Lucavsalas Open 2017

    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Lucavsalas Open 2017
    Citas galerijas
    Aktualitāte

    SKOLĒNU SPORTA SPĒLES
    NOLIKUMS

    Mērķis: Noteikt sporta skolu, klubu un citu sporta organizāciju 2014.gada labākās jaunatnes komandas un individuālos uzvarētājus smaiļošanā un kanoe airēšanā.

    Vieta un laiks: 04.07 – 05.07.2014. Brocēni

    Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

    Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

    Sacensību sākums:

    04.07. plkst.12.00

    05.07. plkst.10.00

    Pārstāvju sanāksme 04.07.plkst. 10.30

    Dalībnieki un programma:

    A grupa – 1998 - 1999.g.dz.

    B grupa – 2000 - 2002.g.dz.

    Komandas sastāvā katrā vecuma grupā 4 meitenes - smaiļotājas, 4 smaiļotāji un 4 kanoe airētāji un meitenes - kanoistes (punktus nedod, bet apbalvo).

    A gr. meitenēm

    K-1 un K-2 200m un 500m / ieskaitē 2 laivas katrā distancē/

    K-1 4x 200m stafete

    C-1 200m meitenēm

    A gr. zēniem

    K-1, K-2, C-1, C-2 200m un 500m /ieskaitē 2 laivas katrā distancē/

    K-1 4x 200m un C-1 4x 200m stafetes

    B gr. meitenēm un zēniem

    K-1, C-1 200m; K-2, C-2 500m / ieskaitē 2 laivas katra distancē/

    K-1, C-1 4x 200m stafete

    C-1 200m meitenēm

    K-1, C-1,K-1 2000m var startēt visas laivas

    Komandu vērtējums

    1.v. – 17p. 5.v. – 12p. 9.v. – 8p. 13.v. – 4p.

    2.v. – 15p. 6.v. – 11p. 10.v. – 7p. 14.v. – 3p.

    3.v. – 14p. 7.v. – 10p. 11.v. – 6p. 15.v. – 2p.

    4.v. – 13p. 8.v. – 9p. 12.v. – 5p. 16.v. – 1p.

    Punktus dod pirmās 16 laivas komandu vērtējumā.

    Pieteikumi un dalībnieku kartiņas nosūtīt LKF līdz š. g.01.07 pl.16.00 elektroniski uz e-pastu: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

    Izdevumus, saistītus ar piedalīšanos sacensībās, sedz komandējošā organizācija. Informācija par naktsmītnēm Brocēnu novada BJSS .

    Komandas savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

    Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

    Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

    Rezultāti

    K-1 500m A zēni

    1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 1. 2:03,36 2:03,99 1:51,00 17
    2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 1:56,57 2:04,48 1:51,83 15
    3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:06,54 1:54,57 1:52,13 14
    4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:06,17 2:04,89 1:55,92 13
    5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2. 1:58,13 2:04,80 1:58,51 12
    6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:08,30 2:01,80 2:00,92 11
    7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:03,39 2:04,67 2:04,80 10
    8 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 2. 2:03,77 2:06,30 2:05,36 9
    9 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:12,36 2:05,80 2:06,29 8
    10 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 2:12,42 2:07,83 2:06,92 7
    11 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 2:06,10 2:08,26 2:07,64 6
    12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:26,17 2:09,73 2:11,82 5
    13 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:33,80 2:13,70 2:12,83 4
    14 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:21,04 2:20,08 2:17,32 3
    15 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 3. 2:21,57 2:17,26 2:17,73 2
    16 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 3. 2:22,29 2:18,58 2:18,26 1
    17 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3. 2:19,61 2:22,20 2:19,39
    18 Daniels Fomins 1999 SASS/MSĢ 1. 2:29,48 2:28,39 2:36,57
    19/21 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 2:29,61 2:34,51

    19/21 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 2:42,67 2:39,74

    19/21 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 1. 2:18,02 2:18,08

    22/23 Augusts Kārklītis 1999 BJSS "Rīdzene" 5. 2:58,36 2:52,02

    22/23 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 2:36,60 2:39,07

    24/25 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 2:57,61 2:52,54

    24/25 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:43,20 2:44,57


    Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4. IZST.



    Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 6. IZST.



    Juris Sūrums 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. IZST.



    Gusts Znots-Znotiņš 1999 Talsi NEST.


    C-1 500 m A zēni

    1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:11,39
    2:00,67 17
    2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:15,10
    2:08,60 15
    3 Linards Baumanis 1998 Talsi 2:42,80 2:25,42 2:21,92 14
    4 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 2:26,51
    2:22,73 13
    5 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:28,00
    2:23,16 12
    6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 2:29,60 2:26,20 2:28,57 11
    7 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:32,00
    2:36,82 10
    8 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 2:43,48 2:41,45 2:40,54 9
    9 Edgars Šteins 1998 Talsi 2:34,26
    2:41,57 8
    10 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:45,95 2:49,00
    7
    11 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:51,16 2:58,80
    6
    12 Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS 2. 3:12,57 3:09,17
    5
    13 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2. 3:36,42 3:24,51
    4

    Arturs Karaņevskis 1998 SK Attekas sala DSQ


    K-1 500m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:18,17
    2:07,00 17
    2 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:20,51
    2:14,26 15
    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1. 2:23,38
    2:19,95 14
    4 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:25,80
    2:24,32 13
    5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:32,00 2:27,32 2:28,51 12
    6 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:33,14 2:31,02 2:31,64 11
    7 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1. 2;32,74 2:30,49 2:34,92 10
    8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 1. 2:30,23
    2:37,10 9
    9 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 2:24,57
    IZST.
    10 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:36,51 2:33,07
    7
    11 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 1. 2:44,14 2:37,73
    6
    12 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:42,23 2:37,92
    5
    13 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 2. 2:41,89 2:38,23
    4
    14 Ieva Drulle 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 2:51,23 2:51,92
    3

    K-2 500 m B zēni

    1 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:08,64
    2:01,32 17

    Matīss Niks Vērmanis 2000




    2 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1. 2:03,30
    2:02,16 15

    Gints Markavičs 2000




    3 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1. 2:04,23 2:11,48 2:02,73 14

    Kristofers Lamberts 2000




    4 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 2:07,03
    2:03,07 13

    Lukass Nīss 2000




    5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 2:10,76 2:07,64 2:06,86 12

    Reinis Jānids Brunēvics 2002




    6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:23,16 2:11,67 2:12,95 11

    Nauris Tomsons 2001




    7 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 2:15,82 2:13,46 2:16,20 10

    Arvis Pauliņš 2001




    8 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 2:32,95 2:20,36 2:23,64 9

    Kristers Deivids Skudriņš 2001




    9 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1. 2:24,42 2:22,42 2:25,92 8

    Jānis Kļaviņš 2000




    10 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 2:22,00 2:27,32 2:16,00 7

    Ansatolijs Zeinalovs 2002




    11 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 2:24,89 2:20,76 2:16,51 6

    Viesturs Lauva 2000




    12 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1. 2:29,23 2:32,64 2:21,32 5

    Jēkabs Kalenda 2002




    13 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 1. 2:30,60 2:34,04 2:21,57 4

    Daņila Šakurovs 2001




    14 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 3. 2:49,76 2:31,32 2:31,00 3

    Dāvis Bisenieks 2000




    15 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:31,79 2:26,00 2:32,48 2

    Edvards Jānis Zaķis 2000




    16 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:50,26 2:33,82 2:39,76 1

    Ralfs Kariņš 2002




    17 Marko Kompanella 2001 SASS/MSĢ 1. 2:48,86 2:45,23 2:52,64

    Vladimirs Jevharitskis 2001




    18 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2. 2:52,82 2:50,70 DSQ

    Rihards Rikters 2002




    19 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 3. 2:53,10 2:58,57


    Pēteris Šlosbergs 2002




    20 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS 1. 2:15,23 NEST.


    Helmuts Zīle 2000





    Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2. DSQ



    Artūrs Skrebels 2001




    C-2 500 m B zēni

    1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1. 2:15,57
    2:10,15 17

    Mārtiņš Grundmanis 2000




    2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 2:21,00
    2:13,67 15

    Donats Lapato 2000




    3 Arnis Stromanis 2000 Talsi 2:18,89
    2:18,29 14

    Rinalds Ozolnieks 2000




    4 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:21,89
    2:22,73 13

    Silvestrs Valdis Subocs 2000




    5 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1. 2:25,07
    2:24,18 12

    Jurijs Ševcovs 2002




    6 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS "Spars" 1. 2:22,29
    2:49,42 11

    Aleksejs Sabarņa 2000




    7 Krists Znotiņš 2001 Talsi 2:59,13
    2:50,64 10

    Davis Kudrjavcevs 2000




    8 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 2. 3:22,95
    3:03,13 9

    Eduards Kāpostiņš 2001





    Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1. DSQ



    Ričards Zaķis 2001





    Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgavas BJSS 1. DSQ



    Kristians Praņevskis 2001




    K-2 500 m A zēni

    1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 1:52,25
    1:45,20 17

    Roberts Ernests Levics 1999




    2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 1:50,20
    1:46,60 15

    Santis Pupuriņš 1998




    3 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1. 1:52,08
    1:17,39 14

    Artūrs Derkusovs 1999




    4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:54,20
    1:49,42 13

    Heino Vāravs 1999




    5 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 1:56,32
    1:55,49 12

    Sergejs Nikonovs 1999




    6 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 1:58,39 2:04,54 2:01,73 11

    Aleksandrs Saipulajevs 1998




    7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 1:56,57
    2:06,60 10

    Sandris Kozlovskis 1998




    8 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 2:13,13 2:10,13 2:17,70 9

    Guntis Rubīns 1998




    9 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:11,14 2:05,73 2:23,13 8

    Tomass Kovaļenko 1999




    10 Pauls Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 2:15,76 2:15,17
    7

    Artis Ķirķis 1998




    11 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 1. 2:15,39 2:16,51
    6

    Ričards Sproģis 1999




    12 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 2:18,20 2:16,73
    5

    Aleksandrs Jevsejevs 1999




    13 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 2:21,64 2:20,04
    4

    Daniels Fomins 1999




    14 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:21,86 2:22,45
    3

    Vasilijs Galkins 1998




    15 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 2:22,30 2:24,32
    2

    Kristers Rutks 1999




    16 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:23,02

    1

    Gregors Nīss 1999




    17 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 2:39,30



    Ruvims Kagans 1999




    K-2 500 m B meitenes

    1 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    2:21,29 17

    Anna Saļņikova 2001




    2 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 1.

    2:23,20 15

    Vika Altrofa 2002




    3 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    2:30,48 14

    Sofija Paune 2001




    4 Elīza Budava 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    2:37,20 13

    Marta Cepurīte 2002




    5 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    2:37,95 12

    Justīne Matisone 2001




    6 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 1.

    2:38,23 11

    Katrīna Smiltniece 2002




    7 Laura Dārziņa 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    2:42,80 10

    Monta Dreimane 2001




    8 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2.

    2:45,51 9

    Rasma Ģertrūde Cielava 2001




    9 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    2:52,36 8

    Kristīne Poļaka 2002




    C-2 500 m A zēni

    1 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    2:15,54 17

    Arsēnijs Nitijevskis 1999




    2 Edgars Šteins 1998 Talsi

    2:19,51 15

    Linards Baumanis 1998




    3 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    2:24,13 14

    Dmitrijs Grjaznovs 1999




    4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1.

    2:26,04 13

    Ruslans Muiziniks 1999




    5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1.

    2:27,13 12

    Ralfs Naumovs 1999




    6 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1.

    2:31,51 11

    Igors Miļuhins 2000




    K-2 500m A meitenes

    1 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    2:03,20 17

    Sabīne Cirša 1999




    2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1.

    2:06,92 15

    Baiba Petrovska 1998




    3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    2:08,89 14

    Sandija Megi 1999




    4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    2:10,73 13

    Justīne Andersone 1998




    5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    2:12,32 12

    Marija Prohorova 1998




    6 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1.

    2:20,26 11

    Linda Krilovska 1999




    7 Megija Kūle 1999 Ventspils SS "Spars" 1.

    2:29,51 10

    Emīlija Alise Šefanovska 1998





    Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1.

    IZST.

    Debora Zemzare 1999




    K-1 2000 m B zēni

    1 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 1.

    9:23,13 17
    2 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    9:25,16 15
    3 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    9:31,27 14
    4 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    9:41,51 13
    5 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 1.

    9:46,35 12
    6 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    9:49,39 11
    7 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    9:56,76 10
    8 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1.

    10:00,33 9
    9 Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    10:04,16 8
    10 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 1.

    10:05,76 7
    11 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.

    10:12,64 6
    12 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.

    10:13,35 5
    13 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.

    10:31,35 4
    14 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS 1.

    10:42,29 3
    15 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    10:42,67 2
    16 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 2.

    10:50,02 1
    17 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1.

    10:52,92
    18 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.

    10:53,92
    19 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1.

    11:05,92
    20 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.

    11:13,26
    21 Edvards Jānis Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.

    11:29,86
    22 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.

    11:33,80
    23 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1.

    11:37,42
    24 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2.

    11:40,82
    25 Egils Kalns 2000 Jelgava KC

    11:42,04
    26 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 1.

    11:42,51
    27 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.

    11:48,32
    28 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 1.

    11:53,02
    29 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2.

    11:56,16
    30 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    12:06,39
    31 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 1.

    12:15,64
    32 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.

    12:21,36
    33 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils SS "Spars" 1.

    12:27,92
    34 Ivo Veinbergs 2001 Talsi

    12:40,12
    35 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    12:48,16
    36 Marko Kompanella 2001 SASS/MSĢ 1.

    12:59,13
    37 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.

    12:59,39
    38 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.

    13:06,45
    39 Artjoms Fomins 2002 SASS/MSĢ 2.

    13:09,10
    40 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 3.

    13:10,76
    41 Rihards Rikters 2002 BJSS "Rīdzene" 2.

    13:14,20
    42 Gustavs Ruģelis 2001 SASS/MSĢ 1.

    13:25,82
    43 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 3.

    13:26,95
    44 Vladimirs Jevharitskis 2001 SASS/MSĢ 1.

    13:52,25
    45 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 3.

    14:31,42

    Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.

    DSQ

    Markuss Jonatāns 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.

    DSQ

    Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.

    DSQ

    Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.

    DSQ

    Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.

    IZST.

    Viesturs Lauva 2000 Ventspils SS "Spars" 1.

    IZST.

    Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 3.

    IZST.

    Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 4.

    IZST.

    C-1 2000 m B zēni

    1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1.

    9:46,23 17
    2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi

    10:10,25 15
    3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    10:22,09 14
    4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    10:26,29 13
    5 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1.

    11:14,78 12
    6 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 1.

    11:43,02 11
    7 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    11:50,60 10
    8 Arnis Stromanis 2000 Talsi

    11:56,67 9
    9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 1.

    11:59,49 8
    10 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    12:27,67 7
    11 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS "Spars" 1.

    12:53,92 6
    12 Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 1.

    13:34,43 5
    13 Davis Kudrjavcevs 2000 Talsi

    14:05,42 4
    14 Krists Znotiņš 2001 Talsi

    14:23,51 3
    15 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 2.

    14:33,01 2
    16 Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgavas BJSS 1.

    15:40,13 1
    17 Maikls Smaļko 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    15:40,28
    18 Daniils Serins 2000 Ventspils SS "Spars" 1.

    16:24,51
    19 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    16:30,92
    20 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    17:45,01
    21 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 2.

    18:12,12
    22 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3.

    18:47,51

    Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS "Spars" 1.

    DSQ

    Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 1.

    IZST.

    Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    IZST.

    Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2.

    IZST.

    Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1.

    IZST.

    K-1 2000 m B meitenes

    1 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    10:31,26 17
    2 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    10:54,64 15
    3 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    10:55,20 14
    4 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 1.

    10:57,20 13
    5 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    10:58,10 12
    6 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 1.

    11:20,20 11
    7 Vika Altrofa 2002 BJSS "Rīdzene" 1.

    11:35,20 10
    8 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    11:57,07 9
    9 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    12:02,02 8
    10 Marta Cepurīte 2002 Ventspils SS "Spars" 1.

    12:02,39 7
    11 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2.

    12:11,02 6
    12 Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS "Rīdzene" 3.

    12:27,76 5
    13 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    12:29,42 4
    14 Elīza Budava 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    12:44,86 3
    15 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 1.

    12:51,29 2
    16 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 1.

    13:07,20 1
    17 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    13:25,06
    18 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    13:34,42
    19 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 3.

    14:29,54
    20 Laura Dārziņa 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    14:55,07
    21 Sofija Praņevska 2002 Jelgavas BJSS 2.

    15:05,05

    K-1 200m B zēni

    1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1. 49,86 47,20 45,54 17
    2 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 52,42 52,17 46,16 15
    3 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 56,83 47,26 46,45 14
    4 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 1. 55,92 47,92 46,67 13
    5 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1. 49,74 49,92 47,95 12
    6 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 1. 51,54 48,16 48,20 11
    7 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 54,79 55,78 53,29 10
    8 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 55,02 56,76 57,16 9
    9 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2. 57,20 57,54 58,86 8
    10 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 1:01,61 48:89 48,38 7
    11 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 50,92 51,20 51,60 6
    12 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 59,51 58,86 56,67 5
    13 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 59,26 1:00,57 59,00 4
    14 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 1:03,42 1:00,04 59,86 3
    15 Ivo Veinbergs 2001 Talsi 1:03,45 1:02,39 1:00,16 2
    16 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1. 59,73 58,73 1:00,48 1
    17 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5. 1:00,54 1:01,20 1:02,20
    18 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 1:03,67 51,20 1:02,45
    19/21 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 3. 1:06,23 1:04,00

    19/21 Edvards Jānis Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 1:01,30 1:02,45

    19/21 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5. 1:03,82 1:02,83

    22/24 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1. 1:00,45 1:04,61

    22/24 Gustavs Ruģelis 2001 SASS/MSĢ 1. 1:09,16 1:08,10

    22/24 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2. 1:03,74 1:05,86

    25/27 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 1. 1:01,61 1:05,26

    25/27 Artjoms Fomins 2002 SASS/MSĢ 2. 1:10,36 1:11,23

    25/27 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 4. 1:09,57 1:07,92

    28 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 3. 1:10,73



    Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 2. NEST.


    C-1 200 m B zēni

    1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1. 50,16
    48,30 17
    2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 49,48
    50,29 15
    3 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 52,76
    53,86 14
    4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 56,92
    54,70 13
    5 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS "Spars" 1. 59,49
    59,10 12
    6 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS "Spars" 1. 1:02,67 1:01,04 1:00,80 11
    7 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 1. 1:04,29 1:00,26 1:02,16 10
    8 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1. 1:02,82 59,86 1:02,60 9
    9 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 1:01,67 1:01,67 1:05,80 8
    10 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:04,80 1:01,64
    7
    11 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 1. 1:03,82 1:03,26
    6
    12 Arnis Stromanis 2000 Talsi 1:10,32 1:05,07
    5
    13 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 2. 1:18,80 1:16,10
    4
    14 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 2. 1:25,41 1:25,57
    3
    15 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3. 1:43,02 NEST.

    16 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 2. 1:59,73

    1

    Antons Bulgakovs 2000 BJSS "Rīdzene" 3. DSQ


    K-1 200m B meitenes

    1 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 58,39
    56,95 17
    2 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 59,45
    59,70 15
    3 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:01,10
    1:00,04 14
    4 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 59,86
    1:01,02 13
    5 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 1. 1:01,32
    1:02,32 12
    6 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 2. 1:05,20 1:03,82 1:05,80 11
    7 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2. 1:04,92
    1:07,16 10
    8 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 1. 1:08,77 1:09,54 1:11,00 9
    9 Elza Elena Lavčinovska 2002 BJSS "Rīdzene" 3. 1:09,80 1:09,20 1:13,29 8
    10 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 1. 1:08,39 1:11,67
    7
    11 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 3. 1:17,32 1:12,26
    6
    12 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:14,17 1:15,32
    5
    13 Sofija Praņevska 2002 Jelgavas BJSS 2. 1:24,95 1:24,89
    4

    K-1 200m A zēni

    1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 44,16 41,48 40,23 17
    2 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 1. 43,02 44,67 40,80 15
    3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 44,38 42,82 42,02 14
    4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 45,32 42,10 42,36 13
    5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1. 48,48 44,02 44,76 12
    6 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 48,54 44,55 45,57 11
    7 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 48,29 45,02 45,82 10
    8 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 46,60 46,80 46,45 9
    9 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 46,13 45,51 46,73 8
    10 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2. 45,73 45,42 44,54 7
    11 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 52,92 46,51 45,51 6
    12 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 2. 52,36 45,51 46,80 5
    13 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 3. 56,29 51,13 47,55 4
    14 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 48,23 48,89 49,36 3
    15 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 50,77 50,45 49,60 2
    16 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3. 51,92 52,86 52,13 1
    17 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 3. 52,45 51,32 52,49
    18 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 53,57 52,04 52,86
    19/21 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 1:00,02 55,07

    19/21 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4. 55,29 57,13

    19/21 Daniels Fomins 1999 SASS/MSĢ 1. 1:08,26 53,54

    22/24 Juris Sūrums 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 58,89 57,10

    22/24 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 1:00,30 1:01,20

    22/24 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 1:09,74 1:08,54

    25/26 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 1:01,54 1:00,13

    25/26 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 1:06,16 1:04,39


    Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 1. NEST.



    Atis Sončiks 1998 BJSS "Rīdzene" 5. NEST.


    C-1 200 m A zēni

    1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 47,00
    43,32 17
    2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1. 49,02
    49,73 15
    3 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 51,92
    52,02 14
    4 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 55,13
    53,39 13
    5 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1. 56,39 56,49 54,73 12
    6 Arturs Karaņevskis 1998 SK Attekas sala 55,10 56,07 55:10 11
    7 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 54,78
    56,29 10
    8 Edgars Šteins 1998 Talsi 55,67 57,20 56,95 9
    9 Linards Baumanis 1998 Talsi 56,04
    58,48 8
    10 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 1:01,00 59,32
    7
    11 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:03,64 1:04,42
    6
    12 Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS 2. 1:13,02 1:15,89
    5
    13 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2. 1:20,04 1:17,67
    4
    14 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 1:00,67 IZST.

    K-1 200m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 49,39
    47,64 17
    2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 48,92
    48,73 15
    3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 53,23
    52,36 14
    4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1. 53,42
    53,26 13
    5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 55,86
    54,07 12
    6 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1. 53,14
    54,23 11
    7 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 57,20 55,00 55,92 10
    8 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 59,51 54,16 58,00 9
    9 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 2. 57,60 56,16 58,86 8
    10 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 59,20 56,45
    7
    11 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1. 57,74 56,76
    6
    12 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 1. 1:00,74 1:00,13
    5
    13 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 59,00 1:00,80
    4
    14 Ieva Drulle 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 1:09,60 1:02,04
    3

    C-1 200 m A meitenes

    1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 1.

    1:01,54
    2 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 1.

    1:24,23
    3 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene" 1.

    1:28,10

    K-2 200m A zēni

    1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 40,08
    36,89 17

    Santis Pupuriņš 1998




    2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 41,61
    38,16 15

    Roberts Ernests Levics 1999




    3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 43,51
    39,76 14

    Sergejs Nikonovs 1999




    4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 42,42
    40,00 13

    Heino Vāravs 1999




    5 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1. 41,39
    40,39 12

    Artūrs Derkusovs 1999




    6 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 47,04 46,13 42,80 11

    Aleksandrs Saipulajevs 1998




    7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 44,10
    43,39 10

    Sandris Kozlovskis 1998




    8 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4. 50,86 48,23 47,36 9

    Reinis Kalnarājs 1999




    9 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 51,02 47,82 48,42 8

    Gregors Nīss 1999




    10 Pauls Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 51,42 49,04
    7

    Artis Ķirķis 1998




    11 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 49,89 50,16
    6

    Kristaps Ceriņš 1999




    12 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 1. 51,16 50,60
    5

    Ričards Sproģis 1999




    13 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 50,64 57,29
    4

    Tomass Kovaļenko 1999




    14/15 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 57,00 NEST.


    Vasilijs Galkins 1998




    14/15 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 54,30 NEST.


    Daniels Fomins 1999




    16 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 59,42

    1

    Kristers Rutks 1999




    17 Romans Kogans 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 1:04,26



    Niikita Kiričenko 1999




    K-1 4x200 m B zēni

    1 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.
    3:28,39 3:23,30 17

    Nauris Tomsons 2001





    Matīss Niks Vērmanis 2000





    Rainers Švecs 2001




    2 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1.
    3:32,89 3:24,70 15

    Gints Markavičs 2000





    Arvis Kreicbergs 2000





    Helmuts Zīle 2000




    3 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1.
    3:33,82 3:28,73 14

    Lukass Nīss 2000





    Edvards Ceipe 2001





    Kristofers Lamberts 2000




    4 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.
    3:39,95 3:40,95 13

    Reinis Jānids Brunēvics 2002





    Elvis Miklāvs 2001





    Ansatolijs Zeinalovs 2002




    5 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.
    4:13,07 4:09,75 12

    Arvis Pauliņš 2001





    Uvis Arbidāns 2000





    Kristers Deivids Skudriņš 2001




    6 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 1.
    4:17,76 4:17,07 11

    Gustavs Ruģelis 2001





    Marko Kompanella 2001





    Vladimirs Jevharitskis 2001




    7 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1.
    4:14,00 4:17,73 10

    Jānis Kļaviņš 2000





    Kims Petrovs 2000





    Daņila Šakurovs 2001




    8 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1.
    4:19,67 4:23,64 9

    Matīss Milzers 2001





    Jēkabs Kalenda 2002





    Viesturs Lauva 2000




    9 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.
    4:23,86 4:18,32 8

    Edvards Jānis Zaķis 2000





    Raivo Ramba 2001





    Ralfs Kariņš 2002




    10 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2.
    4:28,57 4:22,73 7

    Norberts Rajeckis 2002





    Rihards Rikters 2002





    Artūrs Skrebels 2001




    11 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.
    4:39,76 4:27,23 6

    Markuss Jonalāns 2000





    Kristaps Lenišs 2001





    Uvis Prokopovičs 2002




    12 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 3.
    4:34,52 4:28,39 5

    Pēteris Šlosbergs 2002





    Miks Upmanis 2001





    Dāvis Bisenieks 2000




    C-1 4x200 m Bzēni

    1 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    4:25,57 17

    Kirils Sokolovs 2000





    Iļja Lučenkovs 2001





    Ričards Zaķis 2001




    2 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS "Spars" 1.

    4:35,42 15

    Marks Aleksejevs 2000





    Maikls Smaļko 2001





    Daniils Serins 2000




    3 Davis Kudrjavcevs 2000 Talsi

    4:40,86 14

    Krists Znotiņš 2001





    Rinalds Ozolnieks 2000





    Arnis Stromanis 2000




    4 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1.

    5:10,45 13

    Jurijs Ševcovs 2002





    Ņikita Kuļikovs 2002





    Kristians Praņevskis 2001




    5 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 2.

    5:52,76 12

    Artūrs Ivko 2000





    Artūrs Krasnoluckis 2000





    Eduards Kāpostiņš 2001




    K-2 200m A meitenes

    1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    44,20 17

    Amanda Krūmiņa 1999




    2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    46,67 15

    Justīne Andersone 1998




    3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1.

    46,95 14

    Baiba Petrovska 1998




    4 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1.

    47,80 13

    Debora Zemzare 1999




    5 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    48,45 12

    Sandija Megi 1999




    6 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    51,02 11

    Marija Prohorova 1998




    7 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1.

    52,54 10

    Linda Krilovska 1999




    8 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.

    52,82 9

    Anete Neretniece 1998




    9 Megija Kūle 1999 Ventspils SS "Spars" 1.

    53,23 8

    Emīlija Alise Šefanovska 1998




    C-2 200 m A zēni

    1 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    49,45 17

    Arsēnijs Nitijevskis 1999




    2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1.

    51,95 15

    Ruslans Muiziniks 1999




    3 Edgars Šteins 1998 Talsi

    52,30 14

    Linards Baumanis 1998




    4 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1.

    58,14 13

    Igors Miļuhins 1999




    5 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    1:00,39 12

    Dmitrijs Grjaznovs 1999





    Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1.

    IZST.

    Ralfs Naumovs 1999





    Artūrs Ščitovs 1998 BJSS "Rīdzene" 1.

    NEST.

    Toms Grīnbergs 1998




    K-1 4x200 m B meitenes

    1 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1.

    4:12,39 17

    Sofija Paune 2001





    Margarita Oša 2002





    Vika Altrofa 2002




    2 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1.

    4:25,20 15

    Anna Saļņikova 2001





    Elīza Budava 2001





    Marta Cepurīte 2002




    3 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2.

    4:33,57 14

    Rasma Ģertrūde Cielava 2001





    Laura Liene Mazburša 2001





    Justīne Matisone 2001




    4 Laura Dārziņa 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    4:41,95 13

    Gita Beāte Grieze 2002





    Kristīne Poļaka 2002





    Monta Dreimane 2001




    K-1 4x200m A meitenes

    1 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    3:32,33 17

    Sabīne Cirša 1999





    Amanda Krūmiņa 1999





    Sandija Megi 1999




    2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1.

    3:40,02 15

    Baiba Petrovska 1998





    Valērija Makare 1999





    Debora Zemzare 1999




    3 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 1.

    3:49,73 14

    Marija Prohorova 1998





    Eva Altrofa 1999





    Līva Parfenkova 1999




    4 Megija Kūle 1999 Ventspils SS "Spars" 1.

    4:01,23 13

    Emīlija Alise Šefanovska 1998





    Vikorija Ķempele 1998





    Linda Krilovska 1999




    C-1 4x200 m A zēni

    1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS "Spars" 1.

    4:01,67 17

    Maksims Kuzņecovs 1998





    Kristers Frišenfelds 1999





    Ralfs Naumovs 1999




    2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1.

    4:42,95 15

    Ruslans Muiziniks 1999





    Mārtiņš Robežnieks 1999





    Igors Miļuhins 2000




    K-1 4x200 m A zēni

    1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1.

    3:00,70 17

    Santis Pupuriņš 1998





    Kristaps Laube 1999





    Sergejs Nikonovs 1999




    2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1.

    3:01,51 15

    Roberts Ernests Levics 1999





    Rihards Kraulis 1999





    Artūrs Derkusovs 1999




    3 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.

    3:15,23 14

    Māris Cilinskis 1999





    Heino Vāravs 1999





    Horens Lāns 1999




    4 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1.

    3:30,67 13

    Aleksandrs Saipulajevs 1998





    Emīls Kalenda 1998





    Sandris Kozlovskis 1998




    5 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 3.

    3:36,26 12

    Valters Sudmalis 1998





    Pauls Garančs 1998





    Artis Ķirķis 1998




    6 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4.

    3:58,32 11

    Kristaps Ceriņš 1999





    Aleksandrs Jevsejevs 1999





    Reinis Kalnarājs 1999




    Komandu kopvērtējums

    1 Rīdzene 1 637




    2 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 529




    3 Jelgavas BJSS 1 467




    4 Ventspils SS "Spars" 1 440




    5 Talsu SS 1 178




    6 Rīdzene 2 174




    7 Brocēnu nov. BJSS 1 166




    8 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 73




    9 Rīdzene 3 61




    10 Jelgavas BJSS 2 56




    11 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 52




    12 SASS/MSĢ 1 45




    13 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 40




    14 Rīdzene 4 40




    15 Jelgavas BJSS 3 19




    16 SK "Attekas sala" 11




    17 Jelgava KC 1 9




    18 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 6




    19 Ventspils SS "Spars" 2 6




    20 Brocēnu nov. BJSS 2 1





    Rīdzene 5 0





    Rīdzene 6 0





    Jelgavas BJSS 4 0





    SASS/MSĢ 2 0




    Galvenais tiesnesis Ilze Bome
    Galvenais sekretārs Maija Actiņa

    Atbalstītāji
    Latvijas dzelzceļš Izglītības un zinātnes ministrija Valsts sportam Live Rīga
    Aktuāli
    Rio olympics 2016 London olympics 2012
    Federācijas
    Eiropas kanoe asociācija