
    2 19 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 0:43:08
    3 162 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:45:26
    4 68 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 0:46:51
    5 67 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 0:47:11
    6 310 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 0:47:39
    7 199 Rokas Tamašauskas 2000 SM „Atžalynas“ 0:48:24
    8 17 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 0:49:27
    9 323 Christopher Robin Antsu 2000 Parnu 0:50:05
    10 161 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:36
    11 110 Paulius Žukauskas 2000 Šauļi 0:52:03
    12 20 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 0:53:47
    13 169 Ivo Šteinerts 2000 Lucavsalas airi 0:54:20
    14 102 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 0:55:13
    15 334 Večeslav Buglak 2002 Visaginas 0:56:37
    16 164 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:57:07
    17 163 Anatolijs Zeinālovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:00:37
    18 311 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1:02:44
    19 18 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 1:03:02
    20 77 Valters Mārtinsons 2003 BJSS Rīdzene 1:15:57
    21 74 Kārlis Mārtinsons 2000 BJSS Rīdzene 1:16:21
    22 69 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS Rīdzene 1:33:16

    72 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS Rīdzene izst.

    200 Eimantas Janulis 2001 SM „Atžalynas“ izst.

    168 Ņikita Bergholcs 2001 Lucavsalas airi nest.

    170 Kristaps Gailums 2000 Lucavsalas airi nest.

    K-1 Zēni 2000.-2003.g.dz. 1 aplis

    1 185 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 0:41:11
    2 393 Mantas Jablonskis 2000 Skuodo 0:41:19
    3 391 Osvaldas Mitkus 2000 Skuodo 0:41:36
    4 390 Julius Petrauskas 2000 Skuodo 0:42:17
    5 59 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 0:42:27
    6 148 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:42:30
    7 142 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:42:32
    8 149 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:42:48
    9 141 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:00
    10 97 Gints Markacičs 2000 Brocēnu BJSS 0:43:15
    11 143 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:28
    12 60 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 0:43:50
    13 150 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:44:23
    14 63 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS Rīdzene 0:44:27
    15 117 Deividas Liukpetris 2000 Lietuva 0:44:30
    16 65 Lukass Nīss 2000 BJSS Rīdzene 0:45:24
    17 354 Reinis Brunevics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:45:32
    18 146 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:45:36
    19 96 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 0:46:30
    20 100 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 0:46:42
    21 145 Nils Šporns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:46:47
    22 151 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:47:04
    23 191 Henrijs Horts 2001 SASS/MSĢ 0:47:08
    24 186 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 0:47:17
    25 175 Aron Faber 2002 SAK Tartu 0:47:24
    26 187 Aleks Šengelija 2001 SASS/MSĢ 0:48:33
    27 64 Arturs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene 0:48:45
    28 144 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:49:34
    29 153 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:49:43
    30 394 Danielius Kuprys 2001 Skuodo 0:50:10
    31 156 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:50:20
    32 147 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:14
    33 155 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:36
    34 152 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:50
    35 196 Ivans Jurinovs 2003 SASS/MSĢ 0:51:52
    36 190 Ričards Matuševičš 2001 SASS/MSĢ 0:54:41
    37 189 GustavsRuģelis 2001 SASS/MSĢ 0:54:51
    38 188 Edijs Bājars 2001 SASS/MSĢ 0:55:36
    39 195 Vladimirs Evharitskis 2002 SASS/MSĢ 0:55:55
    40 192 Marko Kampanella 2002 SASS/MSĢ 0:56:31
    41 157 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:03:41
    42 158 Kristaps Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:03:50
    43 327 Martin Eier 2003 Parnu 1:07:56
    44 193 Valts Lapsiņš 2002 SASS/MSĢ 1:24:22

    98 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS izst.

    99 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS izst.

    K-1 Vīrieši veterāni 1 aplis

    1 330 Sigitas Bulovas 1963 Gargždai 0:38:47
    2 317 Vadimas Čižys 1974 Visaginas 0:40:31
    3 371 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsalas airi 0:40:34
    4 329 Urmas Varm 1955 Pirita Canoe Club 0:42:00
    5 328 Toomas Kvell 1971 Parnu 0:42:01
    6 342 Uldis Semjonovs 1979 Jelgava KC 0:42:29
    7 343 Eugenius Taparauskas 1953 Joniški 0:43:13
    8 113 Edgars Šorecs 1973 Jelgava KC 0:45:35
    9 312 Eduards Juhņevičš 1955 Talsi 0:48:13
    10 340 Andris Veinbergs 1962 Jelgava 0:49:46
    11 336 Ēriks Meiers 1950 Bolderāja 0:50:45
    12 325 Atis Luguzs 1977 Multisports.lv 0:54:14

    K-1 Sievietes veterānes 1 aplis

    1 335 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 0:49:18
    2 118 Aleksandra Čechova 1962 Lietuva 0:50:28
    3 309 Dace Ozola 1966 Jelgava KC 1:08:16
    4 307 Kristīne Šoreca 1974 Jelgava KC 1:08:17






    C-1 Vīrieši veterāni 1 aplis

    1 339 Imants Orna 1954 Liepāja, Attekas sala 0:44:03
    2 341 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 0:44:49
    3 119 Egidijus Šiaučiūnas 1958 Lietuva 0:47:00
    4
    Viktors Moisejenkovs

    0:49:14

    C-1 Sievietes, jaunietes, meitenes 1 aplis

    1 318 Elīna Ēdole 1990 individuāli 0:47:20
    2 87 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 0:52:25
    3 21 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 0:57:59
    4 300 Gabrielė Čerepokaitė 2000 SM „Atžalynas“ 1:00:58
    5 88 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 1:04:55

    86 Roza Haina 1998 BJSS Rīdzene nest.

    K-1 Meitenes 2000.-2003.g.dz. 1 aplis

    1 108 Viktorija Petraviciute 2000 Kaunas 0:43:55
    2 165 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:47:05
    3 326 Marleen Kirsika Braumann 2003 Parnu 0:50:37
    4 80 Justīne Matisone 2001 BJSS Rīdzene 0:50:43
    5 83 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene 0:51:36
    6 324 Piia Liisa Kunnapas 2001 Parnu 0:52:43
    7 79 Reina Rituma 2002 BJSS Rīdzene 0:54:34
    8 167 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:54:39
    9 82 Santa Luīze Tūtāne 2002 BJSS Rīdzene 1:00:22
    10 81 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS Rīdzene 1:02:13
    11 166 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:02:20

    K-1 Juniores 1996.-1997.g.dz. 1 aplis

    1 10 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons/MSĢ 0:40:45
    2 173 Elery Vilja 1996 SAK Tartu 0:43:14
    3 112 Lada Cechova 1997 Lietuva 0:45:20

    K-1 Jaunietes 1998.-1999.g.dz. 1 aplis

    1 321 Anette Baum 1998 Parnu 0:40.47
    2 137 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:41:26
    3 138 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:10
    4 139 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:16
    5 316 Žymantė Prakapavičiūtė 1999 Zarasai 0:45:09
    6 56 Aleksandra Denafa 1999 BJSS Rīdzene 0:45:19
    7 58 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 0:45:21
    8 54 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 0:45:21
    9 136 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:48:46
    10 57 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 0:50:01
    11 322 Karoline Poželaite 1999 Parnu 0:50:10
    12 140 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:48
    13 95 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 0:52:11

    K-1 Sievietes 1995.g.dz. un vec. 1 aplis

    1 30 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 0:41:03
    2 107 Elena Memliukaite 1994 Kaunas 0:42:10
    3 106 Anele Sakalyte 1994 Kaunas 0:42:30

    89 Lāsma Liepa 1988 Antālija nest.

    K-1 Vīrieši 1995.g.dz. un vec. 2 apļi

    1 11 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 1:12:30
    2 176 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 1:12:32
    3 179 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1:12:40
    4 301 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1:15:32
    5 314 Jonas Ragauskas 1976 Visaginas 1:15:58
    6 120 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:17:19
    7 103 Audrius Ceponis 1985 Kaunas 1:18:47
    8 320 Rannar Jantson 1993 Parnu 1:19:55
    9 400 Ervīns Vēveris 1981 Jelgavas KC 1:20:49
    10 178 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 1:22:50
    11 1 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 1:27:36

    172 Peter Paul Panov 1995 SAK Tartu izst.

    395 Allan Aim 1991 Tartu izst.

    K-1 Juniori 1996.-1997.g.dz. 2 apļi

    1 125 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:12:31
    2 124 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:15:24
    3 123 Hedija Vents Brunēvics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:17:23
    4 12 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1:17:44
    5 122 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:18:42
    6 109 Benas Sapatka 1997 Lietuva 1:20:02
    7 31 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 1:22:49
    8 315 Aurimas Pupelis 1996 Zarasai 1:22:50
    9 181 Martiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1:24:00
    10 37 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 1:24:31
    11 32 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 1:28:06
    12 33 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 1:28:31
    13 302 Robers Brālis 1996 Talsu SS 1:28:45
    14 91 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1:28:57
    15 35 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 1:32:12

    330 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas KC izst.

    92 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS izst.

    93 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS izst.

    110 Gvidas Kmiliauskas 1997 Lietuva izst.

    34 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene izst.

    36 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene izst.

    K-1 Jaunieši 1998.-1999.g. dz. 2 apļi

    1 129 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:18:43
    2 48 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 1:18:44
    3 115 Lukas Šakalys 1999 Lietuva 1:18:51
    4 114 Tomas Srivkinas 1999 Lietuva 1:24:01
    5 49 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 1:24:10
    6 40 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 1:24:32
    7 94 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 1:28:47
    8 47 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 1:30:45
    9 46 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 1:32:07
    10 43 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 1:34:13
    11 41 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 1:40:54
    12 184 Nikita Nečajevs 1998 SASS/MSĢ 1:42:06
    13 44 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene 1:42:23
    14 45 Ruvims Kagans 1999 BJSS Rīdzene 1:50:45

    50 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene izst.

    113 Kasparas Dula 1998 Lietuva izst.

    308 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsu SS izst.

    132 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS izst.

    C-1 Vīrieši 1995.g.dz. un vec. 2 apļi

    1 338 Aivis Tints 1987 Liepāja, Attekas sala 1:22:05
    2 25 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene 1:22:31
    3 104 Osvaldas Murza 1995 Kaunas 1:23:03
    4 105 Ignas Cepulis 1994 Kaunas 1:28:44
    5 28 Krišs Jansons 1995 BJSS Rīdzene 1:33:41
    6 29 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 1:42:41
    7 27 Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene 2:07:25

    C-1 Juniori 1996.-1997.g.dz. 2 apļi

    1 304 Guntars Kundziņš 1996 Talsu SS/MSĢ 1:23:18
    2 197 Dominykas Murza 1996 SM „Atžalynas“ 1:24:30
    3 126 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:25:39
    4 305 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu SS/MSĢ 1:26:19
    5 306 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 1:26:28
    6 313 Ģirts Jansons 1996 Ventspils/MSĢ 1:28:02
    7 127 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:30:10
    8 303 Guntis Kundziņš 1996 Talsu SS/MSĢ 1:31:18
    9 39 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 1:31:51
    10 111 Mantas Antanaitis 1996 Lietuva 1:35:26
    11 198 Edgaras Dubeikaitis 1996 SM „Atžalynas“ 1:38:31
    12 38 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene 1:41:16

    C-1 Jaunieši 1998.-1999.g.dz. 2 apļi

    1 331 Mindaugas Talačka 1998 Visaginas 1:27:41
    2 15 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1:28:40
    3 174 Carl Daniel Haidak 1998 SAK Tartu 1:29:19
    4 52 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene 1:32:18
    5 332 Ilja Dovidovskij 1999 Visaginas 1:33:07
    6 16 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1:34:01
    7 134 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:37:58
    8 116 Titas Pužeckas 1999 Lietuva 1:39:16
    9 133 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:40:27
    10 51 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 1:43:00
    11 135 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:45:52
    12 333 Lukas Ragauskas 1999 Visaginas 1:53:57

    1 aplis aptuveni 8 km

    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija