Priecīgus ziemassvētkus

    Priecīgus ziemassvētkus
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Jelgavas kauss maratonā ar pārskrējieniem

    Jelgava LKF/ ŪSB "Barons"

    Rezultāti

    K-1 jaunieši (1998.-2000.g.dz.) 13 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 17 Roberts Altmanis Jelgava BJSS 1:00;39
    2. 31 Māris Cilinskis Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:03;13
    3. 16 Roberts Ernests Levics Jelgava BJSS 1:04;16
    4. 30 Rihards Kraulis Jelgava BJSS 1:04;34
    5. 32 Artūrs Derkusovs Jelgava BJSS 1:06;45
    6. 21 Artjoms Kokarevs SASS/MSĢ 1:08;30
    7. 15 Ansis Aleksandrs Ziemelis Jelgava BJSS 1:09;35
    8. 135 Kristaps Laube Rīdzene 1:11;14
    9. 193 Aleksandrs Saipulajevs Ventspils 1:12;28
    10. 34 Dāvis Deniss Landars Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:13;13
    11. 35 Matīss Niks Vērmanis Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:13;23
    12. 33 Heino Vāravs Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:16;20
    13. 171 Jurijs Avkštoļs Rīdzene 1:17;03
    14. 195 Valts Vīgerts Ventspils 1:17;27
    15. 37 Uvis Arbidāns Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:18;21
    16. 194 Ralfs Jātnieks Ventspils 1:23;19

    C-1 jaunieši (1998.-2000.g.dz.) 13 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 172 Roberts Lagzdiņš Jelgavas BJSS 1:13;00
    2. 178 Matīss Ozols Jelgavas BJSS 1:14;30
    3. 179 Mārtiņš Robežnieks Jelgavas BJSS 1:16;00
    4. 38 Alvis Veldre Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:18;47
    5. 163 Kirils Sokolovs Rīdzene 1:19;05
    6. 47 Arsēnijs Nitijevskis Rīdzene 1:20;17
    7. 43 Silvestrs Valdis Subocs Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:20;53
    8. 197 Kristers Frišenfelds Ventspils 1:23;16
    9. 39 Dmitrijs Grjaznovs Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:24;33
    10. 199 Aleksejs Sabarņa Ventspils 1:26;05
    11. 40 Ginters Kublinskis Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:26;14
    12. 148 Donats Lapato Rīdzene 1:27;00
    13. 198 Marks Aleksejevs Ventspils 1:32;25
    14. 192 Daniils Serins Ventspils 1:45;13
    15. 191 Kristaps Buks Ventspils 2:09;56

    196 Dāvis Iļjins Ventspils izstājās

    K-1 jaunietes (1998.-2000.g.dz.) 11 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 19 Anette Baum Pērnava 59:10;00
    2. 44 Sabīne Cirša Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:01;59
    3. 45 Amanda Krūmiņa Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:02;05
    4. 46 Santa Dreimane Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:02;59
    5. 95 Daiga Liepiņa Jelgavas BJSS 1:03;09
    6. 151 Baiba Petrovska Jelgavas BJSS 1:03;30
    7. 113 Eva Altrofa Rīdzene 1:03;46
    8. 189 Viktorija Ķempele Ventspils 1:03;52
    9. 29 Justīne Andersone Rīdzene 1:04;07
    10. 103 Valērija Makare Jelgavas BJSS 1:10;24
    11. 117 Debora Zemzare Jelgavas BJSS 1:12;56

    190 Linda Krilovska Ventspils izstājās

    C-1 sievietes + juniores+ jaunietes13 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 137 Tatjana Tokareva Rīdzene 1:36;34
    2. 153 Jūlija Gutova Jelgavas BJSS 1:45;05
    3. 136 Jekaterina Horkova Rīdzene 1:50;45

    K-1 juniores (1996.-1997.g.dz.) 13 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 174 Daniela Kondratova Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 1:11;40
    2. 188 Kristīne Bulačņikova Ventspils 1:21;15

    K-1 sievietes (1995.g.dz. un vecākas) 22 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 187 Digna Tuča “Uz viļņa” 1:08;35
    2. 11 Lāsma Liepa Antālija 1:08;56
    3. 165 Madara Aldiņa Rīdzene 1:10;29

    22 Paula Kondratova SASS/MSĢ izstājās

    C-1 vīrieši (1995.g. un vecāki) 22 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1 92 Joosep Karlson Pērnava 1:52;42
    2 183 Dagnis Iļjins Ventspils 1:54;26
    3 93 Andreas Baum Pērnava 1:56;59
    4 185 Mārtiņš Burkovskis Ventspils 1:59;03
    5 14 Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 1:59;51
    6 184 Ivo Jēkabsons Ventspils 2:04;15
    7 164 Viktors Maisejenko Zemgale 2:06;45

    C-1 juniori (1996.-1997.g.dz.) 22 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1 175 Guntars Kundziņš Talsi/MSĢ 1:59;30
    2 12 Kārlis Rušmanis Jelgavas BJSS 2:00;20
    3 176 Arnolds Kudrjavcevs Talsi/MSĢ 2:03;36
    4 118 Boriss Lonskis Jelgavas BJSS 2:06;19
    5 41 Alekss Podenskis Limbažu/Salacgr.n.ss. 2:07;01
    6 48 Rūdolfs Segliņš Limbažu/Salacgr.n.ss. 2:09;14
    7 186 Raivo Jēkabsons Ventspils 2:11;16

    13 Miks Galvanovskis Jelgavas BJSS izstājās

    K-1 vīrieši (1995.g.dz. un vecāki) 22 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 116 Marks Ozolinkevičs Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 1:40;30
    2. 25 Mārtiņš Veispals SASS/MSĢ 1:43;39
    3. 10 Siarhei Yashyn Belarus 1:44;38
    4. 28 Oskars Rikters SASS/MSĢ 1:47;47
    5. 99 Lychev Igor St.Petersburg 1:53;07
    6. 26 Endijs Bikovičs SASS/MSĢ 1:54;32
    7. 180 Rannar Jantson Pērnava 1:55;45
    8. 27 Valters Veispals SASS/MSĢ 1:58;43

    K-1 juniori (1996.-1997.g.dz.) 22 km

    Vieta Sacensību numurs Vārds, Uzvārds Klubs/ sporta skola Rezultāts
    1. 50 Aldis Artūrs Vilde Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:40;36
    2. 18 Rinalds Lasmanis Jelgavas BJSS 1:43;59
    3. 177 Roberts Akmens Talsi/MSĢ 1:47;45
    4. 126 Arturs Kleins Rīdzene 1:51;10
    5. 51 Dāvis Ciršs Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:51;59
    6. 42 Raivis Ozoliņš Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:52;03
    7. 24 Mārtiņš Pumpa SASS/MSĢ 1:53;53
    8. 49 Hedijs Vents Brunēvics Limbažu/Salacgr.n.ss. 1:57;02
    9. 119 Sergejs Fjodorovs Rīdzene 1:57;17
    10. 181 Kristaps Redviņš Ventspils 2:12;04
    11. 127 Dāvis Ciršs Limbažu/Salacgr.n.ss. 2:17;53

    20 Filips Ozolinkevičs Jelgavas BJSS izstājās
    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija