LR junioru un U-23 čempionāts + atlase 2014
- 07 Maijs 2020 |
- Publicēts Smaiļošanas un kanoe kalendārs 2014
LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA | |||||||
LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II | |||||||
2014. gada 4. - 5. jūlijā, Brocēnos | |||||||
K-1 vīrieši 1000 m vīrieši | |||||||
1 | Mārtiņš Veispals | 1990 | SASS/MSĢ | 3:53,30 | 3:39,75 | ||
2 | Marks Ozolinkevičs | 1994 | Jelgavas BJSS/ŪSK Barons | 3:49,42 | 3:41,26 | ||
3 | Artūrs Āboltiņš | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:03,54 | 3:47,57 | ||
4 | Oskars Rikters | 1977 | SASS/MSĢ | 4:05,92 | 3:57,20 | 3:48,32 | |
5 | Valters Veispals | 1995 | SASS/MSĢ | 3:53,30 | 3:58,95 | 3:52,36 | |
6 | Valērijs Pavlovs | 1987 | AK "Kaija" | 3:56,64 | 3:54,00 | ||
7 | Andis Priede | 1985 | SK "Lucavsalas airi" | 4:00,54 | 4:01,89 | ||
8 | Juris Apters | 1993 | BJSS "Rīdzene" | 3:57,82 | 4:06,20 | ||
9 | Vasilijs Andriško | 1995 | Brocēni | 4:20,11 | 3:58,70 | 4:39,60 | |
10 | Māris Volbergs | 1984 | SK "Lucavsalas airi" | 4:03,76 | 3:59,16 | ||
11 | Roberts Pumpa | 1995 | SASS/MSĢ | 4:20,83 | 4:02,13 | ||
12 | Artjoms Vaščenko | 1993 | SASS/MSĢ | 5:26,13 | 5:23,74 | ||
Rihards Čakstiņš | 1993 | BJSS "Rīdzene" | NEST. | ||||
C-1 vīrieši 1000 m vīrieši | |||||||
1 | Dagnis Iļjins | 1992 | Ventspils SS "Spars" | 4:16,54 | 4:00,92 | ||
2 | Arkādijs Jefremovs | 1995 | Jelgavas BJSS | 4:44,57 | 4:07,92 | ||
3 | Arvis Iļjins | 1994 | SK "Venta" | 4:27,64 | 4:10,10 | ||
4 | Mārtiņš Burkovskis | 1993 | Ventspils SS "Spars" | 4:26,86 | 4:20,00 | ||
5 | Rahmats Stromanis | 1995 | Jelgavas BJSS/ŪSK Barons | 5:10,86 | 4:22,82 | 4:21,80 | |
6 | Ivo Jēkabsons | 1995 | Ventspils SS "Spars" | 4:28,48 | 4:28,42 | 4:30,32 | |
7 | Staņislavs Leščinskis | 1993 | BJSS "Rīdzene" | 4:24,67 | 4:37,51 | ||
8 | Kaspars Eihvalds | 1995 | Jelgavas BJSS | 4:28,20 | 4:51,82 | ||
9 | Roberts Zimelis | 1992 | Talsi | 5:09,73 | 4:48,02 | 4:57,45 | |
10 | Ralfs Pomilovskis | 1995 | Ventspils SS "Spars" | 5:12,60 | 5:01,60 | ||
11 | Emīls Buliņš | 1994 | BJSS "Rīdzene" | 5:26,82 | 5:08,73 | ||
12 | RIčards Celms | 1995 | BJSS "Rīdzene" | 5:57,23 | 6:02,49 | ||
Antons Knesis | 1987 | ŪSK Barons | NEST. | ||||
K-1 500 m sievietes | |||||||
1 | Lāsma Liepa | 1988 | BJSS "Rīdzene" | 1:59,29 | |||
2 | Madara Aldiņa | 1994 | BJSS "Rīdzene" | 2:01,10 | |||
K-1 200 m vīrieši | |||||||
1 | Mārtiņš Veispals | 1990 | SASS/MSĢ | 39,04 | 34,54 | ||
2 | Vasilijs Andriško | 1995 | Brocēnu BJSS | 38,74 | 35,67 | ||
3 | Juris Apters | 1993 | BJSS "Rīdzene" | 40,83 | 37,86 | 36,51 | |
4 | Jānis Geidāns | 1989 | Jelgava KC | 39,26 | 36,76 | ||
5 | Andis Priede | 1985 | SK "Lucavsalas airi" | 39,48 | 37,29 | ||
6 | Oskars Rikters | 1977 | SASS/MSĢ | 40,86 | 38,42 | 37,70 | |
7 | Māris Volbergs | 1984 | SK "Lucavsalas airi" | 39,78 | 38,04 | ||
8 | Artūrs Āboltiņš | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 40,07 | 38,48 | ||
9 | Valters Veispals | 1995 | SASS/MSĢ | 52,70 | 39,45 | 38,92 | |
10 | Roberts Pumpa | 1995 | SASS/MSĢ | 42,33 | 39,64 | ||
11 | Emīls Ziemelis | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 46,64 | 44,26 | ||
Artjoms Vaščenko | 1993 | SASS/MSĢ | NEST. | ||||
C-1 200 m vīrieši | |||||||
1 | Miķelis Ežmalis | 1990 | BJSS "Rīdzene" | 42,26 | 39,54 | ||
2 | Romans Astapovs | 1984 | Zemgale | 45,60 | 40,51 | ||
3 | Mārtiņš Burkovskis | 1993 | Ventspils SS "Spars" | 42,36 | 40,80 | ||
4 | Dagnis Iļjins | 1992 | Ventspils SS "Spars" | 44,02 | 41,07 | ||
5 | Arvis Iļjins | 1994 | SK "Venta" | 45,07 | 41,45 | ||
6 | Rahmats Stromanis | 1995 | Jelgavas BJSS/ŪSK Barons | 51,07 | 42,95 | 42,16 | |
7 | Staņislavs Leščinskis | 1993 | BJSS "Rīdzene" | 44,39 | 44,48 | ||
8 | Arkādijs Jefremovs | 1995 | Jelgavas BJSS | 47,13 | 45,54 | 44,95 | |
9 | Kaspars Eihvalds | 1995 | Jelgavas BJSS | 47,20 | 46,10 | 46,95 | |
10 | Ivo Jēkabsons | 1995 | Ventspils SS "Spars" | 53,54 | 46,60 | ||
11 | Ralfs Pomilovskis | 1995 | Ventspils SS "Spars" | 49,04 | 48,13 | ||
12 | Roberts Zimelis | 1992 | Talsi | 50,80 | 48,76 | ||
13 | Emīls Buliņš | 1994 | BJSS "Rīdzene" | 1:09,10 | 59,02 | ||
14 | Ričards Celms | 1995 | BJSS "Rīdzene" | 1:06,98 | 1:08,39 | ||
Vsevolods Leonovs | 1995 | BJSS "Rīdzene" | NEST. | ||||
Andrejs Masļakovs | 1992 | BJSS "Rīdzene" | NEST. | ||||
K-1 200 m sievietes | |||||||
1 | Lāsma Liepa | 1988 | BJSS "Rīdzene" | 42,29 | |||
2 | Madara Aldiņa | 1994 | BJSS "Rīdzene" | 43,20 | |||
C-1 200 m sievietes | |||||||
1 | Elīna Ēdole | 1990 | individuāli | 55:02 | |||
2 | Agnija Bērziņa | 1989 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 57,45 |
LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA | |||||||
SKOLĒNU SPORTA SPĒLES | |||||||
2014. gada 4. - 5. jūlijā, Brocēnos | |||||||
K-1 500m A zēni | |||||||
1 | Santis Pupuriņš | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:03,36 | 2:03,99 | 1:51,00 | 17 |
2 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:56,57 | 2:04,48 | 1:51,83 | 15 |
3 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:06,54 | 1:54,57 | 1:52,13 | 14 |
4 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:06,17 | 2:04,89 | 1:55,92 | 13 |
5 | Ansis Aleksandrs Ziemelis | 1999 | Jelgavas BJSS 2. | 1:58,13 | 2:04,80 | 1:58,51 | 12 |
6 | Rihards Kraulis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:08,30 | 2:01,80 | 2:00,92 | 11 |
7 | Emīls Kalenda | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:03,39 | 2:04,67 | 2:04,80 | 10 |
8 | Ronalds Barisovs | 1998 | Jelgavas BJSS 2. | 2:03,77 | 2:06,30 | 2:05,36 | 9 |
9 | Heino Vāravs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:12,36 | 2:05,80 | 2:06,29 | 8 |
10 | Kārlis Karlštrems | 1999 | Talsi | 2:12,42 | 2:07,83 | 2:06,92 | 7 |
11 | Valters Sudmalis | 1998 | BJSS "Rīdzene" 3. | 2:06,10 | 2:08,26 | 2:07,64 | 6 |
12 | Deivids Jaunsproģis | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:26,17 | 2:09,73 | 2:11,82 | 5 |
13 | Jurijs Avkštoļš | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:33,80 | 2:13,70 | 2:12,83 | 4 |
14 | Gregors Nīss | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:21,04 | 2:20,08 | 2:17,32 | 3 |
15 | Vladislavs Basalajs | 1999 | Jelgavas BJSS 3. | 2:21,57 | 2:17,26 | 2:17,73 | 2 |
16 | Roberts Kristofers Napituhins | 1999 | BJSS "Rīdzene" 3. | 2:22,29 | 2:18,58 | 2:18,26 | 1 |
17 | Radions Saša-Zaša | 1999 | Jelgavas BJSS 3. | 2:19,61 | 2:22,20 | 2:19,39 | |
18 | Daniels Fomins | 1999 | SASS/MSĢ 1. | 2:29,48 | 2:28,39 | 2:36,57 | |
19/21 | Ņikita Ņečajevs | 1998 | SASS/MSĢ 1. | 2:29,61 | 2:34,51 | ||
19/21 | Reinis Kalnarājs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 4. | 2:42,67 | 2:39,74 | ||
19/21 | Egils Milnis | 1999 | Brocēnu BJSS 1. | 2:18,02 | 2:18,08 | ||
22/23 | Augusts Kārklītis | 1999 | BJSS "Rīdzene" 5. | 2:58,36 | 2:52,02 | ||
22/23 | Gustavs Ķēniņš | 1999 | Ventspils SS "Spars" 2. | 2:36,60 | 2:39,07 | ||
24/25 | Ruvims Kagans | 1999 | BJSS "Rīdzene" 6. | 2:57,61 | 2:52,54 | ||
24/25 | Pēteris Gluhaņuks | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 2:43,20 | 2:44,57 | ||
Guntis Rubīns | 1998 | BJSS "Rīdzene" 4. | IZST. | ||||
Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS "Rīdzene" 6. | IZST. | ||||
Juris Sūrums | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | IZST. | ||||
Gusts Znots-Znotiņš | 1999 | Talsi | NEST. | ||||
C-1 500 m A zēni | |||||||
1 | Dāvis Iļjins | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:11,39 | 2:00,67 | 17 | |
2 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:15,10 | 2:08,60 | 15 | |
3 | Linards Baumanis | 1998 | Talsi | 2:42,80 | 2:25,42 | 2:21,92 | 14 |
4 | Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:26,51 | 2:22,73 | 13 | |
5 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:28,00 | 2:23,16 | 12 | |
6 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:29,60 | 2:26,20 | 2:28,57 | 11 |
7 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:32,00 | 2:36,82 | 10 | |
8 | Ginters Kublinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 2:43,48 | 2:41,45 | 2:40,54 | 9 |
9 | Edgars Šteins | 1998 | Talsi | 2:34,26 | 2:41,57 | 8 | |
10 | Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:45,95 | 2:49,00 | 7 | |
11 | Maksims Kuzņecovs | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:51,16 | 2:58,80 | 6 | |
12 | Edvīns Aļeksejevs | 1999 | Jelgavas BJSS 2. | 3:12,57 | 3:09,17 | 5 | |
13 | Ņikita Astalovskis | 1999 | Jelgavas BJSS 2. | 3:36,42 | 3:24,51 | 4 | |
Arturs Karaņevskis | 1998 | SK Attekas sala | DSQ | ||||
K-1 500m A meitenes | |||||||
1 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:18,17 | 2:07,00 | 17 | |
2 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:20,51 | 2:14,26 | 15 | |
3 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS 1. | 2:23,38 | 2:19,95 | 14 | |
4 | Vikorija Ķempele | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:25,80 | 2:24,32 | 13 | |
5 | Valērija Makare | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:32,00 | 2:27,32 | 2:28,51 | 12 |
6 | Anete Neretniece | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 2:33,14 | 2:31,02 | 2:31,64 | 11 |
7 | Linda Krilovska | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2;32,74 | 2:30,49 | 2:34,92 | 10 |
8 | Justīne Andersone | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:30,23 | 2:37,10 | 9 | |
9 | Līva Parfenkova | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:24,57 | IZST. | ||
10 | Aleksandra Denafa | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:36,51 | 2:33,07 | 7 | |
11 | Kitija Holšteine | 1999 | Brocēnu BJSS 1. | 2:44,14 | 2:37,73 | 6 | |
12 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 2:42,23 | 2:37,92 | 5 | |
13 | Elvīra Bartuša | 1998 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:41,89 | 2:38,23 | 4 | |
14 | Ieva Drulle | 1999 | Ventspils SS "Spars" 2. | 2:51,23 | 2:51,92 | 3 | |
K-2 500 m B zēni | |||||||
1 | Rainers Švecs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:08,64 | 2:01,32 | 17 | |
Matīss Niks Vērmanis | 2000 | ||||||
2 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 2:03,30 | 2:02,16 | 15 | |
Gints Markavičs | 2000 | ||||||
3 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:04,23 | 2:11,48 | 2:02,73 | 14 |
Kristofers Lamberts | 2000 | ||||||
4 | Vladislavs Fostijs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:07,03 | 2:03,07 | 13 | |
Lukass Nīss | 2000 | ||||||
5 | Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 2:10,76 | 2:07,64 | 2:06,86 | 12 |
Reinis Jānids Brunēvics | 2002 | ||||||
6 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:23,16 | 2:11,67 | 2:12,95 | 11 |
Nauris Tomsons | 2001 | ||||||
7 | Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 2:15,82 | 2:13,46 | 2:16,20 | 10 |
Arvis Pauliņš | 2001 | ||||||
8 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 2:32,95 | 2:20,36 | 2:23,64 | 9 |
Kristers Deivids Skudriņš | 2001 | ||||||
9 | Rihards Silārs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 2:24,42 | 2:22,42 | 2:25,92 | 8 |
Jānis Kļaviņš | 2000 | ||||||
10 | Elvis Miklāvs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 2:22,00 | 2:27,32 | 2:16,00 | 7 |
Ansatolijs Zeinalovs | 2002 | ||||||
11 | Matīss Milzers | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:24,89 | 2:20,76 | 2:16,51 | 6 |
Viesturs Lauva | 2000 | ||||||
12 | Rainers Uplejs | 2002 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:29,23 | 2:32,64 | 2:21,32 | 5 |
Jēkabs Kalenda | 2002 | ||||||
13 | Kims Petrovs | 2000 | Jelgavas BJSS 1. | 2:30,60 | 2:34,04 | 2:21,57 | 4 |
Daņila Šakurovs | 2001 | ||||||
14 | Miks Upmanis | 2001 | BJSS "Rīdzene" 3. | 2:49,76 | 2:31,32 | 2:31,00 | 3 |
Dāvis Bisenieks | 2000 | ||||||
15 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 2:31,79 | 2:26,00 | 2:32,48 | 2 |
Edvards Jānis Zaķis | 2000 | ||||||
16 | Raivo Ramba | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 2:50,26 | 2:33,82 | 2:39,76 | 1 |
Ralfs Kariņš | 2002 | ||||||
17 | Marko Kompanella | 2001 | SASS/MSĢ 1. | 2:48,86 | 2:45,23 | 2:52,64 | |
Vladimirs Jevharitskis | 2001 | ||||||
18 | Norberts Rajeckis | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:52,82 | 2:50,70 | DSQ | |
Rihards Rikters | 2002 | ||||||
19 | Pauls Livčāns | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | 2:53,10 | 2:58,57 | ||
Pēteris Šlosbergs | 2002 | ||||||
20 | Arvis Kreicbergs | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 2:15,23 | NEST. | ||
Helmuts Zīle | 2000 | ||||||
Vasilijs Samončevs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | DSQ | ||||
Artūrs Skrebels | 2001 | ||||||
C-2 500 m B zēni | |||||||
1 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 2:15,57 | 2:10,15 | 17 | |
Mārtiņš Grundmanis | 2000 | ||||||
2 | Kirils Sokolovs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:21,00 | 2:13,67 | 15 | |
Donats Lapato | 2000 | ||||||
3 | Arnis Stromanis | 2000 | Talsi | 2:18,89 | 2:18,29 | 14 | |
Rinalds Ozolnieks | 2000 | ||||||
4 | Kristians Kacars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:21,89 | 2:22,73 | 13 | |
Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | ||||||
5 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 2:25,07 | 2:24,18 | 12 | |
Jurijs Ševcovs | 2002 | ||||||
6 | Marks Aleksejevs | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:22,29 | 2:49,42 | 11 | |
Aleksejs Sabarņa | 2000 | ||||||
7 | Krists Znotiņš | 2001 | Talsi | 2:59,13 | 2:50,64 | 10 | |
Davis Kudrjavcevs | 2000 | ||||||
8 | Artūrs Ivko | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | 3:22,95 | 3:03,13 | 9 | |
Eduards Kāpostiņš | 2001 | ||||||
Iļja Lučenkovs | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | DSQ | ||||
Ričards Zaķis | 2001 | ||||||
Ņikita Kuļikovs | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | DSQ | ||||
Kristians Praņevskis | 2001 | ||||||
K-2 500 m A zēni | |||||||
1 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 1:52,25 | 1:45,20 | 17 | |
Roberts Ernests Levics | 1999 | ||||||
2 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:50,20 | 1:46,60 | 15 | |
Santis Pupuriņš | 1998 | ||||||
3 | Rihards Kraulis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 1:52,08 | 1:17,39 | 14 | |
Artūrs Derkusovs | 1999 | ||||||
4 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 1:54,20 | 1:49,42 | 13 | |
Heino Vāravs | 1999 | ||||||
5 | Kristaps Laube | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:56,32 | 1:55,49 | 12 | |
Sergejs Nikonovs | 1999 | ||||||
6 | Deivids Jaunsproģis | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 1:58,39 | 2:04,54 | 2:01,73 | 11 |
Aleksandrs Saipulajevs | 1998 | ||||||
7 | Emīls Kalenda | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 1:56,57 | 2:06,60 | 10 | |
Sandris Kozlovskis | 1998 | ||||||
8 | Reinis Kalnarājs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 4. | 2:13,13 | 2:10,13 | 2:17,70 | 9 |
Guntis Rubīns | 1998 | ||||||
9 | Horens Lāns | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:11,14 | 2:05,73 | 2:23,13 | 8 |
Tomass Kovaļenko | 1999 | ||||||
10 | Pauls Garančs | 1998 | BJSS "Rīdzene" 3. | 2:15,76 | 2:15,17 | 7 | |
Artis Ķirķis | 1998 | ||||||
11 | Rihards Sproģis | 1999 | Brocēnu BJSS 1. | 2:15,39 | 2:16,51 | 6 | |
Ričards Sproģis | 1999 | ||||||
12 | Kristaps Ceriņš | 1999 | BJSS "Rīdzene" 4. | 2:18,20 | 2:16,73 | 5 | |
Aleksandrs Jevsejevs | 1999 | ||||||
13 | Ņikita Ņečajevs | 1998 | SASS/MSĢ 1. | 2:21,64 | 2:20,04 | 4 | |
Daniels Fomins | 1999 | ||||||
14 | Artūrs Mihaļevičs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:21,86 | 2:22,45 | 3 | |
Vasilijs Galkins | 1998 | ||||||
15 | Kristaps-Kristians Ozoliņš | 1998 | Talsi | 2:22,30 | 2:24,32 | 2 | |
Kristers Rutks | 1999 | ||||||
16 | Jurijs Avkštoļš | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:23,02 | 1 | ||
Gregors Nīss | 1999 | ||||||
17 | Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS "Rīdzene" 6. | 2:39,30 | |||
Ruvims Kagans | 1999 | ||||||
K-2 500 m B meitenes | |||||||
1 | Kitija Gērena | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:21,29 | 17 | ||
Anna Saļņikova | 2001 | ||||||
2 | Margarita Oša | 2002 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:23,20 | 15 | ||
Vika Altrofa | 2002 | ||||||
3 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:30,48 | 14 | ||
Sofija Paune | 2001 | ||||||
4 | Elīza Budava | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:37,20 | 13 | ||
Marta Cepurīte | 2002 | ||||||
5 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:37,95 | 12 | ||
Justīne Matisone | 2001 | ||||||
6 | Anete Derkusova | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 2:38,23 | 11 | ||
Katrīna Smiltniece | 2002 | ||||||
7 | Laura Dārziņa | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:42,80 | 10 | ||
Monta Dreimane | 2001 | ||||||
8 | Reina Rituma | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 2:45,51 | 9 | ||
Rasma Ģertrūde Cielava | 2001 | ||||||
9 | Gita Beāte Grieze | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:52,36 | 8 | ||
Kristīne Poļaka | 2002 | ||||||
C-2 500 m A zēni | |||||||
1 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:15,54 | 17 | ||
Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | ||||||
2 | Edgars Šteins | 1998 | Talsi | 2:19,51 | 15 | ||
Linards Baumanis | 1998 | ||||||
3 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:24,13 | 14 | ||
Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | ||||||
4 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:26,04 | 13 | ||
Ruslans Muiziniks | 1999 | ||||||
5 | Kristers Frišenfelds | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:27,13 | 12 | ||
Ralfs Naumovs | 1999 | ||||||
6 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 2:31,51 | 11 | ||
Igors Miļuhins | 2000 | ||||||
K-2 500m A meitenes | |||||||
1 | Amanda Krūmiņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:03,20 | 17 | ||
Sabīne Cirša | 1999 | ||||||
2 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS 1. | 2:06,92 | 15 | ||
Baiba Petrovska | 1998 | ||||||
3 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 2:08,89 | 14 | ||
Sandija Megi | 1999 | ||||||
4 | Līva Parfenkova | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:10,73 | 13 | ||
Justīne Andersone | 1998 | ||||||
5 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 2:12,32 | 12 | ||
Marija Prohorova | 1998 | ||||||
6 | Vikorija Ķempele | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:20,26 | 11 | ||
Linda Krilovska | 1999 | ||||||
7 | Megija Kūle | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | 2:29,51 | 10 | ||
Emīlija Alise Šefanovska | 1998 | ||||||
Valērija Makare | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | IZST. | ||||
Debora Zemzare | 1999 | ||||||
K-1 2000 m B zēni | |||||||
1 | Artjoms Kokarevs | 2000 | SASS/MSĢ 1. | 9:23,13 | 17 | ||
2 | Vladislavs Fostijs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 9:25,16 | 15 | ||
3 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 9:31,27 | 14 | ||
4 | Matīss Niks Vērmanis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 9:41,51 | 13 | ||
5 | Gints Markavičs | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 9:46,35 | 12 | ||
6 | Rainers Švecs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 9:49,39 | 11 | ||
7 | Nauris Tomsons | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 9:56,76 | 10 | ||
8 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | 10:00,33 | 9 | ||
9 | Lukass Nīss | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 10:04,16 | 8 | ||
10 | Helmuts Zīle | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 10:05,76 | 7 | ||
11 | Reinis Jānis Brunēvics | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 10:12,64 | 6 | ||
12 | Elvis Miklāvs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 10:13,35 | 5 | ||
13 | Anatolijs Zeinalovs | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 10:31,35 | 4 | ||
14 | Arvis Kreicbergs | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 10:42,29 | 3 | ||
15 | Kristofers Lamberts | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 10:42,67 | 2 | ||
16 | Rihards Dzenis | 2000 | Brocēnu BJSS 2. | 10:50,02 | 1 | ||
17 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 10:52,92 | |||
18 | Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 10:53,92 | |||
19 | Rainers Uplejs | 2002 | Ventspils SS "Spars" 1. | 11:05,92 | |||
20 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 11:13,26 | |||
21 | Edvards Jānis Zaķis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 11:29,86 | |||
22 | Kristers Deivids Skudriņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 11:33,80 | |||
23 | Rihards Silārs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 11:37,42 | |||
24 | Vasilijs Samončevs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | 11:40,82 | |||
25 | Egils Kalns | 2000 | Jelgava KC | 11:42,04 | |||
26 | Jānis Kļaviņš | 2000 | Jelgavas BJSS 1. | 11:42,51 | |||
27 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 11:48,32 | |||
28 | Kims Petrovs | 2000 | Jelgavas BJSS 1. | 11:53,02 | |||
29 | Norberts Rajeckis | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 11:56,16 | |||
30 | Matīss Milzers | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 12:06,39 | |||
31 | Daņila Šakurovs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 12:15,64 | |||
32 | Arvis Pauliņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 12:21,36 | |||
33 | Jēkabs Kalenda | 2002 | Ventspils SS "Spars" 1. | 12:27,92 | |||
34 | Ivo Veinbergs | 2001 | Talsi | 12:40,12 | |||
35 | Artūrs Skrebels | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 12:48,16 | |||
36 | Marko Kompanella | 2001 | SASS/MSĢ 1. | 12:59,13 | |||
37 | Raivo Ramba | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 12:59,39 | |||
38 | Aleksis Cepītis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | 13:06,45 | |||
39 | Artjoms Fomins | 2002 | SASS/MSĢ 2. | 13:09,10 | |||
40 | Pauls Livčāns | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | 13:10,76 | |||
41 | Rihards Rikters | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 13:14,20 | |||
42 | Gustavs Ruģelis | 2001 | SASS/MSĢ 1. | 13:25,82 | |||
43 | Pēteris Šlosbergs | 2002 | BJSS "Rīdzene" 3. | 13:26,95 | |||
44 | Vladimirs Jevharitskis | 2001 | SASS/MSĢ 1. | 13:52,25 | |||
45 | Dāvids Bisenieks | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | 14:31,42 | |||
Ralfs Kariņš | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | DSQ | ||||
Markuss Jonatāns | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | DSQ | ||||
Kristaps Leinišs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | DSQ | ||||
Uvis Prokopovičs | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | DSQ | ||||
Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | IZST. | ||||
Viesturs Lauva | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | IZST. | ||||
Miks Upmanis | 2001 | BJSS "Rīdzene" 3. | IZST. | ||||
Jānis Francis Žurilo | 2002 | BJSS "Rīdzene" 4. | IZST. | ||||
C-1 2000 m B zēni | |||||||
1 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 9:46,23 | 17 | ||
2 | Rinalds Ozolnieks | 2000 | Talsi | 10:10,25 | 15 | ||
3 | Kirils Sokolovs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 10:22,09 | 14 | ||
4 | Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 10:26,29 | 13 | ||
5 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 11:14,78 | 12 | ||
6 | Jurijs Ševcovs | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 11:43,02 | 11 | ||
7 | Donats Lapato | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 11:50,60 | 10 | ||
8 | Arnis Stromanis | 2000 | Talsi | 11:56,67 | 9 | ||
9 | Mārtiņš Grundmanis | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 11:59,49 | 8 | ||
10 | Kristians Kacars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 12:27,67 | 7 | ||
11 | Marks Aleksejevs | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | 12:53,92 | 6 | ||
12 | Ričards Zaķis | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | 13:34,43 | 5 | ||
13 | Davis Kudrjavcevs | 2000 | Talsi | 14:05,42 | 4 | ||
14 | Krists Znotiņš | 2001 | Talsi | 14:23,51 | 3 | ||
15 | Artūrs Ivko | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | 14:33,01 | 2 | ||
16 | Ņikita Kuļikovs | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 15:40,13 | 1 | ||
17 | Maikls Smaļko | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 15:40,28 | |||
18 | Daniils Serins | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | 16:24,51 | |||
19 | Eduards Kāpostiņš | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 16:30,92 | |||
20 | Genrihs Soļaņiks | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 17:45,01 | |||
21 | Kristians Praņevskis | 2001 | Jelgavas BJSS 2. | 18:12,12 | |||
22 | Kārlis Mārtinsons | 2001 | BJSS "Rīdzene" 3. | 18:47,51 | |||
Aleksejs Sabarņa | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | DSQ | ||||
Nils Mediņš | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | IZST. | ||||
Rihards Zapoļskis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | IZST. | ||||
Artūrs Krasnoluckis | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | IZST. | ||||
Iļja Lučenkovs | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | IZST. | ||||
K-1 2000 m B meitenes | |||||||
1 | Monta Dreimane | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 10:31,26 | 17 | ||
2 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 10:54,64 | 15 | ||
3 | Kitija Gērena | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 10:55,20 | 14 | ||
4 | Margarita Oša | 2002 | BJSS "Rīdzene" 1. | 10:57,20 | 13 | ||
5 | Anna Saļņikova | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 10:58,10 | 12 | ||
6 | Sofija Paune | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | 11:20,20 | 11 | ||
7 | Vika Altrofa | 2002 | BJSS "Rīdzene" 1. | 11:35,20 | 10 | ||
8 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 11:57,07 | 9 | ||
9 | Rasma Ģertrūde Cielava | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 12:02,02 | 8 | ||
10 | Marta Cepurīte | 2002 | Ventspils SS "Spars" 1. | 12:02,39 | 7 | ||
11 | Reina Rituma | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 12:11,02 | 6 | ||
12 | Elza Elena Lavčinovska | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | 12:27,76 | 5 | ||
13 | Justīne Matisone | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 12:29,42 | 4 | ||
14 | Elīza Budava | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 12:44,86 | 3 | ||
15 | Katrīna Smiltniece | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 12:51,29 | 2 | ||
16 | Anete Derkusova | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 13:07,20 | 1 | ||
17 | Kristīne Poļaka | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 13:25,06 | |||
18 | Gita Beāte Grieze | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 13:34,42 | |||
19 | Valērija Kleine | 2001 | BJSS "Rīdzene" 3. | 14:29,54 | |||
20 | Laura Dārziņa | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 14:55,07 | |||
21 | Sofija Praņevska | 2002 | Jelgavas BJSS 2. | 15:05,05 | |||
K-1 200m B zēni | |||||||
1 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS "Rīdzene" 1. | 49,86 | 47,20 | 45,54 | 17 |
2 | Vladislavs Fostijs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 52,42 | 52,17 | 46,16 | 15 |
3 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 56,83 | 47,26 | 46,45 | 14 |
4 | Artjoms Kokarevs | 2000 | SASS/MSĢ 1. | 55,92 | 47,92 | 46,67 | 13 |
5 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 49,74 | 49,92 | 47,95 | 12 |
6 | Gints Markavičs | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 51,54 | 48,16 | 48,20 | 11 |
7 | Reinis Jānis Brunēvics | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 54,79 | 55,78 | 53,29 | 10 |
8 | Egils Kalns | 2000 | Jelgava KC | 55,02 | 56,76 | 57,16 | 9 |
9 | Vasilijs Samončevs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | 57,20 | 57,54 | 58,86 | 8 |
10 | Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 1:01,61 | 48:89 | 48,38 | 7 |
11 | Nauris Tomsons | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 50,92 | 51,20 | 51,60 | 6 |
12 | Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 59,51 | 58,86 | 56,67 | 5 |
13 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 59,26 | 1:00,57 | 59,00 | 4 |
14 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 1:03,42 | 1:00,04 | 59,86 | 3 |
15 | Ivo Veinbergs | 2001 | Talsi | 1:03,45 | 1:02,39 | 1:00,16 | 2 |
16 | Rihards Silārs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 59,73 | 58,73 | 1:00,48 | 1 |
17 | Aleksis Cepītis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | 1:00,54 | 1:01,20 | 1:02,20 | |
18 | Matīss Milzers | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 1:03,67 | 51,20 | 1:02,45 | |
19/21 | Dāvids Bisenieks | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | 1:06,23 | 1:04,00 | ||
19/21 | Edvards Jānis Zaķis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 1:01,30 | 1:02,45 | ||
19/21 | Markuss Jonatāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | 1:03,82 | 1:02,83 | ||
22/24 | Rainers Uplejs | 2002 | Ventspils SS "Spars" 1. | 1:00,45 | 1:04,61 | ||
22/24 | Gustavs Ruģelis | 2001 | SASS/MSĢ 1. | 1:09,16 | 1:08,10 | ||
22/24 | Norberts Rajeckis | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 1:03,74 | 1:05,86 | ||
25/27 | Jānis Kļaviņš | 2000 | Jelgavas BJSS 1. | 1:01,61 | 1:05,26 | ||
25/27 | Artjoms Fomins | 2002 | SASS/MSĢ 2. | 1:10,36 | 1:11,23 | ||
25/27 | Jānis Francis Žurilo | 2002 | BJSS "Rīdzene" 4. | 1:09,57 | 1:07,92 | ||
28 | Pēteris Šlosbergs | 2002 | BJSS "Rīdzene" 3. | 1:10,73 | |||
Rihards Dzenis | 2000 | Brocēnu BJSS 2. | NEST. | ||||
C-1 200 m B zēni | |||||||
1 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 50,16 | 48,30 | 17 | |
2 | Kirils Sokolovs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 49,48 | 50,29 | 15 | |
3 | Rinalds Ozolnieks | 2000 | Talsi | 52,76 | 53,86 | 14 | |
4 | Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 56,92 | 54,70 | 13 | |
5 | Marks Aleksejevs | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | 59,49 | 59,10 | 12 | |
6 | Aleksejs Sabarņa | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | 1:02,67 | 1:01,04 | 1:00,80 | 11 |
7 | Mārtiņš Grundmanis | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 1:04,29 | 1:00,26 | 1:02,16 | 10 |
8 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 1:02,82 | 59,86 | 1:02,60 | 9 |
9 | Donats Lapato | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:01,67 | 1:01,67 | 1:05,80 | 8 |
10 | Kristians Kacars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 1:04,80 | 1:01,64 | 7 | |
11 | Jurijs Ševcovs | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 1:03,82 | 1:03,26 | 6 | |
12 | Arnis Stromanis | 2000 | Talsi | 1:10,32 | 1:05,07 | 5 | |
13 | Artūrs Ivko | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | 1:18,80 | 1:16,10 | 4 | |
14 | Genrihs Soļaņiks | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 1:25,41 | 1:25,57 | 3 | |
15 | Kārlis Mārtinsons | 2001 | BJSS "Rīdzene" 3. | 1:43,02 | NEST. | ||
16 | Kristians Praņevskis | 2001 | Jelgavas BJSS 2. | 1:59,73 | 1 | ||
Antons Bulgakovs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | DSQ | ||||
K-1 200m B meitenes | |||||||
1 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 58,39 | 56,95 | 17 | |
2 | Anna Saļņikova | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 59,45 | 59,70 | 15 | |
3 | Monta Dreimane | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 1:01,10 | 1:00,04 | 14 | |
4 | Kitija Gērena | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 59,86 | 1:01,02 | 13 | |
5 | Margarita Oša | 2002 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:01,32 | 1:02,32 | 12 | |
6 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 1:05,20 | 1:03,82 | 1:05,80 | 11 |
7 | Reina Rituma | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 1:04,92 | 1:07,16 | 10 | |
8 | Katrīna Smiltniece | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 1:08,77 | 1:09,54 | 1:11,00 | 9 |
9 | Elza Elena Lavčinovska | 2002 | BJSS "Rīdzene" 3. | 1:09,80 | 1:09,20 | 1:13,29 | 8 |
10 | Anete Derkusova | 2002 | Jelgavas BJSS 1. | 1:08,39 | 1:11,67 | 7 | |
11 | Valērija Kleine | 2001 | BJSS "Rīdzene" 3. | 1:17,32 | 1:12,26 | 6 | |
12 | Kristīne Poļaka | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 1:14,17 | 1:15,32 | 5 | |
13 | Sofija Praņevska | 2002 | Jelgavas BJSS 2. | 1:24,95 | 1:24,89 | 4 | |
K-1 200m A zēni | |||||||
1 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 44,16 | 41,48 | 40,23 | 17 |
2 | Santis Pupuriņš | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | 43,02 | 44,67 | 40,80 | 15 |
3 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 44,38 | 42,82 | 42,02 | 14 |
4 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 45,32 | 42,10 | 42,36 | 13 |
5 | Artūrs Derkusovs | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 48,48 | 44,02 | 44,76 | 12 |
6 | Deivids Jaunsproģis | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 48,54 | 44,55 | 45,57 | 11 |
7 | Kārlis Karlštrems | 1999 | Talsi | 48,29 | 45,02 | 45,82 | 10 |
8 | Valters Sudmalis | 1998 | BJSS "Rīdzene" 3. | 46,60 | 46,80 | 46,45 | 9 |
9 | Emīls Kalenda | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 46,13 | 45,51 | 46,73 | 8 |
10 | Ansis Aleksandrs Ziemelis | 1999 | Jelgavas BJSS 2. | 45,73 | 45,42 | 44,54 | 7 |
11 | Heino Vāravs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 52,92 | 46,51 | 45,51 | 6 |
12 | Ronalds Barisovs | 1998 | Jelgavas BJSS 2. | 52,36 | 45,51 | 46,80 | 5 |
13 | Roberts Kristofers Napituhins | 1999 | BJSS "Rīdzene" 3. | 56,29 | 51,13 | 47,55 | 4 |
14 | Jurijs Avkštoļš | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 48,23 | 48,89 | 49,36 | 3 |
15 | Artūrs Mihaļevičs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 50,77 | 50,45 | 49,60 | 2 |
16 | Radions Saša-Zaša | 1999 | Jelgavas BJSS 3. | 51,92 | 52,86 | 52,13 | 1 |
17 | Vladislavs Basalajs | 1999 | Jelgavas BJSS 3. | 52,45 | 51,32 | 52,49 | |
18 | Ņikita Ņečajevs | 1998 | SASS/MSĢ 1. | 53,57 | 52,04 | 52,86 | |
19/21 | Gustavs Ķēniņš | 1999 | Ventspils SS "Spars" 2. | 1:00,02 | 55,07 | ||
19/21 | Guntis Rubīns | 1998 | BJSS "Rīdzene" 4. | 55,29 | 57,13 | ||
19/21 | Daniels Fomins | 1999 | SASS/MSĢ 1. | 1:08,26 | 53,54 | ||
22/24 | Juris Sūrums | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 58,89 | 57,10 | ||
22/24 | Reinis Kalnarājs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 4. | 1:00,30 | 1:01,20 | ||
22/24 | Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS "Rīdzene" 6. | 1:09,74 | 1:08,54 | ||
25/26 | Pēteris Gluhaņuks | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 1:01,54 | 1:00,13 | ||
25/26 | Ruvims Kagans | 1999 | BJSS "Rīdzene" 6. | 1:06,16 | 1:04,39 | ||
Egils Milnis | 1999 | Brocēnu BJSS 1. | NEST. | ||||
Atis Sončiks | 1998 | BJSS "Rīdzene" 5. | NEST. | ||||
C-1 200 m A zēni | |||||||
1 | Dāvis Iļjins | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 47,00 | 43,32 | 17 | |
2 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 49,02 | 49,73 | 15 | |
3 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 51,92 | 52,02 | 14 | |
4 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 55,13 | 53,39 | 13 | |
5 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 56,39 | 56,49 | 54,73 | 12 |
6 | Arturs Karaņevskis | 1998 | SK Attekas sala | 55,10 | 56,07 | 55:10 | 11 |
7 | Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 54,78 | 56,29 | 10 | |
8 | Edgars Šteins | 1998 | Talsi | 55,67 | 57,20 | 56,95 | 9 |
9 | Linards Baumanis | 1998 | Talsi | 56,04 | 58,48 | 8 | |
10 | Maksims Kuzņecovs | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 1:01,00 | 59,32 | 7 | |
11 | Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 1:03,64 | 1:04,42 | 6 | |
12 | Edvīns Aļeksejevs | 1999 | Jelgavas BJSS 2. | 1:13,02 | 1:15,89 | 5 | |
13 | Ņikita Astalovskis | 1999 | Jelgavas BJSS 2. | 1:20,04 | 1:17,67 | 4 | |
14 | Ginters Kublinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 1:00,67 | IZST. | ||
K-1 200m A meitenes | |||||||
1 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 49,39 | 47,64 | 17 | |
2 | Līva Parfenkova | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 48,92 | 48,73 | 15 | |
3 | Amanda Krūmiņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 53,23 | 52,36 | 14 | |
4 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS 1. | 53,42 | 53,26 | 13 | |
5 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 55,86 | 54,07 | 12 | |
6 | Valērija Makare | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 53,14 | 54,23 | 11 | |
7 | Vikorija Ķempele | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 57,20 | 55,00 | 55,92 | 10 |
8 | Anete Neretniece | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 59,51 | 54,16 | 58,00 | 9 |
9 | Elvīra Bartuša | 1998 | BJSS "Rīdzene" 2. | 57,60 | 56,16 | 58,86 | 8 |
10 | Aleksandra Denafa | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 59,20 | 56,45 | 7 | |
11 | Linda Krilovska | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | 57,74 | 56,76 | 6 | |
12 | Kitija Holšteine | 1999 | Brocēnu BJSS 1. | 1:00,74 | 1:00,13 | 5 | |
13 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 59,00 | 1:00,80 | 4 | |
14 | Ieva Drulle | 1999 | Ventspils SS "Spars" 2. | 1:09,60 | 1:02,04 | 3 | |
C-1 200 m A meitenes | |||||||
1 | Tatjana Tokareva | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:01,54 | |||
2 | Jūlija Gutova | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 1:24,23 | |||
3 | Roza Haina | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | 1:28,10 | |||
K-2 200m A zēni | |||||||
1 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 40,08 | 36,89 | 17 | |
Santis Pupuriņš | 1998 | ||||||
2 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 41,61 | 38,16 | 15 | |
Roberts Ernests Levics | 1999 | ||||||
3 | Kristaps Laube | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 43,51 | 39,76 | 14 | |
Sergejs Nikonovs | 1999 | ||||||
4 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 42,42 | 40,00 | 13 | |
Heino Vāravs | 1999 | ||||||
5 | Rihards Kraulis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 41,39 | 40,39 | 12 | |
Artūrs Derkusovs | 1999 | ||||||
6 | Deivids Jaunsproģis | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 47,04 | 46,13 | 42,80 | 11 |
Aleksandrs Saipulajevs | 1998 | ||||||
7 | Emīls Kalenda | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 44,10 | 43,39 | 10 | |
Sandris Kozlovskis | 1998 | ||||||
8 | Guntis Rubīns | 1998 | BJSS "Rīdzene" 4. | 50,86 | 48,23 | 47,36 | 9 |
Reinis Kalnarājs | 1999 | ||||||
9 | Artūrs Mihaļevičs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 51,02 | 47,82 | 48,42 | 8 |
Gregors Nīss | 1999 | ||||||
10 | Pauls Garančs | 1998 | BJSS "Rīdzene" 3. | 51,42 | 49,04 | 7 | |
Artis Ķirķis | 1998 | ||||||
11 | Aleksandrs Jevsejevs | 1999 | BJSS "Rīdzene" 4. | 49,89 | 50,16 | 6 | |
Kristaps Ceriņš | 1999 | ||||||
12 | Rihards Sproģis | 1999 | Brocēnu BJSS 1. | 51,16 | 50,60 | 5 | |
Ričards Sproģis | 1999 | ||||||
13 | Horens Lāns | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 50,64 | 57,29 | 4 | |
Tomass Kovaļenko | 1999 | ||||||
14/15 | Jurijs Avkštoļš | 1999 | BJSS "Rīdzene" 2. | 57,00 | NEST. | ||
Vasilijs Galkins | 1998 | ||||||
14/15 | Ņikita Ņečajevs | 1998 | SASS/MSĢ 1. | 54,30 | NEST. | ||
Daniels Fomins | 1999 | ||||||
16 | Kristaps-Kristians Ozoliņš | 1998 | Talsi | 59,42 | 1 | ||
Kristers Rutks | 1999 | ||||||
17 | Romans Kogans | 1999 | BJSS "Rīdzene" 6. | 1:04,26 | |||
Niikita Kiričenko | 1999 | ||||||
K-1 4x200 m B zēni | |||||||
1 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 3:28,39 | 3:23,30 | 17 | |
Nauris Tomsons | 2001 | ||||||
Matīss Niks Vērmanis | 2000 | ||||||
Rainers Švecs | 2001 | ||||||
2 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS 1. | 3:32,89 | 3:24,70 | 15 | |
Gints Markavičs | 2000 | ||||||
Arvis Kreicbergs | 2000 | ||||||
Helmuts Zīle | 2000 | ||||||
3 | Vladislavs Fostijs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 3:33,82 | 3:28,73 | 14 | |
Lukass Nīss | 2000 | ||||||
Edvards Ceipe | 2001 | ||||||
Kristofers Lamberts | 2000 | ||||||
4 | Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS 2. | 3:39,95 | 3:40,95 | 13 | |
Reinis Jānids Brunēvics | 2002 | ||||||
Elvis Miklāvs | 2001 | ||||||
Ansatolijs Zeinalovs | 2002 | ||||||
5 | Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 3. | 4:13,07 | 4:09,75 | 12 | |
Arvis Pauliņš | 2001 | ||||||
Uvis Arbidāns | 2000 | ||||||
Kristers Deivids Skudriņš | 2001 | ||||||
6 | Artjoms Kokarevs | 2000 | SASS/MSĢ 1. | 4:17,76 | 4:17,07 | 11 | |
Gustavs Ruģelis | 2001 | ||||||
Marko Kompanella | 2001 | ||||||
Vladimirs Jevharitskis | 2001 | ||||||
7 | Rihards Silārs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 4:14,00 | 4:17,73 | 10 | |
Jānis Kļaviņš | 2000 | ||||||
Kims Petrovs | 2000 | ||||||
Daņila Šakurovs | 2001 | ||||||
8 | Rainers Uplejs | 2002 | Ventspils SS "Spars" 1. | 4:19,67 | 4:23,64 | 9 | |
Matīss Milzers | 2001 | ||||||
Jēkabs Kalenda | 2002 | ||||||
Viesturs Lauva | 2000 | ||||||
9 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 4:23,86 | 4:18,32 | 8 | |
Edvards Jānis Zaķis | 2000 | ||||||
Raivo Ramba | 2001 | ||||||
Ralfs Kariņš | 2002 | ||||||
10 | Vasilijs Samončevs | 2000 | BJSS "Rīdzene" 2. | 4:28,57 | 4:22,73 | 7 | |
Norberts Rajeckis | 2002 | ||||||
Rihards Rikters | 2002 | ||||||
Artūrs Skrebels | 2001 | ||||||
11 | Aleksis Cepītis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 5. | 4:39,76 | 4:27,23 | 6 | |
Markuss Jonalāns | 2000 | ||||||
Kristaps Lenišs | 2001 | ||||||
Uvis Prokopovičs | 2002 | ||||||
12 | Pauls Livčāns | 2000 | BJSS "Rīdzene" 3. | 4:34,52 | 4:28,39 | 5 | |
Pēteris Šlosbergs | 2002 | ||||||
Miks Upmanis | 2001 | ||||||
Dāvis Bisenieks | 2000 | ||||||
C-1 4x200 m Bzēni | |||||||
1 | Donats Lapato | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 4:25,57 | 17 | ||
Kirils Sokolovs | 2000 | ||||||
Iļja Lučenkovs | 2001 | ||||||
Ričards Zaķis | 2001 | ||||||
2 | Aleksejs Sabarņa | 2000 | Ventspils SS "Spars" 1. | 4:35,42 | 15 | ||
Marks Aleksejevs | 2000 | ||||||
Maikls Smaļko | 2001 | ||||||
Daniils Serins | 2000 | ||||||
3 | Davis Kudrjavcevs | 2000 | Talsi | 4:40,86 | 14 | ||
Krists Znotiņš | 2001 | ||||||
Rinalds Ozolnieks | 2000 | ||||||
Arnis Stromanis | 2000 | ||||||
4 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS 1. | 5:10,45 | 13 | ||
Jurijs Ševcovs | 2002 | ||||||
Ņikita Kuļikovs | 2002 | ||||||
Kristians Praņevskis | 2001 | ||||||
5 | Genrihs Soļaņiks | 2001 | BJSS "Rīdzene" 2. | 5:52,76 | 12 | ||
Artūrs Ivko | 2000 | ||||||
Artūrs Krasnoluckis | 2000 | ||||||
Eduards Kāpostiņš | 2001 | ||||||
K-2 200m A meitenes | |||||||
1 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 44,20 | 17 | ||
Amanda Krūmiņa | 1999 | ||||||
2 | Līva Parfenkova | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 46,67 | 15 | ||
Justīne Andersone | 1998 | ||||||
3 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS 1. | 46,95 | 14 | ||
Baiba Petrovska | 1998 | ||||||
4 | Valērija Makare | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 47,80 | 13 | ||
Debora Zemzare | 1999 | ||||||
5 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 48,45 | 12 | ||
Sandija Megi | 1999 | ||||||
6 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 51,02 | 11 | ||
Marija Prohorova | 1998 | ||||||
7 | Vikorija Ķempele | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 52,54 | 10 | ||
Linda Krilovska | 1999 | ||||||
8 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 4. | 52,82 | 9 | ||
Anete Neretniece | 1998 | ||||||
9 | Megija Kūle | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | 53,23 | 8 | ||
Emīlija Alise Šefanovska | 1998 | ||||||
C-2 200 m A zēni | |||||||
1 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 49,45 | 17 | ||
Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | ||||||
2 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 51,95 | 15 | ||
Ruslans Muiziniks | 1999 | ||||||
3 | Edgars Šteins | 1998 | Talsi | 52,30 | 14 | ||
Linards Baumanis | 1998 | ||||||
4 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 58,14 | 13 | ||
Igors Miļuhins | 1999 | ||||||
5 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 1:00,39 | 12 | ||
Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | ||||||
Kristers Frišenfelds | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | IZST. | ||||
Ralfs Naumovs | 1999 | ||||||
Artūrs Ščitovs | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | NEST. | ||||
Toms Grīnbergs | 1998 | ||||||
K-1 4x200 m B meitenes | |||||||
1 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS "Rīdzene" 1. | 4:12,39 | 17 | ||
Sofija Paune | 2001 | ||||||
Margarita Oša | 2002 | ||||||
Vika Altrofa | 2002 | ||||||
2 | Kitija Gērena | 2001 | Ventspils SS "Spars" 1. | 4:25,20 | 15 | ||
Anna Saļņikova | 2001 | ||||||
Elīza Budava | 2001 | ||||||
Marta Cepurīte | 2002 | ||||||
3 | Reina Rituma | 2002 | BJSS "Rīdzene" 2. | 4:33,57 | 14 | ||
Rasma Ģertrūde Cielava | 2001 | ||||||
Laura Liene Mazburša | 2001 | ||||||
Justīne Matisone | 2001 | ||||||
4 | Laura Dārziņa | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 4:41,95 | 13 | ||
Gita Beāte Grieze | 2002 | ||||||
Kristīne Poļaka | 2002 | ||||||
Monta Dreimane | 2001 | ||||||
K-1 4x200m A meitenes | |||||||
1 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 3:32,33 | 17 | ||
Sabīne Cirša | 1999 | ||||||
Amanda Krūmiņa | 1999 | ||||||
Sandija Megi | 1999 | ||||||
2 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS 1. | 3:40,02 | 15 | ||
Baiba Petrovska | 1998 | ||||||
Valērija Makare | 1999 | ||||||
Debora Zemzare | 1999 | ||||||
3 | Justīne Andersone | 1998 | BJSS "Rīdzene" 1. | 3:49,73 | 14 | ||
Marija Prohorova | 1998 | ||||||
Eva Altrofa | 1999 | ||||||
Līva Parfenkova | 1999 | ||||||
4 | Megija Kūle | 1999 | Ventspils SS "Spars" 1. | 4:01,23 | 13 | ||
Emīlija Alise Šefanovska | 1998 | ||||||
Vikorija Ķempele | 1998 | ||||||
Linda Krilovska | 1999 | ||||||
C-1 4x200 m A zēni | |||||||
1 | Dāvis Iļjins | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 4:01,67 | 17 | ||
Maksims Kuzņecovs | 1998 | ||||||
Kristers Frišenfelds | 1999 | ||||||
Ralfs Naumovs | 1999 | ||||||
2 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 4:42,95 | 15 | ||
Ruslans Muiziniks | 1999 | ||||||
Mārtiņš Robežnieks | 1999 | ||||||
Igors Miļuhins | 2000 | ||||||
K-1 4x200 m A zēni | |||||||
1 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS "Rīdzene" 1. | 3:00,70 | 17 | ||
Santis Pupuriņš | 1998 | ||||||
Kristaps Laube | 1999 | ||||||
Sergejs Nikonovs | 1999 | ||||||
2 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS 1. | 3:01,51 | 15 | ||
Roberts Ernests Levics | 1999 | ||||||
Rihards Kraulis | 1999 | ||||||
Artūrs Derkusovs | 1999 | ||||||
3 | Tomass Kovaļenko | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS 1. | 3:15,23 | 14 | ||
Māris Cilinskis | 1999 | ||||||
Heino Vāravs | 1999 | ||||||
Horens Lāns | 1999 | ||||||
4 | Deivids Jaunsproģis | 1998 | Ventspils SS "Spars" 1. | 3:30,67 | 13 | ||
Aleksandrs Saipulajevs | 1998 | ||||||
Emīls Kalenda | 1998 | ||||||
Sandris Kozlovskis | 1998 | ||||||
5 | Roberts Kristofers Napituhins | 1999 | BJSS "Rīdzene" 3. | 3:36,26 | 12 | ||
Valters Sudmalis | 1998 | ||||||
Pauls Garančs | 1998 | ||||||
Artis Ķirķis | 1998 | ||||||
6 | Guntis Rubīns | 1998 | BJSS "Rīdzene" 4. | 3:58,32 | 11 | ||
Kristaps Ceriņš | 1999 | ||||||
Aleksandrs Jevsejevs | 1999 | ||||||
Reinis Kalnarājs | 1999 | ||||||
1 | Rīdzene 1 | 637 | |||||
2 | Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 | 529 | |||||
3 | Jelgavas BJSS 1 | 467 | |||||
4 | Ventspils SS "Spars" 1 | 440 | |||||
5 | Talsu SS 1 | 178 | |||||
6 | Rīdzene 2 | 174 | |||||
7 | Brocēnu nov. BJSS 1 | 166 | |||||
8 | Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 | 73 | |||||
9 | Rīdzene 3 | 61 | |||||
10 | Jelgavas BJSS 2 | 56 | |||||
11 | Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 | 52 | |||||
12 | SASS/MSĢ 1 | 45 | |||||
13 | Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 | 40 | |||||
14 | Rīdzene 4 | 40 | |||||
15 | Jelgavas BJSS 3 | 19 | |||||
16 | SK "Attekas sala" | 11 | |||||
17 | Jelgava KC 1 | 9 | |||||
18 | Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 | 6 | |||||
19 | Ventspils SS "Spars" 2 | 6 | |||||
20 | Brocēnu nov. BJSS 2 | 1 | |||||
Rīdzene 5 | 0 | ||||||
Rīdzene 6 | 0 | ||||||
Jelgavas BJSS 4 | 0 | ||||||
SASS/MSĢ 2 | 0 | ||||||
Galvenais tiesnesis | Ilze Bome | ||||||
Galvenais sekretārs | Maija Actiņa |
LR kauss -III smaiļošanā un kanoe airēšanā | ||||||
2014. gada 15. - 16. augustā, Brocēnos | ||||||
K-1 1000 m vīrieši | ||||||
1 | Mārtiņš Veispals | 1990 | SASS/MSĢ | 3:46,11 | 3:39,07 | |
2 | Marks Ozolinkevičs | 1994 | ŪSK Barons/Jelgavas BJSS | 3:45,04 | 3:42,13 | |
3 | Juris Apters | 1993 | BJSS Rīdzene | 3:57,51 | 3:43,60 | |
4 | Roberts Akmens | 1996 | MSĢ/Talsi | 3:58,54 | 3:46,67 | |
5 | Oskars Rikters | 1977 | SASS/MSĢ | 4:01,36 | 3:55,92 | 3:47,42 |
6 | Rinalds Lasmanis | 1996 | Jelgavas BJSS | 3:58,95 | 3:50,23 | |
7 | Raivis Ozoliņš | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:08,45 | 3:59,86 | 3:53,76 |
8 | Hedijs Vents Brunevics | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 3:58,26 | 4:32,53 | |
9 | Roberts Pumpa | 1995 | SASS/MSĢ | 4:00,83 | 3:57,76 | DSQ |
10 | Māris Volbergs | 1984 | Lucavsalas airi | 4:05,26 | 4:03,20 | |
11 | Valters Veispals | 1995 | SASS/MSĢ | 4:40,14 | 4:06,60 | |
12 | Roberts Brālis | 1996 | MSĢ/Talsi | 4:40,26 | 4:40,64 | |
13 | Daniels Ostapko | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:54,26 | 4:53,86 | |
Artūrs Āboltiņš | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | NEST. | |||
C-1 1000 m vīrieši | ||||||
1 | Gatis Pranks | 1986 | ŪSK Barons | 4:19,02 | 4:01,25 | |
2 | Guntars Kundziņš | 1996 | MSĢ/Talsi | 4:21,45 | 4:05,64 | |
3 | Mārtiņš Burkovskis | 1993 | Ventspils Spars | 4:16,60 | 4:12,26 | |
4 | Arkādijs Jefremovs | 1995 | Jelgavas BJSS | 4:21,00 | 4:15,48 | |
5 | Guntis Kundziņš | 1996 | MSĢ/Talsi | 4:22,82 | 4:22,92 | 4:24,64 |
6 | Ivo Jēkabsons | 1995 | Ventspils Spars | 4:52,00 | 4:30,54 | 4:27,10 |
7 | Rahmats Stromanis | 1995 | Jelgavas BJSS | 4:22,82 | 4:27,51 | |
8 | Rūdolfs Segliņš | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:32,20 | 4:27,58 | 4:34,80 |
9 | Staņislavs Leščinskis | 1993 | BJSS Rīdzene | 4:26,23 | 4:48,57 | |
10 | Raivo Jēkabsons | 1996 | Ventspils Spars | 4:41,45 | 4:39,58 | |
11 | Valentīns Lagzdiņš | 1975 | ZAK Zemgale | 4:53,16 | 4:47,20 | |
12 | Dāvids Alijevs | 1995 | SASS/MSĢ | 5:01,73 | 5:06,00 | |
13 | Ralfs Pomilovskis | 1995 | Ventspils Spars | 5:22,92 | 5:19,04 | |
14 | Emīls Buliņš | 1994 | BJSS Rīdzene | 5:31,16 | 5:28,17 | |
15 | Vsevolods Ļeonovs | 1995 | BJSS Rīdzene | 5:38,13 | 5:49,61 | |
Ričards Celms | 1995 | BJSS Rīdzene | NEST. | |||
K-1 1000 m sievietes | ||||||
1 | Lāsma Liepa | 1988 | BJSS Rīdzene | 4:18,26 | ||
2 | Madara Aldiņa | 1994 | BJSS Rīdzene | 4:24,73 | ||
3 | Marta Kondratova | 1995 | SASS/MSĢ | 4:55,00 | ||
4 | Paula Kondratova | 1994 | SASS/MSĢ | 5:01,95 | ||
Līga Poplavska | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | IZST. | |||
K-1 200 m vīrieši | ||||||
1 | Roberts Akmens | 1996 | MSĢ/Talsi | 37,54 | 33,51 | |
2 | Mārtiņš Upītis | 1982 | KC Jelgava | 37,29 | 34,74 | |
3 | Mārtiņš Veispals | 1990 | SASS/MSĢ | 37,48 | 35,14 | |
4 | Vasilijs Andriško | 1995 | Brocēnu BJSS | 39,32 | 37,70 | 35,83 |
5 | Andis Priede | 1985 | Lucavsalas airi | 45,33 | 37,36 | 36,23 |
6 | Jānis Andersons | 1994 | BJSS Rīdzene | 37,69 | 37,54 | 36,64 |
7 | Jānis Geidāns | 1989 | KC Jelgava | 39,51 | 38,45 | 37,48 |
8 | Marks Ozolinkevičs | 1994 | ŪSK Barons/Jelgavas BJSS | 38,70 | 38,73 | 38,04 |
9 | Juris Apters | 1993 | BJSS Rīdzene | 42,67 | 39,00 | 38,48 |
10 | Roberts Pumpa | 1995 | SASS/MSĢ | 39,14 | 38,32 | 37,02 |
11 | Rinalds Lasmanis | 1996 | Jelgavas BJSS | 41,39 | 43,32 | 38,48 |
12 | Oskars Rikters | 1977 | SASS/MSĢ | 39,57 | 38,57 | 38,80 |
13 | Valters Veispals | 1995 | SASS/MSĢ | 40,10 | 39,86 | 39,13 |
14 | Emīls Budrēvics | 1996 | KC Jelgava | 42,73 | 40,16 | 39,48 |
15 | Māris Volbergs | 1984 | Lucavsalas airi | 39,76 | 40,48 | 40,86 |
16 | Raivis Ozoliņš | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 41,20 | 44,82 | 43,10 |
17 | Roberts Brālis | 1996 | MSĢ/Talsi | 43,57 | 44,92 | 43,86 |
18 | Daniels Ostapko | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 49,16 | 47,36 | 48,76 |
19 | Artjoms Vaščenko | 1993 | SASS/MSĢ | 59,39 | 54,95 | |
20 | Hedijs Vents Brunevics | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 38,70 | NEST. | |
Artūrs Āboltiņš | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | NEST. | |||
C-1 200 m vīrieši | ||||||
1 | Romans Astapovs | 1984 | ZAK Zemgale | 43,09 | 41,54 | |
2 | Mārtiņš Burkovskis | 1993 | Ventspils Spars | 42,20 | 41,80 | |
3 | Rahmats Stromanis | 1995 | Jelgavas BJSS | 42,64 | 42,00 | |
4 | Guntars Kundziņš | 1996 | MSĢ/Talsi | 43,36 | 43,48 | 42,45 |
5 | Guntis Kundziņš | 1996 | MSĢ/Talsi | 43,33 | 44,14 | |
6 | Staņislavs Leščinskis | 1993 | BJSS Rīdzene | 46,86 | 43,86 | 44,52 |
7 | Arkādijs Jefremovs | 1995 | Jelgavas BJSS | 44,77 | 45,77 | |
8 | Rūdolfs Segliņš | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 44,64 | 46,70 | 47,67 |
9 | Dāvids Alijevs | 1995 | SASS/MSĢ | 43,80 | 53,89 | |
10 | Ivo Jēkabsons | 1995 | Ventspils Spars | 46,33 | 47,48 | |
11 | Ralfs Pomilovskis | 1995 | Ventspils Spars | 50,00 | 49,32 | |
12 | Raivo Jēkabsons | 1996 | Ventspils Spars | 50,67 | 49,60 | |
13 | Roberts Zimelis | 1992 | Talsi | 48,89 | 53,67 | |
14 | Emīls Buliņš | 1994 | BJSS Rīdzene | 1:03,36 | 56,20 | |
Vselovods Leonovs | 1995 | BJSS Rīdzene | NEST. | |||
Miķelis Ežmalis | 1990 | BJSS Rīdzene | NEST. | |||
C-1 200 m sievietes | ||||||
1 | Elīna Ēdole | 1990 | individuāli | 52,10 | ||
K-1 200 m sievietes | ||||||
1 | Lāsma Liepa | 1988 | BJSS Rīdzene | 40,64 | ||
2 | Madara Aldiņa | 1994 | BJSS Rīdzene | 43,26 | ||
3 | Marta Kondratova | 1995 | SASS/MSĢ | 47,95 | ||
4 | Paula Kondratova | 1994 | SASS/MSĢ | 49,20 | ||
5 | Līga Poplavska | 1995 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 49,42 | ||
GALVENAIS TIESNESIS | ILZE BOME | |||||
GALVENAIS SEKRETĀRS | MAIJA ACTIŅA |
LKF K-1 Jaunatnes kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā | ||||||
2014. gada 15. - 16. augustā, Brocēnos | ||||||
K-1 1000 m B zēni 1999.-2001. | ||||||
1 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:18,51 | 4:08,51 | 3:59,11 |
2 | Roberts Ernests Levics | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:20,04 | 4:07,10 | 4:03,51 |
3 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:29,23 | 4:29,54 | 4:08,04 |
4 | Ansis Aleksandrs Ziemelis | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:52,26 | 4:16,00 | 4:09,64 |
5 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS Rīdzene | 4:15,39 | 4:21,73 | 4:12,95 |
6 | Rihards Kraulis | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:17,73 | 4:16,64 | 4:15,11 |
7 | Artūrs Derkusovs | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:27,86 | 4:14,26 | 4:22,14 |
8 | Kristaps Laube | 1999 | BJSS Rīdzene | 4:28,73 | 4:24,00 | 4:25,77 |
9 | Sergejs Nikonovs | 1999 | BJSS Rīdzene | 4:33,45 | 4:22,02 | 4:33,23 |
10 | Heino Vāravs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:26,86 | 4:34,77 | 4:26,86 |
11 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:31,48 | 4:27,23 | 4:30,95 |
12 | Matīss Niks Vērmanis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:47,42 | 4:31,45 | 4:31,70 |
13 | Nauris Tomsons | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:43,39 | 4:36,54 | 4:33,32 |
14 | Artjoms Kokarevs | 2000 | SASS/MSĢ | 4:51,13 | 4:32,39 | 4:34,70 |
15 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS Rīdzene | 4:44,66 | 4:39,45 | 4:35,16 |
16 | Jurijs Avkštoļs | 1999 | BJSS Rīdzene | 4:38,45 | 4:33,10 | 4:35,48 |
17 | Egils Milnis | 1999 | Brocēnu BJSS | 4:35,04 | 4:35,42 | 5:02,32 |
18 | Rainers Švecs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:46,48 | 4:29,42 | IZST. |
19 | Radions Saša-Zaša | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:41,00 | 5:00,23 | 4:45,07 |
20 | Roberts Kristofers Napituhins | 1999 | BJSS Rīdzene | 4:47,70 | 4:46,93 | 4:51,39 |
21 | Arvis Pauliņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:51,73 | 4:50,39 | 4:51,82 |
22 | Horens Lāns | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:53,39 | 4:48,26 | 4:52,32 |
23 | Gints Markavičs | 2000 | Brocēnu BJSS | 4:39,73 | 4:40,54 | 4:52,60 |
24 | Helmuts Zīle | 2000 | Brocēnu BJSS | 4:38,00 | 4:40,39 | 4:53,29 |
25 | Elvis Miklāvs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:50,51 | 4:49,36 | 4:56,42 |
26 | Tomass Kovaļenko | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:00,67 | 4:54,00 | 4:57,36 |
27 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:58,51 | 4:54,48 | 4:57,89 |
28/29 | Vasilijs Samončevs | 2000 | BJSS Rīdzene | 5:06,04 | 4:57,04 | |
28/29 | Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS Rīdzene | 5:03,54 | 5:17,00 | |
30/32 | Nils Šporns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:00,82 | 5:04,67 | |
30/32 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS | 5:04,73 | 4:58,57 | |
30/32 | Edvards Zaķis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:17,29 | 5:40,83 | |
33/36 | Kristofers Lamberts | 2000 | BJSS Rīdzene | 4:52,76 | 4:56,82 | |
33/36 | Rihards Dzenis | 2000 | Brocēnu BJSS | 5:02,89 | 5:06,07 | |
33/36 | Reinis Kalnarājs | 1999 | BJSS Rīdzene | 5:12,86 | 5:04,60 | |
33/36 | Pēteris Gluhaņuks | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:28,89 | 5:57,26 | |
37/41 | Matīss Milzers | 2001 | Ventspils Spars | 5:25,86 | ||
37/41 | Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:04,02 | ||
37/41 | Kristers Deivids Skudriņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:16,02 | ||
37/41 | Kristers Ruks | 1999 | Talsi | 5:39,02 | ||
37/41 | Egils Kalns | 2000 | KC Jelgava | 5:10,29 | ||
42/48 | Markuss Jonatāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:27,45 | ||
42/48 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:10,60 | ||
42/48 | Daniels Fomins | 1999 | SASS/MSĢ | 5:04,82 | ||
42/48 | Toms Blinkens | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:45,60 | ||
42/48 | Kristaps Ceriņš | 1999 | BJSS Rīdzene | 5:18,58 | ||
42/48 | Kristaps Leinišs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:35,48 | ||
42/48 | Žans Vasiļjevs | 2000 | SASS/MSĢ | 5:22,36 | ||
49/55 | Dans Abbasovs | 2001 | SASS/MSĢ | 5:31,32 | ||
49/55 | Ralfs Jātnieks | 1999 | Ventspils Spars | 5:21,39 | ||
49/55 | Rihards Silārs | 2001 | Jelgavas BJSS | 5:18,29 | ||
49/55 | Raivo Ramba | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:46,04 | ||
49/55 | Konstantīns Novikovs | 2001 | SASS/MSĢ | 5:47,02 | ||
49/55 | Henrijs Horsts | 2001 | SASS/MSĢ | 5:17,48 | ||
49/55 | Kims Petrovs | 2000 | Jelgavas BJSS | 5:29,89 | ||
49/55 | Aleksis Cepītis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:34,04 | ||
49/55 | Jānis Kļaviņš | 2000 | Jelgavas BJSS | 5:34,48 | ||
49/55 | Ričards Sproģis | 1999 | Brocēnu BJSS | 5:41,70 | ||
49/55 | Miks Upamanis | 2001 | BJSS Rīdzene | 5:56,26 | ||
60 | Daņila Šakurovs | 2001 | Jelgavas BJSS | 5:36,54 | ||
Artūrs Skrebels | 2001 | BJSS Rīdzene | DSQ | |||
Rihards Sproģis | 1999 | Brocēnu BJSS | IZST. | |||
Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | IZST. | |||
Augusts Kārklītis | 1999 | BJSS Rīdzene | NEST. | |||
Arvis Kreicbergs | 2000 | Brocēnu BJSS | NEST. | |||
C-1 1000 m B zēni 1999.-2001. | ||||||
1 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS | 4:51,27 | 5:01,76 | 4:25,26 |
2 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu BJSS | 4:37,07 | 4:47,52 | 4:37,70 |
3 | Kirils Sokolovs | 2000 | BJSS Rīdzene | 5:09,89 | 5:01,04 | 4:48,80 |
4 | Rinalds Ozolnieks | 2000 | Talsi | 4:56,16 | 5:04,10 | 4:50,86 |
5 | Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:56,46 | 4:51,82 | 4:55,73 |
6 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS Rīdzene | 5:01,14 | 4:59,99 | 4:57,04 |
7 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS | 5:12,58 | 5:13,36 | 5:01,04 |
8 | Matīss Ozols | 2000 | Jelgavas BJSS | 5:08,23 | 5:04,39 | 5:15,64 |
9 | Kristers Frišenfelds | 1999 | Ventspils Spars | 5:17,51 | 5:16,86 | 5:38,29 |
10 | Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | BJSS Rīdzene | 5:23,74 | 5:09,80 | 5:11,70 |
11 | Ņikita Astalovskis | 1999 | Jelgavas BJSS | 5:29,51 | 5:34,48 | 5:16,20 |
12 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS | 5:42,54 | 5:23,64 | 5:17,07 |
13 | Marks Aleksejevs | 2000 | Ventspils Spars | 5:16,08 | 5:37,02 | 5:27,00 |
14 | Ginters Kublinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:31,23 | 5:26,60 | 5:27,23 |
15 | Aleksejs Sabarņa | 2000 | Ventspils Spars | 5:30,32 | 5:32,70 | 5:28,60 |
16 | Donats Lapato | 2000 | BJSS Rīdzene | 5:23,20 | 5:18,02 | 5:29,04 |
17 | Mārtiņš Grundmanis | 2000 | Brocēnu BJSS | 5:47,65 | 5:29,07 | 5:48,16 |
18 | Igors Miļuhins | 1999 | Jelgavas BJSS | 6:06,95 | 6:02,45 | 5:57,21 |
19 | Kristiāns Kacars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:46,92 | 5:57,57 | 5:57,57 |
19/21 | Iļja Lučenkovs | 2001 | BJSS Rīdzene | 5:38,07 | 5:35,67 | |
19/21 | Kristaps Buks | 2000 | Ventspils Spars | 7:09,95 | 6:54,86 | |
22/23 | Daniils Serins | 2000 | Ventspils Spars | 6:12,64 | 6:02,70 | |
22/23 | Jānis Dombrovskis | 2000 | Talsi | 6:48,37 | 7:03,02 | |
24 | Maikls Smaļko | 2001 | Ventspils Spars | 6:41,14 | 6:59,07 | |
25/27 | Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:04,48 | IZST. | |
25/27 | Ruslans Muziniks | 1999 | Jelgavas BJSS | 6:13,34 | IZST. | |
25/27 | Krists Znotiņš | 2001 | Talsi | 6:39,02 | IZST. | |
28 | Kristians Praņevskis | 2001 | Jelgavas BJSS | 7:07,26 | ||
29 | Andis Kranciņš | 2001 | Ventspils Spars | 7:03,54 | ||
Edvīns Aļeksejevs | 1999 | Jelgavas BJSS | IZST. | |||
Ričadrs Zaķis | 2001 | BJSS Rīdzene | NEST. | |||
K-1 1000 m A jaunieši 1997.-1998. | ||||||
1 | Aldis Artūrs Vilde | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:12,07 | 4:10,61 | 3:49,92 |
2 | Dāvis Ciršs | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:21,32 | 4:14,54 | 3:55,89 |
3 | Filips Ozolinkevičs | 1997 | Jelgavas BJSS | 4:37,04 | 4:16,51 | 4:00,49 |
4 | Arturs Kleins | 1997 | BJSS Rīdzene | 4:24,20 | 4:19,70 | 4:02,16 |
5 | Artjoms Apsītis | 1997 | BJSS Rīdzene | 4:37,00 | 4:18,77 | 4:19,82 |
6 | Konstantīns Mihailovs | 1997 | BJSS Rīdzene | 4:40,67 | 4:15,11 | 4:20,45 |
7 | Kristaps Redviņš | 1997 | Ventspils Spars | 4:24,33 | 4:26,82 | 4:23,92 |
8 | Rolands Belverts | 1997 | BJSS Rīdzene | 4:28,60 | 4:26,26 | 4:24,89 |
9 | Ādams Adamovičs | 1997 | SASS/MSĢ | 4:38,36 | 4:27,51 | 4:41,13 |
10 | Ronalds Borisovs | 1998 | Jelgavas BJSS | 4:29,23 | 4:20,02 | 4:35,20 |
11 | Valters Sudmalis | 1998 | BJSS Rīdzene | 4:36,29 | 4:30,54 | 4:38,42 |
12 | Eduards Sauja | 1997 | Brocēnu BJSS | 4:51,10 | 4:49,13 | 4:41,02 |
13 | Aleksandrs Saipulajevs | 1998 | Ventspils Spars | 4:51,82 | 4:53,13 | 4:48,23 |
14 | Ernests Rajeckis | 1997 | BJSS Rīdzene | 4:41,00 | 4:56,95 | 4:49,02 |
15 | Nils Garaņčs | 1998 | BJSS Rīdzene | 5:10,98 | 5:00,39 | 4:56,10 |
16 | Eduards Krūtainis | 1997 | Brocēnu BJSS | 4:50,04 | 4:27,67 | 5:04,76 |
17 | Ņikita Ņečajevs | 1998 | SASS/MSĢ | 5:02,54 | 5:24,82 | 5:05,32 |
18 | Rolands Šakals | 1997 | Brocēnu BJSS | 4:40,58 | 4:50,60 | 5:21,35 |
19/20 | Romans Kotikovs | 1997 | SASS/MSĢ | 4:53,80 | 5:02,67 | |
19/20 | Pauls Garaņčs | 1998 | BJSS Rīdzene | 5:13,39 | 4:59,16 | |
21/22 | Vasilijs Galkins | 1998 | BJSS Rīdzene | 5:03,70 | 5:04,02 | |
21/22 | Guntis Rubīns | 1998 | BJSS Rīdzene | 5:10,00 | 5:23,16 | |
23 | Nikolajs Gluhaņuks | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:15,73 | 5:22,17 | |
24/25 | Kristaps Kristians Ozoliņš | 1998 | Talsi | 4:54,39 | IZST. | |
24/25 | Linards Sproģis | 1997 | Brocēnu BJSS | 5:04,13 | IZST. | |
C-1 1000 m A jaunieši 1997.-1998. | ||||||
1 | Boriss Lonskis | 1997 | Jelgavas BJSS | 4:41,67 | 4:18,10 | |
2 | Dāvis Iļjins | 1998 | Ventspils Spars | 4:28,30 | 4:18,54 | |
3 | Kārlis Rušmanis | 1997 | Jelgavas BJSS | 4:51,92 | 4:18,89 | |
4 | Kristaps Smilgainis | 1997 | Talsi | 4:30,17 | 4:33,70 | |
5 | Miks Galvanovskis | 1997 | Jelgavas BJSS | 4:39,11 | 4:41,00 | |
6 | Alekss Podenskis | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 4:51,64 | 4:40,80 | 4:44,04 |
7 | Uvis Zemturis | 1998 | Talsi | 4:44,67 | 4:49,82 | 4:55,16 |
8 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 5:03,57 | 4:52,60 | 5:07,32 |
9 | Artis Vītiņš | 1997 | BJSS Rīdzene | 4:50,39 | 5:25,10 | |
10 | Linards Baumanis | 1998 | Talsi | 5:04,07 | 5:06,89 | |
11 | Viktors Krainovs | 1997 | BJSS Rīdzene | 5:25,11 | 5:07,29 | |
12 | Antons Jerjomins | 1998 | BJSS Rīdzene | 5:43,92 | 5:32,95 | |
13 | Daneks Ļuļaks | 1997 | Jelgavas BJSS | 5:58,32 | 6:04,76 | |
14 | Dmitrijs Barsukovs | 1997 | Jelgavas BJSS | 6:11,17 | 6:15,89 | |
C-1 500 m B meitenes 1999.-2001. | ||||||
1 | Jekaterina Horkova | 1999 | BJSS Rīdzene | 2:58,57 | ||
2 | Jūlija Gutova | 1999 | Jelgavas BJSS | 3:14,89 | ||
K-1 500 m B meitenes 1999.-2001. | ||||||
1 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:21,64 | 2:15,86 | |
2 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:22,02 | 2:19,35 | |
3 | Amanda Krūmiņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:22,86 | 2:22,86 | |
4 | Aleksandra Denafa | 1999 | BJSS Rīdzene | 2:28,00 | 2:26,32 | 2:24,42 |
5 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS Rīdzene | 2:25,29 | 2:32,29 | 2:24,64 |
6 | Megija Kūle | 1999 | Ventspils Spars | 2:26,20 | 2:28,23 | 2:30,20 |
7 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS Rīdzene | 2:33,85 | 2:28,67 | 2:31,29 |
8 | Sandija Megi | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:32,39 | 2:25,32 | 2:36,64 |
9 | Debora Zemzare | 1999 | Jelgavas BJSS | 2:35,00 | 2:34,13 | 2:39,80 |
10 | Monta Dreimane | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:39,02 | 2:39,00 | 2:35,39 |
11 | Linda Krilovska | 1999 | Ventspils Spars | 2:43,20 | 2:37,23 | 2:36,00 |
12 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:32,20 | 2:35,02 | 2:36,42 |
13 | Anna Saļņikova | 2001 | Ventspils Spars | 2:36,29 | 2:42,10 | 2:38,89 |
14 | Kitija Holšteine | 1999 | Brocēnu BJSS | 2:45,92 | 2:43,32 | 2:40,92 |
15 | Sofija Paune | 2001 | BJSS Rīdzene | 2:37,92 | 2:35,29 | 2:42,20 |
16 | Kitija Gērena | 2001 | Ventspils Spars | 2:41,95 | 2:43,64 | 2:43,29 |
17 | Rasma Ģertrūde Cielava | 2001 | BJSS Rīdzene | 2:50,20 | 2:48,73 | 2:53,29 |
18 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS Rīdzene | 2:52,86 | 2:51,20 | 2:57,51 |
19 | Justīne Matisone | 2001 | BJSS Rīdzene | 3:03,98 | 3:03,48 | |
20 | Valērija Kleine | 2001 | BJSS Rīdzene | 2:58,82 | 2:55,48 | |
K-1 500 m A jaunietes 1997.-1998. | ||||||
1 | Daniela Kondratova | 1997 | SASS/MSĢ | 2:04,57 | 2:06,23 | |
2 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS | 2:19,57 | 2:18,92 | |
3 | Baiba Petrovska | 1998 | Jelgavas BJSS | 2:20,02 | 2:22,32 | |
4 | Amanda Evelīne Akmene | 1997 | Talsi | 2:24,29 | 2:23,51 | |
5 | Justīne Andersone | 1998 | BJSS Rīdzene | 2:22,26 | 2:25,23 | |
6 | Kristīne Bulačņikova | 1997 | Ventspils Spars | 2:26,45 | 2:26,82 | |
7 | Elvīra Bartuša | 1998 | BJSS Rīdzene | 2:30,45 | 2:28,36 | 2:27,13 |
8 | Anete Neretniece | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 2:32,42 | 2:32,54 | 2:33,16 |
9 | Marija Prohorova | 1998 | BJSS Rīdzene | 2:40,32 | 2:34,20 | 2:38,10 |
10 | Viktroja Ķempele | 1998 | Ventspils Spars | 2:30,70 | 2:34,42 | |
11 | Laura Reine | 1997 | Talsi | 2:53,20 | 2:52,80 | |
C-1 500 m A jaunietes 1997.-1998. | ||||||
1 | Tatjana Tokareva | 1998 | BJSS Rīdzene | 2:45,10 | ||
Roza Haina | 1998 | BJSS Rīdzene | IZST. | |||
K-1 200 m B zēni 1999.-2001. | ||||||
1 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS | 41,39 | 40,73 | 39,16 |
2 | Roberts Ernests Levics | 1999 | Jelgavas BJSS | 41,54 | 42,16 | 39,36 |
3 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS Rīdzene | 43,11 | 42,45 | 39,54 |
4 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 44,36 | 42,07 | 41,45 |
5 | Artūrs Derkusovs | 1999 | Jelgavas BJSS | 43,51 | 43,10 | 42,04 |
6 | Kristaps Laube | 1999 | BJSS Rīdzene | 44,89 | 43,16 | 42,57 |
7 | Sergejs Nikonovs | 1999 | BJSS Rīdzene | 45,48 | 44,20 | 43,23 |
8 | Rihards Kraulis | 1999 | Jelgavas BJSS | 44,02 | 44,11 | 43,67 |
9 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS Rīdzene | 46,67 | 44,33 | 45,92 |
10 | Heino Vāravs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 43,51 | 45,42 | 44,23 |
11 | Ansis Aleksandrs Ziemelis | 1999 | Jelgavas BJSS | 45,33 | 45,73 | 44,55 |
12 | Horens Lāns | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 47,42 | 46,82 | 45,95 |
13 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS | 44,62 | 46,74 | 46,49 |
14 | Artjoms Kokarevs | 2000 | SASS/MSĢ | 48,20 | 45,64 | 46,73 |
15 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 45,29 | 44,51 | 46,95 |
16 | Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 48,45 | 47,64 | 47,25 |
17 | Jurijs Avkštoļs | 1999 | BJSS Rīdzene | 47,42 | 46,07 | 47,45 |
18 | Gints Markavičs | 2000 | Brocēnu BJSS | 47,80 | 47,39 | 54,36 |
19 | Egils Milnis | 1999 | Brocēnu BJSS | 49,11 | 48,51 | 46,64 |
20 | Nauris Tomsons | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 49,60 | 48,02 | 46,86 |
21 | Matīss Niks Vērmanis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 50,92 | 47,92 | 47,13 |
22 | Roberts Kristofers Napituhins | 1999 | BJSS Rīdzene | 49,25 | 48,39 | 47,48 |
23 | Rainers Švecs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 49,64 | 49,36 | 47,82 |
24 | Radions Saša-Zaša | 1999 | Jelgavas BJSS | 49,26 | 49,95 | 48,76 |
25 | Vasilijs Samončevs | 2000 | BJSS Rīdzene | 49,55 | 50,73 | 49,89 |
26 | Kristofers Lamberts | 2000 | BJSS Rīdzene | 50,32 | 49,16 | 51,39 |
27 | Reinis Kalnarājs | 1999 | BJSS Rīdzene | 49,92 | 49,89 | IZST. |
28/29 | Elvis Miklāvs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 50,95 | 51,32 | |
28/29 | Arvis Pauliņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 52,23 | 51,51 | |
30/32 | Egils Kalns | 2000 | KC Jelgava | 51,39 | 52,42 | |
30/32 | Tomass Kovaļenko | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 51,89 | 51,70 | |
30/32 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 53,58 | 52,48 | |
33/35 | Pēteris Gluhaņuks | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 54,23 | 55,85 | |
33/35 | Rihards Silārs | 2001 | Jelgavas BJSS | 54,16 | 56,64 | |
33/35 | Arvis Kreicbergs | 2000 | Brocēnu BJSS | 50,26 | 53,29 | |
36 | Kristaps Ceriņš | 1999 | BJSS Rīdzene | 50,08 | IZST. | |
37/42 | Rihards Sproģis | 1999 | Brocēnu BJSS | 54,57 | ||
37/42 | Ralfs Jātnieks | 1999 | Ventspils Spars | 57,11 | ||
37/42 | Henrijs Horsts | 2001 | SASS/MSĢ | 57,64 | ||
37/42 | Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS Rīdzene | 53,00 | ||
37/42 | Nils Šporns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 53,60 | ||
37/42 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 54,46 | ||
43/49 | Kims Petrovs | 2000 | Jelgavas BJSS | 57,89 | ||
43/49 | Jānis Kļaviņš | 2000 | Jelgavas BJSS | 58,51 | ||
43/49 | Daņila Šakurovs | 2001 | Jelgavas BJSS | 1:00,20 | ||
43/49 | Edvarts Zaķis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 56,30 | ||
43/49 | Ričards Sproģis | 1999 | Brocēnu BJSS | 58,26 | ||
43/49 | Rihards Dzenis | 2000 | Brocēnu BJSS | 54,64 | ||
43/49 | Kristers Rutks | 1999 | Talsi | 58,89 | ||
50/56 | Žans Vasiļjevs | 2000 | SASS/MSĢ | 1:00,58 | ||
50/56 | Markuss Jonatāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:01,20 | ||
50/56 | Matīss Milzers | 2001 | Ventspils Spars | 1:00,60 | ||
50/56 | Artūrs Skrebels | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:00,51 | ||
50/56 | Kristers Deivids Skudriņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 58,51 | ||
50/56 | Aleksis Cepītis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:04,07 | ||
50/56 | Toms Blinkens | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:03,82 | ||
57/60 | Raivo Ramba | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:05,26 | ||
57/60 | Konstantīns Novikovs | 2001 | SASS/MSĢ | 1:01,39 | ||
57/60 | Miks Upamanis | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:00,83 | ||
57/60 | Kristaps Leinišs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 58,80 | ||
Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | IZST. | |||
Dans Abbasovs | 2001 | SASS/MSĢ | IZST. | |||
Helmuts Zīle | 2000 | Brocēnu BJSS | NEST. | |||
C-1 200 m B zēni 1999.-2001. | ||||||
1 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu BJSS | 51,16 | 47,48 | 46,36 |
2 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS | 48,57 | 51,33 | 47,13 |
3 | Kirils Sokolovs | 2000 | BJSS Rīdzene | 53,32 | 48,60 | 47,39 |
4 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS Rīdzene | 51,23 | 50,36 | 49,57 |
5 | Rinalds Ozolnieks | 2000 | Talsi | 53,00 | 51,46 | 51,70 |
6 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS | 56,26 | 52,45 | 52,23 |
7 | Marks Aleksejevs | 2000 | Ventspils Spars | 54,42 | 53,95 | 52,70 |
8 | Matīss Ozols | 2000 | Jelgavas BJSS | 54,57 | 52,13 | 53,10 |
9 | Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | BJSS Rīdzene | 54,95 | 52,58 | IZST. |
10 | Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 52,86 | 52,48 | 52,64 |
11 | Kristers Frišenfelds | 1999 | Ventspils Spars | 55,48 | 1:01,00 | 53,42 |
12 | Ņikita Astalovskis | 1999 | Jelgavas BJSS | 56,26 | 54,80 | 55,80 |
13 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS | 59,00 | 59,26 | 56,51 |
14 | Mārtiņš Grundmanis | 2000 | Brocēnu BJSS | 58,48 | 1:00,14 | 57,36 |
15 | Igors Miļuhins | 1999 | Jelgavas BJSS | 1:03,10 | 1:01,00 | 58,54 |
16 | Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:02,10 | 57,02 | 59,23 |
17 | Donats Lapato | 2000 | BJSS Rīdzene | 1:00,29 | 59,26 | 1:00,08 |
18 | Kristiāns Kacars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:02,10 | 59,73 | 1:02,26 |
19/21 | Ginters Kublinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:01,29 | 1:01,46 | |
19/21 | Aleksejs Sabarņa | 2000 | Ventspils Spars | 57,36 | 1:01,42 | |
19/21 | Iļja Lučenkovs | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:03,82 | 1:02,16 | |
22/24 | Maikls Smaļko | 2001 | Ventspils Spars | 1:05,36 | 1:10,51 | |
22/24 | Edvīns Aļeksejevs | 1999 | Jelgavas BJSS | 1:07,04 | 1:03,89 | |
22/24 | Ruslans Muziniks | 1999 | Jelgavas BJSS | 1:05,36 | 1:03,26 | |
25/27 | Daniils Serins | 2000 | Ventspils Spars | 1:11,02 | 1:12,07 | |
25/27 | Kristaps Buks | 2000 | Ventspils Spars | 1:11,07 | 1:13,86 | |
25/27 | Krists Znotiņš | 2001 | Talsi | 1:15,26 | 1:12,26 | |
28/29 | Andis Kranciņš | 2001 | Ventspils Spars | 1:16,89 | ||
28/29 | Jānis Dombrovskis | 2000 | Talsi | 1:15,48 | ||
30 | Kristians Praņevskis | 2001 | Jelgavas BJSS | 1:22,02 | ||
C-1 200 m meitenes | ||||||
1 | Jekaterina Horkova | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:07,39 | ||
2 | Julija Gutova | 1999 | Jelgavas BJSS | 1:11,36 | ||
K-1 200 m B meitenes 1999.-2001. | ||||||
1 | Līva Parfenkova | 1999 | BJSS Rīdzene | 49,20 | 46,57 | |
2 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 49,39 | 47,07 | |
3 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 58,36 | 52,70 | 50,04 |
4 | Sandija Megi | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 52,61 | 50,54 | |
5 | Amanda Krūmiņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 55,20 | 55,39 | 50,86 |
6 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS Rīdzene | 53,45 | 54,73 | 51,20 |
7 | Megija Kūle | 1999 | Ventspils Spars | 57,07 | 52,80 | 52,60 |
8 | Aleksandra Denafa | 1999 | BJSS Rīdzene | 54,86 | 54,39 | 53,51 |
9 | Linda Krilovska | 1999 | Ventspils Spars | 1:03,80 | 56,17 | 56,10 |
10 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS Rīdzene | 55,73 | 56,80 | 54,20 |
11 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 56,42 | 59,54 | 55,14 |
12 | Monta Dreimane | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 58,39 | 59,51 | 57,42 |
13 | Kitija Holšteine | 1999 | Brocēnu BJSS | 1:01,89 | 1:00,42 | 57,70 |
14 | Rasma Ģertrūde Cielava | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:03,82 | 1:02,80 | 59,95 |
15 | Sofija Paune | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:01,57 | 1:00,42 | 1:02,54 |
16 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:04,83 | 1:08,20 | 1:03,80 |
17 | Justīne Matisone | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:10,20 | 1:11,10 | 1:07,17 |
18 | Valērija Kleine | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:11,42 | 1:15,95 | |
19 | Kitija Gērena | 2001 | Ventspils Spars | 1:04,51 | IZST. | |
Debora Zemzare | 1999 | Jelgavas BJSS | IZST. | |||
Anna Saļņikova | 2001 | Ventspils Spars | IZST. | |||
K-1 200 m A jaunieši 1997.-1998. | ||||||
1 | Aldis Artūrs Vilde | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 40,60 | 36,02 | |
2 | Dāvis Ciršs | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 43,02 | 36,70 | |
3 | Filips Ozolinkevičs | 1997 | Jelgavas BJSS | 40,13 | 37,61 | |
4 | Edvards Likovskis | 1997 | SASS/MSĢ | 43,46 | 40,33 | 39,36 |
5 | Artjoms Apsītis | 1997 | BJSS Rīdzene | 48,70 | 41,48 | 40,34 |
6 | Eduards Krūtainis | 1997 | Brocēnu BJSS | 44,04 | 42,20 | 40,55 |
7 | Rolands Belverts | 1997 | BJSS Rīdzene | 42,45 | 41,51 | 41,17 |
8 | Arturs Kleins | 1997 | BJSS Rīdzene | 46,86 | 40,42 | 41,58 |
9 | Ronalds Borisovs | 1998 | Jelgavas BJSS | 45,80 | 43,02 | 44,80 |
10 | Konstantīns Mihailovs | 1997 | BJSS Rīdzene | 43,48 | 42,29 | 42,86 |
11 | Ādams Adamovičs | 1997 | SASS/MSĢ | 46,17 | 43,42 | 44,00 |
12 | Valters Sudmalis | 1998 | BJSS Rīdzene | 44,54 | 43,76 | 44,23 |
13 | Rolands Šakals | 1997 | Brocēnu BJSS | 49,57 | 45,42 | 44,80 |
14 | Kristaps Redviņš | 1997 | Ventspils Spars | 45,62 | 44,26 | 45,20 |
15 | Eduards Sauja | 1997 | Brocēnu BJSS | 46,76 | 45,32 | 45,76 |
16 | Ernests Rajeckis | 1997 | BJSS Rīdzene | 47,36 | 45,95 | 46,16 |
17 | Romans Kotikovs | 1997 | SASS/MSĢ | 49,89 | 49,60 | 49,51 |
18 | Aleksandrs Saipulajevs | 1998 | Ventspils Spars | 50,54 | 48,57 | 49,70 |
19 | Guntis Rubīns | 1998 | BJSS Rīdzene | 52,95 | 51,86 | |
20/21 | Linards Sproģis | 1997 | Brocēnu BJSS | 51,86 | 52,29 | |
20/21 | Nikolajs Gluhaņuks | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 52,70 | 52,86 | |
22/24 | Kristaps Kristians Ozoliņš | 1998 | Talsi | 55,33 | ||
22/24 | Pauls Garaņčs | 1998 | BJSS Rīdzene | 49,60 | ||
22/24 | Vasilijs Galkins | 1998 | BJSS Rīdzene | 55,39 | ||
25/26 | Ņikita Ņečajevs | 1998 | SASS/MSĢ | 50,45 | ||
25/26 | Nils Garaņčs | 1998 | BJSS Rīdzene | 56,23 | ||
C-1 200 m A jaunieši 1997.-1998. | ||||||
1 | Dāvis Iļjins | 1998 | Ventspils Spars | 44,07 | 42,76 | |
2 | Miks Galvanovskis | 1997 | Jelgavas BJSS | 46,16 | 44,39 | |
3 | Kārlis Rušmanis | 1997 | Jelgavas BJSS | 45,89 | 44,60 | |
4 | Kristaps Smilgainis | 1997 | Talsi | 46,73 | 44,92 | |
5 | Boriss Lonskis | 1997 | Jelgavas BJSS | 46,54 | 45,13 | |
6 | Alekss Podenskis | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 47,48 | 46,07 | |
7 | Artis Vītiņš | 1997 | BJSS Rīdzene | 52,82 | 47,86 | 47,02 |
8 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 53,23 | 50,33 | 51,60 |
9 | Viktors Krainovs | 1997 | BJSS Rīdzene | 54,10 | 51,70 | 52,29 |
10 | Antons Jerjomins | 1998 | BJSS Rīdzene | 57,43 | 54,23 | |
11 | Linards Baumanis | 1998 | Talsi | 54,26 | 58,42 | |
12 | Uvis Zemturis | 1998 | Talsi | 55,23 | 58,86 | |
13 | Dmitrijs Barsukovs | 1997 | Jelgavas BJSS | 1:05,26 | 1:00,54 | |
14 | Daneks Ļuļaks | 1997 | Jelgavas BJSS | 1:07,57 | 1:03,51 | |
K-1 200 m A jaunietes 1997.-1998. | ||||||
1 | Daniela Kondratova | 1997 | SASS/MSĢ | 46,80 | 44,82 | |
2 | Baiba Petrovska | 1998 | Jelgavas BJSS | 52,31 | 48,60 | |
3 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS | 51,85 | 50,07 | |
4 | Justīne Andersone | 1998 | BJSS Rīdzene | 55,02 | 53,36 | 51,32 |
5 | Anete Neretniece | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 54,02 | 51,60 | |
6 | Amanda Evelīne Akmene | 1997 | Talsi | 53,92 | 51,89 | |
7 | Kristīne Bulačņikova | 1997 | Ventspils Spars | 56,64 | 55,92 | 53,32 |
8 | Elvīra Bartuša | 1998 | BJSS Rīdzene | 55,80 | 54,89 | |
9 | Marija Prohorova | 1998 | BJSS Rīdzene | 59,26 | 59,23 | 56,07 |
10 | Laura Reine | 1997 | Talsi | 1:14,64 | 1:04,61 | |
11 | Viktorija Ķempele | 1998 | Ventspils Spars | 57,29 | NEST. | |
C-1 200 m jaunietes | ||||||
1 | Tatjana Tokareva | 1998 | BJSS Rīdzene | 59,10 | ||
2 | Roza Haina | 1998 | BJSS Rīdzene | 1:16,82 | ||
GALVENAIS TIESNESIS | ILZE BOME | |||||
GALVENAIS SEKRETĀRS | MAIJA ACTIŅA |
Zemgales rudens maratonam
Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.
Sacensības notiks 2014. gada 4. oktobrī Jelgavā sporta kluba “KC” sporta bāzē Pasta salā N 3 . Sacensību sākums plkst. 12.00.
Sacensības organizē un vada sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un LKF.
Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirma šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.
1995.g.dz.un vecāki vīrieši K-1, C-1 2 apļi sievietes K-1 1 aplis
1996.-97.g.dz juniori K-1, C-1 2 apļi juniores K-1 1 aplis
1998.-99.g.dz. jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis
2000.-2003 . zēni K-1, C-1 1 aplis meitenes K-1 1 aplis
visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes K-1 1 aplis
Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai maija@kanoe līdz 2. oktobrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 11.00.
Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.
Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163
1 | 101 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu BJSS | 0:42:22 |
2 | 19 | Matīss Ozols | 2000 | Jelgavas BJSS | 0:43:08 |
3 | 162 | Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:45:26 |
4 | 68 | Kirils Sokolovs | 2000 | BJSS Rīdzene | 0:46:51 |
5 | 67 | Donats Lapato | 2000 | BJSS Rīdzene | 0:47:11 |
6 | 310 | Rinalds Ozolnieks | 2000 | Talsu SS | 0:47:39 |
7 | 199 | Rokas Tamašauskas | 2000 | SM „Atžalynas“ | 0:48:24 |
8 | 17 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS | 0:49:27 |
9 | 323 | Christopher Robin Antsu | 2000 | Parnu | 0:50:05 |
10 | 161 | Kristiāns Kacars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:51:36 |
11 | 110 | Paulius Žukauskas | 2000 | Šauļi | 0:52:03 |
12 | 20 | Jurijs Ševcovs | 2002 | Jelgavas BJSS | 0:53:47 |
13 | 169 | Ivo Šteinerts | 2000 | Lucavsalas airi | 0:54:20 |
14 | 102 | Mārtiņš Grundmanis | 2000 | Brocēnu BJSS | 0:55:13 |
15 | 334 | Večeslav Buglak | 2002 | Visaginas | 0:56:37 |
16 | 164 | Rihards Zapoļskis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:57:07 |
17 | 163 | Anatolijs Zeinālovs | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:00:37 |
18 | 311 | Krists Znotiņš | 2001 | Talsu SS | 1:02:44 |
19 | 18 | Nils Mediņš | 2002 | Jelgavas BJSS | 1:03:02 |
20 | 77 | Valters Mārtinsons | 2003 | BJSS Rīdzene | 1:15:57 |
21 | 74 | Kārlis Mārtinsons | 2000 | BJSS Rīdzene | 1:16:21 |
22 | 69 | Genrihs Soļaņiks | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:33:16 |
72 | Artūrs Krasnoluckis | 2000 | BJSS Rīdzene | izst. | |
200 | Eimantas Janulis | 2001 | SM „Atžalynas“ | izst. | |
168 | Ņikita Bergholcs | 2001 | Lucavsalas airi | nest. | |
170 | Kristaps Gailums | 2000 | Lucavsalas airi | nest. |
1 | 185 | Artjoms Kokarevs | 2000 | SASS/MSĢ | 0:41:11 |
2 | 393 | Mantas Jablonskis | 2000 | Skuodo | 0:41:19 |
3 | 391 | Osvaldas Mitkus | 2000 | Skuodo | 0:41:36 |
4 | 390 | Julius Petrauskas | 2000 | Skuodo | 0:42:17 |
5 | 59 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS Rīdzene | 0:42:27 |
6 | 148 | Rainers Švecs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:42:30 |
7 | 142 | Dāvis Deniss Landars | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:42:32 |
8 | 149 | Nauris Tomsons | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:42:48 |
9 | 141 | Matīss Niks Vērmanis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:43:00 |
10 | 97 | Gints Markacičs | 2000 | Brocēnu BJSS | 0:43:15 |
11 | 143 | Artis Veldre | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:43:28 |
12 | 60 | Kristofers Lamberts | 2000 | BJSS Rīdzene | 0:43:50 |
13 | 150 | Arvis Pauliņš | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:44:23 |
14 | 63 | Vladislavs Fostijs | 2000 | BJSS Rīdzene | 0:44:27 |
15 | 117 | Deividas Liukpetris | 2000 | Lietuva | 0:44:30 |
16 | 65 | Lukass Nīss | 2000 | BJSS Rīdzene | 0:45:24 |
17 | 354 | Reinis Brunevics | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:45:32 |
18 | 146 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:45:36 |
19 | 96 | Toms Andersons | 2000 | Brocēnu BJSS | 0:46:30 |
20 | 100 | Rihards Jēkabs Dzenis | 2000 | Brocēnu BJSS | 0:46:42 |
21 | 145 | Nils Šporns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:46:47 |
22 | 151 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:47:04 |
23 | 191 | Henrijs Horts | 2001 | SASS/MSĢ | 0:47:08 |
24 | 186 | Žans Vasiļjevs | 2000 | SASS/MSĢ | 0:47:17 |
25 | 175 | Aron Faber | 2002 | SAK Tartu | 0:47:24 |
26 | 187 | Aleks Šengelija | 2001 | SASS/MSĢ | 0:48:33 |
27 | 64 | Arturs Skrebels | 2001 | BJSS Rīdzene | 0:48:45 |
28 | 144 | Markuss Jonatāns | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:49:34 |
29 | 153 | Kristaps Leinišs | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:49:43 |
30 | 394 | Danielius Kuprys | 2001 | Skuodo | 0:50:10 |
31 | 156 | Ralfs Kariņš | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:50:20 |
32 | 147 | Edvards Zaķis | 2000 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:51:14 |
33 | 155 | Markuss Irmejs | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:51:36 |
34 | 152 | Aleksis Cepītis | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:51:50 |
35 | 196 | Ivans Jurinovs | 2003 | SASS/MSĢ | 0:51:52 |
36 | 190 | Ričards Matuševičš | 2001 | SASS/MSĢ | 0:54:41 |
37 | 189 | GustavsRuģelis | 2001 | SASS/MSĢ | 0:54:51 |
38 | 188 | Edijs Bājars | 2001 | SASS/MSĢ | 0:55:36 |
39 | 195 | Vladimirs Evharitskis | 2002 | SASS/MSĢ | 0:55:55 |
40 | 192 | Marko Kampanella | 2002 | SASS/MSĢ | 0:56:31 |
41 | 157 | Uvis Prokopovičs | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:03:41 |
42 | 158 | Kristaps Knops | 2003 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:03:50 |
43 | 327 | Martin Eier | 2003 | Parnu | 1:07:56 |
44 | 193 | Valts Lapsiņš | 2002 | SASS/MSĢ | 1:24:22 |
98 | Helmuts Zīle | 2000 | Brocēnu BJSS | izst. | |
99 | Arvis Kreicbergs | 2000 | Brocēnu BJSS | izst. |
1 | 330 | Sigitas Bulovas | 1963 | Gargždai | 0:38:47 |
2 | 317 | Vadimas Čižys | 1974 | Visaginas | 0:40:31 |
3 | 371 | Gundars Tauriņš | 1970 | Lucavsalas airi | 0:40:34 |
4 | 329 | Urmas Varm | 1955 | Pirita Canoe Club | 0:42:00 |
5 | 328 | Toomas Kvell | 1971 | Parnu | 0:42:01 |
6 | 342 | Uldis Semjonovs | 1979 | Jelgava KC | 0:42:29 |
7 | 343 | Eugenius Taparauskas | 1953 | Joniški | 0:43:13 |
8 | 113 | Edgars Šorecs | 1973 | Jelgava KC | 0:45:35 |
9 | 312 | Eduards Juhņevičš | 1955 | Talsi | 0:48:13 |
10 | 340 | Andris Veinbergs | 1962 | Jelgava | 0:49:46 |
11 | 336 | Ēriks Meiers | 1950 | Bolderāja | 0:50:45 |
12 | 325 | Atis Luguzs | 1977 | Multisports.lv | 0:54:14 |
1 | 335 | Ildze Blumbaha | 1951 | Liepāja | 0:49:18 |
2 | 118 | Aleksandra Čechova | 1962 | Lietuva | 0:50:28 |
3 | 309 | Dace Ozola | 1966 | Jelgava KC | 1:08:16 |
4 | 307 | Kristīne Šoreca | 1974 | Jelgava KC | 1:08:17 |
1 | 339 | Imants Orna | 1954 | Liepāja, Attekas sala | 0:44:03 |
2 | 341 | Ramiro Grandāns | 1969 | Jelgava KC | 0:44:49 |
3 | 119 | Egidijus Šiaučiūnas | 1958 | Lietuva | 0:47:00 |
4 | Viktors Moisejenkovs | 0:49:14 |
1 | 318 | Elīna Ēdole | 1990 | individuāli | 0:47:20 |
2 | 87 | Tatjana Tokareva | 1998 | BJSS Rīdzene | 0:52:25 |
3 | 21 | Jūlija Gutova | 1999 | Jelgavas BJSS | 0:57:59 |
4 | 300 | Gabrielė Čerepokaitė | 2000 | SM „Atžalynas“ | 1:00:58 |
5 | 88 | Jekaterina Horkova | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:04:55 |
86 | Roza Haina | 1998 | BJSS Rīdzene | nest. |
1 | 108 | Viktorija Petraviciute | 2000 | Kaunas | 0:43:55 |
2 | 165 | Monta Dreimane | 2001 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:47:05 |
3 | 326 | Marleen Kirsika Braumann | 2003 | Parnu | 0:50:37 |
4 | 80 | Justīne Matisone | 2001 | BJSS Rīdzene | 0:50:43 |
5 | 83 | Rasma Ģertrūde Cielava | 2001 | BJSS Rīdzene | 0:51:36 |
6 | 324 | Piia Liisa Kunnapas | 2001 | Parnu | 0:52:43 |
7 | 79 | Reina Rituma | 2002 | BJSS Rīdzene | 0:54:34 |
8 | 167 | Santa Garklāva | 2003 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:54:39 |
9 | 82 | Santa Luīze Tūtāne | 2002 | BJSS Rīdzene | 1:00:22 |
10 | 81 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS Rīdzene | 1:02:13 |
11 | 166 | Gita Beāte Greize | 2002 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:02:20 |
1 | 10 | Daniela Kondratova | 1997 | Jelgavas BJSS/ŪSK Barons/MSĢ | 0:40:45 |
2 | 173 | Elery Vilja | 1996 | SAK Tartu | 0:43:14 |
3 | 112 | Lada Cechova | 1997 | Lietuva | 0:45:20 |
1 | 321 | Anette Baum | 1998 | Parnu | 0:40.47 |
2 | 137 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:41:26 |
3 | 138 | Amanda Krūmiņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:43:10 |
4 | 139 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:43:16 |
5 | 316 | Žymantė Prakapavičiūtė | 1999 | Zarasai | 0:45:09 |
6 | 56 | Aleksandra Denafa | 1999 | BJSS Rīdzene | 0:45:19 |
7 | 58 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS Rīdzene | 0:45:21 |
8 | 54 | Justīne Andersone | 1998 | BJSS Rīdzene | 0:45:21 |
9 | 136 | Anete Neretniece | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:48:46 |
10 | 57 | Marija Prohorova | 1998 | BJSS Rīdzene | 0:50:01 |
11 | 322 | Karoline Poželaite | 1999 | Parnu | 0:50:10 |
12 | 140 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 0:51:48 |
13 | 95 | Kitija Holšteine | 1999 | Brocēnu BJSS | 0:52:11 |
1 | 30 | Madara Aldiņa | 1994 | BJSS Rīdzene | 0:41:03 |
2 | 107 | Elena Memliukaite | 1994 | Kaunas | 0:42:10 |
3 | 106 | Anele Sakalyte | 1994 | Kaunas | 0:42:30 |
89 | Lāsma Liepa | 1988 | Antālija | nest. |
1 | 11 | Marks Ozolinkevičs | 1994 | Jelgavas BJSS/ŪSK Barons | 1:12:30 |
2 | 176 | Mārtiņš Veispals | 1990 | SASS/MSĢ | 1:12:32 |
3 | 179 | Oskars Rikters | 1977 | SASS/MSĢ | 1:12:40 |
4 | 301 | Valērijs Pavlovs | 1987 | AK Kaija | 1:15:32 |
5 | 314 | Jonas Ragauskas | 1976 | Visaginas | 1:15:58 |
6 | 120 | Kaspars Tīklenieks | 1993 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:17:19 |
7 | 103 | Audrius Ceponis | 1985 | Kaunas | 1:18:47 |
8 | 320 | Rannar Jantson | 1993 | Parnu | 1:19:55 |
9 | 400 | Ervīns Vēveris | 1981 | Jelgavas KC | 1:20:49 |
10 | 178 | Valters Veispals | 1995 | SASS/MSĢ | 1:22:50 |
11 | 1 | Sergejs Nemņaševs | 1988 | Jelgava KC | 1:27:36 |
172 | Peter Paul Panov | 1995 | SAK Tartu | izst. | |
395 | Allan Aim | 1991 | Tartu | izst. |
1 | 125 | Aldis Artūrs Vilde | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:12:31 |
2 | 124 | Dāvis Ciršs | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:15:24 |
3 | 123 | Hedija Vents Brunēvics | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:17:23 |
4 | 12 | Filips Ozolinkevičs | 1997 | Jelgavas BJSS | 1:17:44 |
5 | 122 | Raivis Ozoliņš | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:18:42 |
6 | 109 | Benas Sapatka | 1997 | Lietuva | 1:20:02 |
7 | 31 | Sergejs Fjodorovs | 1996 | BJSS Rīdzene | 1:22:49 |
8 | 315 | Aurimas Pupelis | 1996 | Zarasai | 1:22:50 |
9 | 181 | Martiņš Pumpa | 1996 | SASS/MSĢ | 1:24:00 |
10 | 37 | Rolands Belverts | 1997 | BJSS Rīdzene | 1:24:31 |
11 | 32 | Arturs Kleins | 1997 | BJSS Rīdzene | 1:28:06 |
12 | 33 | Konstantīns Mihailovs | 1997 | BJSS Rīdzene | 1:28:31 |
13 | 302 | Robers Brālis | 1996 | Talsu SS | 1:28:45 |
14 | 91 | Eduards Krūtainis | 1997 | Brocēnu BJSS | 1:28:57 |
15 | 35 | Ernests Rajeckis | 1997 | BJSS Rīdzene | 1:32:12 |
330 | Emīls Budrēvics | 1996 | Jelgavas KC | izst. | |
92 | Eduards Sauja | 1997 | Brocēnu BJSS | izst. | |
93 | Rolands Šakals | 1997 | Brocēnu BJSS | izst. | |
110 | Gvidas Kmiliauskas | 1997 | Lietuva | izst. | |
34 | Artjoms Apsītis | 1997 | BJSS Rīdzene | izst. | |
36 | Dāvis Pupuriņš | 1997 | BJSS Rīdzene | izst. |
1 | 129 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:18:43 |
2 | 48 | Santis Pupuriņš | 1998 | BJSS Rīdzene | 1:18:44 |
3 | 115 | Lukas Šakalys | 1999 | Lietuva | 1:18:51 |
4 | 114 | Tomas Srivkinas | 1999 | Lietuva | 1:24:01 |
5 | 49 | Kristaps Laube | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:24:10 |
6 | 40 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:24:32 |
7 | 94 | Egils Milnis | 1999 | Brocēnu BJSS | 1:28:47 |
8 | 47 | Gregors Nīss | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:30:45 |
9 | 46 | Sergejs Nikonovs | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:32:07 |
10 | 43 | Jurijs Avkštoļs | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:34:13 |
11 | 41 | Roberts Kristofers Napituhins | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:40:54 |
12 | 184 | Nikita Nečajevs | 1998 | SASS/MSĢ | 1:42:06 |
13 | 44 | Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:42:23 |
14 | 45 | Ruvims Kagans | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:50:45 |
50 | Valters Sudmalis | 1998 | BJSS Rīdzene | izst. | |
113 | Kasparas Dula | 1998 | Lietuva | izst. | |
308 | Kristaps-Kristians Ozoliņš | 1998 | Talsu SS | izst. | |
132 | Horens Lāns | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | izst. |
1 | 338 | Aivis Tints | 1987 | Liepāja, Attekas sala | 1:22:05 |
2 | 25 | Staņislavs Leščinskis | 1993 | BJSS Rīdzene | 1:22:31 |
3 | 104 | Osvaldas Murza | 1995 | Kaunas | 1:23:03 |
4 | 105 | Ignas Cepulis | 1994 | Kaunas | 1:28:44 |
5 | 28 | Krišs Jansons | 1995 | BJSS Rīdzene | 1:33:41 |
6 | 29 | Emīls Buliņš | 1994 | BJSS Rīdzene | 1:42:41 |
7 | 27 | Ričards Celms | 1995 | BJSS Rīdzene | 2:07:25 |
1 | 304 | Guntars Kundziņš | 1996 | Talsu SS/MSĢ | 1:23:18 |
2 | 197 | Dominykas Murza | 1996 | SM „Atžalynas“ | 1:24:30 |
3 | 126 | Rūdolfs Segliņš | 1996 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:25:39 |
4 | 305 | Arnolds Kudrjavcevs | 1996 | Talsu SS/MSĢ | 1:26:19 |
5 | 306 | Kristaps Smilgainis | 1997 | Talsu SS | 1:26:28 |
6 | 313 | Ģirts Jansons | 1996 | Ventspils/MSĢ | 1:28:02 |
7 | 127 | Alekss Podenskis | 1997 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:30:10 |
8 | 303 | Guntis Kundziņš | 1996 | Talsu SS/MSĢ | 1:31:18 |
9 | 39 | Artis Vītiņš | 1997 | BJSS Rīdzene | 1:31:51 |
10 | 111 | Mantas Antanaitis | 1996 | Lietuva | 1:35:26 |
11 | 198 | Edgaras Dubeikaitis | 1996 | SM „Atžalynas“ | 1:38:31 |
12 | 38 | Viktors Krainovs | 1997 | BJSS Rīdzene | 1:41:16 |
1 | 331 | Mindaugas Talačka | 1998 | Visaginas | 1:27:41 |
2 | 15 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS | 1:28:40 |
3 | 174 | Carl Daniel Haidak | 1998 | SAK Tartu | 1:29:19 |
4 | 52 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:32:18 |
5 | 332 | Ilja Dovidovskij | 1999 | Visaginas | 1:33:07 |
6 | 16 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS | 1:34:01 |
7 | 134 | Dmitrijs Grjaznovs | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:37:58 |
8 | 116 | Titas Pužeckas | 1999 | Lietuva | 1:39:16 |
9 | 133 | Alvis Veldre | 1998 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:40:27 |
10 | 51 | Arsēnijs Nitijevskis | 1999 | BJSS Rīdzene | 1:43:00 |
11 | 135 | Ginters Kublinskis | 1999 | Limbažu/Salacgrīvas SS | 1:45:52 |
12 | 333 | Lukas Ragauskas | 1999 | Visaginas | 1:53:57 |
1 aplis aptuveni 8 km
Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa
1 | Reinis Brunēvics | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 10:14.25 |
2 | Rainers Uplejs | 2002 | Sporta skola „Spars” | 10:15.75 |
3 | Augusts Melderis | 2002 | Brocēnu novada BJSS | 10:36.72 |
4 | Jurijs Ševcovs | 2002 | Jelgavas BJSS | 10:39.04 |
5 | Artjoms Nitijevskis | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 10:48.44 |
6 | Ralfs Pavārs | 2003 | Brocēnu novada BJSS | 10:49.41 |
7 | Kārlis Ozols | 2004 | Jelgavas BJSS | 10:55.13 |
8 | Ingus Justs | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 11:13.10 |
9 | Ritvars Zvirgzds | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 11:13.85 |
10 | Jēkabs Kalenda | 2002 | Sporta skola „Spars” | 11:17.75 |
11 | Nils Mediņš | 2002 | Jelgavas BJSS | 11:18.72 |
12 | Danila Podgornijs | 2002 | MSĢ/SASS | 11:20.79 |
13 | Pēteris Alksnis | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 11:22.16 |
14 | Edijs Dombrovskis | 2003 | Brocēnu novada BJSS | 11:25.25 |
15 | Rolands Kalniņš | 2005 | BJSS "Rīdzene" | 11:26.19 |
16 | Kristaps Aksenoks | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 11:26.60 |
17 | Elmārs Troms | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 11:27.63 |
18 | Miks Caune | 2004 | BJSS "Rīdzene" | 11:29.59 |
19 | Toms Kaļva | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 11:33.91 |
20 | Aleksandrs Titovs | 2002 | 11:34.32 | |
21 | Ralfs Kariņš | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 11:38.91 |
22 | Rihards Rikts | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 11:45.91 |
23 | Renārs Troms | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 12:07.04 |
24 | Dainis Pikalovs | 2003 | Brocēnu novada BJSS | 12:15.25 |
25 | Reinis Vanka | 2005 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 12:15.60 |
26 | Jānis Dombrovskis | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 12:17.00 |
27 | Ernests Prauliņš | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 12:19.79 |
28 | Āris Ārnieks | 2002 | Brocēnu novada BJSS | 12:22.97 |
29 | Gļebs Vasiļjevs | 2003 | Sporta skola „Spars” | 12:27.25 |
30 | Kristaps Pinkevičs | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 12:30.29 |
31 | Antons Kataļins | 2003 | BJSS "Rīdzene" | 12:30.85 |
32 | Mikuss Irmejs | 2004 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 12:37.91 |
33 | Iļja Sečko | 2003 | BJSS "Rīdzene" | 12:45.85 |
34 | Kārlis Grunte | 2003 | Talsu novada sporta skola | 12:59.60 |
35 | Kārlis Strīģelis | 2003 | BJSS "Rīdzene" | 13:00.00 |
36 | Renārs Bērziņš | 2004 | Talsu novada sporta skola | 13:01.07 |
37 | Ēriks Upmanis | 2003 | BJSS "Rīdzene" | 13:09.38 |
38 | Norberts Rajeckis | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 13:22.79 |
39 | Edvards Vilde | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 13:24.88 |
40 | Niks Stromanis | 2003 | Brocēnu novada BJSS | 13:58.91 |
41 | Marks Kacens | 2003 | BJSS "Rīdzene" | 14:06.47 |
42 | Artis Paslauskis | 2003 | ŪSK Barons | 14:32.57 |
43 | Dāvis Zujevs | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 14:59.63 |
44 | Kristaps Kaņējevs | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 15:21.10 |
45 | Vadims Hrustaļovs | 2002 | ŪSK Barons | 15:28.29 |
46 | Pēteris Ļahs | 2004 | ŪSK Barons | 15:47.57 |
47 | Ernests Gulbis | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 15:48.60 |
48 | Jānis Francis Žurilo | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 15:49.35 |
49 | Mārtiņš Jirgensons | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 15:52.63 |
50 | Gatis Artūrs Šūpulis | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 15:57.07 |
51 | Markuss Irmejs | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 17:30.61 |
52 | Kārlis Plostnieks | 2003 | BJSS "Rīdzene" | 17:32.42 |
53 | Pēteris Šlosbergs | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 17:32.75 |
54 | Dāvids Ļahs | 2003 | ŪSK Barons | 17:49.56 |
55 | Ņikita Martjučenko | 2003 | 17:49.91 | |
56 | Iļja Ivanovs | 2002 | Sporta skola „Spars” | 18:09.68 |
57 | Uvis Prokopovičs | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 18:09.96 |
58 | Kristaps Knops | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 18:12.23 |
59 | Valters Brūders | 2003 | Sporta skola „Spars” | 18:22.03 |
1 | Reina Rituma 2002 | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 11:24.16 |
2 | Saulija Markaviča | 2003 | Brocēnu novada BJSS | 11:35.50 |
3 | Linda Breidaka | 2002 | Brocēnu novada BJSS | 11:59.37 |
4 | Margarita Oša 2002 | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 12:32.84 |
5 | Līva Sīlīte | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 12:41.12 |
6 | Anete Derkusova | 2002 | Jelgavas BJSS | 12:58.09 |
7 | Katrīna Smiltniece | 2002 | Jelgavas BJSS | 13:03.03 |
8 | Santa Garklāva | 2003 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 13:38.62 |
9 | Margarita Sokolova | 2004 | BJSS "Rīdzene" | 14:03.19 |
10 | Marta Cepurīte | 2002 | Sporta skola „Spars” | 14:06.97 |
11 | Ance Tomsone | 2005 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 14:19.94 |
12 | Santa Luīze Tūtāne 2002 | 2002 | BJSS "Rīdzene" | 17:58.59 |
13 | Gita Beāte Greize | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 18:04.03 |
14 | Kristīne Poļaka | 2002 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 18:08.97 |
1 | Matīss Ozols | 2000 | Jelgavas BJSS | 8:27.93 |
2 | Artis Veldre | 2000 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 9:19.97 |
3 | Ansis Grišāns | 2000 | Brocēnu novada BJSS | 9:27.36 |
4 | Uvis Arbidāns | 2000 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 9:28.08 |
5 | Helmuts Zīle | 2000 | Brocēnu novada BJSS | 9:29.14 |
6 | Matīss Niks Vērmanis | 2000 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 9:35.36 |
7 | Artjoms Kokarevs | 2000 | MSĢ/SASS | 9:37.12 |
8 | Daniils Serins | 2000 | Sporta skola „Spars” | 9:39.37 |
9 | Lukass Niss | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 9:47.17 |
10 | Gints Markacičs | 2000 | Brocēnu novada BJSS | 9:56.67 |
11 | Kristiāns Kacars | 2000 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 9:58.05 |
12 | Arturs Ivko | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 10:12.68 |
13 | Aleksejs Ševcovs | 2001 | Jelgavas BJSS | 10:24.94 |
14 | Silvestrs Valdis Subocs | 2000 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 10:29.51 |
15 | Artūrs Krasnoluckis | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 10:33.89 |
16 | Markuss Jonatāns | 2000 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 10:34.89 |
17 | Kirills Sokolovs | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 10:36.82 |
18 | Rauls Abasovs | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 10:37.44 |
19 | Kristaps Leinišs | 2001 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 10:41.00 |
20 | Ivo Šteinerts | 2000 | 10:41.35 | |
21 | Gustavs Lauris Ruģelis | 2001 | MSĢ/SASS | 10:41.60 |
22 | Mārtiņš Jānis Sūrums | 2001 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 10:42.90 |
23 | Kristofers Lamberts | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 10:45.04 |
24 | Iļja Lučenkovs | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 10:46.73 |
25 | Artūrs Skrebels | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 10:47.81 |
26 | Kims Petrovs | 2000 | Jelgavas BJSS | 10:48.02 |
27 | Dāvis Ceibergs | 2001 | 10:55.55 | |
28 | Aigars Cīrulis | 2001 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 10:58.26 |
29 | Vjačeslavs Mičulens | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 11:10.03 |
30 | Roberts Karpinskis | 2000 | Sporta skola „Spars” | 11:11.56 |
31 | Henrijs Horsts | 2001 | MSĢ/SASS | 11:28.21 |
32 | Miks Upmanis | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 11:30.47 |
33 | Kristiāns Bitkovs | 2001 | Sporta skola „Spars” | 11:32.87 |
34 | Aleksejs Sabarņa | 2000 | Sporta skola „Spars” | 11:45.37 |
35 | Natanaels Siders | 2000 | Sporta skola „Spars” | 35:48.06 |
36 | Ronalds Abasovs | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 12:06.76 |
37 | Rihards Jēkabs Dzenis | 2000 | Brocēnu novada BJSS | 12:08.33 |
38 | Mārtiņš Grundmanis | 2000 | Brocēnu novada BJSS | 12:15.99 |
39 | Eduards Kāpostiņš | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 12:16.37 |
40 | Kārlis Mārtinsons | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 12:17.14 |
41 | Ivo Veisbergs | 2001 | Talsu novada sporta skola | 12:21.95 |
42 | Edvards Ceipe | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 12:25.06 |
43 | Donats Lapato | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 12:27.03 |
44 | Vladislavs Fostijs | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 12:29.03 |
45 | Daniils Sečko | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 12:44.25 |
46 | Jānis Priede | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 12:58.94 |
47 | Martins Kalniņš | 2000 | Jelgavas BJSS | 13:01.06 |
48 | Raivo Leitis | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 13:01.81 |
49 | Vasilijs Somancevs | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 13:02.13 |
50 | Rihards Silars | 2001 | Jelgavas BJSS | 13:03.20 |
51 | Kristaps Buks | 2000 | Sporta skola „Spars” | 13:03.66 |
52 | Andis Kranciņš | 2001 | Sporta skola „Spars” | 13:33.18 |
53 | Ēriks Kāpbergs | 2001 | Sporta skola „Spars” | 13:42.53 |
54 | Deniss Vrubļevskis | 2000 | Sporta skola „Spars” | 13:48.93 |
55 | Elgars Jevsējevs | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 14:00.91 |
56 | Genrihs Soļaniks | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 14:17.59 |
57 | Stefans Romanoss | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 14:25.44 |
58 | Ņikita Bugajevs | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 15:07.43 |
59 | Maikls Smaļko | 2001 | Sporta skola „Spars” | 15:15.32 |
60 | Vitālijs Upenieks | 2000 | ŪSK Barons | 16:07.40 |
61 | Pauls Livčāns | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 16:12.25 |
1 | Monta Dreimane | 2001 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 11:25.41 |
2 | Laura Liene Mazburša | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 11:38.34 |
3 | Elīza Budava | 2001 | Sporta skola "Spars" | 11:41.56 |
4 | Monta Emīlija Sadovska | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 12:10.28 |
5 | Sofija Paune | 2001 | BJSS "Rīdzene" | 14:50.87 |
6 | Madara Lejiņa | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 15:18.19 |
7 | Valērija Kačana | 2000 | BJSS "Rīdzene" | 16:19.00 |
8 | Kitija Gerena | 2001 | Sporta skola „Spars” | 17:57.16 |
1 | Viktorija Ķempele | 1998 | Sporta skola "Spars" | 22:58.94 |
2 | Aleksandra Denafa | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 24:30.07 |
3 | Sabīne Cirša | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 24:30.69 |
4 | Daiga Liepiņa | 1998 | Jelgavas BJSS | 24:38.10 |
5 | Tatjana Tokareva | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 24:45.72 |
6 | Santa Dreimane | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 25:06.69 |
7 | Justīne Andersone | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 25:41.69 |
8 | Gunta Zeile | 1998 | Jelgavas BJSS | 25:53.13 |
9 | Baiba Petrovska | 1998 | Jelgavas BJSS | 27:10.47 |
10 | Valērija Makare | 1999 | Jelgavas BJSS | 27:19.94 |
11 | Eva Altrofa | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 27:50.38 |
12 | Linda Krilovska | 1999 | Sporta skola "Spars" | 28:17.13 |
13 | Amanda Krūmiņa | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 28:33.38 |
14 | Kitija Holšteine | 1999 | Brocēnu novada BJSS | 29:13.88 |
15 | Līga Kariņa | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 32:07.75 |
16 | Roza Haina | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 32:49.44 |
1 | Roberts Lagzdiņš | 1999 | Jelgavas BJSS | 18:07.53 |
2 | Mārtiņš Robežnieks | 1999 | Jelgavas BJSS | 18:08.78 |
3 | Santis Pupuriņš | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 18:30.78 |
4 | Artūrs Derkusovs | 1999 | Jelgavas BJSS | 18:45.93 |
5 | Māris Cilinskis | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 19:10.59 |
6 | Artūrs Belāns | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 19:43.10 |
7 | Dāvis Iļjins | 1998 | Sporta skola „Spars” | 19:53.45 |
8 | Ruvims Kogans | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 19:53.77 |
9 | Kristaps Laube | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 19:54.13 |
10 | Ansis Aleksandrs Ziemelis | 1999 | Jelgavas BJSS | 20:06.69 |
11 | Toms Grīnbergs | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 20:32.39 |
12 | Kristaps – Kristians Ozoliņš | 1998 | Talsu novada sporta skola | 20:33.17 |
13 | Kristers Frišenfelds | 1999 | Sporta skola „Spars” | 21:08.46 |
14 | Sandris Kozlovskis | 1998 | Sporta skola „Spars” | 21:10.74 |
15 | Sergejs Nikonovs | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 21:48.69 |
16 | Gregors Niss | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 22:27.50 |
17 | Ginters Kublinskis | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 22:39.46 |
18 | Tomass Kovaļenko | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 22:59.31 |
19 | Ralfs Jātnieks | 1999 | Sporta skola „Spars” | 23:30.80 |
20 | Juris Avkštols | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 24:05.08 |
21 | Roberts Altmanis | 1999 | Jelgavas BJSS | 24:06.79 |
22 | Mārtiņš Gvazdžiausks | 1999 | Rīdzene/ MSĢ | 24:07.63 |
23 | Roberts Ernests Levics | 1999 | Jelgavas BJSS | 24:08.17 |
24 | Kristaps Ceriņš | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 24:16.77 |
25 | Guntis Rubīns | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 24:44.24 |
26 | Egils Milnis | 1999 | Brocēnu novada BJSS | 24:46.75 |
27 | Nils Garančs | 1998 | BJSS "Rīdzene" | 24:51.00 |
28 | Heino Vāravs | 1999 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 26:53.41 |
29 | Reinis Kalnarājs | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 27:06.40 |
30 | Roberts Napituhins | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 27:07.20 |
31 | Emīls Kalenda | 1998 | Sporta skola „Spars” | 28:48.31 |
32 | Valts Vīgerts | 1999 | Sporta skola „Spars” | 28:48.61 |
33 | Kristers Rutkis | 1999 | Talsu novada sporta skola | 29:33.89 |
34 | Edgars Šteins | 1998 | Talsu novada sporta skola | 29:36.28 |
35 | Ņikita Kiričenko | 1999 | BJSS "Rīdzene" | 30:02.56 |
36 | Pāvels Pavlovskis | 1999 | ŪSK Barons | 31:02.77 |
1 | Aivis Tints | 1987 | USK "Attekas sala" | 27:50.94 |
2 | Rahmads Stromanis | 1995 | Jelgavas BJSS | 28:29.44 |
3 | Oskars Rikters | 1987 | MSĢ/SASS | 28:40.60 |
4 | Marks Ozolinkevičs | 1994 | Jelgavas BJSS | 28:56.69 |
5 | Arvis Iļjins | 1994 | Airēšanas klubs „Venta” | 30:33.10 |
6 | Emīls Buliņš | 1994 | BJSS "Rīdzene" | 31:00.03 |
7 | Vasilijs Andriško | 1995 | Brocēnu novada BJSS | 31:11.03 |
8 | Mārtiņš Veispals | 1990 | ŪSK Barons | 31:15.85 |
9 | Mārtiņš Burkovskis | 1993 | Sporta skola „Spars” | 32:37.72 |
10 | Ivo Jēkabsons | 1995 | Sporta skola „Spars” | 32:52.81 |
11 | Valters Veispals | 1995 | MSĢ/SASS | 33:18.69 |
12 | Kaspars Tīklenieks | 1993 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 33:39.81 |
13 | Ričards Celms | 1995 | BJSS "Rīdzene" | 36:30.60 |
14 | Ivans Tolstojs | 1994 | MSĢ/SASS | 38:21.81 |
15 | Roberts Zīmelis | 42:17.53 | ||
16 | Krišs Jansons | 1995 | BJSS "Rīdzene" | 44:00.62 |
1 | Agnija Bērziņa | 1989 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 22:23.25 |
2 | Marta Kondratova | 1995 | MSĢ/SASS | 24:27.54 |
3 | Santa Krauja | 1991 | BJSS "Rīdzene" | 31:05.72 |
1 | Aldis Artūrs Vilde | 1997 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 28:00.13 |
2 | Boriss Lonskis | 1997 | Jelgavas BJSS | 29:56.72 |
3 | Raivis Ozoliņš | 1996 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 30:33.03 |
4 | Filips Ozolinkevičs | 1997 | Jelgavas BJSS | 30:40.16 |
5 | Raivo Jēkabsons | 1996 | Sporta skola „Spars” | 31:41.10 |
6 | Dāvis Pupuriņš | 1997 | BJSS "Rīdzene" | 32:25.47 |
7 | Hedija Vents Brunēvics | 1996 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 32:43.44 |
8 | Rūdolfs Segliņš | 1996 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 32:43.88 |
9 | Rinalds Lasmanis | 1996 | Jelgavas BJSS | 33:10.03 |
10 | Alekss Podenskis | 1997 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 33:19.25 |
11 | Kārlis Rušmanis | 1997 | Jelgavas BJSS | 33:41.94 |
12 | Sergejs Fjodorovs | 1996 | BJSS "Rīdzene" | 34:43.30 |
13 | Dāvis Ciršs | 1997 | Limbažu un Salacgrīvas novada SS | 34:44.53 |
14 | Raitis Stromanis | 1997 | Talsu novada sporta skola | 34:59.25 |
15 | Ģirts Jansons | 1996 | Sporta skola „Spars” | 35:41.47 |
16 | Guntars Kundziņš | 1996 | Talsu novada sporta skola | 36:06.19 |
17 | Miks Galvanovskis | 1997 | Jelgavas BJSS | 36:17.53 |
18 | Artis Vītiņš | 1997 | BJSS "Rīdzene" | 37:06.38 |
19 | Edvards Likovskis | 1997 | MSĢ/SASS | 37:13.19 |
20 | Mārtiņš Pumpa | 1996 | MSĢ/SASS | 38:18.22 |
21 | Ernests Rajeckis | 1997 | BJSS "Rīdzene" | 40:40.28 |
22 | Eduards Krūtainis | 1997 | Brocēnu novada BJSS | 43:12.50 |
23 | Linards Sproģis | 1997 | Brocēnu novada BJSS | 44:00.03 |
24 | Rolands Šakals | 1997 | Brocēnu novada BJSS | 44:00.34 |
1 | Daniela Kondratova | 1997 | Jelgavas BJSS | 21:13.79 |
2 | Laura Skukauska | 1996 | BJSS "Rīdzene" | 21:34.54 |
3 | Santa Kupča | 1996 | BJSS "Rīdzene" | 24:42.88 |
4 | Kristīne Bulačņikova | 1997 | Sporta skola "Spars" | 25:32.63 |
5 | Luīze Jerohova | 1997 | MSĢ/SASS | 27:10.94 |
Sacensību galvenā sekretāre Evija Dārziņa