Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    Latvijas Kanoe federācijas k-1 jaunatnes kauss

    15.08. – 16.08.2014 BROCĒNOS

    Noteikt sporta skolu klubu labākos individuālos airētājus.

    Sacensību sākums 2014.gada 15.augustā plkst.12.00

    Pārstāvju sanāksme plkst.11.00

    Sacensību vadība: Sacensības organizē LKF.

    Sacensības notiek saskaņā starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas noteikumiem.

    Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas

    Sacensību dalībnieki:

    A grupa 1997 – 1998.g.dz.

    B grupa 1999 – 2001.g.dz.

    Sacensību programma:

    A grupas jauniešiem K-1; C-1 1000m un 200m

    B grupas zēniem K-1; C-1 1000m un 200m

    A jaunietēm un B grupas meitenēm K-1; C-1 500m un 200m

    VĒRTĒŠANA UN APBALVOŠANA:

    1-3 vietu ieguvējus apbalvo ar medaļām

    Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz š.g.12.augustam plkst.16.00 uz e-pasta canoe@canoe.lv adresi : (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Izdevumus, saistītus ar komandējumu, sedz komandējošā organizācija. Komandas savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Rezultāti

    LKF K-1 Jaunatnes kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā

    2014. gada 15. - 16. augustā, Brocēnos

    K-1 1000 m B zēni 1999.-2001.

    1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:18,51 4:08,51 3:59,11
    2 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 4:20,04 4:07,10 4:03,51
    3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:29,23 4:29,54 4:08,04
    4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:52,26 4:16,00 4:09,64
    5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 4:15,39 4:21,73 4:12,95
    6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:17,73 4:16,64 4:15,11
    7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 4:27,86 4:14,26 4:22,14
    8 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 4:28,73 4:24,00 4:25,77
    9 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 4:33,45 4:22,02 4:33,23
    10 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:26,86 4:34,77 4:26,86
    11 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:31,48 4:27,23 4:30,95
    12 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:47,42 4:31,45 4:31,70
    13 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:43,39 4:36,54 4:33,32
    14 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 4:51,13 4:32,39 4:34,70
    15 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 4:44,66 4:39,45 4:35,16
    16 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 4:38,45 4:33,10 4:35,48
    17 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 4:35,04 4:35,42 5:02,32
    18 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:46,48 4:29,42 IZST.
    19 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 4:41,00 5:00,23 4:45,07
    20 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 4:47,70 4:46,93 4:51,39
    21 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:51,73 4:50,39 4:51,82
    22 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:53,39 4:48,26 4:52,32
    23 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 4:39,73 4:40,54 4:52,60
    24 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 4:38,00 4:40,39 4:53,29
    25 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:50,51 4:49,36 4:56,42
    26 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:00,67 4:54,00 4:57,36
    27 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:58,51 4:54,48 4:57,89
    28/29 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS Rīdzene 5:06,04 4:57,04
    28/29 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene 5:03,54 5:17,00
    30/32 Nils Šporns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:00,82 5:04,67
    30/32 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 5:04,73 4:58,57
    30/32 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:17,29 5:40,83
    33/36 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 4:52,76 4:56,82
    33/36 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 5:02,89 5:06,07
    33/36 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 5:12,86 5:04,60
    33/36 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:28,89 5:57,26
    37/41 Matīss Milzers 2001 Ventspils Spars 5:25,86

    37/41 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:04,02

    37/41 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:16,02

    37/41 Kristers Ruks 1999 Talsi 5:39,02

    37/41 Egils Kalns 2000 KC Jelgava 5:10,29

    42/48 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:27,45

    42/48 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:10,60

    42/48 Daniels Fomins 1999 SASS/MSĢ 5:04,82

    42/48 Toms Blinkens 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:45,60

    42/48 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS Rīdzene 5:18,58

    42/48 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:35,48

    42/48 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 5:22,36

    49/55 Dans Abbasovs 2001 SASS/MSĢ 5:31,32

    49/55 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils Spars 5:21,39

    49/55 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 5:18,29

    49/55 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:46,04

    49/55 Konstantīns Novikovs 2001 SASS/MSĢ 5:47,02

    49/55 Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 5:17,48

    49/55 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 5:29,89

    49/55 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:34,04

    49/55 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 5:34,48

    49/55 Ričards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 5:41,70

    49/55 Miks Upamanis 2001 BJSS Rīdzene 5:56,26

    60 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 5:36,54


    Artūrs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene DSQ


    Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS IZST.


    Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.


    Augusts Kārklītis 1999 BJSS Rīdzene NEST.


    Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS NEST.

    C-1 1000 m B zēni 1999.-2001.

    1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:51,27 5:01,76 4:25,26
    2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 4:37,07 4:47,52 4:37,70
    3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 5:09,89 5:01,04 4:48,80
    4 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 4:56,16 5:04,10 4:50,86
    5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:56,46 4:51,82 4:55,73
    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene 5:01,14 4:59,99 4:57,04
    7 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 5:12,58 5:13,36 5:01,04
    8 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 5:08,23 5:04,39 5:15,64
    9 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Spars 5:17,51 5:16,86 5:38,29
    10 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 5:23,74 5:09,80 5:11,70
    11 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 5:29,51 5:34,48 5:16,20
    12 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 5:42,54 5:23,64 5:17,07
    13 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils Spars 5:16,08 5:37,02 5:27,00
    14 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:31,23 5:26,60 5:27,23
    15 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils Spars 5:30,32 5:32,70 5:28,60
    16 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 5:23,20 5:18,02 5:29,04
    17 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 5:47,65 5:29,07 5:48,16
    18 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 6:06,95 6:02,45 5:57,21
    19 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:46,92 5:57,57 5:57,57
    19/21 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene 5:38,07 5:35,67
    19/21 Kristaps Buks 2000 Ventspils Spars 7:09,95 6:54,86
    22/23 Daniils Serins 2000 Ventspils Spars 6:12,64 6:02,70
    22/23 Jānis Dombrovskis 2000 Talsi 6:48,37 7:03,02
    24 Maikls Smaļko 2001 Ventspils Spars 6:41,14 6:59,07
    25/27 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:04,48 IZST.
    25/27 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 6:13,34 IZST.
    25/27 Krists Znotiņš 2001 Talsi 6:39,02 IZST.
    28 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 7:07,26

    29 Andis Kranciņš 2001 Ventspils Spars 7:03,54


    Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS IZST.


    Ričadrs Zaķis 2001 BJSS Rīdzene NEST.

    K-1 1000 m A jaunieši 1997.-1998.

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:12,07 4:10,61 3:49,92
    2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:21,32 4:14,54 3:55,89
    3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 4:37,04 4:16,51 4:00,49
    4 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 4:24,20 4:19,70 4:02,16
    5 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 4:37,00 4:18,77 4:19,82
    6 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 4:40,67 4:15,11 4:20,45
    7 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils Spars 4:24,33 4:26,82 4:23,92
    8 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 4:28,60 4:26,26 4:24,89
    9 Ādams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 4:38,36 4:27,51 4:41,13
    10 Ronalds Borisovs 1998 Jelgavas BJSS 4:29,23 4:20,02 4:35,20
    11 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 4:36,29 4:30,54 4:38,42
    12 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 4:51,10 4:49,13 4:41,02
    13 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils Spars 4:51,82 4:53,13 4:48,23
    14 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 4:41,00 4:56,95 4:49,02
    15 Nils Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 5:10,98 5:00,39 4:56,10
    16 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 4:50,04 4:27,67 5:04,76
    17 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 5:02,54 5:24,82 5:05,32
    18 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS 4:40,58 4:50,60 5:21,35
    19/20 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 4:53,80 5:02,67
    19/20 Pauls Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 5:13,39 4:59,16
    21/22 Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 5:03,70 5:04,02
    21/22 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 5:10,00 5:23,16
    23 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:15,73 5:22,17
    24/25 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 4:54,39 IZST.
    24/25 Linards Sproģis 1997 Brocēnu BJSS 5:04,13 IZST.

    C-1 1000 m A jaunieši 1997.-1998.

    1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:41,67
    4:18,10
    2 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils Spars 4:28,30
    4:18,54
    3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 4:51,92
    4:18,89
    4 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 4:30,17
    4:33,70
    5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 4:39,11
    4:41,00
    6 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:51,64 4:40,80 4:44,04
    7 Uvis Zemturis 1998 Talsi 4:44,67 4:49,82 4:55,16
    8 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:03,57 4:52,60 5:07,32
    9 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 4:50,39
    5:25,10
    10 Linards Baumanis 1998 Talsi 5:04,07 5:06,89
    11 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene 5:25,11 5:07,29
    12 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 5:43,92 5:32,95
    13 Daneks Ļuļaks 1997 Jelgavas BJSS 5:58,32 6:04,76
    14 Dmitrijs Barsukovs 1997 Jelgavas BJSS 6:11,17 6:15,89

    C-1 500 m B meitenes 1999.-2001.

    1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene

    2:58,57
    2 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS

    3:14,89

    K-1 500 m B meitenes 1999.-2001.

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:21,64
    2:15,86
    2 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:22,02
    2:19,35
    3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:22,86
    2:22,86
    4 Aleksandra Denafa 1999 BJSS Rīdzene 2:28,00 2:26,32 2:24,42
    5 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 2:25,29 2:32,29 2:24,64
    6 Megija Kūle 1999 Ventspils Spars 2:26,20 2:28,23 2:30,20
    7 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 2:33,85 2:28,67 2:31,29
    8 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:32,39 2:25,32 2:36,64
    9 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 2:35,00 2:34,13 2:39,80
    10 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:39,02 2:39,00 2:35,39
    11 Linda Krilovska 1999 Ventspils Spars 2:43,20 2:37,23 2:36,00
    12 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:32,20 2:35,02 2:36,42
    13 Anna Saļņikova 2001 Ventspils Spars 2:36,29 2:42,10 2:38,89
    14 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 2:45,92 2:43,32 2:40,92
    15 Sofija Paune 2001 BJSS Rīdzene 2:37,92 2:35,29 2:42,20
    16 Kitija Gērena 2001 Ventspils Spars 2:41,95 2:43,64 2:43,29
    17 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene 2:50,20 2:48,73 2:53,29
    18 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS Rīdzene 2:52,86 2:51,20 2:57,51
    19 Justīne Matisone 2001 BJSS Rīdzene 3:03,98 3:03,48
    20 Valērija Kleine 2001 BJSS Rīdzene 2:58,82 2:55,48

    K-1 500 m A jaunietes 1997.-1998.

    1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 2:04,57
    2:06,23
    2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:19,57
    2:18,92
    3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:20,02
    2:22,32
    4 Amanda Evelīne Akmene 1997 Talsi 2:24,29
    2:23,51
    5 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 2:22,26
    2:25,23
    6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils Spars 2:26,45
    2:26,82
    7 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 2:30,45 2:28,36 2:27,13
    8 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:32,42 2:32,54 2:33,16
    9 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 2:40,32 2:34,20 2:38,10
    10 Viktroja Ķempele 1998 Ventspils Spars 2:30,70 2:34,42
    11 Laura Reine 1997 Talsi 2:53,20 2:52,80

    C-1 500 m A jaunietes 1997.-1998.

    1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene

    2:45,10

    Roza Haina 1998 BJSS Rīdzene

    IZST.

    K-1 200 m B zēni 1999.-2001.

    1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 41,39 40,73 39,16
    2 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 41,54 42,16 39,36
    3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 43,11 42,45 39,54
    4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 44,36 42,07 41,45
    5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 43,51 43,10 42,04
    6 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 44,89 43,16 42,57
    7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 45,48 44,20 43,23
    8 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 44,02 44,11 43,67
    9 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 46,67 44,33 45,92
    10 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 43,51 45,42 44,23
    11 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 45,33 45,73 44,55
    12 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 47,42 46,82 45,95
    13 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 44,62 46,74 46,49
    14 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 48,20 45,64 46,73
    15 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 45,29 44,51 46,95
    16 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 48,45 47,64 47,25
    17 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 47,42 46,07 47,45
    18 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 47,80 47,39 54,36
    19 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 49,11 48,51 46,64
    20 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,60 48,02 46,86
    21 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 50,92 47,92 47,13
    22 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 49,25 48,39 47,48
    23 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,64 49,36 47,82
    24 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 49,26 49,95 48,76
    25 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS Rīdzene 49,55 50,73 49,89
    26 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 50,32 49,16 51,39
    27 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 49,92 49,89 IZST.
    28/29 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 50,95 51,32
    28/29 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,23 51,51
    30/32 Egils Kalns 2000 KC Jelgava 51,39 52,42
    30/32 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 51,89 51,70
    30/32 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 53,58 52,48
    33/35 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 54,23 55,85
    33/35 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 54,16 56,64
    33/35 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS 50,26 53,29
    36 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS Rīdzene 50,08 IZST.
    37/42 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 54,57

    37/42 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils Spars 57,11

    37/42 Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 57,64

    37/42 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene 53,00

    37/42 Nils Šporns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 53,60

    37/42 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 54,46

    43/49 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 57,89

    43/49 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 58,51

    43/49 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 1:00,20

    43/49 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 56,30

    43/49 Ričards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 58,26

    43/49 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 54,64

    43/49 Kristers Rutks 1999 Talsi 58,89

    50/56 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 1:00,58

    50/56 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:01,20

    50/56 Matīss Milzers 2001 Ventspils Spars 1:00,60

    50/56 Artūrs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene 1:00,51

    50/56 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,51

    50/56 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:04,07

    50/56 Toms Blinkens 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:03,82

    57/60 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:05,26

    57/60 Konstantīns Novikovs 2001 SASS/MSĢ 1:01,39

    57/60 Miks Upamanis 2001 BJSS Rīdzene 1:00,83

    57/60 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,80


    Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.


    Dans Abbasovs 2001 SASS/MSĢ IZST.


    Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS NEST.

    C-1 200 m B zēni 1999.-2001.

    1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 51,16 47,48 46,36
    2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 48,57 51,33 47,13
    3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 53,32 48,60 47,39
    4 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene 51,23 50,36 49,57
    5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 53,00 51,46 51,70
    6 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 56,26 52,45 52,23
    7 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils Spars 54,42 53,95 52,70
    8 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 54,57 52,13 53,10
    9 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 54,95 52,58 IZST.
    10 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,86 52,48 52,64
    11 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Spars 55,48 1:01,00 53,42
    12 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 56,26 54,80 55,80
    13 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 59,00 59,26 56,51
    14 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 58,48 1:00,14 57,36
    15 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 1:03,10 1:01,00 58,54
    16 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:02,10 57,02 59,23
    17 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 1:00,29 59,26 1:00,08
    18 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:02,10 59,73 1:02,26
    19/21 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:01,29 1:01,46
    19/21 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils Spars 57,36 1:01,42
    19/21 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene 1:03,82 1:02,16
    22/24 Maikls Smaļko 2001 Ventspils Spars 1:05,36 1:10,51
    22/24 Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS 1:07,04 1:03,89
    22/24 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 1:05,36 1:03,26
    25/27 Daniils Serins 2000 Ventspils Spars 1:11,02 1:12,07
    25/27 Kristaps Buks 2000 Ventspils Spars 1:11,07 1:13,86
    25/27 Krists Znotiņš 2001 Talsi 1:15,26 1:12,26
    28/29 Andis Kranciņš 2001 Ventspils Spars 1:16,89

    28/29 Jānis Dombrovskis 2000 Talsi 1:15,48

    30 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 1:22,02

    C-1 200 m meitenes

    1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene

    1:07,39
    2 Julija Gutova 1999 Jelgavas BJSS

    1:11,36

    K-1 200 m B meitenes 1999.-2001.

    1 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 49,20
    46,57
    2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,39
    47,07
    3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,36 52,70 50,04
    4 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,61
    50,54
    5 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 55,20 55,39 50,86
    6 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 53,45 54,73 51,20
    7 Megija Kūle 1999 Ventspils Spars 57,07 52,80 52,60
    8 Aleksandra Denafa 1999 BJSS Rīdzene 54,86 54,39 53,51
    9 Linda Krilovska 1999 Ventspils Spars 1:03,80 56,17 56,10
    10 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 55,73 56,80 54,20
    11 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 56,42 59,54 55,14
    12 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,39 59,51 57,42
    13 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 1:01,89 1:00,42 57,70
    14 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene 1:03,82 1:02,80 59,95
    15 Sofija Paune 2001 BJSS Rīdzene 1:01,57 1:00,42 1:02,54
    16 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS Rīdzene 1:04,83 1:08,20 1:03,80
    17 Justīne Matisone 2001 BJSS Rīdzene 1:10,20 1:11,10 1:07,17
    18 Valērija Kleine 2001 BJSS Rīdzene 1:11,42 1:15,95
    19 Kitija Gērena 2001 Ventspils Spars 1:04,51 IZST.

    Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS IZST.


    Anna Saļņikova 2001 Ventspils Spars IZST.

    K-1 200 m A jaunieši 1997.-1998.

    1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 40,60
    36,02
    2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 43,02
    36,70
    3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 40,13
    37,61
    4 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 43,46 40,33 39,36
    5 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 48,70 41,48 40,34
    6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 44,04 42,20 40,55
    7 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 42,45 41,51 41,17
    8 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 46,86 40,42 41,58
    9 Ronalds Borisovs 1998 Jelgavas BJSS 45,80 43,02 44,80
    10 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 43,48 42,29 42,86
    11 Ādams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 46,17 43,42 44,00
    12 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 44,54 43,76 44,23
    13 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS 49,57 45,42 44,80
    14 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils Spars 45,62 44,26 45,20
    15 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 46,76 45,32 45,76
    16 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 47,36 45,95 46,16
    17 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 49,89 49,60 49,51
    18 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils Spars 50,54 48,57 49,70
    19 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 52,95 51,86
    20/21 Linards Sproģis 1997 Brocēnu BJSS 51,86 52,29
    20/21 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,70 52,86
    22/24 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 55,33

    22/24 Pauls Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 49,60

    22/24 Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 55,39

    25/26 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 50,45

    25/26 Nils Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 56,23

    C-1 200 m A jaunieši 1997.-1998.

    1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils Spars 44,07
    42,76
    2 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 46,16
    44,39
    3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 45,89
    44,60
    4 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 46,73
    44,92
    5 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 46,54
    45,13
    6 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 47,48
    46,07
    7 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 52,82 47,86 47,02
    8 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 53,23 50,33 51,60
    9 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene 54,10 51,70 52,29
    10 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 57,43 54,23
    11 Linards Baumanis 1998 Talsi 54,26 58,42
    12 Uvis Zemturis 1998 Talsi 55,23 58,86
    13 Dmitrijs Barsukovs 1997 Jelgavas BJSS 1:05,26 1:00,54
    14 Daneks Ļuļaks 1997 Jelgavas BJSS 1:07,57 1:03,51

    K-1 200 m A jaunietes 1997.-1998.

    1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 46,80
    44,82
    2 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 52,31
    48,60
    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 51,85
    50,07
    4 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 55,02 53,36 51,32
    5 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 54,02
    51,60
    6 Amanda Evelīne Akmene 1997 Talsi 53,92
    51,89
    7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils Spars 56,64 55,92 53,32
    8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 55,80
    54,89
    9 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 59,26 59,23 56,07
    10 Laura Reine 1997 Talsi 1:14,64 1:04,61
    11 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils Spars 57,29 NEST.

    C-1 200 m jaunietes

    1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene

    59,10
    2 Roza Haina 1998 BJSS Rīdzene

    1:16,82

    GALVENAIS TIESNESIS ILZE BOME
    GALVENAIS SEKRETĀRS MAIJA ACTIŅA

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija