Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
    N O L I K U M S

    Mērķis: Noteikt 2014.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus.

    Vieta un laiks: 22 – 24.08.2014. Limbaži

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums: 22.08. plkst.12.00 distance 1000 m

    23.08. plkst.9.00 distance 200 m

    24.08. plkst.9.00 distance 500 m

    Pārstāvju sanāksme: 22.08. plkst.10.00

    Sacensību programma:

    Vīrieši K-1, K-2, K-4, C-1, C-2, C-4 1000 m

    Sievietes K-1, K-2 1000 m

    Vīrieši K-1, K-2, K-4, 4 x K-1 stafete 200 m

    C-1,C-2, C-4, 4 x C-1 stafete 200 m

    K-1, C-1 veterāni 200 m

    Sievietes K-1, C-1, K-2, 4 x K-1 stafete 200 m

    K-1 veterāni 200 m

    Vīrieši K-1, K-2, K-4, C-1, C-2, C-4 500 m

    Sievietes K-1, K-2, K-4 500 m

    Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

    Stafetes tiek komplektētas no viena kluba sportistiem.

    APBALVOŠANA

    1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

    Pieteikumi un dalībnieku kartiņas

    PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz š.g. 17.augustam līdz pl.16.00 uz e-pasta adresi: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti un veterāni personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži .

    Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija. Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    REZULTĀTI, 1000 m

    K-1 1000m vīr.

    1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 4:13,32 4:00,89 3:43,20
    2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK Barons 4:28,70 4:07,48 3:44,95
    3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 4:09,95 4:04,26 3:47,80
    4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 4:22,17 4:10,23 3:53,74
    5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 4:06,13 4:04,29 3:53,92
    6 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija" 4:09,82 4:02,20 4:00,80
    7 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:10,82 4:02,80 4:01,00
    8 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 4:25,57 4:09,51 4:07,00
    9 Artūrs Āboltiņš 1995 Limb.un S-grīvas NSS 4:16,42 4:08,70 4:13,51
    10 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 4:26,14 4:03,36
    11 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 4:30,64 4:12,20
    12 Jānis Bērziņš 1981 SK "Lucavsalas airi" 4:29,00 4:13,04
    13 Raivis Ozoliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:28,95 4:11,00
    14 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 4:31,23 4:08,32
    15 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:32,39 4:22,92
    16 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:38,39 4:15,83
    17 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 4:25,26 4:14,89
    18 Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons 4:29,19 4:21,04
    19.-21. Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 4:46,82 4:38,29

    Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 5:00,45 4:43,86

    Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 4:35,29 4:21,26
    22.-24. Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 4:45,02 4:40,54

    Adams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 4:53,80 4:45,45

    Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 4:36,20 4:21,54
    25.-27. Egīls Milnis 1999 Brocēnu nov.BJSS 4:55,48 4:53,86

    Ģirts Ločmelis 1989 "Uz Viļņa" 4:41,70 4:45,80

    Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 4:48,36 4:25,17
    28 Roberts Brālis 1996 Talsi 5:02,86

    29.-31. Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 5:01,70


    Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov.BJSS 5:10,60


    Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 5:13,45

    C-1 1000m vīr.

    1 Aivis Tints 1987 Liepāja,SK Attekas sala 4:27,23
    4:11,04
    2 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons 5:10,26 4:30,77 4:14,82
    3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 4:33,74
    4:14,96
    4 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS "Rīdzene" 4:50,23
    4:24,82
    5 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 4:37,67
    4:25,42
    6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 4:39,61 4:30,08 4:28,23
    7 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 5:01,57 4:31,02 4:38,13
    8 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:36,30
    5:03,07
    9 Dagnis Iļjins 1992 Sp.sk. "Spars" 4:36,89
    nest.
    10 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:57,26 4:31,28
    11 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:58,45 4:46,20
    12 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 5:02,30 4:48,33
    13 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 5:01,14 4:49,86
    14 Ģirts Jansons 1996 Sp.sk. "Spars" 5:20,70 4:54,95
    15 Imants Orna 1954 Liepāja, SK Attekas sala 5:18,54 4:59,20
    16 Ralfs Pomilovskis 1995 Sp.sk. "Spars" 5:24,54

    17.-18. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 5:23,54


    Roberts Zimelis 1992 Talsi 5:28,02

    19 Uvis Zemturis 1998 Talsi 5:57,67

    K-1 1000m siev.

    1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ

    4:21,00
    2 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    4:21,07
    3 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    4:34,82
    4 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ

    5:01,70
    5 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ

    5:05,76
    6 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"

    5:17,32
    7 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"

    5:21,39
    8 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ

    5:32,45

    Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS

    nest.

    K-2 1000m vīr.

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS

    3:28,26

    Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ


    2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK Barons

    3:29,16

    Roberts Akmens 1996 Talsi.MSĢ


    3 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"

    3:35,70

    Jānis Andersons 1994 SK "Lucavsalas airi"


    4 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene"

    3:42,67

    Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija"


    5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    3:45,89

    Roberts Ernests Levics 1999



    6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS

    3:56,39

    Artūrs Derkusovs 1999



    7 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS

    3:58,51

    Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS


    8 Dāvis Melnalksnis 1993 Limb.un S-grīvas NSS

    4:08,60

    Edgars Tīklenieks 1994



    9 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"

    4:27,54

    Jurijs Avkštoļs 1999



    C-2 1000m vīr.

    1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons

    3:54,51

    Aivis Tints 1987 Liepāja


    2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS

    4:03,54

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ


    3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ

    4:04,86

    Guntis Kundziņš 1996



    4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS

    4:13,32

    Alekss Podenskis 1997



    5 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars"

    4:16,92

    Raivo Jēkabsons 1996



    6 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"

    4:30,26

    Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ


    7 Uvis Zemturis 1998 Talsi

    4:34,04

    Kristaps Smilgainis 1997



    8 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"

    4:55,76

    Artūrs Belāns 1999



    9 Linards Baumanis 1998 Talsi

    5:01,48

    Roberts Zīmelis 1992



    K-2 1000m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    4:01,36

    Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ


    2 Samanta Ganiņa 1997 Limb.un S-grīvas NSS

    4:20,80

    Sabīne Cirša 1999



    3 Amanda Krūmiņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS

    4:25,76

    Santa Dreimane 1999



    4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    4:27,45

    Daiga Liepiņa 1998



    5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"

    4:27,61

    Santa Kupča 1996



    6 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"

    4:37,20

    Eva Altrofa 1999



    7 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"

    5:23,73

    Marija Prohorova 1998



    * Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    izst.

    Laura Skukauska 1996



    K-4 1000m vīr.

    1 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK Barons

    3:11,02

    Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS



    Filips Ozolinkevičs 1997




    Roberts Akmens 1996



    2 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ

    3:13,73

    Valters Veispals 1995




    Roberts Pumpa 1995




    Oskars Rikters 1977



    3 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC

    3:14,23

    Mārtiņš Upītis 1982




    Ervins Vēveris 1981




    Sergejs Nemņaševs 1988



    4 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS

    3:16,95

    Dāvis Ciršs 1997




    Aldis Artūrs Vilde 1997




    Raivis Ozoliņš 1996



    5 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"

    3:23,92

    Sergejs Fjodorovs 1996




    Arturs Kleins 1997




    Dāvis Pupuriņš 1997



    6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    3:29,42

    Roberts Ernests Levics 1999




    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999




    Rihards Kraulis 1999



    C-4 1000m vīr.

    1 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"

    3:44,48

    Ģirts Jansons 1996




    Ivo Jēkabsons 1995




    Mārtiņš Burkovskis 1993



    2 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS

    3:45,80

    Alekss Podenskis 1997




    Stass Leščinskis 1993 SASS/ BJSS "Rīdzene"



    Dāvids Alijevs 1995



    3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ/ Jelgava

    3:48,04

    Guntis Kundziņš 1996




    Arnolds Kudrjavcevs 1996




    Rahmats Stromanis 1995



    4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS

    3:57,64

    Kārlis Rušmanis 1997




    Miks Galvanovskis 1997




    Artis Vītiņš 1997



    Rezultāti 200m

    K-1 200m vīr.

    1 Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži" 0:39,04 0:39,42 0:37,47
    2 Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS 0:40,20 0:40,08 0:38,28
    3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:40,89 0:39,37 0:39,14
    4 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 0:39,70 0:40,46 0:39,65
    5 Edgars Zablovskis 1991 V-pils sp.sk. "Spars" 0:40,64 0:40,76 0:40,85
    6 Jānis Bērziņš 1981 SK "Lucavsalas airi" 0:41,36 0:40,62 0:41,08
    7 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 0:39,80 0:40,89 0:41,39
    8 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 0:41,70 0:39,86 0:41,82
    9 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 0:42,57 0:40,80 0:46,26
    10 Māris Bergšteins 1983 Limb. un S-grīvas NSS / SK "Limbaži" 0:40,92 0:41,25 0:41,35
    11 Toms Smirnovs 1989 BJSS "Rīdzene" 0:40,19 0:41,32 0:41,59
    12 Antons Adamovičs 1989 SASS/MSĢ 0:40,45 0:41,46 0:41,94
    13 Artūrs Āboltiņš 1995 Limb. un S-grīvas NSS 0:42,02 0:41,97 0:42,06
    14 Andrejs Šimko 1983 Jelgava KC 0:40,10 0:41,27 0:42,33
    15 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 0:40,07 0:41,05 0:43,02
    16 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:42,73 0:42,69 0:43,15
    17 Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:43,04 0:42,24 0:43,99
    18 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:41,60 0:41,64 0:44,40
    19.-21. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,36 0:42,76

    Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 0:42,19 0:42,62

    Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 0:42,10 0:44,01
    22.-24. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,60 0:44,69

    Emīls Ziemelis 1995 Limb. un S-grīvas NSS 0:44,60 0:44,84

    Roberts Brālis 1996 Talsi 0:42,81 0:43,91
    25.-27. Rodžers Matvejevs 1984 Jelgavas KC 0:43,54 0:44,43

    Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 0:43,05 0:43,37

    Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 0:42,64 0:48,37
    28.-29. Dmitrijs Volodjonoks 1997 SASS/MSĢ 0:45,29


    Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons 0:43,70

    30.-32. Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov.BJSS 0:46,13


    Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:46,00


    Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 0:44,20

    33.-35. Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:47,76


    Egīls Milnis 1999 Brocēnu nov.BJSS 0:44,50


    Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 0:43,80

    C-1 200m vīr.

    1 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS "Rīdzene" 0:44,51 0:43,41 0:43,05
    2 Romāns Astapovs 1984 JAK Zemgale 0:45,00 0:44,60 0:43,77
    3 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 0:46,39 0:44,30 0:43,85
    4 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 0:44,64 0:43,40 0:44,01
    5 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars" 0:45,60 0:44,22 0:44,38
    6 Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala 0:44,48 0:44,26 0:45,07
    7 Antons Knesis 1987 ŪSK Barons 0:45,36 0:44,82 0:45,28
    8 Dmitrijs Bogdanovs 1985 SASS/MSĢ 0:45,08 0:44,47 0:45,56
    9 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 0:46,82 0:45,31 0:46,26
    10 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 0:46,36 0:45,66 0:47,21
    11 Aleksandrs Šimko 1986 Jelgava KC 0:47,04 0:47,95 0:48,09
    12 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:46,04 0:46,49 0:48,28
    13 Ģirts Jansons 1996 Sp.sk. "Spars" 0:47,80 0:46,51 0:48,50
    14 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:47,45 0:47,70 0:48,66
    15 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:47,70 0:48,35 0:50,06
    16 Guntis Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 0:48,23 0:47,97 0:50,32
    17 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 0:46,92 0:48,42 0:50,95
    18 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 0:46,74 0:48,20 0:52,87
    19.-21. Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:49,14 0:50,28

    Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:49,70 0:48,60

    Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 0:47,23 0:48,31
    22.-24. Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 0:49,54 0:51,01

    Uvis Zemturis 1998 Talsi 0:49,02 0:50,57

    Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 0:49,36 0:49,29
    25.-27. Roberts Zimelis 1992 Talsi 0:51,11 0:53,97

    Raivo Jēkabsons 1996 Sp.sk. "Spars" 0:49,86 0:51,51

    Oto Dzenis 1988 BJSS "Rīdzene" 0:48,60 nest.
    28 Ralfs Pomilovskis 1995 Sp.sk. "Spars" 0:52,64

    29 Linards Baumanis 1998 Talsi 0:58,42

    K-1 200m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 0:45,29
    0:46,12
    2 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 0:46,08
    0:46,57
    3 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:48,36
    0:46,84
    4 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:45,80
    0:47,17
    5 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:52,26 0:50,84 0:50,88
    6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,82
    0:52,03
    7 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ 0:54,48 0:54,79 0:53,42
    8 Amanda Krūmiņa 1999 Limb. un S-grīvas NSS 0:54,70 0:52,91 0:54,33
    9 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ 0:52,76
    0:56,60
    10 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 0:58,89 0:55,73
    11 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 0:59,39 0:59,11
    12 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 1:03,16 1:03,36

    C-1 200m siev.

    1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"

    1:00,26
    2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    1:13,44
    3 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS

    1:20,47
    * Agnija Bērziņa 1989 Limb. un S-grīvas NSS

    izst.

    K-1 200m vīr. Veterāni

    1 Mārcis Laidiņš 1974 Jelgava KC

    0:45,39
    2 Gundars Tauriņš 1970 SK "Lucavsalas airi"

    0:46,82
    3 Māris Lieģis 1967 SK "Lucavsalas airi"

    0:48,29

    K-2 200m vīr.

    1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS 0:37,75
    0:34,71

    Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ


    2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 0:33,98
    0:35,85

    Roberts Akmens 1996



    3 Krists Straume 1986 Lucavsalas airi 0:34,94
    0:36,06

    Andis Priede 1985



    4 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limb. un S-grīvas NSS 0:37,00
    0:37,98

    Dāvis Ciršs 1997



    5 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 0:39,84 0:38,68 0:38,20

    Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons


    6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:38,73 0:38,05 0:39,34

    Roberts Ernests Levics 1999



    7 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 0:38,53
    0:41,35

    Sergejs Fjodorovs 1996



    8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 0:39,61 0:38,26 0:44,46

    Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ


    * Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 0:35,12
    izst.

    Jānis Andersons 1994 SK "Lucavsalas airi"


    10 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 0:39,05 0:39,35

    Valters Veispals 1990



    11 Edgars Zablovskis 1991 Sp.sk."Spars"/"Uz Viļņa" 0:41,94 0:40,18

    Ģirts Ločmelis 1989



    12 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:39,86 0:41,26

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999



    13 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:42,48 0:41,72

    Artūrs Derkusovs 1999



    14 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:52,61 0:42,98

    Artjoms Apsītis 1997



    15 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,55 0:46,04

    Jurijs Avkštoļs 1999



    C-2 200m vīr.

    1 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 0:43,56
    0:42,08

    Antons Knesis 1987 ŪSK Barons


    2 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 0:41,68
    0:44,16

    Guntis Kundziņš 1996



    3 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:43,29
    0:44,89

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ


    4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:42,95
    0:45,53

    Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ


    5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 0:44,95 0:46,14 0:45,82

    Alekss Podenskis 1997



    6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 0:45,16 0:44,77 0:47,29

    Raivo Jēkabsons 1996



    7 Aleksandrs Šimko 1986 Jelgava KC 0:44,03
    0:47,57

    Dmitrijs Bogdanovs 1985 SASS/MSĢ


    8 Uvis Zemturis 1998 Talsi 0:48,45 0:49,07 1:02,35

    Kristaps Smilgainis 1997



    9 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 0:48,12
    1:16,92

    Artūrs Belāns 1999



    10 Linards Baumanis 1998 Talsi 0:49,15 0:51,23

    Roberts Zīmelis 1992



    K-2 200m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    0:43,38

    Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ


    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    0:44,32

    Laura Skukauska 1996



    3 Samanta Ganiņa 1997 Limb. un S-grīvas NSS

    0:46,42

    Sabīne Cirša 1999



    4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"

    0:48,68

    Santa Kupča 1996



    5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS

    0:50,55

    Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"


    6 Amanda Krūmiņa 1999 Limb. un S-grīvas NSS

    0:50,82

    Santa Dreimane 1999



    7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"

    0:52,15

    Līva Parfenkova 1999



    8 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    0:52,36

    Daiga Liepiņa 1998



    9 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"

    1:08,61

    Marija Prohorova 1998



    K-4 200m vīr.

    1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb. un S-grīvas NSS

    0:31,90

    Dāvis Ciršs 1997




    Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"



    Kaspars Tīklenieks 1993



    2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS

    0:32,79

    Rinalds Lasmanis 1996 ŪSK "Barons"



    Filips Ozolinkevičs 1997 Talsi/MSĢ



    Roberts Akmens 1996



    3 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"

    0:32,86

    Ģirts Alksnis 1994 "Lucavsalas airi"



    Krists Straume 1986




    Andis Priede 1985



    4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC

    0:33,30

    Mārtiņš Upītis 1982




    Ervins Vēveris 1981




    Sergejs Nemņaševs 1988



















    5 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ

    0:34,30

    Roberts Pumpa 1995




    Mārtiņš Pumpa 1996




    Mārtiņš Veispals 1990



    6 Roberts Atmanis 1999 Jelgavas BJSS

    nest.

    Roberts Ernests Levics 1999




    Artūrs Derkusovs 1999




    Rihards Kraulis 1999



    C-4 200m vīr.

    1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/ MSĢ/ Jelg. BJSS

    0:40,78

    Guntis Kundziņš 1996




    Arnolds Kudrjavcevs 1996




    Rahmats Stromanis 1995



    2 Andrejs Šimko 1983 Jelg.KC/ SASS/MSĢ

    0:40,97

    Dmitrijs Bogdanovs 1985




    Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons"



    Oto Dzenis 1988 BJSS "Rīdzene"


    3 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"

    0:41,11

    Ģirts Jansons 1996




    Ivo Jēkabsons 1995




    Mārtiņš Burkovskis 1993



    4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS

    0:41,32

    Alekss Podenskis 1997 SASS



    Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"



    Dāvids Alijevs 1995



    5 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS

    0:50,29

    Kārlis Rušmanis 1997




    Miks Galvanovskis 1997




    Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"


    K-4 200m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    0:39,63

    Madara Aldiņa 1994




    Digna Tuča 1988




    Daniela Kondratova 1997



    2 Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS

    0:41,39

    Samanta Ganiņa 1997




    Amanda Krūmiņa 1999




    Santa Dreimane 1997



    3 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ

    0:43,91

    Marta Kondratova 1995




    Līga Poplavska 1995 Limb. un S-grīvas NSS



    Luīze Jerohova 1997



    4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS/Rīdzene

    0:45,16

    Daiga Liepiņa 1998




    Valērija Makare 1999




    Eva Altrofa 1999



    K-1 4x200m vīr.

    1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS

    2:40,95

    Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"



    Aldis Artūrs Vilde 1997




    Dāvis Ciršs 1997



    2 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"

    2:41,71

    Ģirts Alksnis 1994 "Lucavsalas airi"



    Krists Straume 1986




    Andis Priede 1985



    3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ

    2:48,01

    Oskars Rikters 1977




    Mārtiņš Pumpa 1996




    Roberts Pumpa 1995



    4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC

    2:53,63

    Mārtiņš Upītis 1982




    Ervins Vēveris 1981




    Sergejs Nemņaševs 1988



    5 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS

    2:54,23

    Filips Ozolinkevičs 1997




    Rinalds Lasmanis 1996




    Roberts Atmanis 1999



    6 Toms Smirnovs 1989 BJSS "Rīdzene"

    2:56,01

    Dāvis Veikšāns 1992 "Lucavsalas airi"



    Jānis Bērziņš 1981




    Māris Volbergs 1984



    7 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limb. un S-grīvas NSS

    2:57,53

    Raivis Ozoliņš 1996




    Edgars Tīklenieks 1994




    Artūrs Āboltiņš 1995



    8 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene"

    3:10,24

    Arturs Kleins 1997




    Santis Pupuriņš 1998




    Artjoms Apsītis 1997



    9 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    3:19,54

    Artūrs Derkusovs 1999




    Rihards Kraulis 1999




    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999



    C-1 4x200m vīr.

    1 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS

    3:24,20

    Antons Knesis 1987 ŪSK Barons



    Kārlis Rušmanis 1997




    Miks Galvanovskis 1997



    2 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"

    3:28,61

    Ģirts Jansons 1996




    Ivo Jēkabsons 1995




    Mārtiņš Burkovskis 1993



    3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi

    3:28,69

    Guntis Kundziņš 1996




    Arnolds Kudrjavcevs 1996




    Kristaps Smilgainis 1996



    4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"

    4:02,51

    Miķelis Ežmalis 1990




    Artūrs Belāns 1999




    Arsēnijs Nitijevskis 1999



    K-1 4x200m siev.

    1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"

    3:33,02

    Lāsma Liepa 1988 SK "Lucavsalas airi"



    Laura Skukauska 1996




    Madara Aldiņa 1994



    2 Samanta Ganiņa 1993 Limb. un S-grīvas NSS

    3:45,35

    Sabīne Cirša 1999




    Amanda Krūmiņa 1999




    Santa Dreimane 1999 SASS/MSĢ


    3 Paula Kondratova 1994


    3:47,17

    Daniela Kondratova 1997




    Marta Kondratova 1995




    Luīze Jerohova 1997



    4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"

    4:11,18

    Santa Kupča 1996




    Elvīra Bartuša 1998




    Marija Prohorova 1998



    5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    4:11,66

    Daiga Liepiņa 1998




    Valērija Makare 1999




    Debora Zemzare 1999



    Rezultāti 500m

    K-1 500m vīr.

    1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 1:51,98 1:50,08 1:40,86
    2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK "Barons" 1:53,15 1:53,16 1:44,03
    3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 1:52,48 1:51,51 1:44,35
    4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1:55,72 1:48,70 1:45,26
    5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1:52,89 1:50,12 1:48,50
    6 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 1:55,92 1:52,00 1:49,65
    7 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 2:03,50 1:52,05 1:50,03
    8 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:58,31 1:54,31 1:50,77
    9 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 1:56,25 1:51,96 1:52,51
    10 Jānis Bērziņš 1981 SK "Lucavsalas airi" 1:55,43 2:00,07 1:52,16
    11 Raivis Ozoliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 1:53,94 1:53,84 1:52,36
    12 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 1:57,22 1:59,86 1:53,98
    13 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 1:55,22 1:53,10 1:54,10
    14 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 2:04,08 1:56,83 1:59,56
    15 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 2:02,13 2:02,89 2:00,59
    16 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 2:06,50 2:00,52 2:04,62
    17 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 2:00,61 2:02,10 2:05,25
    18 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:00,25 1:57,84 izst.
    19.-21. Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" 1:59,88 2:01,41

    Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:01,22 1:57,04

    Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 1:52,81 2:06,46
    22.-24. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 2:05,11 2:01,64

    Jānis Liepiņš 1983 ŪSK "Barons" 1:59,24 2:00,13

    Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1:58,07 2:07,65
    25.-27. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 2:03,50 2:10,17

    Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 2:04,79 2:03,35

    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2:03,86 2:02,63
    28.-29. Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 2:11,88


    Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 2:07,48

    30.-32. Egīls Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:19,67


    Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 2:08,13


    Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 2:15,11

    33 Ģirts Ločmelis 1989 "Uz Viļņa" 2:06,65

    C-1 500m vīr.

    1 Gatis Pranks 1986 ŪSK "Barons" 2:06,08
    1:54,59
    2 Aivis Tints 1987 Liepāja,SK Attekas sala 2:02,24
    1:55,96
    3 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 2:15,43 2:04,38 2:00,44
    4 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 2:06,68 2:04,09 2:01,21
    5 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 2:08,92 2:07,94 2:02,03
    6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 2:10,56 2:05,56 2:07,35
    7 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars" 2:17,41 2;07,05 2:09,81
    8 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:05,83
    2:12,35
    9 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 2:09,56 2:07,67 2:15,74
    10.-11. Ģirts Jansons 1996 Sp.sk. "Spars" 2:13,53 2:10,38

    Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:23,88 2:05,79
    12.-13. Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 2:16,97 2:12,94

    Raivo Jēkabsons 1996 Sp.sk. "Spars" 2:16,10 2:19,58
    14.-15. Imants Orna 1954 Liepāja, SK Attekas sala 2:23,09 2:18,26

    Igors Karuzins 1974 Liepāja, SK Attekas sala 2:22,86 2:19,75
    16.-17. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:09,88 2:20,49

    Ralfs Pomilovskis 1995 Sp.sk. "Spars" 2:22,01 2:24,88
    18 Roberts Zimelis 1992 Talsi 2:25,29 2:27,45

    K-1 500m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 2:11,66
    2:00,05
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:08,11
    2:02,15
    3 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 2:06,46
    2:02,57
    4 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:10,73
    2:13,53
    5 Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS 2:19,45 2:20,05 2:16,00
    6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:25,27
    2:20,19
    7 Santa Dreimane 1999 Limb. un S-grīvas NSS 2:25,69
    2:21,77
    8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 2:31,56 2:23,10 2:24,80
    9 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:28,13 2:27,76 2:25,38
    10 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 2:42,49 2:36,85
    * Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS izst.

    K-2 500m vīr.

    1 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 1:47,51
    1:28,71

    Roberts Akmens 1996



    2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb. un S-grīvas NSS 1:39,92
    1:29,59

    Kaspars Tīklenieks 1993



    3 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg. BJSS/ŪSK Barons 1:38,85
    1:30,15

    Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ


    4 Krists Straume
    SK "Lucavsalas airi" 1:40,26
    1:32,71

    Andis Priede 1985



    5 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 1:40,03
    1:33,03

    Jānis Andersons 1994



    6 Valters Veispals 1990 SASS/MSĢ 1:55,83 1:46,12 1:40,90

    Roberts Pumpa 1995



    7 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:50,15 1:47,28 1:41,24

    Roberts Ernests Levics 1999



    8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 1:51,29 1:47,45 1:41.93

    Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ


    9 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limb. un S-grīvas NSS 1:48,34
    1:51,86

    Dāvis Ciršs 1997



    10 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:50,61 1:50,06

    Konstantīns Mihailovs 1997



    11 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:55,57 1:50,63

    Jānis Liepiņš 1983 ŪSK "Barons"


    12 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1:51,89 1:50,75

    Artūrs Derkusovs 1999



    13 Māris Bergšteins 1983 Limb. un S-grīvas NSS 2:02,25 1:53,78

    Emīls Ziemelis 1995



    * Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" izst.


    Sergejs Fjodorovs 1996



    * Dāvis Melnalksnis 1993 Limb. un S-grīvas NSS izst.


    Edgars Tīklenieks 1994



    C-2 500m vīr.

    1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons/Liepāja 1:53,08
    1:43,21

    Aivis Tints 1987



    2 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 2:01,38
    1:48,93

    Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons"


    3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 1:56,79 2:03,07 1:50,04

    Guntis Kundziņš 1996



    4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:56,42
    1:52,08

    Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ


    5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:06,23
    1:54,76

    Miks Galvanovskis 1997



    6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 2:05,25 2:05,22 1:59,11

    Raivo Jēkabsons 1996



    7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1:55,96
    2:05,88

    Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ


    8 Uvis Zemturis 1998 Talsi 2:14,53 2:06,44 2:09,43

    Kristaps Smilgainis 1997



    9 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 2:02,27
    2:09,81

    Alekss Podenskis 1997



    10 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 2:13,83 2:14,94

    Artūrs Belāns 1999



    11 Roberts Zīmelis 1992 Talsi/MSĢ 2:29,67 2:19,92

    Linards Baumanis 1998



    K-2 500m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    1:51,76

    Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ


    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"

    1:51,85

    Laura Skukauska 1996



    3 Samanta Ganiņa 1997 Limb. un S-grīvas NSS

    2:02,63

    Sabīne Cirša 1999



    4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS

    2:04,68

    Daiga Liepiņa 1998



    5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"

    2:05,68

    Santa Kupča 1996



    6 Amanda Krūmiņa 1999 Limb. un S-grīvas NSS

    2:07,75

    Santa Dreimane 1999



    7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"

    2:09,61

    Līva Parfenkova 1999



    8 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS

    2:10,55

    Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"


    9 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"

    2:21,23

    Marija Prohorova 1998



    K-4 500m vīr.

    1 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS

    1:25,55

    Rinalds Lasmanis 1996 ŪSK "Barons"



    Filips Ozolinkevičs 1997 Talsi/MSĢ



    Roberts Akmens 1996



    2 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"

    1:26,07

    Ģirts Alksnis 1994 SK "Lucavsalas airi"



    Krists Straume





    Andis Priede 1985



    3 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC

    1:27,02

    Mārtiņš Upītis 1982




    Ervins Vēveris 1981




    Sergejs Nemņaševs 1988



    4 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb. un S-grīvas NSS

    1:28.61

    Dāvis Ciršs 1997




    Aldis Artūrs Vilde 1997




    Raivis Ozoliņš 1996



    5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS

    1:43,22

    Roberts Ernests Levics 1999




    Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999




    Rihards Kraulis 1999



    * Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ

    DSQ

    Roberts Pumpa 1995




    Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS



    Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS


    C-4 500m vīr.

    1 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"

    1:44,31

    Ģirts Jansons 1996




    Ivo Jēkabsons 1995




    Mārtiņš Burkovskis 1993



    2 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/ MSĢ/ Jelgavas BJSS
    1:45,95

    Guntis Kundziņš 1996




    Arnolds Kudrjavcevs 1996




    Rahmats Stromanis 1995



    3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS

    1:48,63

    Alekss Podenskis 1997




    Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"



    Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ


    4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS

    2:01,82

    Kārlis Rušmanis 1997




    Miks Galvanovskis 1997




    Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"


    K-4 500m siev.

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"

    1:48,51

    Madara Aldiņa 1994




    Digna Tuča 1988




    Daniela Kondratova 1997



    2 Samanta Ganiņa 1993 Limb. un S-grīvas NSS

    1:52,05

    Sabīne Cirša 1999




    Amanda Krūmiņa 1999




    Santa Dreimane 1999



    3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS/Rīdzene

    1:55,21

    Daiga Liepiņa 1998




    Valērija Makare 1999




    Eva Altrofa 1999



    4 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ

    1:59,13

    Marta Kondratova 1995




    Līga Poplavska 1995 Limb. un S-grīvas NSS



    Luīze Jerohova 1997



    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija