Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-III
    NOLIKUMS

    Mērķis: Smaiļošanas un kanoe airēšanas popularizēšana.

    Vieta un laiks: 15.-16.08. 2014. Brocēni

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums: 15.08. plkst.12.00

    16.08. plkst. 10.00

    Pārstāvju sanāksme plkst.10.30

    Dalībnieki un programma:

    Sacensībās piedalās 1995.g.dz. un vecāki sportisti

    Vīrieši K-1 200m, 1000m

    Vīrieši C-1 200m, 1000m

    Sievietes K-1 200m, 1000m

    Sievietes C-1 200m

    Apbalvošana:

    1.-3. vietu ieguvējus apbalvo ar kausiem.

    Pieteikumi:

    Pieteikumi un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz 12.08.pl.16.00 uz e-pastu: canoe@canoe.lv .(nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

    Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

    Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Informācija par naktsmītnēm Brocēnu BJSS .

    Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

    Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    Rezultāti

    LR kauss -III smaiļošanā un kanoe airēšanā
    2014. gada 15. - 16. augustā, Brocēnos

    K-1 1000 m vīrieši

    1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 3:46,11
    3:39,07
    2 Marks Ozolinkevičs 1994 ŪSK Barons/Jelgavas BJSS 3:45,04
    3:42,13
    3 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 3:57,51
    3:43,60
    4 Roberts Akmens 1996 MSĢ/Talsi 3:58,54
    3:46,67
    5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 4:01,36 3:55,92 3:47,42
    6 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 3:58,95
    3:50,23
    7 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:08,45 3:59,86 3:53,76
    8 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 3:58,26
    4:32,53
    9 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 4:00,83 3:57,76 DSQ
    10 Māris Volbergs 1984 Lucavsalas airi 4:05,26 4:03,20
    11 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 4:40,14 4:06,60
    12 Roberts Brālis 1996 MSĢ/Talsi 4:40,26 4:40,64
    13 Daniels Ostapko 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:54,26 4:53,86

    Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS NEST.

    C-1 1000 m vīrieši







    1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons 4:19,02
    4:01,25
    2 Guntars Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 4:21,45
    4:05,64
    3 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils Spars 4:16,60
    4:12,26
    4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 4:21,00
    4:15,48
    5 Guntis Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 4:22,82 4:22,92 4:24,64
    6 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils Spars 4:52,00 4:30,54 4:27,10
    7 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 4:22,82
    4:27,51
    8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:32,20 4:27,58 4:34,80
    9 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene 4:26,23
    4:48,57
    10 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils Spars 4:41,45 4:39,58
    11 Valentīns Lagzdiņš 1975 ZAK Zemgale 4:53,16 4:47,20
    12 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 5:01,73 5:06,00
    13 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils Spars 5:22,92 5:19,04
    14 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 5:31,16 5:28,17
    15 Vsevolods Ļeonovs 1995 BJSS Rīdzene 5:38,13 5:49,61

    Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene NEST.

    K-1 1000 m sievietes

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene

    4:18,26
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene

    4:24,73
    3 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ

    4:55,00
    4 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ

    5:01,95

    Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS

    IZST.

    K-1 200 m vīrieši

    1 Roberts Akmens 1996 MSĢ/Talsi 37,54
    33,51
    2 Mārtiņš Upītis 1982 KC Jelgava 37,29
    34,74
    3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 37,48
    35,14
    4 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 39,32 37,70 35,83
    5 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 45,33 37,36 36,23
    6 Jānis Andersons 1994 BJSS Rīdzene 37,69 37,54 36,64
    7 Jānis Geidāns 1989 KC Jelgava 39,51 38,45 37,48
    8 Marks Ozolinkevičs 1994 ŪSK Barons/Jelgavas BJSS 38,70 38,73 38,04
    9 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 42,67 39,00 38,48
    10 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 39,14 38,32 37,02
    11 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 41,39 43,32 38,48
    12 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 39,57 38,57 38,80
    13 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 40,10 39,86 39,13
    14 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava 42,73 40,16 39,48
    15 Māris Volbergs 1984 Lucavsalas airi 39,76 40,48 40,86
    16 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 41,20 44,82 43,10
    17 Roberts Brālis 1996 MSĢ/Talsi 43,57 44,92 43,86
    18 Daniels Ostapko 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,16 47,36 48,76
    19 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 59,39 54,95
    20 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 38,70 NEST.

    Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS NEST.

    C-1 200 m vīrieši

    1 Romans Astapovs 1984 ZAK Zemgale 43,09
    41,54
    2 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils Spars 42,20
    41,80
    3 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 42,64
    42,00
    4 Guntars Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 43,36 43,48 42,45
    5 Guntis Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 43,33
    44,14
    6 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene 46,86 43,86 44,52
    7 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 44,77
    45,77
    8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 44,64 46,70 47,67
    9 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 43,80
    53,89
    10 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils Spars 46,33 47,48
    11 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils Spars 50,00 49,32
    12 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils Spars 50,67 49,60
    13 Roberts Zimelis 1992 Talsi 48,89 53,67
    14 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 1:03,36 56,20

    Vselovods Leonovs 1995 BJSS Rīdzene NEST.


    Miķelis Ežmalis 1990 BJSS Rīdzene NEST.

    C-1 200 m sievietes

    1 Elīna Ēdole 1990 individuāli

    52,10

    K-1 200 m sievietes

    1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene

    40,64
    2 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene

    43,26
    3 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ

    47,95
    4 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ

    49,20
    5 Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS

    49,42

    GALVENAIS TIESNESIS ILZE BOME
    GALVENAIS SEKRETĀRS MAIJA ACTIŅA

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija